Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Zaterdag 24 juli:
Regionale in Gerhagen.

Onze jaarlijkse wedstrijd aan het Bosmuseum.

Dinsdag 3 augustus:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Donderdag 2 september:
HOS-4 in Hekkelgaarden.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zondag 5 september:
Regionale in Hoeverdijk.

Dinsdag 7 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 18 september:
LOS-5 in Arenberg Park (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 23 september:
HOS-5 in Banneuxwijk.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zondag 3 oktober:
Belgisch Kampioenschap aflossing.

Op de Weyervlakte hebben Sooi en Karl zich kunnen uitleven om een wedstrijd uit te tekenen waar zowel de technische als fysieke capaciteiten van de deelnemers zal getest worden.

Dinsdag 5 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Donderdag 7 oktober:
HOS-6 in Kuringen.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zaterdag 9 oktober:
LOS-5 in Salco (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Zaterdag 23 oktober:
LOS-6 in De Hemptinne (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 28 oktober:
HOS-7 in Runkst.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

02/11/2016 door Walter Van Krunckelsven
20161204: Sinterklaascross overzicht

Overzicht van de ingeschreven kindjes:

Meisjes:<br />2015: Boeckx Anne<br />..........Speleers Fien<br />..........van der Kleij Elodie<br />2014: Talloen Noor<br />..........Van de Moortel Lily<br />2013: Boeckx Stella<br />2012: Goris Saar<br />..........Moens Lotte<br />..........Van Puymbroeck Rosie<br />2010: Liberloo Floor<br />2009: Hillen Janne<br />..........Van de Moortel Mila<br />2008: Cools Lina<br />..........Hillen Kato<br />..........Vonck Jente<br />2007: Goris Sien<br />..........Van Puymbroeck Jeanne<br />..........Volders Noortje<br />2006: Goris Lina<br />..........Tiesters Mette<br /><br /><br />Jongens:<br />2015: Moens Lowie<br />2013: van der Kleij Jakob<br />2012: Boeckx Witse<br />2011: Bolsens Nand<br />..........Briers Axel<br />..........Briers Senne<br />..........Van de Moortel Mats<br />2010: Cappaert Korneel<br />..........Cools Daan<br />..........Jansen Nathan<br />..........Kurt Sascha<br />..........Mangelschots Sam<br />..........Moya Beros Emilio<br />..........Van Puymbroeck Max<br />2009: Boeckx Wout<br />..........Van Bruggen Cas<br />..........Volders Isaak<br />2008: Indeherberg Mathias<br />..........Jansen Thomas<br />..........Mangelschots Stef<br />2007: Bosmans Tom<br />..........Cappaert Kobe<br />..........Elsen Rube<br />..........Liberloo Lasse<br />..........Zwerts Xander<br />2006: Moya Beros Mateo

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives