Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 1 juni:
Bestuursvergadering.

Via video-conference.

Donderdag 3 juni:
HOS-3 in Campus Diepenbeek (Hasselt).

Geannuleerd omwille van Corona.

Zaterdag 5 juni:
LOS-5 in Heuvelhof (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 17 juni:
HOS-4 in Katharinawijk (Hasselt).

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zaterdag 19 juni:
Algemene vergadering.

Gaat door in zaal Scafnis in Schaffen.

Donderdag 1 juli:
HOS-5 in Kermt.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zaterdag 24 juli:
Regionale in Gerhagen.

Onze jaarlijkse wedstrijd aan het Bosmuseum.

Dinsdag 3 augustus:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Donderdag 2 september:
HOS-6 in Hekkelgaarden.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Zondag 5 september:
Regionale in Hoeverdijk.

01/11/2012 door Walter Van Krunckelsven
20121104: startlijst Herfstwisselbeker

De starttijden voor de Herfstwisselbeker van volgende zondag zijn nu beschikbaar:<br /><br />Omega 1 = Jan Theys, Dick Ducro, Charlotte Theys, Paulette Blommen en Frans Van de Moortel<br />Omega 2 = Karl Keuppens, Luc Talloen, Katleen Van de Moortel, Els Put en Maria Hendrickx<br />Omega 3 = Marc Kerckhofs, Nelis Fabr�, Liesbeth Van de Velde, Roger Vanaken en Jozef Den Trooster<br />Omega 4 = Jan Oeyen, Arno Keuppens, Evert Leeuws, Elke Verdeyen en Wout Keuppens

10:00 KOL 1<br />10:04 OMEGA 1<br />10:08 hamok 1<br />10:12 TROL 1<br />10:16 KOL 2<br />10:20 OMEGA 2<br />10:24 TROL 2<br />10:28 KOL 3<br />10:32 hamok 2<br />10:36 OMEGA 3<br />10:40 KOL 4<br />10:44 TROL 3<br />10:48 OMEGA 4<br />10:52 hamok 3<br />10:56 KOL 5

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives