Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Zondag 5 december:
Regionale in Leopoldsburg.

Kim J. nodigt ons uit in zijn achtertuin om nog enkele speciale plaatsen te verkennen.

Woensdag 29 december:
Dag 4 van de Sylvester op Schootshei.

Rudi A. loopt hier al enkele weken rond om een optimale baanlegging uit te werken.

Dinsdag 4 januari:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 30 januari:
Regionale in Sledderlo.

Dinsdag 1 februari:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Vrijdag 11 februari:
VK avond op IJzeren Paal.

Tino N. heeft zich kandidaat gesteld om deze baanlegging uit te werken. Hopelijk krijgen we een toelating van ANB maar blijkbaar zitten de wolven in dit gebied en wil men hun rust niet verstoren.

Zondag 27 februari:
Regionale in Graafsbos.

Dit is een spliksplinternieuwe kaart en deze wedstrijd is ook de afsluiter van de ForestCup '21-'22.

28/08/2005 door Koen Bosmans
Resultaat Team-O-five 27/08/2005

The Results

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 28/08/2005 @ 12:00:00</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup>Koen Bosmans</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#END">Einduitslag</A> <A HREF="#O1">1 Duolooop</A> <A HREF="#O2">2 Ind</A> <A HREF="#O3">3 Ind</A> <A HREF="#O4">4 MB</A> <A HREF="#O5">5 Wagener</A> <A HREF="#O6">6 Ind</A> <A HREF="#O7">7 Ind</A> <A HREF="#O8">8 Biathlon-Wagener</A> <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> </FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="END">Einduitslag</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 LukRaak 5:45:22 5:45:22<br /> 2. 7 Hamok 2 6:56:01 6:56:01<br /> 3. 12 DAKANI 6:58:48 6:58:48<br /> 4. 5 team KOL 7:01:42 7:01:42<br /> 5. 8 Stigmannen 7:17:20 7:17:20<br /> 6. 2 kop nog staart 7:09:28 15:00 7:24:28<br /> 7. 10 Borasca 2 9:09:21 15:00 9:24:28<br /> 8. 1 Flemish O-babes + 8:55:53 30:00 9:25:53<br /> 9. 11 Borasca 1 9:44:49 9:44:49<br /> 10. 6 Hamok 1 9:29:57 45:00 10:14:57<br /> 11. 9 VET-TROL 10:42:19 10:42:19<br /> 12. 4 O-ME-GAT 9:14:41 4:00:00 13:14:41<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O1">1 Duoloop</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Dennis Ducro, Geert Simkens 31:53 31:53<br /> 2. 8 Jochen Verdeyen, Niel Deijgers 40:02 40:02<br /> 3. 5 Tom Mari�n, Yannick Michiels 40:07 40:07<br /> 4. 12 Tomy Janssens, Roger Vanaken 40:10 40:10<br /> 5. 2 Joep De Roeck, Elex De Roeck 40:25 40:25<br /> 6. 7 Greet Oeyen, Henrik Lisby 40:45 40:45<br /> 7. 6 Licien Bosmans, Guido Ceunen 45:27 45:27<br /> 8. 4 Frank Vinckx, Johan Desmidt 45:48 45:48<br /> 9. 11 Peter Claes, Johan Claes 51:50 51:50<br /> 10. 1 Miek Fabr�, Katrien Bruyninckx 55:28 55:28<br /> 11. 10 Sonia Goossens, Veerle Tulleneers 1:00:20 1:00:20<br /> 12. 9 Lily-Anne Cole, Frans Wens 1:10:48 1:10:48<br /> <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O2">2 Klassiek</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 12 Jan Gilot 48:07 48:07<br /> 2. 3 Bart Delobel 52:06 52:06<br /> 3. 7 Jeroen Hoekx 54:44 54:44<br /> 4. 1 Stefan Thiels 55:09 55:09<br /> 5. 5 Gert Claes 59:24 59:24<br /> 6. 2 Erik Vande Weijer 59:59 59:59<br /> 7. 8 Wouter Leeuws 1:00:11 1:00:11<br /> 8. 4 Kris Van Gelder 1:10:12 1:10:12<br /> 9. 10 Ronald Ooms 1:19:13 1:19:13<br /> 10. 11 Ellen Omblets 1:27:40 1:27:40<br /> 11. 6 Marijs Van de Weyer 1:30:01 1:30:01<br /> 12. 9 Paul Bolsens 1:53:24 1:53:24<br /><br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O3">3 Klassiek</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Dennis Ducro 25:28 25:28<br /> 2. 7 Jos Thys 29:59 29:59<br /> 3. 8 Leen Wouters 32:50 32:50<br /> 4. 12 Jan Lemmens 33:59 33:59<br /> 5. 2 Erik VandeWeijer 34:08 34:08<br /> 6. 1 Sara Hendrickx 34:11 34:11<br /> 7. 4 Michel Huysmans 35:17 35:17<br /> 8. 5 Yannick Michiels 45:53 45:53<br /> 9. 11 Anita Baerts 48:08 48:08<br /> 10. 6 An Verberne 49:07 49:07<br /> 11. 10 Tom Nijsten 57:07 57:07<br /> 12. 9 Oswald Van Bockstal 59:55 59:55<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O4">4 MB zonder zwart</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Geert Simkens 53:22 53:22<br /> 2. 5 Tom Mari�n 1:05:30 1:05:30<br /> 3. 8 Jochen Verdeyen 1:17:12 1:17:12<br /> 4. 2 Joep De Roeck 1:18:29 1:18:29<br /> 5. 12 Tomy Janssens 1:24:39 1:24:39<br /> 6. 7 Guido Timmers 1:30:22 1:30:22<br /> 7. 1 Miek Fabr� 1:30:46 1:30:46<br /> 8. 9 Frans Wens 1:44:18 1:44:18<br /> 9. 11 Peter Claes 1:51:22 1:51:22<br /> 10. 6 Guido Ceunen 1:52:33 1:52:33<br /> 11. 10 Sonia Goossens 1:56:16 1:56:16<br /> 12. 4 Roel Goossens 1:38:05 2:45:00 4:23:05<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O5">5 Wagener</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 12 Jan Lemmens, Jan Gilot, Jan Waelbers 38:01 38:01 <br /> 2. 3 Dick Duco, Frans Van de Moortel, Bart Delobel 41:21 41:21<br /> 3. 7 Guido Timmers, Jos Thys, Jeroen Hoekx 42:03 42:03<br /> 4. 1 Sara Hendrickx, Elien Melis, Stafan Thiels 43:38 43:38<br /> 5. 10 Ronald Ooms, Tom Nijsten, Jan Oeyen 44:46 44:46<br /> 6. 8 Rudi Aerts, Leen Wouters, Wouter Leeuws 46:20 46:20<br /> 7. 2 Erik Vande Weijer, Michel Ooms, Roel Van de Moortel 48:19 48:19<br /> 8. 5 Jo Linten, Gert Claes, Marie Kristien Lenaerts 49:07 49:07<br /> 9. 6 An Verberne, Marijs Van de Weyer, Ronny Timmers 55:55 55:55<br /> 10. 11 Anita Baerts, Sam Deferm, Ellen Omblets 56:46 56:46<br /> 11. 9 Aswald Van Bockstal, William Nique, Paul Bolsens 1:00:22 1:00:22<br /> 12. 4 Roel Goossens, Kris Van Gelder, Michel Huysmans 1:06:45 1:06:45<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O6">6 oro-hydro</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Geert Simkens 32:02 32:02<br /> 2. 5 Tom Mari�n 37:53 37:53<br /> 3. 8 Niel Deijgers 42:48 42:48<br /> 4. 7 Greet Oeyen 43:02 43:02<br /> 5. 12 Roger Vanaken 46:16 46:16<br /> 6. 4 Frank Vinckx 1:06:32 1:06:32<br /> 7. 10 Veerle Tulleneers 1:09:42 1:09:42<br /> 8. 2 Elex De Roeck 55:28 15:00 1:10:28<br /> 9. 6 Lucien Bosmans 1:13:21 1:13:21<br /> 10. 9 Lily-Anne Cole 1:24:43 1:24:43<br /> 11. 1 Katrien Bruyninckx 1:13:58 15:00 1:28:58<br /> 12. 11 Johan Claes 1:34:02 1:34:02<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O7">7 Special</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 12 Jan Gilot 43:27 43:27<br /> 2. 2 Roel Van de Moortel 49:10 49:10<br /> 3. 6 Ronny Timmers 50:44 50:44<br /> 4. 3 Bart Delobel 51:00 51:00<br /> 5. 9 William Nicque 56:28 56:28<br /> 6. 11 Sam Deferm 59:14 59:14<br /> 7. 10 Jan Oeyen 1:03:02 1:03:02<br /> 8. 7 Henrik Lisby 1:04:18 1:04:18<br /> 9. 8 Rudi Aerts 1:04:32 1:04:32<br /> 10. 5 Jo Linten 1:05:31 1:05:31<br /> 11. 1 Elien Melis 2:00:52 15:00 2:15:52<br /> 12. 4 Johan Desmidt 1:41:50 1:15:00 2:56:50<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O8">8 Biathlon-Wagener</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 7 Hamok 2 50:48 50:48<br /> 2. 3 LukRaak 58:10 58:10<br /> 3. 5 team KOL 58:17 58:17<br /> 4. 1 Flemish O-babes + 1:01:51 1:01:51<br /> 5. 2 kop nog staart 1:03:30 1:03:30<br /> 6. 4 O-ME-GAT 1:10:12 1:10:12<br /> 7. 8 Stigmannen 1:13:25 1:13:25<br /> 8. 10 Borasca 2 58:55 15:00 1:13:55<br /> 9. 11 Borasca 1 1:15:47 1:15:47<br /> 10. 12 DAKANI 1:24:09 1:24:09<br /> 11. 9 VET-TROL 1:32:21 1:32:21<br /> 12. 6 Hamok 1 1:32:49 45:00 2:17:49<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 6750 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MOLS Greta BEL D40 hamok 1:22:35<br /> 2. SILVI Simonne BEL D50 K.O.L. 1:40:52<br /> 3. DAMS Tinny BEL D21 K.O.L. 2:05:52<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 4590 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL D45 Omega 56:08<br /> 2. TIELEMANS Angela BEL D-20 K.O.L. 1:06:45<br /> 3. VERSCHUREN Sanne BEL D-16 TROL 1:23:13<br /> 4. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:25:52<br /> 5. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 1:32:33<br /> 6. VANDEN ABEELE Elizabeth BEL D60 Omega 2:43:01<br /> 7. GRAULS Suzanne BEL D60 Omega 2:43:02<br /> DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. not classified<br /> JANSSENS Juliette BEL D55 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 2790 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LIMBORGS Nathalie BEL D-14 Omega 35:06<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 6750 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LAENEN Frans BEL H45 TROL 48:41<br /> 2. GENAR Jeremy BEL H-16 TROL 58:54<br /> 3. HOEKX Willy BEL H45 hamok 1:01:09<br /> 4. GENAR Dirk BEL H40 TROL 1:04:08<br /> 5. HERMANS Eddy BEL H45 Omega 1:04:47<br /> 6. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 1:06:07<br /> 7. KELLENS Jean-Pierr BEL H50 K.O.L. 1:11:37<br /> 8. VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok 1:11:39<br /> 9. MELIS Luc BEL H40 hamok 1:14:17<br /> 10. TOELEN Jan BEL H40 K.O.L. 1:17:23<br /> 11. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 1:17:48<br /> 12. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:18:03<br /> 13. SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. 1:18:35<br /> 14. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 1:22:41<br /> 15. BUKENBERGS André BEL H55 hamok 1:23:02<br /> 16. MERTENS Bert BEL H21 Borasca 1:24:32<br /> 17. VAN CANEGHEM Albert BEL H45 K.O.L. 1:26:17<br /> 18. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 1:27:38<br /> 19. MOOY Karst H-16 Argus 1:30:54<br /> SELS Dieter BEL H21 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 4590 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FABR� Dirk BEL H40 Omega 57:40<br /> 2. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 1:02:18<br /> 3. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 1:02:54<br /> 4. TOELEN Roger BEL H70 K.O.L. 1:08:58<br /> 5. SCHLEEGER Raimund GER H60 K.O.L. 1:19:01<br /> 6. CALLENS Albert BEL H60 Omega 1:20:45<br /> 7. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:21:40<br /> 8. MOOY Dicky H55 Argus 1:27:25<br /> 9. DE KEERSMAECKER Guido BEL H60 Omega 2:43:09<br /> MOOIJ Herman BEL H21 Argus not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /></body><br /></html>

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives