Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Omwille van Het Coronavirus zijn er heel wat beperkingen opgelegd en kunnen we nog geen concrete kalender vastleggen.

Zaterdag 26 juni:
Algemene vergadering.

Voorlopig hebben we deze datum geprikt voor onze Algemene Vergadering. Meer nieuws volgt van zodra dit beschikbaar is.

Dinsdag 1 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

21/10/2019 door Jacques Grauls
2019-10-20: VK Middel
Beelden van Els... Klik hier


19/10/2019 door Jacques Grauls
2019-10-19: Kern Leuven
Beelden.... Klik hier


12/10/2019 door Jacques Grauls
2019-10-12: Kern Leuven
Beelden.... Klik hier


06/10/2019 door Jacques Grauls
2019-09-29 : VK Aflossing
Beelden met dank aan Fred Simkens. Klik hier


30/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191109-11: North Sea Trophy
Inschrijvingen voor de North Sea Trophy:
  • Veerle Tulleneers
  • Koen Croons
  • Lander Verduyckt
  • Kris Verduyckt
  • Liset Hendrickx
  • Chris Addiers
  • Liesbeth Van de Velde (start = Helena Pluymers TROL)
  • Merlijn Van Rumst
  • Liana en Jarne Thiels (starttijd in elkaars buurt)
  • Tom Geypen (start in buurt van Patrick en Marina)



29/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-21 : Kern Leuven
Beelden... Klik hier


28/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-27: Rik Thys
Beelden... Klik hier


24/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20191018 - openingsavondaflossing
Inschrijvingen voor de openingsavondaflossing:
  • Jean Marc Gillet (korte omloop)
  • Jan Oeyen
  • Evert Leeuws
  • Merlijn Van Rumst
  • Michel Ooms
  • Rogier Vanaken
  • Paulette Blommen
  • Joppe Van Mierlo
  • Tille De Smul (niet in topploeg wegens gebrek aan ervaring)
  • Ellen De Bie (als ze niet moet voorlopen)
  • Dirk Fabré
  • Kato Keuppens
  • Karl Keuppens
  • Katleen Van de Moortel
  • Charlotte Theys
  • Jan Theys (eventueel als laatste loper als er voldoende helpers zijn voor de start)
  • Frans Van de Moortel
  • Willem Bakelants wil ook nog deelnemen maar wel als eerste loper
  • Mia Kinnaer
  • Rudi Aerts als derde loper



22/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
Oostenrijk - Orienteering Unlimited
Ook in Oostenrijk werden de beste beentjes voorgezet met als resultaat in de totaalstand een 3e plaats voor zowel Michel Ooms (H75), Bart VdM (H55) en Roel VdM (H45). Wil je iets meer hierover weten: http://event.hsvwrn-ol.at/


17/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-15 : BK Aflossing
Beelden... Klik hier


11/09/2019 door Jacques Grauls
2019-09-08 : BK Lang
Beelden van Els.... Klik hier


01/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190929 - Vlaams Kampioenschap aflossing
Inschrijvingen voor het VK aflossing:
  • Liesbeth Van de Velde
  • Marc Kerckhofs
  • Michel Ooms
  • Frans Van de Moortel
  • Bart Van de Moortel
  • Kim Jansen
  • Angelique De Grande
  • Lieve Feys
  • Anton Buytaert
  • Els Spillebeen
  • Wouter Leeuws
  • Wouter Van Muysen
  • Jan Oeyen
  • Bart Willems
  • Roel Van de Moortel (bij voorkeur in familieploeg)
  • Leen Wouters (liefst geen startloper)
  • Jorge Marques
  • Kim Tirez
  • Willem Bakelants
  • Mats De Smul
  • Tille De Smul
  • Olivier De Smul
  • familieploeg: Tom Geypen - Marina Driesen - Patrick Wallaert
  • Mia Kinnaer
  • Rudi Aerts
  • Mette Tiesters
  • Hanne Tiesters
  • Lotte Tiesters
  • Steven Tiesters
  • Katja Van Oosterwijck
  • Sooi Jacobs (liefst geen startloper)
  • Jonas Jansen
  • Natalie Beenaerts (indien nodig om ploeg te vervolledigen)
  • Charlotte Theys
  • Jan Theys
  • familieploeg: Jan Boeckx - Liset Hendrickx - Chris Addiers
  • Tomy Janssens
  • Wout en Witse Boeckx een omloop 7



01/09/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190927 - militaire aflossing Rik Thys
Inschrijvingen voor de militaire aflossing Rik Thys:
  • Delobel Bart
  • Van de Moortel Roel
  • Bart Van de Moortel
  • Els Put (liefst 2e loper; volgende keuze is 1e loper en als het echt niet anders kan 3e loper)
  • Kim Jansen
  • Angelique De Grande
  • Els Spillebeen
  • Sonja Nijs (graag als 2e loper)
  • Patrick Wallaert (liefst als 2e loper of anders 3e)
  • Sooi Jacobs (liefst 2e of 3e loper)
  • Leen Wouters (liefst geen startloper)
  • Jorge Marques
  • Jan Theys
  • Charlotte Theys
  • Wouter Van Muysen



19/08/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190915 - BK aflossing
Inschrijvingen voor het BK aflossing
  • Angelique De Grande
  • Thomas Jansen
  • Nathan Jansen
  • Kim Jansen
  • Paulette Blommen
  • Rogier Vanaken
  • Jan Oeyen
  • Tim Hillen
  • Paul Kesselaers (indien nodig om ploeg te vervolledigen)
  • Veerle Tulleneers
  • Liam Thiels
  • Ems De Smul (open?)
  • Siel De Smul
  • Tille De Smul
  • Mats De Smul
  • Olivier De Smul
  • Frans Van de Moortel
  • Bart Van de Moortel
  • Kato Keuppens
  • Arno Keuppens
  • Karl Keuppens
  • Rudi Aerts
  • Mia Kinnaer
  • Wouter Leeuws
  • Anton Buytaert
  • Kris Verduyckt
  • Kim Tirez (wandelen!!!)
  • Willem Bakelants
  • Patrick Wallaert
  • Liset Hendrickx
  • Chris Addiers
  • Michel Ooms
  • Els Spillebeen
  • Kiara Nijst
  • Jonas Jansen
  • Natalie Beenaerts (indien nodig om ploeg te vervolledigen)
  • Verstrepen Magalie
  • Verstrepen Vincent
  • Miek Fabré (om ploeg te vervolledigen)
  • Nisse Van Gelder
  • Janne Van Gelder
  • Kris Van Gelder
  • Els Put
  • Joppe Van Mierlo
  • Lotte verhaegen
  • Jan Theys
  • Charlotte Theys
  • Julie Smeets
  • Maria Hendrickx
  • Wout Boeckx
  • Lies Provoost
  • Merlijn Van Rumst
  • Bart Willems



18/08/2019 door Jacques Grauls
2019-08-18 : 4 daagse van Limburg
Beelden met dank aan Fred Simkens en Liesbeth... Klik hier


17/08/2019 door Jacques Grauls
2019-08-17 : 4 daagse van Limburg
Beelden van Liesbeth en Fred Simkens. Klik hier


17/08/2019 door Jacques Grauls
2019-08-16: 4 daagse van Limburg
Beelden van Fred Simkens, waarvoor dank. Klik hier


17/08/2019 door Jacques Grauls
2019-08-15 : 4 daagse van Limburg
Beelden van Els... Klik hier


22/07/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190811 - Wagener
Inschrijvingen voor de Wagener:
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte
  • familieploeg: Kim + Thomas Jansen + Angelique De Grande
  • Kerckhofs Marc
  • Van de Velde Liesbeth
  • Spillebeen Els
  • Willems Bart
  • Team "Debby": Geert - Tim en Sara Debyser
  • Van de Moortel Bart
  • Van de Moortel Frans (indien nodig)
  • familieploeg Siel - Tille - Olivier De Smul



16/07/2019 door Walter Van Krunckelsven
Niet enkel in Frankrijk maar ook in Denemarken
Ook op de JWOC-tour in Denemarken mochten we een schitterende prestatie van een van onze jongeren noteren. Nathan J. behaalde daar de eerste plaats bij de Heren-10. Ook voor hem een dikke proficiat.


<< vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 volgende >>

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives