Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Dinsdag 21 mei:
World Orienteering Day in Provinciaal Domein Kessel-Lo.

Kennismaking/initiatie/training voor iedereen. Samenkomst aan zwembad/De Kiosk; start tussen 18u30 en 20u.

Donderdag 23 mei:
HOS-2 in de Heilig Hartwijk.

Voor de 2e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series zijn we te gast in de Heilig Hartwijk. Benieuwd wat de HOS-kern ons nu weer te bieden heeft.

Zaterdag 25 mei:
Initiatie/training kern Leuven.

Verzamelen om 9u45 aan de inkom van het zwembad/De Kiosk in het Provinciaal Domein Kessel-Lo.

Dinsdag 4 juni mei:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 8 juni:
Initiatie/training kern Leuven.

Verzamelen om 9u45 aan de trappen van sporthal De Nayer aan kasteel Arenberg (sportkot).

Zaterdag 15 juni:
Initiatie/training kern Leuven.

Verzamelen om 9u45 aan de trappen van sporthal De Nayer aan kasteel Arenberg (sportkot).

Donderdag 27 juni:
HOS-3 in de Banneuxwijk.

Voor de 3e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series zijn we te gast in de Banneuxwijk. Iedereen op post!

Zondag 21 juli:
Checkpointwandeling Kessel-Lo.

Zaterdag 27 juli:
Wedstrijd in Gerhagen.

Baanlegger van dienst is Koen B., bosbeheerswerken hebben een groot deel van het bos opgekuist zodat veel onderbegroei√Įng verdwenen is.

05/03/2019 door Jacques Grauls
20190303 : VK Lang
Beelden... Klik hier


25/02/2019 door Jacques Grauls
20190224 : Turnhout
Beelden.... Klik hier


24/02/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190331 - Nationale sprint
Inschrijvingen voor de Nationale Sprint in Bobbejaanland:
  • Boomer Ellen
  • Tirez Kim
  • Verduyckt Kris
  • Verduyckt Lander
  • Schevernels Ken
  • Wallaert Patrick
  • Driesen Marina
  • Verstrepen Magalie
  • Verstrepen Vincent
  • Leeuws Wouter (HE)
  • Van de Velde Liesbeth (DE)
  • Kerckhofs Marc
  • Kerckhofs Feike
  • Thiels Jarne
  • Thiels Liana
  • De Grande Angelique
  • Jansen Kim
  • Jansen Thomas
  • Jansen Nathan
  • Tulleneers Veerle
  • Croons Koen
  • Ceulemans Dirk
  • Loeckx Frederik
  • Loeckx Matijs
  • Loeckx Annelies
  • Van Elsacker Bieke
  • Elsen Lisa
  • Elsen Lene
  • Elsen Roman
  • Blommen Paulette
  • Vanaken Rogier
  • Den Trooster Jozef
  • Debyser Geert (vroeg)
  • Debyser Sara
  • Debyser Tim
  • Loosen Sebastiaan (laat)
  • Thiels Stefan
  • Thiels Liam
  • Van Gelder Kris
  • Van Gelder Nisse
  • Dulieu Roger
  • Provoost Lies
  • Van Krunckelsven Walter
  • Nijst Tino
  • Nijst Kiara
  • Bakelants Willem
  • Boeckx Jan
  • Boeckx Wout
  • Addiers Marieke
  • Talloen Hans
  • Fabré Miek
  • Verschueren Raf
  • Ooms Michel (SD)
  • Delobel Jan
  • Baeyens Leo (vroeg)
  • Wouters Leen
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte
  • Van Mierlo Joppe
  • Van Mierlo Diet
  • Scolini Camilla
  • Bacchini Fabio (5755)
  • Teunckens Nancy (vroeg)
  • Vermeir Joachim (vroeg)
  • Gillet Magalie
  • Gillet Tibo
  • Palmans Kristel
  • Geypen Tom (HE)
  • Bosmans Koen
  • Bosmans Sofie
  • Bosmans Tom
  • De Smul Olivier
  • De Smul Siel
  • De Smul Tille
  • De Smul Mats
  • De Bie Ellen
  • Tiesters Steven
  • Tiesters Lotte
  • Tiesters Hanne
  • Van Oosterwijck Katja
  • Aerts Rudi
  • Kinnaer Mia
  • Keuppens Karl
  • Keuppens Kato
  • Van de Moortel Katleen



24/02/2019 door Walter Van Krunckelsven
20120321 - Autmans
Inschrijvingen voor de Autmans in Eupen:
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte (?)
  • Spillebeen Els (liefst 1e loper; zeker niet laatste!)
  • Kesselaers Paul
  • Tirez Kim
  • Delobel Bart (startloper)
  • Addiers Chris (reserve)
  • Jansen Kim



23/02/2019 door Jacques Grauls
20190222 : BK avond
Beelden... Klik hier


18/02/2019 door Jacques Grauls
20190217 : Nationale 1
Beelden... Klik hier


17/02/2019 door Walter Van Krunckelsven
20120217 - Nationale 1
 
 
Op deze nationale werd gestreden om de SOFT wisselbeker en onze club mocht andermaal deze trofee in ontvangst nemen. Proficiat aan allen die hiertoe hebben bijgedragen; enkelen staan op de foto maar we moeten nog op de publicatie van het resultaat wachten voor we alle namen kennen. Natuurlijk ook proficiat aan alle anderen die de verplaatsing naar het verre Eupen gemaakt hebben.


16/02/2019 door Walter Van Krunckelsven
20120317 - Nationale 2 in de Sahara
Inschrijvingen voor de 2e Nationale in de Sahara:
  • Tirez Kim
  • Verstrepen Magalie
  • Verstrepen Vincent
  • Rocca Simone (HE)
  • Put Els (rond 11 uur)
  • Loosen Sebastiaan (na 11 uur)
  • Hillen Kato (heel vroeg)
  • Hillen Janne
  • De Grande Angelique
  • Jansen Kim
  • Jansen Thomas
  • Jansen Nathan
  • Willems Bart
  • Spillebeen Els
  • Vanaken Rogier
  • Blommen Paulette
  • Addiers Chris
  • Hendrickx Liset
  • Ceulemans Dirk (vroeg)
  • Mols Karl (laat)
  • Van Krunckelsven Walter (midden)
  • Wallaert Patrick
  • Driesen Marina
  • Croons Koen
  • Tulleneers Veerle
  • Thiels Liam
  • Janssens Tomy (HE - laat)
  • Jacobs Sooi (laat)
  • Nys Sonja (11 u)
  • Den Trooster Jozef (vroeg)
  • Hendrickx Maria (vroeg)
  • Swinnen Lea
  • Ooms Michel (SD)
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte
  • Van Gelder Kris
  • Van Gelder Nisse
  • Leeuws Evert (ME)
  • Oeyen Jan (ME heel vroeg)
  • Oeyen Lies (D10B)
  • Nijst Tino (HB) na 11 uur
  • Nijst Kiara na 11 uur
  • Gillet Jean-Marc (rond 11 uur)
  • Gillet Magalie
  • Gillet Tibo
  • Palmans Kristel
  • De Windt Toon (vroeg)
  • Jansen Jonas (samen met Gillet)
  • Van de Moortel Frans
  • Geypen Tom (HE)
  • Van Mierlo Joppe
  • Loeckx Frederik
  • Loeckx Matijs
  • Van Muysen Wouter
  • Thiels Stefan



05/02/2019 door Jacques Grauls
20190203 : Geneberg
Beelden... Klik hier


03/02/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190303 - VK lang
Inschrijvingen voor het Vlaams Kampioenschap lang:
  • Put Els (laat)
  • Hillen Janne
  • Hillen Kato
  • De Grande Angelique
  • Jansen Kim
  • Jansen Nathan
  • Jansen Thomas
  • Baeyens Leo (vroeg)
  • Aerts Rudi
  • Kinnaer Mia
  • Van Mierlo Joppe
  • Jacobs Sooi (laat)
  • Nys Sonja (laat)
  • Fabré Miek (vroeg)
  • Wouters Leen (na 11 uur)
  • Van Krunckelsven Walter (midden)
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte
  • Mols Karl (laat)
  • Thiels Stefan
  • Thiels Liam
  • Rocca Simone (H40)
  • Tirez Kim
  • Provoost Lies
  • Verstrepen Vincent
  • Verstrepen Magalie
  • Das Lukas
  • Das Jo
  • Boeckx Wout
  • Vande Weyer Eric
  • Croons Koen
  • Tulleneers Veerle



28/01/2019 door Jacques Grauls
20190127 : Marienborgh
Beelden... Klik hier


28/01/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190223 - BK fiets
Inschrijvingen voor het Belgisch Kampioenschap fiets-oriëntatie:
  • Ooms Michel
  • Gillet Tibo
  • Gillet Jean-Marc
  • Kesselaers Paul



27/01/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190222 - BK avond
Inschrijvingen voor het Belgisch Kampioenschap avond:
  • Van Mierlo Joppe
  • Keuppens Kato
  • Van de Moortel Katleen
  • Ooms Michel
  • Oeyen Jan
  • Gillet Jean-Marc
  • Van de Velde Liesbeth (DE)
  • Van Muysen Wouter
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte
  • Van Rumst Merlijn
  • Bakelants Willem
  • Aerts Rudi
  • Kinnaer Mia
  • Blommen Paulette
  • Vanaken Rogier



25/01/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190217 - Nationale 1
Inschrijvingen voor de 1e Nationale in Eupen:
  • De Grande Angelique
  • Jansen Kim
  • Jansen Nathan
  • Jansen Thomas
  • Put Els
  • Spillebeen Els
  • Aerts Rudi
  • Kinnaer Mia
  • Addiers Chris
  • Hendrickx Liset
  • Wallaert Patrick
  • Driesen Marina
  • Geypen Tom
  • Ooms Michel (SD)
  • Janssens Tomy
  • Van de Moortel Bart
  • Van de Moortel Frans
  • Oeyen Jan (HE)
  • Nijst Tino (HB)
  • Nijst Kiara
  • Loosen Sebastiaan
  • Nys Sonia
  • Van Rumst Merlijn
  • Delobel Bart (H40)
  • Loeckx Matijs
  • Loeckx Frederik
  • Theys Jan
  • Hillen Janne
  • Hillen Kato
  • Rocca Simone
  • Tirez Kim
  • De Bie Ellen
  • De Smul Ems (DE)
  • De Smul Tille
  • De Smul Olivier
  • Bakelants Willem



23/01/2019 door Jacques Grauls
20190119 : AV Omega
Beelden... Klik hier


14/01/2019 door Walter Van Krunckelsven
20190208 - VK avond
Inschrijvingen voor het Vlaams Kampioenschap avond:
  • Buytaert Anton
  • Kinnaer Mia
  • Blommen Paulette
  • Ooms Michel
  • Van Rumst Merlijn
  • Van de Weijer Erik
  • Ceulemans Dirk
  • Theys Jan
  • Theys Charlotte
  • Nijst Tino
  • Fabré Dirk
  • Debyser Geert
  • Debyser Tim
  • Van de Moortel Bart
  • Van de Moortel Frans
  • Van Mierlo Joppe
  • Keuppens Kato
  • Van Gelder Kris
  • Van Muysen Wouter



07/01/2019 door Jacques Grauls
20190106 : Den Ijzeren Paal
Beelden... Klik hier


31/12/2018 door Jacques Grauls
2018-12-29: Sylvester
Beelden.... Klik hier


31/12/2018 door Jacques Grauls
2018-12-28: Sylvester
Beelden.... Klik hier


31/12/2018 door Jacques Grauls
2018-12-27: Sylvester
Beelden... Klik hier


<< vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... volgende >>

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives