Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Februari:
Contact-free orienteering.

Meer info zie: www.iorienteering.be

Zondag 21 februari:
Regionale op Hertberg.

Geannuleerd omwille van Corona.

Dinsdag 2 maart:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest ofwel als video conferentie. Aanvang 20 uur.

Zondag 21 maart:
VK aflossing op IJzeren Paal.

Mogelijks geannuleerd omwille van Corona.

Donderdag 1 april:
HOS op Hollands Veld (Hasselt).

1e wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Dinsdag 6 april:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest ofwel als video conferentie. Aanvang 20 uur.

Donderdag 22 april:
HOS in Heilig Hartwijk (Hasselt).

2e wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Woensdag 28 april:
Lenteloop op De Renesse (Oostmalle).

Baanlegger Anton Buytaert wil ons de mooie kantjes van dit domein laten zien.

Dinsdag 4 mei:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest ofwel als video conferentie. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 8 mei:
LOS in Heilig Hart/UCLL wijk (Leuven).

1e wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

19/09/2016 door Bart Van de Moortel
BK Aflossing, ploegensamenstelling

<br />Hieronder vind je de samenstelling van de Omega ploegen voor het BK Aflossing volgende zondag in Rodt (Sankt-Vith)<br />Mocht er een probleem zijn, laat me dit zo snel mogelijk weten.<br /><br />Voor laattijdige afmeldingen(= op zondag) kan je terecht bij Walter op nummer 0474/77.90.44

DAMES PUPILLEN <br />1 Tille DE SMUL<br />2 Lotte VERHAEGEN<br /> <br />1 Saar VAN DE PUT<br />2 Janne HILLEN<br /> <br />1 Kato HILLEN<br />2 VACANT<br /> <br />DAMES BELOFTEN <br />1 Kato KEUPPENS<br />2 Ems DE SMUL<br /> <br />1 Julie VAN MUYSEN<br />2 Lotte WILLEMS<br /> <br />1 Nore PEETERS<br />2 Janne VAN GELDER<br /> <br />DAMES JUNIOREN <br />1 Magalie GILLET<br />2 Magalie VERSTREPEN<br /> <br />DAMES OPEN <br />1 Elke VERDEYEN<br />2 Kim GEYPEN<br />3 Miek FABRE<br /> <br />DAMES MASTERS A <br />1 Veerle TULLENEERS<br />2 Ellen DE BIE<br />3 Els SPILLEBEEN<br /> <br />1 Lena BUEKENHOUT (=buiten wedstrijd)<br />2 Annelies MOONEN (=buiten wedstrijd)<br />3 Sonja NIJS<br /> <br />DAMES MASTERS B <br />1 Kristel PALMANS<br />2 Els PUT<br />3 Leen WOUTERS<br /> <br />DAMES MASTERS C <br />1 Paulette BLOMMEN<br />2 Liset HENDRICKX<br />3 Maria HENDRICKX<br /> <br /> <br />HEREN PUPILLEN <br />1 Mats DE SMUL<br />2 Nisse VAN GELDER<br /> <br />HEREN BELOFTEN <br />1 Jonas JANSEN<br />2 Liam THIELS<br /> <br />1 Tibo GILLET<br />2 Lennard GHEYSELS<br /> <br />1 Manu KINT<br />2 Willem BAKELANTS<br /> <br />HEREN JUNIOREN <br />1 Wout KEUPPENS<br />2 Vincent VERSTREPEN<br /> <br />HEREN OPEN <br />1 Evert LEEUWS<br />2 Wouter LEEUWS<br />3 Joost TALLOEN<br /> <br />1 Wouter TALLOEN<br />2 Tim HILLEN<br />3 Kris VAN GELDER<br /> <br />HEREN MASTERS A <br />1 Olivier DE SMUL<br />2 Roel VAN DE MOORTEL<br />3 Jan OEYEN<br /> <br />1 Jean-Marc GILLET<br />2 Wouter VAN MUYSEN<br />3 Bart WILLEMS<br /> <br />HEREN MASTERS B <br />1 Rudi AERTS<br />2 Patrick WALLAERT<br />3 Bart VAN DE MOORTEL<br /> <br />HEREN MASTERS C <br />1 Rogier VANAKEN<br />2 Jan THEYS (= buiten wedstrijd)<br />3 Luc TALLOEN<br /> <br />HEREN MASTERS D <br />1 Michel OOMS<br />2 Frans VAN DE MOORTEL<br /> <br />1 Jozef DEN TROOSTER<br />2 VACANT<br /> <br /> <br /> Reserve<br /> Stef THIELS<br />

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives