Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Februari:
Contact-free orienteering.

Meer info zie: www.iorienteering.be

Zondag 21 februari:
Regionale op Hertberg.

Geannuleerd omwille van Corona.

Dinsdag 2 maart:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest ofwel als video conferentie. Aanvang 20 uur.

Zondag 21 maart:
VK aflossing op IJzeren Paal.

Mogelijks geannuleerd omwille van Corona.

Donderdag 1 april:
HOS op Hollands Veld (Hasselt).

1e wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Dinsdag 6 april:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest ofwel als video conferentie. Aanvang 20 uur.

Donderdag 22 april:
HOS in Heilig Hartwijk (Hasselt).

2e wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Woensdag 28 april:
Lenteloop op De Renesse (Oostmalle).

Baanlegger Anton Buytaert wil ons de mooie kantjes van dit domein laten zien.

Dinsdag 4 mei:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest ofwel als video conferentie. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 8 mei:
LOS in Heilig Hart/UCLL wijk (Leuven).

1e wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

24/06/2015 door Bart Van de Moortel
Ploegen voor de clubaflossing in Felenne

Hieronder vind je de samenstelling van de ploegen voor de clubaflossing van zondag.<br />

De massastart voor de eerste lopers is om 09u30, vroeg uit de veren dus......<br />Voor de andere lopers heb ik een schatting van de starttijd gemaakt, maar neem daar toch maar wat marge op.<br />Op zondagmorgen kan je me bereiken op 0475 613103<br /><br /><br /><br />Omega 1<br />1. Kim Geypen (D21-15ptn)<br />2. Joost Talloen (H21-20ptn) start@ca 10u10<br />3. Frans Van de Moortel (H80-6ptn) start@ca 10u55<br />4. Rudi Aerts (H50-14ptn) start@ca 11u35<br />5. Leen Wouters (D50-9ptn) start@ca 12u15<br />6. Wouter van Muysen (H40-16ptn) start@ca 12u50<br /><br />Omega 2<br />1. Patrick Wallaert (H55-12ptn)<br />2. Bart Van de Moortel (H55-12ptn) start@ca 10u10<br />3. Kato Keuppens (D14-10ptn) start@ca 10u55<br />4. Karl Keuppens (H45-15ptn) start@ca 11u35<br />5. Liset Hendrickx (D60-7ptn) start@ca 12u15<br />6. Wouter Leeuws (H21-20ptn) start@ca 12u50<br /><br />Omega 3<br />1. Daan Kaelen (H16-13ptn)<br />2. Tom Kaelen (H40-16ptn) start@ca 10u20<br />3. Julie Van Muysen (D14-10ptn) start@ca 11u30<br />4. Chris Addiers (H55-12ptn) start@ca 12u00<br />5. Maria Hendrickx (D65-7ptn) start@ca 12u55<br />6. Jan Theys (H55-12ptn) start@ca 13u30<br /><br />Omega 4<br />1. Jan Goossens (H16-13ptn)<br />2. Manu Kint (H16-13ptn) start@ca 10u20<br />3. Annelies Moonen (D35-13ptn) start@ca 11u30<br />4. An Kesselaers (D21-15ptn) start@ca 12u00<br />5. Jozef Den Trooster (H65-9ptn) start@ca 12u55<br />6. Erik Vande Weijer (H50-14ptn) start@ca 13u30<br /><br />Omega 5<br />1. Lennard Gheysels (H16-13ptn)<br />2. Peter Gheysels (H45-15ptn) start@ca 10u20<br />3. Katleen Van de Moortel (D45-10ptn) start@ca 11u30<br />4. Mia Kinnaer (D50-9ptn) start@ca 12u00<br />5. Karl Mols (H80-6ptn) start@ca 12u55<br />6. Tim Hillen (H35-18ptn) start@ca 13u30<br /><br />Reserve : Tuur Kaelen<br /><br />Afstanden:<br />1. 3800m - 165m hoogteverschil<br />2. 5700m - 220m hoogteverschil<br />3. 2500m - 125m hoogteverschil<br />4. 3800m - 165m hoogteverschil<br />5. 2500m - 125m hoogteverschil<br />6. 5700m - 220m hoogteverschil

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives