Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Donderdag 25 juli:
HOS-4 in de wijk Torpedo.

Voor de 4e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series trekken we naar de Torpedowijk. Benieuwd wat de HOS-kern ons nu weer te bieden heeft.

Zaterdag 27 juli:
Wedstrijd in Gerhagen.

Baanlegger van dienst is Koen B., bosbeheerswerken hebben een groot deel van het bos opgekuist zodat veel onderbegroei√Įng verdwenen is.

Dinsdag 6 augustus:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Donderdag 15 t/m zondag 18 augustus:
4-daagse van Limburg.

Zie hierboven voor meer uitleg.

Donderdag 29 augustus:
HOS-5 in Hasselt centrum.

Voor de 5e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series blijven we in het centrum van de stad.

21/03/2010 door Jan Delobel
Resultaten Diest - Sprint - 28/03/2010

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20100328_01/">Splits Sprint</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 28/03/2010 @ 16:26:46</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> © Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 3120 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TEUNCKENS Nancy BEL D21 TROL 0:33:26 10'42"<br /> 2. TAFFEIREN Martine BEL D50 hamok 0:33:51 10'50"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 2330 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FABR� Miek BEL D21 Omega 0:18:40 8'00"<br /> 2. SALLAERTS Saartje BEL D21 K.O.L. 0:19:17 8'16"<br /> 3. OEYEN Greet BEL D21 hamok 0:20:31 8'48"<br /> 4. STEEGEN Kim BEL D21 K.O.L. 0:20:50 8'56"<br /> 5. WOUTERS Leen BEL D45 Omega 0:25:01 10'44"<br /> 6. SPILLEBEEN Els BEL D35 Omega 0:25:23 10'53"<br /> 7. VERBERNE An BEL D40 hamok 0:25:31 10'57"<br /> 8. HERMANS Goele BEL D21 Omega 0:28:21 12'10"<br /> 9. VAN ELSACKER Bieke BEL D35 Omega 0:28:40 12'18"<br /> 10. PLUYMERS Helena BEL D21 TROL 0:30:12 12'57"<br /> 11. VERSTRAETE Kirsten BEL D-18 hamok 0:30:24 13'02"<br /> 12. BUELENS Jenny BEL D50 A.S.U.B. 0:30:42 13'10"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 1650 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. THEYS Charlotte BEL D-16 Omega 0:18:07 10'58"<br /> 2. VAN OPSTAL Lieke NED D21 K.O.L. 0:18:48 11'23"<br /> 3. VERCAEREN Hilde BEL D45 K.O.L. 0:19:12 11'38"<br /> 4. DE MEYER Betty BEL D45 TROL 0:19:32 11'50"<br /> 5. ROOMAN Claudia BEL D-14 TROL 0:19:40 11'55"<br /> 6. DIERCKX Karine BEL D45 Omega 0:20:18 12'18"<br /> 7. DEIJGERS Jill BEL D-16 Omega 0:20:45 12'34"<br /> 8. VANREUSEL Julienne BEL D50 hamok 0:25:05 15'12"<br /> 9. VERLINDEN Nadine BEL D55 A.S.U.B. 0:25:07 15'13"<br /> 10. EYKMANS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:28:06 17'01"<br /> 11. BLOMMEN Paulette BEL D55 Omega 0:28:15 17'07"<br /> 12. METTEN Marie-Christine BEL D50 K.O.L. 0:31:44 19'13"<br /> HENDRICKX Liset BEL D55 Omega not classified<br /> RAND Larissa NED D35 Olifant not classified<br /> VAN DE MOORTEL Katleen BEL D40 Omega not classified<br /> VERDEYEN Elke BEL D-14 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 1160 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MARIEN Gilberte BEL D65 K.O.L. 0:13:56 12'00"<br /> 2. GILLET Magalie BEL D-12 Omega 0:14:59 12'55"<br /> 3. WILLEMS Lotte BEL D-10 Omega 0:16:48 14'28"<br /> 4. ELSEN Lisa BEL D-12 Omega 0:16:59 14'38"<br /> 5. CEULEMANS Lisse BEL D-10 TROL 0:17:36 15'10"<br /> 6. AERDEN Eske BEL D-10 K.O.L. 0:21:12 18'16"<br /> 7. BROUCKAERT Sophie BEL D-10 VVO tienbeurtenkaart 0:23:00 19'49"<br /> 8. ELSEN Lene BEL D-10 Omega 0:25:16 21'46"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 3120 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MICHIELS Yannick BEL H-20 K.O.L. 0:18:45 6'00"<br /> 2. SMOLDERS Roel BEL H35 K.O.L. 0:21:02 6'44"<br /> 3. OEYEN Jan BEL H21 Borasca 0:21:47 6'58"<br /> 4. HOFMANS Benjamin BEL H-20 A.S.U.B. 0:22:15 7'07"<br /> 5. TALLOEN Hans BEL H21 Omega 0:22:34 7'13"<br /> 6. SCHRANS Nico BEL H35 Borasca 0:23:25 7'30"<br /> 7. ROOMAN Rudy BEL H40 TROL 0:23:26 7'30"<br /> 8. LOECKX Frederik BEL H35 Omega 0:23:36 7'33"<br /> 9. BUYTAERT Frank BEL H35 TROL 0:24:09 7'44"<br /> 10. TIMMERS Ronny BEL H35 hamok 0:24:25 7'49"<br /> 11. CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok 0:25:03 8'01"<br /> 12. THEYS Jeroen BEL H-18 Omega 0:25:44 8'14"<br /> 13. KOTILEHTO Jukka FIN H40 Omega 0:26:29 8'29"<br /> 14. BRIES Wim BEL H21 K.O.L. 0:27:11 8'42"<br /> 15. VANHAEREN Patrick BEL H40 K.O.L. 0:27:23 8'46"<br /> 16. CORSTJENS Rudi BEL H40 hamok 0:27:26 8'47"<br /> 17. JACOBS Fran�ois BEL H45 Omega 0:28:13 9'02"<br /> 18. TOELEN Jan BEL H45 K.O.L. 0:28:16 9'03"<br /> 19. FILICKO Mark H35 Indiv. 0:28:28 9'07"<br /> 20. VERSTRAETE Steve BEL H40 hamok 0:28:44 9'12"<br /> 21. STORMS Roelant BEL H35 hamok 0:28:48 9'13"<br /> 22. WYNEN Kris BEL H35 K.O.L. 0:28:53 9'15"<br /> 23. LEPPENS Dolf BEL H21 K.O.L. 0:29:47 9'32"<br /> 24. SWINNEN Johan BEL H40 K.O.L. 0:30:29 9'46"<br /> 25. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 0:30:57 9'55"<br /> 26. BOECKX Jan BEL H21 Omega 0:31:05 9'57"<br /> 27. SMET Kurt BEL H35 TROL 0:31:26 10'04"<br /> 28. VINKX Frank BEL H45 Omega 0:32:25 10'23"<br /> 29. LIMBORGS Rudi BEL H45 Omega 0:32:32 10'25"<br /> 30. TIMMERS Guido BEL H45 hamok 0:33:05 10'36"<br /> 31. KNOOPS Steffen BEL H35 hamok 0:33:51 10'50"<br /> 32. MERTENS Bert BEL H35 Borasca 0:37:32 12'01"<br /> 33. TALLOEN Luc BEL H60 Omega 0:45:13 14'29"<br /> CEULEMANS Dirk BEL H45 Omega not classified<br /> VAN OS Ton NED H40 Indiv. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 2330 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LEEUWS Evert BEL H-16 Omega 0:17:38 7'34"<br /> 2. PLESSERS Wouter BEL H-16 K.O.L. 0:18:13 7'49"<br /> 3. VERVOORT Nick BEL H-16 TROL 0:19:45 8'28"<br /> WALLAERT Patrick BEL H50 Omega 0:19:45 8'28"<br /> 5. BLOEMEN Tristan BEL H-16 hamok 0:20:14 8'41"<br /> 6. HANNES Peter BEL H45 hamok 0:20:47 8'55"<br /> 7. MARINUS Daniel BEL H45 TROL 0:20:48 8'55"<br /> 8. HOFMANS Jacques BEL H50 A.S.U.B. 0:21:08 9'04"<br /> 9. AERTS Andre BEL H55 hamok 0:21:49 9'21"<br /> 10. VANDIJCK Jackie BEL H55 K.O.L. 0:22:07 9'29"<br /> 11. FABR� Nelis BEL H-16 Omega 0:22:14 9'32"<br /> 12. BELLEMANS Walter BEL H50 TROL 0:22:15 9'32"<br /> 13. KEUPPENS Arno BEL H-16 Omega 0:22:17 9'33"<br /> 14. THEYS Jan BEL H50 Omega 0:22:55 9'50"<br /> 15. BUEKERS Marc BEL H55 K.O.L. 0:23:21 10'01"<br /> 16. VERVOORT Tom BEL H-16 TROL 0:23:49 10'13"<br /> 17. VERVOORT Ben BEL H-16 TROL 0:24:02 10'18"<br /> 18. MAES Johan BEL H45 hamok 0:24:53 10'40"<br /> 19. VAN CANEGHEM Albert BEL H50 K.O.L. 0:25:24 10'54"<br /> 20. VAN STEENKISTE Hans BEL H50 Omega 0:25:34 10'58"<br /> 21. MARINUS Dieter BEL H-16 TROL 0:25:41 11'01"<br /> 22. RENDERS Willy BEL H55 hamok 0:25:48 11'04"<br /> 23. BELMANS Fran�ois BEL H60 Borasca 0:26:13 11'15"<br /> 24. SWINNEN Stefan BEL H-16 K.O.L. 0:28:09 12'04"<br /> 25. TIMMERS Roger BEL H50 hamok 0:30:20 13'01"<br /> 26. BORGERS Filip BEL H35 VVO tienbeurtenkaart 0:50:06 21'30"<br /> EYCKMANS Marc BEL H50 Omega not classified<br /> MARIEN Jean-Luc BEL H50 A.S.U.B. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 1650 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN OPSTAL Adrie NED H50 K.O.L. 0:13:45 8'19"<br /> 2. VERDUYCKT Kris BEL H21 Omega 0:13:57 8'27"<br /> 3. TIMMERMANS Ivo BEL H60 K.O.L. 0:15:27 9'21"<br /> 4. VAN DONGEN Michel NED H21 Olifant 0:16:18 9'52"<br /> 5. TIMMERMANS Georges BEL H60 K.O.L. 0:18:00 10'54"<br /> 6. LIMBORGS Yves BEL H21 Omega 0:18:58 11'29"<br /> 7. VANDERSTRAETEN Vic BEL H60 hamok 0:19:36 11'52"<br /> 8. FABR� Dirk BEL H45 Omega 0:19:45 11'58"<br /> 9. GEUDENS Bert BEL H65 K.O.L. 0:20:47 12'35"<br /> OEYEN Marcel BEL H60 hamok 0:20:47 12'35"<br /> 11. ADRIAENSSENS Leo BEL H60 hamok 0:22:38 13'43"<br /> 12. VANHOUT Jef BEL H60 K.O.L. 0:23:27 14'12"<br /> 13. HOOFD Robert BEL H60 A.S.U.B. 0:23:34 14'16"<br /> 14. HOMBROECKX Jean Paul BEL H55 hamok 0:23:57 14'30"<br /> 15. DESMEDT Eddie BEL H60 TROL 0:24:03 14'34"<br /> 16. VAN GANSEN Marc BEL H50 TROL 0:25:45 15'36"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 1160 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BUYTAERT Sverre BEL H-12 TROL 0:11:27 9'52"<br /> 2. KREKELS Simon BEL H-12 TROL 0:13:21 11'30"<br /> 3. KNOOPS Thomas BEL H-10 hamok 0:16:30 14'13"<br /> 4. LOECKX Matijs BEL H-10 Omega 0:16:33 14'16"<br /> 5. DEIJGERS Jean BEL H75 Omega 0:16:50 14'30"<br /> 6. GILLET Tibo BEL H-10 Omega 0:17:34 15'08"<br /> 7. THIELS Liam BEL H-10 Omega 0:17:38 15'12"<br /> 8. VAN HEES Jan BEL H70 K.O.L. 0:17:42 15'15"<br /> 9. KNOOPS Dimitry BEL H-12 hamok 0:18:50 16'14"<br /> 10. VAN LEEUW Michiel BEL H-12 Indiv. 0:19:14 16'34"<br /> 11. AERDEN Frank BEL H40 K.O.L. 0:21:13 18'17"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 40<br /> K.O.L. 29<br /> hamok 24<br /> TROL 18<br /> A.S.U.B. 6<br /> Borasca 4<br /> Indiv. 3<br /> Olifant 2<br /> VVO tienbeurtenkaart 2<br /> <b>Total: 128<br /><i><br /> HD-18 : 31 HD20+ : 97

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives