Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 1 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 5 oktober:
Kern Leuven.

Training in Arenbergpark (verzamelen om 9u50 aan trappen van sporthal De Nayer).

Zondag 6 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Zaterdag 12 oktober:
Kern Leuven.

Training in Heuvelhof te Kessel-Lo (verzamelen om 9u50 op Diestsesteenweg aan lokale politie).

Vrijdag 18 - zondag 20 oktober:
Jeugdstage in domein De Kluis.

Onze jongeren (H/D -12 tm -20) gaan voor de derde keer dit jaar met Omega op stage en wel in Sint-Joris-Weert. Meer info via de gebruikelijke kanalen.

Vrijdag 18 oktober:
Openingsnacht aflossing in domein De Kluis.

Onze jongeren verwelkomen jullie allemaal op deze wedstrijd om te tonen dat ze naast snel lopen en goed orienteren ook iets afweten van baanlegging, posten zetten en zo meer.

Zaterdag 19 oktober:
Kern Leuven.

Training in domein De Kluis te Sint-Joris-Weert (verzamelen om 9u50 op parking aan grasveld).

Zondag 20 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Donderdag 24 oktober:
HOS-finale in de Katerinawijk.

Voor de finale wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2019 trekken we naar de Katerinawijk.

Zondag 3 november:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

03/02/2010 door Jan Delobel
Resultaten Herselt - Hertberg - 07/02/2010

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20100207/">splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 08/02/2010 @ 20:31:58</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> © Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5> <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:07">D:07</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 9160 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Kerstin BUCHACKER GER D40 C.O. Liège 1:24:52 9'15"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 7480 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Miek FABRÉ BEL D21 Omega 0:58:36 7'50"<br /> 2. Greet OEYEN BEL D21 hamok 0:59:17 7'55"<br /> 3. Kim STEEGEN BEL D21 K.O.L. 1:03:31 8'29"<br /> 4. Hilde KROLS BEL D45 hamok 1:03:40 8'30"<br /> 5. Els PUT BEL D50 Omega 1:07:30 9'01"<br /> 6. Nancy TEUNCKENS BEL D21 TROL 1:10:30 9'25"<br /> 7. Inge DE WIT BEL D21 K.O.L. 1:14:24 9'56"<br /> 8. Ellen MOLS BEL D21 hamok 1:14:59 10'01"<br /> 9. Kaatje BUYSE BEL D21 K.O.L. 1:31:29 12'13"<br /> 10. Susy LUYTEN BEL D35 K.O.L. 1:32:14 12'19"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 6470 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Katri HAATAJA FIN D40 ASUB 1:04:31 9'58"<br /> 2. Jessica MARIEN BEL D-18 ASUB 1:04:34 9'58"<br /> 3. Sonia NYS BEL D45 Omega 1:11:25 11'02"<br /> 4. Hilde VERCAEREN BEL D45 K.O.L. 1:12:38 11'13"<br /> 5. Isabelle SILLIEN BEL D40 C.O. Pégase 1:19:03 12'13"<br /> 6. Betty DE MEYER BEL D45 TROL 1:21:51 12'39"<br /> 7. Greta DE BOCK BEL D40 hamok 1:21:59 12'40"<br /> 8. Godelieve BRUYNSEELS BEL D55 hamok 1:27:17 13'29"<br /> 9. Cécile VAN BRUSSEL BEL D40 ASUB 1:46:02 16'23"<br />O.C. Veerle TULLENEERS BEL D35 Omega 0:52:37 8'07"<br />O.C. Béatrice DE LONGUEVILLE BEL D35 ASUB 0:53:48 8'18"<br />O.C. Catherine HOOFD BEL D21 ASUB 0:56:47 8'46"<br />O.C. Katrien BRUYNINCKX BEL D21 K.O.L. 1:01:52 9'33"<br />O.C. Igna HEYNS BEL D21 K.O.L. 1:05:57 10'11"<br />O.C. Whoopy FRANSSEN BEL D21 TROL 1:06:09 10'13"<br />O.C. Els SPILLEBEEN BEL D35 Omega 1:19:26 12'16"<br /> Dunja VAN DE RIET NED D40 Olifant not classified<br /> Veerle MOERMANS BEL D45 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 5190 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Martine TAFFEIREN BEL D50 hamok 0:46:19 8'55"<br /> 2. Charlotte THEYS BEL D-16 Omega 0:52:00 10'01"<br /> 3. Liset HENDRICKX BEL D55 Omega 0:59:01 11'22"<br /> 4. Monica ROELING NED D55 TROL 0:59:19 11'25"<br /> 5. Simonne SILVI BEL D55 K.O.L. 1:00:04 11'34"<br /> 6. Jill DEIJGERS BEL D-16 Omega 1:09:18 13'21"<br /> 7. Marie-Christine METTEN BEL D50 K.O.L. 1:16:19 14'42"<br />O.C. Virpi KORPI FIN D35 Omega 0:59:21 11'26"<br />O.C. Leene JESPERS BEL D35 TROL 1:04:26 12'24"<br />O.C. Karine DIERCKX BEL D45 Omega 1:15:40 14'34"<br />O.C. Gerd ANTHONIS BEL D45 Omega 1:23:01 15'59"<br />O.C. Esther CLIERINCK BEL D21 K.O.L. 1:35:57 18'29"<br /> Lucienne BECKERS BEL D50 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:05">D:05</A> , 4210 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Maria HENDRICKX BEL D60 Omega 0:53:18 12'39"<br /> 2. Gilberte MARIEN BEL D65 K.O.L. 0:53:26 12'41"<br /> 3. Lieve GEENS BEL D60 TROL 0:57:03 13'33"<br /> 4. Hannah THIELS BEL D-12 Omega 1:18:59 18'45"<br /> 5. Maria DELARBRE BEL D60 hamok 1:19:16 18'49"<br /> 6. Juliette JANSSENS BEL D60 hamok 1:25:56 20'24"<br /> 7. Roza GOOS BEL D70 hamok 1:26:31 20'33"<br /> 8. Elizabeth VANDEN ABEELE BEL D65 Omega 1:28:36 21'02"<br /> 9. Frie BRESSELEERS BEL D65 TROL 1:34:08 22'21"<br /> 10. Hélène GIELEN BEL D65 hamok 1:42:32 24'21"<br /> 11. Christiane HUYSKENS BEL D60 K.O.L. 1:44:53 24'54"<br />O.C. Sietske PEETERS BEL D21 TROL 0:45:31 10'48"<br />O.C. Paulette BLOMMEN BEL D55 Omega 0:54:53 13'02"<br />O.C. Nadine VERLINDEN BEL D55 ASUB 1:02:29 14'50"<br />O.C. Lieve FEYS BEL D55 Omega 1:17:53 18'29"<br />O.C. Tinne VANHOUT BEL D21 K.O.L. 1:44:46 24'53"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:06">D:06</A> , 2200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Lotte WILLEMS BEL D-10 Omega 0:35:41 16'13"<br /> 2. Lene ELSEN BEL D-10 Omega 0:40:32 18'25"<br /> 3. Emma MAES BEL D-10 K.O.L. 0:43:50 19'55"<br /> 4. Mirte GIELEN BEL D-12 VVO 96 0:52:06 23'40"<br /> 5. Kato KEUPPENS BEL D-10 Omega 0:53:07 24'08"<br /> 6. Charlotte VAN LOMMEL BEL D-10 VVO 96 0:56:14 25'33"<br /> 7. Elise VAN LOMMEL BEL D-10 VVO 96 0:56:32 25'41"<br /> 8. Jade LEMOINE BEL D-10 Omega 0:59:05 26'51"<br /> 9. Siel DE SMUL BEL D-10 Omega 1:01:37 28'00"<br /> Roxanne GELDOF BEL D-12 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:07">D:07</A> , 3270 m </H2><PRE><tt><br />O.C. Magalie GILLET BEL D-12 Omega 1:09:21 21'12"<br />O.C. Ems DE SMUL BEL D-10 Omega 1:36:20 29'27"<br />O.C. Fien SHESSAERT BEL D-10 VVO 96 1:36:24 29'28"<br />O.C. Roza COOLS BEL D60 hamok 1:40:37 30'46"<br />O.C. Lisa ELSEN BEL D-12 Omega 1:42:06 31'13"<br />O.C. Joanna GRAULS BEL D75 Omega 1:42:17 31'16"<br />O.C. Sandrine DEFRAIGNE BEL D-12 ASUB 2:39:37 48'48"<br />O.C. Laurence DEFRAIGNE BEL D-10 ASUB 2:39:38 48'49"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 9160 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Jeroen HOEKX BEL H21 hamok 0:52:47 5'45"<br /> 2. Frank BUYTAERT BEL H35 TROL 0:53:13 5'48"<br /> 3. Jeroen VAN DER KLEIJ BEL H21 hamok 0:56:46 6'11"<br /> 4. Serge BAERT BEL H45 K.O.L. 0:57:20 6'15"<br /> 5. Jean-Baptiste COLOMB FRA H21 ASUB 0:58:37 6'23"<br /> 6. Gérald SOUWEINE BEL H35 Les Raptors 0:59:10 6'27"<br /> 7. Philippe CREFCOEUR BEL H45 Les Raptors 0:59:24 6'29"<br /> 8. Jan DELOBEL BEL H21 Omega 1:00:46 6'38"<br /> 9. Roel SMOLDERS BEL H35 K.O.L. 1:01:27 6'42"<br /> 10. Frans LAENEN BEL H50 TROL 1:02:06 6'46"<br /> 11. Benjamin ANCIAUX BEL H21 hamok 1:02:41 6'50"<br /> 12. François HANZEN BEL H21 Les Raptors 1:03:08 6'53"<br /> Guy TIREZ BEL H40 K.O.L. 1:03:08 6'53"<br /> 14. Philippe TAELEMANS BEL H45 ASUB 1:03:27 6'55"<br /> 15. Christophe AMERIJCKX BEL H40 ASUB 1:03:34 6'56"<br /> 16. Kristof DAEMS BEL H21 K.O.L. 1:06:34 7'16"<br /> 17. Ronny LEMOINE BEL H40 Omega 1:08:55 7'31"<br /> 18. Henrik LISBY DEN H45 hamok 1:09:26 7'34"<br /> 19. Wim BRIES BEL H21 K.O.L. 1:10:28 7'41"<br /> 20. Ludwig WILLEMS BEL H40 TROL 1:11:05 7'45"<br /> 21. Jan BOECKX BEL H21 Omega 1:12:38 7'55"<br /> 22. Roelant STORMS BEL H35 hamok 1:13:18 8'00"<br /> 23. Vladimir GELDOF BEL H40 hamok 1:13:42 8'02"<br /> 24. Philippe CLAPUYT BEL H50 ASUB 1:15:52 8'16"<br /> 25. Paul VAN HEMELEN BEL H40 Omega 1:17:21 8'26"<br /> 26. Ivan DE LAET BEL H35 hamok 1:18:03 8'31"<br /> 27. Arnis SNORE LAT H21 Altaïr C.O. 1:18:40 8'35"<br /> 28. Steven LORNOY BEL H35 hamok 1:21:07 8'51"<br /> 29. Jean-Luc MARIEN BEL H50 ASUB 1:23:35 9'07"<br /> 30. Kurt SMET BEL H35 TROL 1:27:31 9'33"<br /> 31. Eelco MULLER NED H35 TROL 1:28:07 9'37"<br /> 32. Eddie DE KERF NED H55 TROL 1:42:57 11'14"<br /> Nicolas SILLIEN BEL H35 C.O. Pégase not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 7480 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Martin BECKERS BEL H50 hamok 0:46:27 6'12"<br /> 2. Patrick VANHAEREN BEL H40 K.O.L. 0:50:55 6'48"<br /> 3. Marc MEEUWSSEN BEL H45 TROL 0:51:20 6'51"<br /> 4. Luc CLOOSTERMANS BEL H45 hamok 0:51:37 6'54"<br /> 5. Johan MAES BEL H45 hamok 0:52:55 7'04"<br /> 6. Andre DE VEIRMAN BEL H45 TROL 0:54:18 7'15"<br /> 7. Jukka KOTILEHTO FIN H40 Omega 0:54:31 7'17"<br /> 8. Christian GILLET BEL H45 ASUB 0:54:43 7'18"<br /> 9. Peter HANNES BEL H45 hamok 0:55:44 7'27"<br /> 10. Henri VAN BRIEL BEL H45 hamok 0:56:14 7'31"<br /> 11. Bart WILLEMS BEL H40 Omega 0:56:41 7'34"<br /> 12. Erik VAN DYCK BEL H45 TROL 0:57:23 7'40"<br /> 13. Jan VAN DER ELST BEL H45 Omega 0:58:40 7'50"<br /> 14. Jan TOELEN BEL H45 K.O.L. 0:59:16 7'55"<br /> 15. Erik VAN DE WEIJER BEL H45 Omega 1:00:02 8'01"<br /> 16. Jan LEMMENS BEL H45 Omega 1:00:41 8'06"<br /> 17. Rudi CORSTJENS BEL H40 hamok 1:02:32 8'21"<br /> 18. Daniel MARINUS BEL H45 TROL 1:02:58 8'25"<br /> 19. Rudi LIMBORGS BEL H45 Omega 1:03:29 8'29"<br /> 20. William NICQUE BEL H50 TROL 1:04:17 8'35"<br /> 21. Johan SWINNEN BEL H40 K.O.L. 1:05:11 8'42"<br /> 22. Jeroen THEYS BEL H-18 Omega 1:06:01 8'49"<br /> 23. Roger DULIEU BEL H45 Omega 1:06:30 8'53"<br /> 24. Patrick BLEYEN BEL H45 hamok 1:07:58 9'05"<br /> 25. Johan ROBRECHTS BEL H45 K.O.L. 1:08:57 9'13"<br /> 26. Beno�t DEFRAIGNE BEL H40 ASUB 1:09:06 9'14"<br /> 27. Willy RENDERS BEL H55 hamok 1:09:34 9'18"<br /> 28. Yvan LAURENT BEL H45 hamok 1:10:50 9'28"<br /> 29. Luc GEUKENS BEL H40 hamok 1:11:00 9'29"<br /> 30. Danny SWERTS BEL H45 hamok 1:12:13 9'39"<br /> 31. Marcel AERTS BEL H40 hamok 1:12:32 9'41"<br /> 32. Jan VAN DE MOORTEL BEL H45 Omega 1:13:14 9'47"<br /> 33. Dirk CEULEMANS BEL H45 Omega 1:17:43 10'23"<br /> 34. Marc TALLOEN BEL H60 Omega 1:31:01 12'10"<br />O.C. Bert MERTENS BEL H35 Borasca 1:03:12 8'26"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 6470 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Gerrit VAN DE RIET NED H50 Olifant 0:49:17 7'37"<br /> 2. Willy HOEKX BEL H50 hamok 0:50:48 7'51"<br /> 3. Alfred SIMKENS BEL H55 K.O.L. 0:52:53 8'10"<br /> 4. Rogier VANAKEN BEL H55 Omega 0:53:39 8'17"<br /> 5. MARC LEERS BEL H50 TROL 0:55:31 8'34"<br /> 6. Jan FRANSSEN BEL H50 TROL 0:56:15 8'41"<br /> 7. Jan THEYS BEL H50 Omega 0:56:53 8'47"<br /> 8. Julien DACHE BEL H-16 C.O. Pégase 0:57:29 8'53"<br /> 9. Jean Paul HOMBROECKX BEL H55 hamok 0:58:09 8'59"<br /> 10. Ludwig JANSEN BEL H50 K.O.L. 0:58:15 9'00"<br /> 11. Albert VAN CANEGHEM BEL H50 K.O.L. 0:59:13 9'09"<br /> 12. Herman JANSSEN BEL H50 TROL 0:59:52 9'15"<br /> 13. Marc BUEKERS BEL H55 K.O.L. 1:01:05 9'26"<br /> 14. Paul CORTHOUTS BEL H50 K.O.L. 1:01:11 9'27"<br /> 15. Eddie VANDEWEYER BEL H50 K.O.L. 1:02:18 9'37"<br /> 16. Luc HEUNINCKX BEL H55 K.O.L. 1:03:07 9'45"<br /> 17. Dirk BERWAERTS BEL H55 TROL 1:03:12 9'46"<br /> 18. Lucien BOSMANS BEL H50 hamok 1:05:10 10'04"<br /> 19. Ian GELDOF BEL H-16 hamok 1:05:35 10'08"<br /> 20. Chris ADDIERS BEL H50 Omega 1:07:28 10'25"<br /> 21. Nelis FABRÉ BEL H-16 Omega 1:09:13 10'41"<br /> 22. Luc DEIJGERS BEL H50 Omega 1:10:02 10'49"<br /> 23. Anton BUYTAERT BEL H55 Omega 1:11:26 11'02"<br /> 24. Jean-Pierre KELLENS BEL H55 K.O.L. 1:13:35 11'22"<br /> 25. Willy NICASI BEL H50 K.O.L. 1:26:25 13'21"<br /> 26. François BELMANS BEL H60 Borasca 1:27:23 13'30"<br /> 27. Richard KRAMPILTZ BEL H55 hamok 1:32:20 14'16"<br /> 28. André LEDENT BEL H65 Balise 10 1:40:34 15'32"<br />O.C. Toon PEETERS BEL H21 TROL 0:51:16 7'55"<br />O.C. Pierre-Emmanuel DEMEUSE BEL H40 C.O. Liège 0:51:20 7'56"<br />O.C. Donald VAN BOVEN BEL H35 TROL 0:54:55 8'29"<br />O.C. Dirk FABRÉ BEL H45 Omega 1:15:47 11'42"<br />O.C. Gert CONVENS BEL H40 K.O.L. 1:17:30 11'58"<br />O.C. Dirk AERTS BEL H45 VVO 96 1:20:43 12'28"<br /> Andre AERTS BEL H55 hamok not classified<br /> Etienne DE WIT BEL H50 K.O.L. not classified<br /> Jean IGNOUL BEL H50 K.O.L. not classified<br /> Marc HERMANS BEL H50 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 5190 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Ivo TIMMERMANS BEL H60 K.O.L. 0:42:49 8'14"<br /> 2. Georges TIMMERMANS BEL H60 K.O.L. 0:45:56 8'51"<br /> 3. Mike IN T GROEN NED H60 TROL 0:46:17 8'55"<br /> 4. Ferdy NIJST BEL H60 K.O.L. 0:49:15 9'29"<br /> 5. Jozef DEN TROOSTER BEL H60 Omega 0:51:39 9'57"<br /> 6. Frans WENS BEL H60 TROL 0:53:38 10'20"<br /> 7. André BUKENBERGS BEL H60 hamok 0:54:10 10'26"<br /> 8. Fred WELLENS BEL H65 hamok 0:54:42 10'32"<br /> 9. Leon CEUNEN BEL H60 K.O.L. 0:54:43 10'32"<br /> 10. Bert GEUDENS BEL H65 K.O.L. 0:55:18 10'39"<br /> 11. Aime FRANSSENS BEL H65 TROL 0:57:21 11'03"<br /> 12. Eddie DESMEDT BEL H60 TROL 0:57:32 11'05"<br /> 13. William MITCHELL GBR H60 Omega 0:57:39 11'06"<br /> 14. Jos HOUBEN BEL H60 K.O.L. 0:57:54 11'09"<br /> 15. Mark VAN BRUGGEN BEL H60 TROL 1:02:05 11'57"<br /> 16. Alfons BOSCH BEL H65 TROL 1:04:26 12'24"<br /> 17. Remi BLOEMEN BEL H65 TROL 1:06:36 12'49"<br /> 18. Jos BYLEMANS BEL H60 K.O.L. 1:07:04 12'55"<br /> 19. Jean-Pierre VAN DER CRUYS BEL H65 ASUB 1:09:50 13'27"<br /> 20. Alex COURSIER BEL H65 TROL 1:16:00 14'38"<br /> 21. Oswald VAN BOCKSTAL BEL H60 TROL 1:25:13 16'25"<br />O.C. Frederik LOECKX BEL H35 Omega 0:38:48 7'28"<br />O.C. Giel PARDOEL NED H55 TROL 0:44:32 8'34"<br />O.C. Dieter SELS BEL H21 hamok 0:44:56 8'39"<br />O.C. Jozef BELMANS BEL H55 K.O.L. 0:50:54 9'48"<br />O.C. Marc BRIERS BEL H55 K.O.L. 0:52:43 10'09"<br />O.C. Jakob VAN DE MOORTEL BEL H-16 Omega 1:14:34 14'22"<br />O.C. Stefan THIELS BEL H35 Omega 1:17:17 14'53"<br /> Rob CEULEMANS BEL H-14 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 4210 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Phil MELLEBEEK BEL H70 hamok 0:43:40 10'22"<br /> 2. Michel OOMS BEL H70 Omega 0:43:56 10'26"<br /> 3. Roger TOELEN BEL H75 K.O.L. 0:56:01 13'18"<br /> 4. Bonaventur CLOOSTERMANS BEL H75 hamok 0:57:39 13'41"<br /> 5. Frans VAN DE MOORTEL BEL H75 Omega 1:06:05 15'41"<br /> 6. Bruno Sr. BARDYN BEL H70 Borasca 1:07:46 16'05"<br /> 7. Liévin CREFCOEUR BEL H-12 Les Raptors 1:15:55 18'01"<br /> 8. Jean DEIJGERS BEL H75 Omega 1:31:45 21'47"<br />O.C. Jean-Marc GILLET BEL H40 Omega 0:35:51 8'30"<br />O.C. Robert HOOFD BEL H60 ASUB 0:52:35 12'29"<br />O.C. Julien DEMEUSE BEL H-18 C.O. Liège 0:55:05 13'05"<br /> Jozef DUCHESNE BEL H75 hamok not classified<br /> Pierre THEUNKENS BEL H75 hamok not classified<br /> Wout KEUPPENS BEL H-12 Omega not classified<br />O.C. Brett VAN DEN WOUWER BEL H-18 TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:06">H:06</A> , 2200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Tibo GILLET BEL H-10 Omega 0:24:47 11'15"<br /> 2. Liam THIELS BEL H-10 Omega 0:33:46 15'20"<br /> 3. Matijs LOECKX BEL H-10 Omega 0:34:12 15'32"<br /> 4. Wout CEULEMANS BEL H-10 Omega 0:36:28 16'34"<br /> 5. Anselm SHESSAERT BEL H-10 VVO 96 1:01:30 27'57"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:07">H:07</A> , 3270 m </H2><PRE><tt><br />O.C. Francois VERAGTEN BEL H65 K.O.L. 0:56:01 17'07"<br />O.C. Wesley MEULDERS BEL H-16 VVO 96 1:24:20 25'47"<br />O.C. Jari THIELS BEL H-14 VVO 96 1:24:27 25'49"<br />O.C. Jacques GRAULS BEL H70 Omega 1:42:34 31'21"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 64<br /> K.O.L. 47<br /> hamok 46<br /> TROL 36<br /> ASUB 17<br /> VVO 96 8<br /> Les Raptors 4<br /> Borasca 3<br /> C.O. Liège 3<br /> C.O. Pégase 3<br /> Olifant 2<br /> Altaïr C.O. 1<br /> Balise 10 1<br /> <b>Total: 235<br /><i><br /> HD-18 : 37 HD20+ : 198

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives