Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Donderdag 2 april:
HOS1 in Hollands Veld.

Dit is de eerste wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2020; gaat door in de wijk Hollands Veld.

Zaterdag 4 april:
LOS1 in Kessel-Lo.

Dit is de eerste wedstrijd van de Leuven Orienteering Series; gaat door in het provinciaal domein.

Dinsdag 7 april:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 19 april:
Regionale in Boom.

Bart Van de Moortel verwelkomt ons op het domein De Schorre. Niet voor Tomorrowland maar wel degelijk voor een "echte" orientatewedstrijd.

Zaterdag 25 april:
LOS2 in Heverlee.

In de Heilig Hartwijk lopen we de tweede wedstrijd van de Leuven Orienteering Series.

Zaterdag 25 april:
Algemene Vergadering.

In de namiddag ontmoeten we elkaar voor een ontspannende activiteit in Schaffen waarna we een korte Algemene Vergadering houden. Achteraf ...

Woensdag 29 april:
Lenteloop in Malle.

Voor heel veel onder ons zal het de eerste keer zijn dat we kunnen lopen op deze kaart. Rond het prachtige kasteel De Renesse zorgt Anton Buytaert voor de baanlegging.

Donderdag 30 april:
HOS2 in Heilig Hartwijk.

Dit is de tweede wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2020; gaat door in de wijk Heilig Hart.

Dinsdag 5 mei:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 10 mei:
VK sprint in Lier.

Dit Vlaams Kampioenschap wordt georganiseerd op een spliksplinternieuwe kaart. Frederik Loeckx zorgt er voor dat je de mooiste hoekjes van Lier passeert en vergeet achteraf de Lierse Vlaaikes niet!

Zaterdag 16 mei:
LOS3 en WOD in Heverlee.

Met als basis het Sint Albertuscollege lopen we hier de derde wedstrijd van de Leuven Orienteering Series. Deze wedstrijd is ook een onderdeel van de World Orienteering Day.

Donderdag 28 mei:
HOS3 op campus Diepenbeek.

Dit is de derde wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2020; gaat door op de campus Diepenbeek.

Dinsdag 2 juni:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

09/07/2009 door Jan Delobel
resultaten Gerhagen - 25/07/2009

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20090725">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 25/07/2009 @ 15:29:22</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5> <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 7900 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Catherine HOOFD BEL D21 ASUB 1:08:49 8'42"<br /> 2. Hilde KROLS BEL D45 hamok 1:23:34 10'34"<br /> 3. Sonia NYS BEL D45 Omega 1:37:03 12'17"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 6400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Goele HERMANS BEL D21 Omega 0:59:42 9'19"<br /> 2. Martine TAFFEIREN BEL D45 hamok 1:00:00 9'22"<br /> 3. Kim STEEGEN BEL D21 K.O.L. 1:02:53 9'49"<br /> 4. Helena PLUYMERS BEL D21 TROL 1:05:12 10'11"<br /> 5. Kathleen REYNDERS BEL D45 K.O.L. 1:06:50 10'26"<br /> 6. Nancy TEUNCKENS BEL D21 TROL 1:15:49 11'50"<br /> 7. Simonne SILVI BEL D50 K.O.L. 1:22:36 12'54"<br /> 8. Lea SWINNEN BEL D50 Omega 1:22:45 12'55"<br /> 9. Godelieve BRUYNSEELS BEL D50 hamok 1:27:16 13'38"<br /> 10. Esther CLIERINCK BEL D21 K.O.L. 1:45:53 16'32"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 4400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Nele PUT BEL D-18 Omega 0:43:08 9'48"<br /> 2. Paulette BLOMMEN BEL D55 Omega 0:53:09 12'04"<br /> 3. Charlotte THEYS BEL D-14 Omega 0:55:00 12'30"<br /> 4. Karine DIERCKX BEL D40 Omega 0:55:46 12'40"<br /> 5. Leene JESPERS BEL D35 TROL 0:55:54 12'42"<br /> 6. Marie-Christine METTEN BEL D50 K.O.L. 1:00:52 13'49"<br /> 7. Maria DELARBRE BEL D60 hamok 1:08:07 15'28"<br /> 8. Magda GOFFIN BEL D70 K.O.L. 1:08:15 15'30"<br /> 9. Lydie STEENAERTS BEL D55 hamok 1:17:43 17'39"<br /> 10. Elizabeth VANDEN ABEELE BEL D65 Omega 1:22:56 18'50"<br /> 11. Brigitte VANDENBORNE BEL D50 TROL 1:35:01 21'35"<br /> Maria SCHROYEN BEL D60 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 3100 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Nathalie LIMBORGS BEL D-18 Omega 0:31:13 10'04"<br /> 2. Bertha SCHAEKEN BEL D45 Indiv. 0:35:13 11'21"<br /> 3. Elien MEEUS BEL D-12 VVO 96 0:55:29 17'53"<br /> 4. Lisse CEULEMANS BEL D-10 TROL 0:55:32 17'54"<br /> 5. Roza COOLS BEL D60 hamok 0:56:26 18'12"<br /> 6. Nicole VAN DE CRUYS BEL D50 K.O.L. 0:59:02 19'02"<br /> 7. Simonne SCHAUWERS BEL D60 Omega 1:04:04 20'39"<br /> Lisa ELSEN BEL D-10 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 7900 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Frank BUYTAERT BEL H35 TROL 0:48:44 6'10"<br /> 2. Guido TIMMERS BEL H45 hamok 0:52:38 6'39"<br /> 3. Koen WILSSENS BEL H21 TROL 0:54:04 6'50"<br /> 4. Wannes HENDRICKX BEL H21 K.O.L. 0:54:10 6'51"<br /> 5. Nico SCHRANS BEL H35 Borasca 0:54:23 6'53"<br /> 6. Bart MELLEBEEK BEL H40 hamok 0:55:33 7'01"<br /> 7. Pieter HENDRICKX BEL H21 K.O.L. 0:57:15 7'14"<br /> 8. Dieter SELS BEL H21 hamok 0:59:39 7'33"<br /> 9. Roel SMOLDERS BEL H35 K.O.L. 0:59:47 7'34"<br /> 10. Marc CLAES BEL H45 hamok 1:00:40 7'40"<br /> 11. No�l NIJSTEN BEL H40 Borasca 1:02:23 7'53"<br /> 12. Luc CLOOSTERMANS BEL H45 hamok 1:03:18 8'00"<br /> 13. Johan MAES BEL H45 hamok 1:03:58 8'05"<br /> 14. Arnis SNORE LAT H21 Alta�r C.O. 1:04:45 8'11"<br /> 15. Dolf LEPPENS BEL H21 K.O.L. 1:08:33 8'40"<br /> 16. Gilles DELMEE BEL H21 ASUB 1:12:29 9'10"<br /> 17. Johan SWINNEN BEL H40 K.O.L. 1:13:26 9'17"<br /> 18. Vladimir GELDOF BEL H40 hamok 1:14:44 9'27"<br /> 19. Jan VAN DER ELST BEL H45 Omega 1:18:58 9'59"<br /> 20. Joeri VAN GOETHEM BEL H35 VVO 96 1:21:07 10'16"<br /> 21. Christof LUYTEN BEL H21 Omega 1:21:46 10'21"<br /> 22. Willy RENDERS BEL H55 hamok 1:27:01 11'00"<br /> 23. Danny VAN GAAL BEL H50 K.O.L. 1:27:57 11'07"<br /> 24. Joachim VERMEIR BEL H21 TROL 1:47:10 13'33"<br /> 25. Marc WILLEMSENS BEL H45 Indiv. 2:32:42 19'19"<br /> 26. Karel VAN ROOY BEL H45 Indiv. 2:32:46 19'20"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 6400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Patrick WALLAERT BEL H50 Omega 0:51:49 8'05"<br /> 2. Jos LIJNEN BEL H45 hamok 0:51:50 8'05"<br /> 3. Patrick VANHAEREN BEL H40 K.O.L. 0:52:59 8'16"<br /> 4. Ivo TIMMERMANS BEL H55 K.O.L. 0:55:20 8'38"<br /> 5. Rogier VANAKEN BEL H55 Omega 0:55:59 8'44"<br /> 6. Roger BOCKX BEL H50 K.O.L. 0:56:28 8'49"<br /> 7. Luc BOUVE BEL H50 hamok 0:57:55 9'02"<br /> 8. Koen BOSMANS BEL H21 Omega 1:00:32 9'27"<br /> 9. Albert VAN CANEGHEM BEL H50 K.O.L. 1:00:35 9'27"<br /> 10. Jean Paul HOMBROECKX BEL H55 hamok 1:00:51 9'30"<br /> 11. Eddy HERMANS BEL H50 Omega 1:01:02 9'32"<br /> 12. Rony METTEN BEL H50 Omega 1:02:44 9'48"<br /> 13. Vital S PEETERS BEL H45 K.O.L. 1:03:05 9'51"<br /> 14. Jean-Pierre KELLENS BEL H55 K.O.L. 1:03:33 9'55"<br /> 15. Serge JEANMENNE BEL H60 Balise 10 1:06:54 10'27"<br /> 16. Johan ROBRECHTS BEL H45 K.O.L. 1:07:19 10'31"<br /> 17. Jan THEYS BEL H45 Omega 1:07:32 10'33"<br /> 18. Herman JANSSEN BEL H50 TROL 1:08:15 10'39"<br /> 19. Jean IGNOUL BEL H50 K.O.L. 1:08:41 10'43"<br /> 20. Fran�ois BELMANS BEL H60 Borasca 1:08:49 10'45"<br /> 21. Frank VINKX BEL H45 Omega 1:11:09 11'07"<br /> 22. Frans WENS BEL H60 TROL 1:11:16 11'08"<br /> 23. Edgard VANGENEUGDEN BEL H55 K.O.L. 1:11:27 11'09"<br /> 24. Rudi LIMBORGS BEL H45 Omega 1:14:32 11'38"<br /> 25. Carlo COOLEN BEL H45 K.O.L. 1:15:10 11'44"<br /> 26. Eddie VANDEWEYER BEL H50 K.O.L. 1:17:42 12'08"<br /> 27. Eddie DE KERF NED H55 TROL 1:19:35 12'26"<br /> 28. Oswald VAN BOCKSTAL BEL H60 TROL 1:19:40 12'26"<br /> 29. Marc VAN GANSEN BEL H50 TROL 1:22:20 12'51"<br /> 30. Eddie DESMEDT BEL H60 TROL 1:24:57 13'16"<br /> 31. Alfons BOSCH BEL H65 TROL 1:27:28 13'40"<br /> 32. Jan WAELBERS BEL H75 Omega 1:34:30 14'45"<br /> 33. Richard KRAMPILTZ BEL H55 hamok 1:36:49 15'07"<br /> 34. Filip VAN DAELE BEL H35 Omega 1:39:44 15'34"<br /> 35. Chris VERCAMMEN BEL H45 VVO 96 2:11:23 20'31"<br /> Erik VAN DE WEIJER BEL H45 Omega not classified<br /> Karel NUYTS BEL H50 hamok not classified<br /> Nico ENGELS BEL H55 VVO 96 not classified<br /> Vic VANDERSTRAETEN BEL H60 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 4400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Kris VERDUYCKT BEL H21 Omega 0:38:27 8'44"<br /> 2. Marc BRIERS BEL H55 K.O.L. 0:42:55 9'45"<br /> 3. Jef MARIEN BEL H65 K.O.L. 0:43:34 9'54"<br /> 4. Chris NEYENS BEL H65 K.O.L. 0:43:55 9'58"<br /> 5. Phil MELLEBEEK BEL H65 hamok 0:44:13 10'02"<br /> 6. Jozef DEN TROOSTER BEL H60 Omega 0:44:58 10'13"<br /> 7. Alex COURSIER BEL H65 TROL 0:46:07 10'28"<br /> 8. Maurice VANOTTERDIJK BEL H60 K.O.L. 0:48:49 11'05"<br /> 9. Francois VERAGTEN BEL H65 K.O.L. 0:53:29 12'09"<br /> Roger TOELEN BEL H70 K.O.L. 0:53:29 12'09"<br /> 11. Ruud SCHONEWILLE NED H60 Borasca 0:54:44 12'26"<br /> 12. Leo ADRIAENSSENS BEL H60 hamok 0:56:27 12'49"<br /> 13. Jos THIJS BEL H60 hamok 0:58:48 13'21"<br /> 14. Bart VAN PASSEL BEL H35 VVO 96 1:01:05 13'52"<br /> 15. Denis REYNDERS BEL H80 K.O.L. 1:01:57 14'04"<br /> 16. Pierre THEUNKENS BEL H70 hamok 1:09:05 15'42"<br /> 17. Willy VAN CAELENBERGE BEL H65 hamok 1:09:37 15'49"<br /> 18. Bruno Sr. BARDYN BEL H70 Borasca 1:10:02 15'55"<br /> 19. Kasper CLAES BEL H-14 hamok 1:11:26 16'14"<br /> 20. Jan CREUPELANDT BEL H21 hamok 1:14:05 16'50"<br /> 21. Guy WIJSHOF BEL H45 Balise 10 1:20:14 18'14"<br /> 22. Jacques GRAULS BEL H70 Omega 1:23:02 18'52"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 3100 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Stefan SWINNEN BEL H-14 VVO 96 0:31:47 10'15"<br /> 2. Sverre BUYTAERT BEL H-10 TROL 0:33:43 10'52"<br /> 3. Matthias COOLS BEL H-12 Indiv. 0:42:08 13'35"<br /> 4. Johan DEKELVER BEL H40 Indiv. 0:42:10 13'36"<br /> 5. Max GILOPS BEL H-10 Indiv. 0:43:45 14'06"<br /> 6. Ilse WARNIER BEL H21 Indiv. 0:44:30 14'21"<br /> 7. Jean DEIJGERS BEL H75 Omega 0:48:28 15'38"<br /> 8. Daan MEEUS BEL H-12 TROL 0:55:19 17'50"<br /> 9. Mark VAN BRUGGEN BEL H60 TROL 0:55:43 17'58"<br /> 10. Roman ELSEN BEL H35 Omega 1:06:08 21'19"<br /> 11. Tibo THIJSSEN BEL H-10 Indiv. 1:26:38 27'56"<br /> 12. Stef DE BOECK H-10 Indiv. 1:28:05 28'24"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 100 m </H2><PRE><tt><br /> Donald DESTATSBADER BEL H55 UBA not classified<br /> Eric CRISPYN BEL H75 UBA not classified<br /> Faid KASIMOV H35 Indiv. not classified<br /> Jean BALLINGS BEL H55 UBA not classified<br /> Johny VERHOEVEN BEL H55 UBA not classified<br /> Julien VAN SEVEREN BEL H60 UBA not classified<br /> Kurt SMET BEL H35 TROL not classified<br /> Marc VAN BRITSOM BEL H40 UBA not classified<br /> Maurice VAN DE KEERE BEL H70 UBA not classified<br /> Norbert DEMEYERE BEL H45 UBA not classified<br /> Rene PUTZEYS BEL H55 UBA not classified<br /> Wilfried DE SMET BEL H65 UBA not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> K.O.L. 32<br /> Omega 29<br /> hamok 27<br /> TROL 20<br /> Indiv. 10<br /> UBA 10<br /> VVO 96 6<br /> Borasca 5<br /> ASUB 2<br /> Balise 10 2<br /> Alta�r C.O. 1<br /> <b>Total: 144<br /><i><br /> HD-18 : 14 HD20+ : 130<br /><br /><a href="http://www.olomega.be/resultaten/20090725">Splits</a>

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives