Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Donderdag 15 t/m zondag 18 augustus:
4-daagse van Limburg.

Zie hierboven voor meer uitleg.

Donderdag 29 augustus:
HOS-5 in Hasselt centrum.

Voor de 5e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series blijven we in het centrum van de stad.

Dinsdag 3 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 8 september:
BK lang in Dilsenerbos.

Baanlegger van dienst is Stefan T., naast een technische wedstrijd waarbij de fysiek zeker ook getest zal worden heeft Stef beloofd dat het voor de toeschouwers ook een aantrekkelijk spektakel zal worden. Benieuwd wat hij nu uit de mouw zal schudden.

Donderdag 26 september:
HOS-6 in de wijk Kiewit.

Voor de 6e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series trekken we naar de wijk Kiewit.

18/09/2007 door Jan Delobel
Resultaten BK Aflossing - Weyervlakte - 23/09/2007

-

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'>
<TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 23/09/2007 @ 14:58:06</sup></i></TD>
<TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">

<HR>
<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20070923/splits.htm">splits</a>* (voorlopig enkel van eerste lopers en daginschrijvingen. Splitsingen worden niet weergegeven in deze splits.
<HR>
<a href="http://www.olomega.be/news/fotos.php?subaction=showfull&id=1190648140&archive=&start_from=&ucat=10&">pictures</a>
<HR><BR>

<A HREF="#DBEL">D. Beloften</A>
<A HREF="#DJUN">D. Junioren - Juniores</A>
<A HREF="#DOPEN">D. Open</A>
<A HREF="#DVETA">D. Veteranen A - V�t�rans A</A>
<A HREF="#DVETB">D. Veteranen B - V�t�rans B</A>
<A HREF="#DVETC">D. Veteranen C - V�t�rans C</A>
<A HREF="#HPUP">H. Pupillen</A>
<A HREF="#HBEL">H. Beloften</A>
<A HREF="#HJUN">H. Junioren - Juniors</A>
<A HREF="#HOPEN">H. Open</A>
<A HREF="#HVETA">H. Veteranen A - V�t�rans A</A>
<A HREF="#HVETB">H. Veteranen B - V�t�rans B</A>
<A HREF="#HVETC">H. Veteranen C - V�t�rans C</A>
<A HREF="#HVETD">H. Veteranen D - V�t�rans D</A>
<A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A>
<A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#H:01">H:01</A>
<A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A>
<A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT>
<A HREF="#Total">Total</A>
</FONT>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">

<H2><A name="DBEL">D. Beloften</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. Omega ( OMEGA 16 ) 1:55:18</b>
123.1 LIMBORGS Nathalie D-16 0:35:38 9'31" ( 1 )
123.2 LEFRANC Lith D-16 0:37:08 9'52" ( 1 )
123.3 LEFRANC Pien D-14 0:42:32 11'26"
<b> 2. Omega ( OMEGA 15 ) 2:16:32</b>
122.1 THEYS Charlotte D-12 0:39:04 10'30" ( 3 )
122.2 VERDEYEN Elke D-12 0:37:02 9'54" ( 2 )
122.3 DEIJGERS Jill D-14 1:00:26 16'04"
<b> 3. O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 7 ) 2:27:49</b>
121.1 BRODEL Susanne D-16 0:37:48 10'00" ( 2 )
121.2 HENKES Julia D-16 0:50:33 13'39" ( 3 )
121.3 HAEP Kerstin D-16 0:59:28 15'54"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="DJUN">D. Junioren - Juniores</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 5 ) 2:23:53</b>
75.1 HENKES Katharina D-20 0:42:00 8'00" ( 1 )
75.2 BASTIN Astrid D-18 0:51:35 9'49" ( 1 )
75.3 WERDING Anne D-20 0:50:18 9'47"
<b> 2. Omega ( OMEGA 10 ) 2:36:45</b>
77.1 VERDEYEN Sien D-16 0:45:21 8'51" ( 2 )
77.2 PUT Nele D-16 1:09:51 13'24" ( 2 )
77.3 HENKES Elisabeth D-18 0:41:33 7'50"
<b> A.S.U.B. ( ASUB 6 ) Ncl</b>
76.1 VANDEMEULEBROEK Margot D-16 0:51:06 9'46" ( 3 )
76.2 GENTIVILAITE Rasa (LTU) D-18 1:12:04 13'57" ( 3 )
76.3 BRUYLANT C�line D-18 not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="DOPEN">D. Open</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. C.O. Li�ge ( COLG 3 ) 2:19:45</b>
35.1 VANDERMEULEN Severine D21 0:47:12 7'55" ( 2 )
35.2 BLOCKX St�phanie D21 0:53:10 8'46" ( 1 )
35.3 HERMANS Aline D21 0:39:23 6'27"
<b> 2. Omega ( OMEGA 5 ) 2:24:05</b>
41.1 FABR� Miek D-20 0:45:21 7'32" ( 1 )
41.2 GEYPEN Kim D21 0:57:53 9'38" ( 2 )
41.3 TULLENEERS Veerle D35 0:40:51 6'41"
<b> 3. hamok ( HAMOK 4 ) 2:25:12</b>
36.1 MELIS Elien D-20 0:55:28 9'15" ( 6 )
36.2 SCHUTJES Elisabeth D21 0:48:16 7'55" ( 4 )
36.3 OEYEN Greet D21 0:41:28 6'51"
<b> 4. K.O.L. ( KOL 7 ) 2:43:23</b>
40.1 SALLAERTS Saartje D-20 0:47:52 7'50" ( 3 )
40.2 STEEGEN Kim D21 1:08:05 11'25" ( 5 )
40.3 VAN OPSTAL Lieke (NED) D21 0:47:26 7'50"
<b> 5. A.S.U.B. ( ASUB 4 ) 2:43:57</b>
33.1 MULPAS Vinciane D21 0:47:57 8'00" ( 4 )
33.2 HAATAJA Katri (FIN) D35 0:55:34 9'14" ( 3 )
33.3 HOOFD Catherine D21 1:00:26 9'53"
<b> 6. O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 3 ) 2:51:46</b>
32.1 HENNEN Anne-Fran�oise D21 0:48:49 7'57" ( 5 )
32.2 HENNES Sylvia D35 1:12:04 12'03" ( 6 )
32.3 BASTIN V�ronique D21 0:50:53 8'28"
<b> 7. C.O. Li�ge ( COLG 2 ) 3:40:13</b>
34.1 BUCHACKER Kerstin (GER) D35 1:29:22 14'39" ( 9 )
34.2 BLOCKX Caroline D21 1:11:18 11'51" ( 7 )
34.3 SILVESTRE Maud D21 0:59:33 9'54"
<b> 8. TROL ( TROL 3 ) 4:08:19</b>
42.1 BOLSENS Vanessa D21 1:18:23 13'05" ( 7 )
42.2 TURCANU LUCIA (ROM) D21 1:42:31 16'46" ( 8 )
42.3 MERTENS Kristel D35 1:07:25 11'13"
<b> 9. Omega ( OMEGA 23 ) 4:39:55</b>
71.1 DIERCKX Karine D40 1:21:03 13'40" ( 8 )
71.2 ANTHONIS Gerd D45 2:05:28 20'42" ( 9 )
71.3 DE BIE Ellen D21 1:13:24 11'59"
<b> K.O.L. ( KOL 6 ) Ncl</b>
39.1 SMET An D21 not classified
39.2 TIELEMANS Angela D21 1:12:36 11'50"
39.3 BRUYNINCKX Katrien D21 0:57:05 9'33"
<b> K.O.L. ( KOL 5 ) Ncl</b>
38.1 CATTOOR Kelly D21 not classified
38.2 VERCAMMEN Liesbet D21 1:52:07 18'35"
38.3 NAEYAERT Vicky D21 1:07:51 11'10"
<b> hamok ( HAMOK 5 ) Ncl</b>
37.1 JANSEN Annemie D35 not classified
37.2 MOLS Ellen D21 1:07:26 11'10"
37.3 DE BOCK Greta D35 did not start
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="DVETA">D. Veteranen A - V�t�rans A</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. Omega ( OMEGA 12 ) 1:57:40</b>
107.1 PUT Els D45 0:38:19 9'11" ( 3 )
107.2 WOUTERS Leen D40 0:33:09 8'18" ( 1 )
107.3 VAN DE MOORTEL Katleen D40 0:46:12 11'04"
<b> 2. K.O.L. ( KOL 17 ) 2:00:33</b>
106.1 REYNDERS Kathleen D40 0:35:19 8'40" ( 1 )
106.2 VERCAEREN Hilde D40 0:43:01 10'15" ( 2 )
106.3 LENAERTS Marie-Kris D45 0:42:13 10'23"
<b> 3. hamok ( HAMOK 12 ) 2:14:28</b>
104.1 VERBERNE An D40 0:41:03 9'50" ( 4 )
104.2 MOLS Greta D40 0:50:25 12'23" ( 3 )
104.3 VANDEWEYER Marijs D40 0:43:00 10'32"
<b> 4. C.O. Li�ge ( COLG 6 ) 2:39:11</b>
103.1 MARCHAL Patricia D45 0:54:24 13'00" ( 6 )
103.2 VANDERMEULEN Bernadette D50 0:58:13 14'14" ( 5 )
103.3 PISSART Genevi�ve D40 0:46:34 11'28"
<b> 5. A.S.U.B. ( ASUB 9 ) 2:44:20</b>
102.1 LAMBEAU Carine D45 0:53:59 13'13" ( 5 )
102.2 BUELENS Jenny D45 0:58:39 14'01" ( 6 )
102.3 NYS Genevi�ve D40 0:51:42 12'42"
<b> 6. TROL ( TROL 10 ) 3:02:29</b>
109.1 DHONDT Christine D45 1:13:14 17'41" ( 7 )
109.2 DE MEYER Betty D40 0:42:45 10'39" ( 7 )
109.3 COLE Lily-Anne D50 1:06:30 15'56"
<b> 7. hamok ( HAMOK 13 ) 3:02:47</b>
105.1 BAES Alexandra D40 0:36:52 8'36" ( 2 )
105.2 TAFFEIREN Martine D45 1:03:26 15'44" ( 4 )
105.3 CLAES Alice D45 1:22:29 20'34"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="DVETB">D. Veteranen B - V�t�rans B</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. K.O.L. ( KOL 19 ) 1:56:43</b>
125.1 EYKMANS Lisette D55 0:33:29 8'58" ( 1 )
125.2 SILVI Simonne D50 0:37:15 9'57" ( 1 )
125.3 MORET Odette D50 0:45:59 12'15"
<b> 2. Omega ( OMEGA 17 ) 2:00:37</b>
127.1 BLOMMEN Paulette D55 0:47:02 12'38" ( 4 )
127.2 SWINNEN Lea D50 0:37:54 10'01" ( 3 )
127.3 IGNOUL Jeanne D55 0:35:41 9'35"
<b> 3. TROL ( TROL 13 ) 2:15:27</b>
128.1 ROELING Monica (NED) D55 0:42:24 11'23" ( 3 )
128.2 GEENS Lieve D55 0:37:18 10'01" ( 2 )
128.3 DE KERF Lia D55 0:55:45 14'44"
<b> 4. N.S.V. Amel ( NSVA 4 ) 2:41:57</b>
126.1 VLIEGEN Elisabeth D55 0:37:23 9'58" ( 2 )
126.2 FIALOVA Viera (SVK) D50 0:57:27 15'31" ( 4 )
126.3 GENTEN Th�r�se D65 1:07:07 17'48"
<b> 5. A.S.U.B. ( ASUB 11 ) 2:54:55</b>
124.1 DECEUNINCK Colette D50 0:55:16 14'41" ( 5 )
124.2 VERLINDEN Nadine D50 0:55:43 15'08" ( 5 )
124.3 PARMENTIER-RENARD Christine D50 1:03:56 16'57"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="DVETC">D. Veteranen C - V�t�rans C</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. hamok ( HAMOK 16 ) 2:40:53</b>
136.1 VANHEES Ivonne D60 0:54:57 18'33" ( 1 )
136.2 DELARBRE Maria D60 0:46:46 16'07" ( 1 )
136.3 NOLENS Danielle D60 0:59:10 20'41"
<b> K.O.L. ( KOL 22 ) Ncl</b>
137.1 SCHROYEN Maria D60 0:56:38 20'04" ( 2 )
137.2 GOFFIN Magda D70 not classified
137.3 MARIEN Gilberte D60 0:33:03 11'21"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HPUP">H. Pupillen</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b>O.C. hamok ( HAMOK 18 ) 1:17:47</b>
145.1 BIERKENS Lennert H-12 0:28:32 10'31"
145.2 GELDOF Ian H-12 0:22:27 8'11"
145.3 ROOMAN Michael H-12 0:26:48 9'38"
<b> Omega ( OMEGA 24 ) Ncl</b>
146.1 FABR� Nelis H-12 0:29:05 10'27" ( 1 )
146.2 LEEUWS Evert H-12 0:21:41 8'01" ( 1 )
146.3 KEUPPENS Arno H-12 not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HBEL">H. Beloften</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. A.S.U.B. ( ASUB 10 ) 1:30:12</b>
110.1 PARMENTIER Bruno H-16 0:31:43 7'43" ( 2 )
110.2 GILLET Julien H-14 0:30:54 7'19" ( 1 )
110.3 HOFMANS Benjamin H-16 0:27:35 6'54"
<b> 2. TROL ( TROL 11 ) 2:00:24</b>
116.1 MARINUS Dieter H-14 0:35:41 8'46" ( 3 )
116.2 VERVOORT Tom H-14 0:47:12 11'22" ( 3 )
116.3 VAN BOUWEL Kristof H-14 0:37:31 9'09"
<b> 3. hamok ( HAMOK 14 ) 2:00:35</b>
111.1 MEYNEN Frederik H-16 0:41:12 9'47" ( 5 )
111.2 BLOEMEN Tristan H-14 0:48:08 11'58" ( 5 )
111.3 MELIS Toon H-16 0:31:15 7'37"
<b> 4. K.O.L. ( KOL 18 ) 2:25:35</b>
113.1 MICHIELS Yannick H-16 0:27:51 6'43" ( 1 )
113.2 PLESSERS Wouter H-14 0:49:24 11'59" ( 2 )
113.3 HUS Pieter H-16 1:08:20 16'49"
<b> 5. TROL ( TROL 12 ) 2:27:39</b>
117.1 VERVOORT Nick H-14 0:45:54 11'15" ( 7 )
117.2 VERVOORT Ben H-14 0:50:38 12'28" ( 6 )
117.3 THYS Joren H-14 0:51:07 12'11"
<b> 6. N.S.V. Amel ( NSVA 3 ) 2:31:19</b>
114.1 NIESSEN Wolfgang H-16 0:39:16 9'33" ( 4 )
114.2 HECK Dennis H-14 0:43:59 10'29" ( 4 )
114.3 GENTEN Marco H-16 1:08:04 16'55"
<b> 7. Omega ( OMEGA 14 ) 3:03:33</b>
115.1 THEYS Jeroen H-16 0:43:46 10'23" ( 6 )
115.2 VERCAMMEN Tobias H-16 1:08:54 16'55" ( 7 )
115.3 VORSTERS Wouter H-16 1:10:53 17'30"
<b> Hainaut O.C. ( HOC 3 ) Ncl</b>
112.1 DRYGALSKI Tom H-12 1:28:19 22'08" ( 8 )
112.2 LAMBIN Pierre H-16 1:10:11 16'59" ( 8 )
112.3 DEPREZ Julien H-14 not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HJUN">H. Junioren - Juniors</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. TROL ( TROL 4 ) 2:12:30</b>
44.1 PELCKMANS Adriaan H-18 0:47:19 7'47" ( 2 )
44.2 VAN BAELEN Michael H-16 0:51:48 8'27" ( 2 )
44.3 GENAR Jeremy H-18 0:33:23 5'38"
<b> Omega ( OMEGA 6 ) Ncl</b>
43.1 LEEUWS Wouter H-18 0:33:17 5'30" ( 1 )
43.2 DEIJGERS Niel H-20 0:43:50 7'19" ( 1 )
43.3 BRUFFAERTS Jonathan H-20 not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HOPEN">H. Open</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. K.O.L. ( KOL 3 ) 2:12:30</b>
16.1 GILOT Jan H21 0:41:20 4'53" ( 1 )
16.2 SIMKENS Geert H21 0:44:34 5'16" ( 1 )
16.3 HENDRICKX Pieter H21 0:46:36 5'28"
<b> 2. hamok ( HAMOK 1 ) 2:28:38</b>
9.1 HOEKX Jeroen H21 0:47:06 5'37" ( 5 )
9.2 VAN DER KLEIJ Jeroen H21 0:51:29 6'02" ( 2 )
9.3 VAN DER KLEIJ Thomas H21 0:50:03 5'50"
<b> 3. A.S.U.B. ( ASUB 1 ) 2:30:08</b>
3.1 BERNARD Christophe H21 0:48:44 5'51" ( 6 )
3.2 KRIER Jean-Fran�ois H21 0:50:42 5'54" ( 4 )
3.3 VAN GASSE Etienne H21 0:50:42 5'54"
<b> 4. Borasca ( BORASCA 1 ) 2:33:23</b>
7.1 OEYEN Jan H21 0:46:22 5'30" ( 3 )
7.2 SCHRANS Nico H21 0:52:20 6'12" ( 3 )
7.3 DEFERM Sam H21 0:54:41 6'21"
<b> 5. O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 1 ) 2:33:43</b>
1.1 BASTIN Christian H21 0:55:40 6'40" ( 14 )
1.2 HENNES Michael H35 0:47:41 5'34" ( 5 )
1.3 BASTIN Michel H21 0:50:22 5'52"
<b> 6. TROL ( TROL 1 ) 2:42:26</b>
27.1 PEERS Wim H21 0:49:48 5'47" ( 8 )
27.2 FRANSSEN Winston H21 0:57:22 6'44" ( 7 )
27.3 FRANSSEN Desmond H21 0:55:16 6'38"
<b> 7. Omega ( OMEGA 1 ) 2:43:10</b>
21.1 WALLAERT Kim H-20 0:58:37 6'59" ( 17 )
21.2 DELOBEL Bart H21 0:49:18 5'45" ( 9 )
21.3 THIELS Stefan H35 0:55:15 6'30"
<b> 8. C.O. P�gase ( PEGASE 1 ) 2:44:42</b>
25.1 GOUBAU Johan H-20 0:51:54 6'15" ( 9 )
25.2 GOUBAU Julien H21 0:56:39 6'43" ( 10 )
25.3 SILLIEN Nicolas H21 0:56:09 6'26"
<b> 9. K.O.L. ( KOL 2 ) 2:48:39</b>
15.1 BRIERS Yves H21 0:49:34 5'57" ( 7 )
15.2 HEUNINCKX Dries H21 0:58:17 6'48" ( 8 )
15.3 HENDRICKX Wannes H21 1:00:48 7'05"
<b> 10. K.O.L. ( KOL 4 ) 2:53:37</b>
17.1 CLAES Gert H-20 0:52:09 6'04" ( 10 )
17.2 VOORHOF Geert H35 1:01:47 7'10" ( 12 )
17.3 VAN LOMMEL Jan H35 0:59:41 7'14"
<b> 11. Hainaut O.C. ( HOC 1 ) 2:54:33</b>
12.1 PASQUASY Fabien H21 0:43:40 5'09" ( 2 )
12.2 PASQUASY Jean-Claude H55 1:03:11 7'29" ( 6 )
12.3 DRYGALSKI Jo�l H40 1:07:42 7'55"
<b> 12. N.S.V. Amel ( NSVA 1 ) 3:01:06</b>
18.1 VLIEGEN Erik H21 1:00:09 7'04" ( 18 )
18.2 THEISS Robert H40 0:56:01 6'44" ( 13 )
18.3 LANGER Thorsten H35 1:04:56 7'30"
<b> 13. TROL ( TROL 2 ) 3:02:48</b>
28.1 HAHN Carlo (GER) H21 0:55:22 6'36" ( 13 )
28.2 HENRIKSSON Tomas (SWE) H21 0:56:26 6'38" ( 11 )
28.3 GENAR Dirk H40 1:11:00 8'16"
<b> 14. Omega ( OMEGA 2 ) 3:04:06</b>
22.1 DE SMUL Olivier H35 0:57:15 6'50" ( 16 )
22.2 DEN TROOSTER Geert H21 1:08:41 8'07" ( 16 )
22.3 VAN DE MOORTEL Roel H35 0:58:10 6'43"
<b> 15. A.S.U.B. ( ASUB 2 ) 3:04:30</b>
4.1 LEMAIRE David H21 1:07:40 7'53" ( 22 )
4.2 CLAPUYT Fran�ois H21 0:58:54 6'58" ( 17 )
4.3 VANDEMEULEBROEK F�lix H-20 0:57:56 6'52"
<b> 16. Hungary ( Hungary 1 ) 3:19:37</b>
13.1 TAS Mat� (HUN) H21 0:57:14 6'41" ( 15 )
13.2 TAS David (HUN) H21 1:09:22 8'08" ( 18 )
13.3 MADARASSY Paul (HUN) H21 1:13:01 8'43"
<b> 17. hamok ( HAMOK 3 ) 3:25:31</b>
11.1 TIMMERS Ronny H21 1:02:54 7'22" ( 19 )
11.2 SELS Dieter H21 1:04:56 7'37" ( 19 )
11.3 GELDOF Vladimir H35 1:17:41 9'15"
<b> 18. N.S.V. Amel ( NSVA 2 ) 3:39:09</b>
19.1 LENGES Guido H21 1:11:27 8'29" ( 23 )
19.2 GENTEN Alain H40 1:05:51 7'42" ( 21 )
19.3 GENTEN Rapha�l H21 1:21:51 9'38"
<b> 19. Balise 10 ( BAL10 1 ) 3:39:19</b>
6.1 DOURTE Olivier H21 1:05:39 7'41" ( 21 )
6.2 STOFFELS Sven H-20 1:02:13 7'18" ( 20 )
6.3 HOUBBEN Yves H21 1:31:27 10'53"
<b> 20. C.O. Li�ge ( COLG 1 ) 3:49:41</b>
8.1 MAZY Alain H21 0:46:22 5'27" ( 4 )
8.2 DHONDT Fr�d�ric H21 1:37:29 11'34" ( 22 )
8.3 GILLET Quentin H21 1:25:50 10'03"
<b> 21. A.S.U.B. ( ASUB 3 ) 4:03:02</b>
5.1 LOUTRE Xavier H21 1:21:28 9'41" ( 25 )
5.2 KUUB Tarmo (EST) H21 1:06:15 7'40" ( 23 )
5.3 IMBRECHTS Christian H45 1:35:19 11'19"
<b> 22. Omega ( OMEGA 3 ) 4:06:26</b>
23.1 LOECKX Frederik H21 1:12:07 8'32" ( 24 )
23.2 DEN TROOSTER Tim H21 1:26:37 10'02" ( 24 )
23.3 ADDIERS Chris H50 1:27:42 10'28"
<b>O.C. Alta�r C.O. ( ALTAIR 2 ) 3:57:08</b>
29.1 SPILIERS Nicolas H-18 1:06:44 7'49"
29.2 CROSS Alan (GBR) H45 1:37:24 11'25"
29.3 LAMBERT Fran�ois H21 1:13:00 8'42"
<b>O.C. O.L.V. Eifel ( OLVE 1 ) 4:28:22</b>
20.1 TONNEAU Corentin H-20 0:59:06 6'52"
20.2 TONNEAU Fran�ois H-20 2:12:46 15'50"
20.3 BREDO Thomas H-16 1:16:30 9'01"
<b>O.C. Omega ( OMEGA 4 ) 4:47:17</b>
24.1 LIMBORGS Yves H-18 1:49:33 12'56"
24.2 BOONS Tommie H21 1:10:14 8'14"
24.3 LORNOY Steven H35 1:47:30 12'41"
<b> K.O.L. ( KOL 1 ) Ncl</b>
14.1 MARIEN Tom H21 not classified
14.2 LINTEN Jo H21 0:55:41 6'41"
14.3 HENDRICKX Tomas H21 0:47:40 5'34"
<b> C.O. P�gase ( PEGASE 5 ) Ncl</b>
26.1 SILLIEN Vincent H21 0:52:46 6'13" ( 11 )
26.2 LOMBET Patrice H21 not classified
26.3 GARRAY Jules H45 1:25:26 10'00"
<b> O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 2 ) Ncl</b>
2.1 FORTEMPS Edgard H21 1:05:32 7'38" ( 20 )
2.2 CHATTLAIN Olivier H35 0:54:24 6'29" ( 14 )
2.3 NICOLET Jean H35 not classified
<b> hamok ( HAMOK 2 ) Ncl</b>
10.1 DEFERME Gunther H35 0:54:02 6'17" ( 12 )
10.2 VANDEKERCKHOVE Marco H21 1:06:28 7'49" ( 15 )
10.3 VAN DER KLEIJ Dries H21 did not start
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HVETA">H. Veteranen A - V�t�rans A</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. hamok ( HAMOK 8 ) 2:02:06</b>
53.1 BECKERS Martin H45 0:39:26 6'27" ( 7 )
53.2 MELLEBEEK Bart H40 0:44:51 7'24" ( 4 )
53.3 DEIJGERS Dirk H40 0:37:49 6'20"
<b> 2. hamok ( HAMOK 7 ) 2:02:31</b>
52.1 GOVEN Jos H45 0:39:06 6'30" ( 4 )
52.2 VANDEBROEK Eric H40 0:41:52 6'57" ( 1 )
52.3 HERMANS Luc H40 0:41:33 6'48"
<b> 3. hamok ( HAMOK 9 ) 2:08:48</b>
54.1 MELIS Luc H45 0:39:11 6'27" ( 6 )
54.2 CLOOSTERMANS Luc H45 0:45:24 7'27" ( 5 )
54.3 HOEKX Willy H50 0:44:13 7'24"
<b> 4. C.O. P�gase ( PEGASE 3 ) 2:09:16</b>
67.1 LOVENS J-Philippe H40 0:39:08 6'35" ( 5 )
67.2 SILLIEN Freddy H60 0:46:34 7'32" ( 6 )
67.3 MOSSOUX Patrick H45 0:43:34 7'15"
<b> 5. A.S.U.B. ( ASUB 5 ) 2:09:22</b>
47.1 DE WULF Peter H45 0:38:36 6'15" ( 3 )
47.2 GILLET Christian H40 0:48:00 7'57" ( 7 )
47.3 DEBEHOGNE Jean-No�l H45 0:42:46 7'13"
<b> 6. K.O.L. ( KOL 9 ) 2:09:35</b>
60.1 BAERT Serge H40 0:42:26 6'59" ( 9 )
60.2 TIREZ Guy H40 0:41:48 6'50" ( 3 )
60.3 HAEX Francis H45 0:45:21 7'38"
<b> 7. TROL ( TROL 5 ) 2:13:15</b>
68.1 LAENEN Frans H45 0:36:01 5'52" ( 2 )
68.2 WENS Michel H40 0:47:08 7'52" ( 2 )
68.3 MEEUWSSEN Marc H40 0:50:06 8'20"
<b> 8. C.O. Li�ge ( COLG 4 ) 2:17:37</b>
50.1 MARCHAL Pierre H50 0:35:40 5'47" ( 1 )
50.2 CHAINEUX Alain H40 0:52:20 8'45" ( 8 )
50.3 WATHELET Alain H45 0:49:37 8'17"
<b> 9. hamok ( HAMOK 6 ) 2:28:50</b>
51.1 MAES Johan H40 0:52:26 8'39" ( 15 )
51.2 VAN BRIEL Henri H45 0:48:44 8'06" ( 12 )
51.3 LIJNEN Jos H40 0:47:40 7'53"
<b> 10. K.O.L. ( KOL 11 ) 2:29:06</b>
62.1 VANHAEREN Patrick H40 0:47:34 7'58" ( 12 )
62.2 VAN DE MAELE Marc H45 0:50:55 8'18" ( 10 )
62.3 JANSEN Eddy H40 0:50:37 8'24"
<b> 11. Omega ( OMEGA 8 ) 2:32:46</b>
65.1 LEMMENS Jan H45 0:52:58 8'36" ( 16 )
65.2 THEYS Jan H45 0:58:08 9'38" ( 15 )
65.3 AERTS Rudi H40 0:41:40 7'01"
<b> 12. O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 4 ) 2:38:35</b>
46.1 HENKES Freddy H45 0:42:10 7'08" ( 8 )
46.2 HOFFMANN Werner H45 0:57:49 9'32" ( 11 )
46.3 EICHER Heinrich H60 0:58:36 9'32"
<b> 13. hamok ( HAMOK 10 ) 2:46:40</b>
55.1 HANNES Peter H40 0:46:00 7'36" ( 10 )
55.2 CAMPERS Michel H40 0:49:17 8'10" ( 9 )
55.3 BOSMANS Lucien H45 1:11:23 11'47"
<b> 14. K.O.L. ( KOL 10 ) 2:47:01</b>
61.1 DE VRIENDT Adrien H45 0:52:25 8'48" ( 14 )
61.2 IGNOUL Jean H45 0:55:34 9'16" ( 14 )
61.3 DAMS Freddy H45 0:59:02 9'34"
<b> 15. Omega ( OMEGA 9 ) 2:53:08</b>
66.1 VINKX Frank H40 1:01:29 10'03" ( 19 )
66.2 KEUPPENS Karl H40 0:46:08 7'52" ( 13 )
66.3 DUCRO Dick H45 1:05:31 10'39"
<b> 16. Alta�r C.O. ( ALTAIR 1 ) 3:07:57</b>
45.1 HULLY Eric H50 0:59:14 9'51" ( 17 )
45.2 LAMON Willy H55 0:59:04 9'47" ( 17 )
45.3 CHALON Christian H45 1:09:39 11'27"
<b> 17. TROL ( TROL 6 ) 3:08:05</b>
69.1 MARINUS Daniel H40 0:51:01 8'29" ( 13 )
69.2 DE BAEDTS Marc H40 1:04:50 10'47" ( 16 )
69.3 JANSSEN Herman H45 1:12:14 11'50"
<b>O.C. Balise 10 ( BAL10 2 ) 1:57:10</b>
48.1 GOOSSENS Dirk H40 0:36:00 5'54"
48.2 STOFFELS Christian H45 0:38:55 6'38"
48.3 VERPOORTEN Jean-Manuel H40 0:42:15 6'50"
<b>O.C. Olifant ( OLIFANT 1 ) 2:16:54</b>
63.1 VAN DE RIET Gerrit (NED) H40 0:45:22 7'24"
63.2 VAN DE RIET Dunja (NED) D40 0:47:46 7'55"
63.3 HEIKOOP Anne (NED) H45 0:43:46 7'19"
<b>O.C. hamok ( HAMOK 11 ) 2:26:37</b>
56.1 BOS Bart H35 0:42:49 7'08"
56.2 MEYNEN Koen H40 0:49:39 8'14"
56.3 ENGELEN Luc H40 0:54:09 8'53"
<b> Omega ( OMEGA 7 ) Ncl</b>
64.1 VERDEYEN Guido H40 not classified
64.2 JACOBS Fran�ois H45 0:39:12 6'28"
64.3 VAN DE MOORTEL Bart H45 0:40:52 6'42"
<b> K.O.L. ( KOL 8 ) Ncl</b>
59.1 PLESSERS Gerard H45 not classified
59.2 JANSEN Ludwig H45 1:03:28 10'34"
59.3 PEETERS Vital S H40 0:56:17 9'06"
<b> Hermathenae ( HERMA 1 ) Ncl</b>
57.1 PIQUERAY Bernard H45 0:47:26 7'54" ( 11 )
57.2 PIQUERAY Guy H45 not classified
57.3 VANSPAUWEN Frank H40 0:47:37 7'56"
<b> Balise 10 ( BAL10 3 ) Ncl</b>
49.1 HENRIS Lionel H45 0:59:35 10'10" ( 18 )
49.2 HERBIGNIAUX Serge H40 1:26:02 13'55" ( 18 )
49.3 PICARD Patrick H40 not classified
<b>O.C. Hainaut O.C. ( HOC 2 ) Ncl</b>
58.1 LORENT Michel H35 1:12:24 11'59"
58.2 PONCE Bernard H60 1:35:06 15'57"
58.3 LIMBOURG Michel H60 did not start
<b> Omega ( OMEGA 22 ) Ncl</b>
70.1 MOLS Karl (GER) H75 not classified
70.2 * VACANT * (N/A) - did not start
70.3 * VACANT * (N/A) - did not start
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HVETB">H. Veteranen B - V�t�rans B</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. K.O.L. ( KOL 12 ) 1:52:32</b>
85.1 GILOT Jos H50 0:40:09 7'44" ( 4 )
85.2 VAN OPSTAL Adrie (NED) H50 0:39:30 7'33" ( 1 )
85.3 HENDRICKX Roger H50 0:32:53 6'17"
<b> 2. A.S.U.B. ( ASUB 7 ) 2:10:32</b>
79.1 DUJARDIN Philippe H50 0:41:00 7'48" ( 5 )
79.2 CLAPUYT Philippe H50 0:40:28 7'46" ( 3 )
79.3 HOFMANS Jacques H50 0:49:04 9'27"
<b> 3. O.L.G. St. Vith "ARDOC" ( ARDOC 6 ) 2:11:32</b>
78.1 BASTIN Paul H55 0:37:42 7'15" ( 2 )
78.2 KAUT Ludwig H55 0:57:16 10'54" ( 8 )
78.3 BASTIN Hubert H55 0:36:34 7'02"
<b> 4. Omega ( OMEGA 11 ) 2:11:45</b>
92.1 DEN TROOSTER Jozef H60 0:49:53 9'34" ( 14 )
92.2 HERMANS Eddy H50 0:42:11 7'56" ( 6 )
92.3 VANAKEN Roger H55 0:39:41 7'45"
<b> 5. K.O.L. ( KOL 13 ) 2:17:43</b>
86.1 HEUNINCKX Luc H55 0:42:48 8'15" ( 8 )
86.2 SIMKENS Alfred H55 0:44:29 8'37" ( 4 )
86.3 KELLENS Jean-Pierre H55 0:50:26 9'30"
<b> 6. K.O.L. ( KOL 16 ) 2:18:09</b>
89.1 CEUNEN Leon H55 0:41:29 7'57" ( 6 )
89.2 JANSSEN Marcel H55 0:46:49 8'57" ( 5 )
89.3 VAN CANEGHEM Albert H50 0:49:51 9'35"
<b> 7. Balise 10 ( BAL10 4 ) 2:21:38</b>
81.1 STEENSSENS Ren� H55 0:41:36 8'00" ( 7 )
81.2 RAES Alfred H55 0:53:59 10'16" ( 9 )
81.3 JEANMENNE Serge H55 0:46:03 8'52"
<b> 8. TROL ( TROL 9 ) 2:27:57</b>
96.1 NICQUE William H50 0:37:33 7'12" ( 1 )
96.2 DESMEDT Eddie H55 0:57:12 10'53" ( 7 )
96.3 VONCK Georges H55 0:53:12 10'17"
<b> 9. K.O.L. ( KOL 15 ) 2:29:02</b>
88.1 BOCKX Roger H50 0:43:25 8'23" ( 9 )
88.2 BAKELANTS Alfons H50 1:00:36 11'32" ( 13 )
88.3 CANTRE Rudy H55 0:45:01 8'37"
<b> 10. TROL ( TROL 8 ) 2:32:47</b>
95.1 OOMS Leopold H55 0:50:29 9'34" ( 15 )
95.2 WENS Frans H55 0:53:34 10'16" ( 14 )
95.3 VAN BOSCH Julien H50 0:48:44 9'26"
<b> 11. C.O. Li�ge ( COLG 7 ) 2:35:23</b>
83.1 SILVESTRE Jacques H55 0:46:03 8'45" ( 11 )
83.2 VANDERMEULEN Bruno H50 0:49:44 9'37" ( 10 )
83.3 DUPONT Jean-Claude H55 0:59:36 11'26"
<b> 12. K.O.L. ( KOL 14 ) 2:35:36</b>
87.1 TIMMERMANS Georges H55 0:45:45 8'53" ( 10 )
87.2 NIJST Ferdy H55 0:53:40 10'22" ( 11 )
87.3 TIMMERMANS Ivo H55 0:56:11 10'34"
<b> 13. O.L.V. Eifel ( OLVE 2 ) 2:42:08</b>
90.1 HELD Klaus H55 0:39:37 7'31" ( 3 )
90.2 WULLEPIT Guy H50 0:40:56 7'59" ( 2 )
90.3 SCHWALL Marcel H55 1:21:35 15'32"
<b> 14. Hermathenae ( HERMA 2 ) 2:47:08</b>
84.1 WILLEMSENS Daniel H55 0:49:41 9'32" ( 13 )
84.2 RENNOTTE Georges H60 1:06:33 12'43" ( 16 )
84.3 VAN DE VELDE Bernard H60 0:50:54 9'48"
<b> 15. A.S.U.B. ( ASUB 8 ) 2:54:51</b>
80.1 PARMENTIER Pierre H55 0:49:25 9'26" ( 12 )
80.2 KRIER Francis H55 0:56:37 10'54" ( 15 )
80.3 DICKER Georges H55 1:08:49 13'10"
<b> 16. TROL ( TROL 7 ) 3:03:18</b>
94.1 PARDOEL Giel (NED) H50 0:52:32 10'02" ( 16 )
94.2 IN T GROEN Mike (NED) H60 0:49:04 9'30" ( 12 )
94.3 BOLSENS Paul H50 1:21:42 15'33"
<b> 17. C.O. P�gase ( PEGASE 6 ) 3:35:06</b>
93.1 GILLET Pol H55 1:10:53 13'34" ( 17 )
93.2 GILLAIN Pierre H50 1:23:32 15'54" ( 17 )
93.3 BERTINCHAMPS Jean-Luc H50 1:00:41 11'44"
<b>O.C. O.L.V. Eifel ( OLVE 3 ) 3:59:40</b>
91.1 TONNEAU Lucien H65 1:22:41 15'57"
91.2 BAYI Jean H65 1:17:20 14'47"
91.3 REINERTZ Ewald H70 1:19:39 15'15"
<b>O.C. Balise 10 ( BAL10 5 ) 4:08:53</b>
82.1 PARIZEL Philippe H55 1:03:18 11'57"
82.2 TOEBINTE Christiane D50 1:52:23 21'34"
82.3 SAGGIORATO Sindy D21 1:13:12 14'16"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HVETC">H. Veteranen C - V�t�rans C</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. hamok ( HAMOK 15 ) 1:32:20</b>
130.1 BUKENBERGS Andr� H60 0:29:08 7'47" ( 1 )
130.2 THIJS Jos H60 0:35:43 9'31" ( 2 )
130.3 DEFERME Georges H60 0:27:29 7'22"
<b> 2. K.O.L. ( KOL 21 ) 1:42:14</b>
132.1 NEYENS Chris H60 0:32:53 8'40" ( 3 )
132.2 HOUBEN Jos H60 0:31:37 8'35" ( 1 )
132.3 BYLEMANS Jos H60 0:37:44 10'03"
<b> 3. Balise 10 ( BAL10 6 ) 1:49:34</b>
129.1 DERY Serge H60 0:32:53 8'51" ( 4 )
129.2 DUJARDIN Claudy H60 0:36:39 9'43" ( 3 )
129.3 LUXEN Andr� H70 0:40:02 10'43"
<b> 4. K.O.L. ( KOL 20 ) 1:51:15</b>
131.1 MARIEN Jef H60 0:31:46 8'33" ( 2 )
131.2 CEUNEN Georges H65 0:43:27 11'29" ( 4 )
131.3 GEUDENS Bert H60 0:36:02 9'41"
<b> 5. TROL ( TROL 14 ) 2:05:26</b>
133.1 VAN BRUGGEN Mark H60 0:37:15 9'54" ( 5 )
133.2 BOSCH Alfons H65 0:42:15 11'17" ( 5 )
133.3 VAN BOCKSTAL Oswald H60 0:45:56 12'20"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HVETD">H. Veteranen D - V�t�rans D</A> , </H2>
<PRE><tt>
<b> 1. K.O.L. ( KOL 23 ) 1:25:19</b>
139.1 VANDENBERK Henri H70 0:26:25 9'08" ( 1 )
139.2 DE RIJK Adrianus H70 0:29:44 10'02" ( 1 )
139.3 REYNDERS Denis H75 0:29:10 10'09"
<b> 2. Omega ( OMEGA 18 ) 1:44:30</b>
141.1 VAN DE MOORTEL Frans H70 0:29:34 10'07" ( 3 )
141.2 AERTS Roger H70 0:47:11 15'59" ( 3 )
141.3 OOMS Michel H70 0:27:45 9'44"
<b> 3. hamok ( HAMOK 17 ) 1:48:35</b>
138.1 DUCHESNE Jozef H75 0:35:39 12'05" ( 4 )
138.2 NIJS August H75 0:37:11 12'57" ( 2 )
138.3 CLOOSTERMANS Bonaventur H70 0:35:45 12'17"
<b> 4. O.L.V. Eifel ( OLVE 4 ) 2:16:11</b>
140.1 BR�LS Clemens H70 0:39:31 13'21" ( 5 )
140.2 OFFERMAN Engelbert H70 0:42:36 14'56" ( 4 )
140.3 EVRARD Michel H70 0:54:04 18'34"
<b> Omega ( OMEGA 19 ) Ncl</b>
142.1 WAELBERS Jan H75 0:29:30 10'08" ( 2 )
142.2 KERGER Andr� H70 1:20:09 27'26" ( 5 )
142.3 FABR� Dirk H45 did not start
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:01">D:01</A> , 7150 m </H2>
<PRE><tt>
1. OMBLETS Ellen BEL D21 Borasca 1:04:58 9'05"
2. STAS Marie BEL D-20 A.S.U.B. 1:09:50 9'46"
3. HENKES Maria BEL D40 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:16:24 10'41"
4. DE SMUL Ems BEL D-10 Omega 1:18:51 11'01"
5. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:29:30 12'31"
6. LINTEN Eugenie BEL D55 K.O.L. 1:42:35 14'20"
7. BASTIN Florence BEL D35 C.O. Li�ge 2:26:54 20'32"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:02">D:02</A> , 6060 m </H2>
<PRE><tt>
1. LUYTS Dominique BEL D45 A.S.U.B. 1:30:19 14'54"
2. BECKERS Lucienne BEL D45 K.O.L. 2:12:27 21'51"
3. VAN DE CRUYS Nicole BEL D50 K.O.L. 2:12:31 21'52"
VANHOREBEEK Myriam BEL D40 Omega not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:03">D:03</A> , 3920 m </H2>
<PRE><tt>
1. HENDRICKX Liset BEL D50 Omega 0:39:23 10'02"
2. NUYTS An BEL D21 K.O.L. 0:53:46 13'42"
3. VANHEES Lutgart BEL D50 Borasca 0:53:51 13'44"
4. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 0:55:59 14'16"
5. NYS Sonia BEL D45 Omega 0:56:15 14'20"
6. HENNES Gisela BEL D21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:58:41 14'58"
7. VAN DINGENEN Ann BEL D21 K.O.L. 1:00:41 15'28"
8. RENNOTTE-CHAUVEHEID Manon BEL D60 Hermathenae 1:10:15 17'55"
9. EVRARD Anne-Laure BEL D21 A.S.U.B. 1:15:43 19'18"
10. VAN ELSACKER Bieke BEL D21 Omega 1:21:15 20'43"
11. DEPAYE Anne-Marie BEL D55 Hermathenae 1:39:47 25'27"
12. BEYERS Erna BEL D35 hamok 2:05:08 31'55"
CHOUFFART Muriel BEL D45 C.O. P�gase not classified
HUYSKENS Christiane BEL D55 K.O.L. not classified
WIJNEN Diana BEL D55 Borasca not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:04">D:04</A> , 3280 m </H2>
<PRE><tt>
1. ROOMAN Claudia BEL D-12 TROL 0:40:59 12'29"
2. DEVREKER Fabienne BEL D40 A.S.U.B. 0:48:08 14'40"
3. ROMBOUT Annie NED D55 TROL 1:01:53 18'52"
4. NYNS Greet BEL D40 VVO tienbeurtenkaart 1:04:56 19'47"
5. GOVAERTS Lieselotte BEL D-16 V.V.O. Ind 1:05:47 20'03"
6. THIELS Hannah BEL D-10 Omega 1:11:28 21'47"
7. KENNES Ingrid BEL D50 Borasca 1:23:23 25'25"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:01">H:01</A> , 7150 m </H2>
<PRE><tt>
1. DE NEYER Gilles BEL H-18 A.S.U.B. 0:45:45 6'23"
2. PEETERS Dominique BEL H45 Borasca 0:55:43 7'47"
3. CORSTJENS Rudi BEL H40 hamok 0:59:34 8'19"
4. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 1:03:27 8'52"
5. ELSEN Roman BEL H35 Omega 1:04:56 9'04"
6. MERTENS Bert BEL H21 Borasca 1:06:44 9'19"
7. JACOBS Marco BEL H35 Borasca 1:08:24 9'33"
8. RENDERS Willy BEL H50 hamok 1:09:48 9'45"
9. DEVAUX Gilles BEL H21 K.O.L. 1:12:35 10'09"
10. STAS Dominique BEL H45 A.S.U.B. 1:13:08 10'13"
11. CLAES Johan BEL H50 Borasca 1:13:53 10'19"
12. OOMS Jean BEL H65 hamok 1:18:31 10'58"
13. VANHERLE Marc BEL H35 hamok 1:19:07 11'03"
14. SCHEPERS Jos BEL H50 hamok 1:20:00 11'11"
15. KUIPER Albert Jan NED H40 KOVZ 1:24:00 11'44"
16. THYS Guy BEL H45 TROL 1:24:08 11'46"
17. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:25:04 11'53"
18. DE KERF Eddy NED H55 TROL 1:30:11 12'36"
19. MARIEN Bert BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:30:54 12'42"
20. MARIEN Jean-Luc BEL H45 A.S.U.B. 1:33:03 13'00"
21. VANDEPUTTE Peter BEL H35 hamok 1:33:54 13'07"
22. FRANSSEN Jan BEL H45 TROL 1:37:36 13'39"
23. NICASI Willy BEL H45 K.O.L. 1:38:36 13'47"
24. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:38:40 13'47"
25. HEYNINCK Ivan BEL H45 hamok 1:40:14 14'01"
26. VAN DINGENEN Roger BEL H60 K.O.L. 1:42:37 14'21"
27. LEERS MARC BEL H50 TROL 1:57:09 16'23"
28. LENAERTS Ben BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 2:04:36 17'25"
29. GOOSSENS Stephane BEL H21 Hermathenae 2:14:08 18'45"
30. KRAMPILTZ Richard BEL H55 hamok 2:27:16 20'35"
PONTER Lars H21 VVO tienbeurtenkaart not classified
TIIT Arito H21 K.O.L. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:02">H:02</A> , 6060 m </H2>
<PRE><tt>
1. TIMMERS Roger BEL H45 hamok 0:56:00 9'14"
2. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 1:08:41 11'20"
3. BLEYEN Patrick BEL H40 VVO tienbeurtenkaart 1:10:26 11'37"
4. TIMMERS Ruben BEL H-20 hamok 1:34:30 15'35"
BLOEMEN Remi BEL H60 TROL not classified
GEYSMANS Ernest BEL H45 Borasca not classified
LEDENT Andr� BEL H60 Balise 10 not classified
NUYTS Frederik BEL H50 Borasca not classified
OPDEKAMP Willy BEL H50 Borasca not classified
THEUNIS Marcel BEL H55 K.O.L. not classified
VANHOUT Jef BEL H55 K.O.L. not classified
VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. not classified
VREVEN Jean-Marie BEL H50 K.O.L. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:03">H:03</A> , 3920 m </H2>
<PRE><tt>
1. JANSSENS Gert BEL H21 hamok 0:34:17 8'44"
2. BEVERS Paul BEL H45 TROL 0:39:52 10'10"
3. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 0:44:49 11'25"
4. COURSIER Alex BEL H60 TROL 0:46:30 11'51"
5. GEBOERS Fernand BEL H50 K.O.L. 0:46:34 11'52"
6. VANHAEREN Luc BEL H50 hamok 0:48:20 12'19"
7. ADRIAENSSENS Leo BEL H55 hamok 0:49:58 12'44"
8. MILISSEN Ludo BEL H45 Borasca 0:56:00 14'17"
9. THEUNKENS Pierre BEL H70 hamok 0:59:00 15'03"
10. VANOTTERDIJK Maurice BEL H60 K.O.L. 0:59:37 15'12"
11. BARDYN Bruno Sr. BEL H70 Borasca 1:02:37 15'58"
12. VAN DE PUTTE Jan H21 VVO tienbeurtenkaart 1:15:58 19'22"
13. GOOSSENS Willy BEL H60 Hermathenae 1:40:59 25'45"
PIQUERAY Joseph BEL H75 Hermathenae not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:04">H:04</A> , 3280 m </H2>
<PRE><tt>
1. GILLET Thomas BEL H-12 A.S.U.B. 0:28:22 8'38"
2. CAELEN Lucien BEL H45 Omega 0:39:12 11'57"
3. CAELEN Leander BEL H-14 Omega 0:39:14 11'57"
4. HOOFD Robert BEL H55 A.S.U.B. 0:46:25 14'09"
5. BLANKOFF Nicolas BEL H-16 A.S.U.B. 0:47:55 14'36"
6. WATHELET Stephane BEL H-10 C.O. Li�ge 0:48:31 14'47"
7. GIELEN Ben BEL H35 Borasca 0:51:26 15'40"
8. CASTANHA Artur POR H40 Alta�r C.O. 1:12:52 22'12"
9. HANNAN Micha�l BEL H-12 K.O.L. 1:24:04 25'37"
10. VAN DER LINDEN Mark H21 V.V.O. 1:49:15 33'18"
<A HREF="#TOP">Top</A>
<BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2>
<PRE><tt>
K.O.L. 69
Omega 60
hamok 51
TROL 43
A.S.U.B. 33
O.L.G. St. Vith "ARDOC" 21
Balise 10 18
C.O. Li�ge 18
N.S.V. Amel 13
C.O. P�gase 12
O.L.V. Eifel 11
Hainaut O.C. 8
Alta�r C.O. 6
Hermathenae 6
Borasca 3
Hungary 3
Olifant 3
<b>Total: 378

K.O.L. 19
hamok 18
Borasca 16
A.S.U.B. 10
Omega 9
TROL 9
VVO tienbeurtenkaart 6
Hermathenae 5
C.O. Li�ge 2
O.L.G. St. Vith "ARDOC" 2
Alta�r C.O. 1
Balise 10 1
C.O. P�gase 1
KOVZ 1
V.V.O. 1
V.V.O. Ind 1
<b>Total: 102
<i>
HD-18 : 10 HD20+ : 92

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives