Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Vrijdag 31 januari:
Avondwedstrijd in SportinGenk.

Bart Willems verzorgt de baanlegging voor deze wedstrijd.

Dinsdag 4 februari:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 16 februari:
1e Nationale op Pijnven.

Chris Addiers is de baanlegger van dienst en hij zal er weer iets speciaals van maken. Wij, maar speciaal onze voorzitter, rekenen er op dat we andermaal de SOFT wisselbeker winnen want het paard staat zo mooi op de schouw.

Dinsdag 3 maart:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

28/08/2007 door Koen Bosmans
Resultaten Maasvallei 2007/08/26

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20070826/Team-O-5_2007.htm">Resultaten Team-O-5</a><br /><br /><a href="http://www.olomega.be/resultaten/20070826/Split_20070826.htm">Splits daginschrijving</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 28/08/2007 @ 22:15:55</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 8380 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BUCHACKER Kerstin GER D35 C.O. Li�ge 2:15:31 16'10"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 6470 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TAFFEIREN Martine BEL D45 hamok 3:26:13 31'52"<br /> BEYERS Erna BEL D35 hamok not classified<br /> MOERMANS Veerle BEL D40 Omega not classified<br /> MOOIJ Willeke NED D21 ARGUS not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 5500 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL D45 Omega 1:13:04 13'17"<br /> 2. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 1:34:33 17'11"<br /> 3. NYS Sonia BEL D45 Omega 2:07:44 23'13"<br /> 4. GYBELS Sofie BEL D-20 V.V.O. Ind 2:41:46 29'24"<br /> 5. APPELBOOM Elly NED D45 UZO 2:51:20 31'09"<br /> SWINNEN Lea BEL D50 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 4160 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. EYKMANS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:51:36 12'24"<br /> 2. GEENS Lieve BEL D55 TROL 1:10:14 16'52"<br /> 3. CORTHAUT Christel BEL D50 Borasca 1:21:51 19'40"<br /> 4. SPIESSENS Nicole BEL D50 K.O.L. 1:24:51 20'23"<br /> 5. TOEBINTE Christiane BEL D50 Balise 10 1:24:52 20'24"<br /> 6. GOFFIN Magda BEL D70 K.O.L. 1:27:45 21'05"<br /> 7. ROELING Monica NED D55 TROL 1:29:06 21'25"<br /> 8. BAETE Joni BEL D-16 K.O.L. 1:36:48 23'16"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:05">D:05</A> , 3330 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:58:29 17'33"<br /> 2. BLOMMEN Paulette BEL D55 Omega 0:59:09 17'45"<br /> 3. HENDRICKX Maria BEL D55 Omega 1:05:04 19'32"<br /> 4. MARIEN Gilberte BEL D60 K.O.L. 1:05:37 19'42"<br /> 5. METTEN Marie-Christine BEL D45 K.O.L. 1:07:06 20'09"<br /> 6. VANHEES Ivonne BEL D60 hamok 1:10:19 21'06"<br /> 7. DELARBRE Maria BEL D60 hamok 1:16:30 22'58"<br /> 8. BRUNO Bianca BEL D21 VVO tienbeurtenkaart 1:19:00 23'43"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 8380 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENDRICKX Wannes BEL H21 K.O.L. 1:26:05 10'16"<br /> 2. BOS Bart BEL H35 hamok 1:56:25 13'53"<br /> 3. FRANCET Sven BEL H40 hamok 1:58:40 14'09"<br /> 4. BAERT Serge BEL H40 K.O.L. 1:59:03 14'12"<br /> 5. VAN DE RIET Gerrit NED H50 Olifant 1:59:21 14'14"<br /> 6. MOOIJ Herman NED H21 ARGUS 2:14:25 16'02"<br /> 7. TOELEN Jan BEL H45 K.O.L. 2:18:29 16'31"<br /> 8. DE CONINCK Johan BEL H45 K.O.L. 2:30:01 17'54"<br /> 9. APPELBOOM Frans NED H50 UZO 2:51:23 20'27"<br /> CORSTJENS Rudi BEL H40 hamok not classified<br /> EELEN Bart BEL H40 VVO tienbeurtenkaart not classified<br /> LEMMENS Walter BEL H40 K.O.L. not classified<br /> PEETERS Vital S BEL H40 K.O.L. not classified<br /> SEYKENS Jarno BEL H21 VVO tienbeurtenkaart not classified<br /> VAN DER KLEIJ Thomas BEL H21 hamok not classified<br /> VAN DYCK Erik BEL H40 TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 6470 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. WALLAERT Patrick BEL H50 Omega 1:15:25 11'39"<br /> 2. CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok 1:24:34 13'04"<br /> 3. HOEKX Willy BEL H50 hamok 1:26:12 13'19"<br /> 4. HERMANS Eddy BEL H50 Omega 1:36:13 14'52"<br /> 5. MAES Johan BEL H40 hamok 1:38:35 15'14"<br /> 6. MILISSEN Ludo BEL H45 Borasca 1:39:29 15'22"<br /> 7. BAKELANTS Alfons BEL H50 K.O.L. 1:40:44 15'34"<br /> 8. BUKENBERGS Andr� BEL H60 hamok 1:41:08 15'37"<br /> 9. BERBEN Sven BEL H21 V.V.O. Ind 1:42:47 15'53"<br /> 10. WILLEMS Roy BEL H21 V.V.O. Ind 1:42:50 15'53"<br /> 11. MOERMANS Wim BEL H21 V.V.O. Ind 1:42:52 15'53"<br /> 12. GIELEN Joren BEL H21 V.V.O. Ind 1:43:00 15'55"<br /> 13. GEYPEN Nico BEL H-20 VVO tienbeurtenkaart 1:44:18 16'07"<br /> 14. LINTEN Juliaan BEL H55 K.O.L. 1:44:42 16'10"<br /> 15. VANDE LOOCK Peter BEL H45 K.O.L. 1:50:01 17'00"<br /> 16. MOOIJ Karst NED H55 ARGUS 1:50:59 17'09"<br /> 17. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 1:52:04 17'19"<br /> 18. IGNOUL Jean BEL H45 K.O.L. 1:53:14 17'30"<br /> 19. SWERTS Danny BEL H40 hamok 2:01:15 18'44"<br /> 20. MONNISSEN Christophe BEL H21 V.V.O. Ind 3:11:23 29'34"<br /> 21. HAEST Frederik BEL H21 V.V.O. Ind 3:12:40 29'46"<br /> DE CANNE Etienne BEL H50 Omega not classified<br /> DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. not classified<br /> DESMEDT Eddie BEL H55 TROL not classified<br /> GILOT Jos BEL H50 K.O.L. not classified<br /> JACOBS Jos BEL H45 Borasca not classified<br /> KRAMPILTZ Richard BEL H55 hamok not classified<br /> LAENEN Frans BEL H45 TROL not classified<br /> MITCHELL William GBR H60 Omega not classified<br /> TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. not classified<br /> VAN DE RIET Gerrit NED H50 Olifant not classified<br /> VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca not classified<br /> VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 5500 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. SIMKENS Alfred BEL H55 K.O.L. 1:04:24 11'42"<br /> 2. HEUNINCKX Luc BEL H55 K.O.L. 1:05:28 11'54"<br /> 3. IN T GROEN Mike NED H60 TROL 1:10:59 12'54"<br /> 4. OOMS Leopold BEL H55 TROL 1:11:30 13'00"<br /> 5. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 1:14:21 13'31"<br /> 6. MARIEN Bert BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:14:23 13'31"<br /> 7. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 1:14:45 13'35"<br /> 8. STEENSSENS Ren� BEL H55 Balise 10 1:20:29 14'37"<br /> 9. PARDOEL Giel NED H50 TROL 1:25:38 15'34"<br /> 10. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 1:32:22 16'47"<br /> 11. LUYTEN Jean BEL H50 Omega 1:37:24 17'42"<br /> 12. VAN CANEGHEM Albert BEL H50 K.O.L. 1:38:26 17'53"<br /> 13. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 1:42:10 18'34"<br /> 14. SCHONEWILLE Ruud NED H60 Borasca 1:57:08 21'17"<br /> OOMS Jean BEL H65 hamok not classified<br /> TOELEN Roger BEL H70 K.O.L. not classified<br /> VANDENBERK Henri BEL H70 K.O.L. not classified<br /> WOUTERS Louis BEL H80 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 4160 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 0:42:56 10'19"<br /> 2. BYLEMANS Jos BEL H60 K.O.L. 0:59:10 14'13"<br /> 3. HOUBEN Jos BEL H60 K.O.L. 0:59:55 14'24"<br /> 4. VREVEN Jean-Marie BEL H50 K.O.L. 1:02:44 15'04"<br /> 5. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 1:05:16 15'41"<br /> 6. WAELBERS Jan BEL H75 Omega 1:16:55 18'29"<br /> 7. BLOEMEN Tristan BEL H-14 hamok 1:18:34 18'53"<br /> 8. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 1:21:17 19'32"<br /> 9. PLESSERS Wouter BEL H-14 K.O.L. 1:22:15 19'46"<br /> 10. VAN BOVEN Hans BEL H21 TROL 1:36:34 23'12"<br /> VANROBAEYS Wouter BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:36:34 23'12"<br /> VAN DAELE Filip BEL H35 VVO tienbeurtenkaart not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 3330 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LEEUWS Evert BEL H-12 Omega 0:38:27 11'32"<br /> 2. VANCLEERHOUT Kris BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:18:54 23'41"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> K.O.L. 37<br /> hamok 18<br /> Omega 14<br /> TROL 9<br /> VVO tienbeurtenkaart 8<br /> V.V.O. Ind 7<br /> Borasca 5<br /> ARGUS 3<br /> Balise 10 2<br /> Olifant 2<br /> UZO 2<br /> C.O. Li�ge 1<br /> <b>Total: 108<br /><i><br /> HD-18 : 4 HD20+ : 104

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives