Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Donderdag 15 t/m zondag 18 augustus:
4-daagse van Limburg.

Zie hierboven voor meer uitleg.

Donderdag 29 augustus:
HOS-5 in Hasselt centrum.

Voor de 5e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series blijven we in het centrum van de stad.

Dinsdag 3 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 8 september:
BK lang in Dilsenerbos.

Baanlegger van dienst is Stefan T., naast een technische wedstrijd waarbij de fysiek zeker ook getest zal worden heeft Stef beloofd dat het voor de toeschouwers ook een aantrekkelijk spektakel zal worden. Benieuwd wat hij nu uit de mouw zal schudden.

Donderdag 26 september:
HOS-6 in de wijk Kiewit.

Voor de 6e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series trekken we naar de wijk Kiewit.

19/06/2007 door Jan Delobel
Resultaten Vilvoorde - 24/04/2007

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=2362">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'>
<TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 24/06/2007 @ 13:45:44</sup></i></TD>
<TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> © Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=2362">Splits</a>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">

<H2><A name="D:01">D:01</A> , 5180 m </H2>
<PRE><tt>
1. TULLENEERS Veerle BEL D35 Omega 0:33:08 6'23"
2. WOUTERS Leen BEL D40 Omega 0:40:37 7'50"
3. OMBLETS Ellen BEL D21 Borasca 0:41:36 8'01"
4. TAFFEIREN Martine BEL D45 hamok 0:42:06 8'07"
5. MOLS Ellen BEL D21 hamok 0:46:30 8'58"
6. MOLS Greta BEL D40 hamok 0:47:09 9'06"
7. NYS Sonia BEL D45 Omega 0:51:59 10'02"
8. DE BOCK Greta BEL D35 hamok 0:52:47 10'11"
9. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 0:52:49 10'11"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:02">D:02</A> , 3610 m </H2>
<PRE><tt>
1. LEFRANC Lith BEL D-16 Omega 0:32:01 8'52"
2. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 0:35:23 9'48"
3. BUELENS Jenny BEL D45 A.S.U.B. 0:37:47 10'27"
4. ADDIERS Lien BEL D21 Omega 0:38:17 10'36"
5. ROGGEMAN Greet BEL D21 Omega 0:40:11 11'07"
6. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 0:42:28 11'45"
7. VERLINDEN Nadine BEL D50 A.S.U.B. 0:44:18 12'16"
8. PARMENTIER-RENARD Christine BEL D50 A.S.U.B. 0:45:21 12'33"
9. VANHOREBEEK Myriam BEL D40 Omega 0:51:08 14'09"
10. VAN ELSACKER Bieke BEL D21 Omega 0:52:07 14'26"
11. VAN DE CRUYS Nicole BEL D50 K.O.L. 0:52:25 14'31"
12. BECKERS Lucienne BEL D45 K.O.L. 0:52:26 14'31"
13. SUMBERG Liina EST D21 A.S.U.B. 0:53:17 14'45"
14. FEYS Lieve BEL D50 Omega 0:54:37 15'07"
15. DELARBRE Maria BEL D60 hamok 0:59:36 16'30"
DE VESTEL Carine BEL D40 VVO tienbeurtenkaart not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:03">D:03</A> , 2630 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Elke BEL D-12 Omega 0:23:42 9'00"
2. VAN BRIEL Steffi BEL D-14 hamok 0:25:34 9'43"
3. DE KERF Lia BEL D55 TROL 0:27:18 10'22"
4. VERSTRICHT Erna BEL D45 TROL 0:30:04 11'25"
5. AVET Marleen BEL D50 K.O.L. 0:36:40 13'56"
6. VANREUSEL Julienne BEL D45 K.O.L. 0:37:17 14'10"
7. GOVAERTS Lieselotte BEL D-16 V.V.O. Ind 0:41:39 15'50"
8. NYS Greta BEL D40 Indiv. 0:42:05 16'00"
9. MOLS Francine BEL D45 K.O.L. 0:43:45 16'38"
10. DE MAEYER Bauke BEL D21 VVO tienbeurtenkaart 0:47:06 17'54"
11. COOLS Roza BEL D60 hamok 0:57:25 21'49"
12. KENNES Ingrid BEL D50 Borasca 0:58:55 22'24"
13. THIELS Hannah BEL D-10 Omega 1:05:01 24'43"
14. SCHAUWAERS Simonne BEL D60 VVO tienbeurtenkaart 1:05:48 25'01"
15. COOLEN Hilde BEL D45 Omega 1:09:08 26'17"
O.C. DE SMUL Ems BEL D-10 VVO tienbeurtenkaart 0:46:32 17'41"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:04">D:04</A> , 3200 m </H2>
<PRE><tt>
1. DE BIE Ellen BEL D21 Omega 0:28:12 8'48"
2. VERBERNE An BEL D40 hamok 0:34:34 10'48"
3. GEENS Lieve BEL D55 TROL 0:37:22 11'40"
4. DE MEYER Betty BEL D40 TROL 0:41:56 13'06"
5. BLOMMEN Paulette BEL D55 Omega 0:45:01 14'04"
6. ROOMAN Claudia BEL D-12 TROL 0:48:37 15'11"
7. MERTENS Kristel BEL D35 TROL 0:48:41 15'12"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:01">H:01</A> , 5180 m </H2>
<PRE><tt>
1. BUYTAERT Frank BEL H35 TROL 0:27:28 5'18"
2. FRANSSEN Desmond BEL H21 TROL 0:27:50 5'22"
3. OEYEN Jan BEL H21 Borasca 0:28:07 5'25"
4. VERDEYEN Guido BEL H40 Omega 0:28:12 5'26"
5. FRANSSEN Winston BEL H21 TROL 0:28:45 5'33"
6. BRIERS Yves BEL H21 K.O.L. 0:28:55 5'34"
7. LOECKX Frederik BEL H21 Omega 0:30:54 5'57"
8. CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok 0:31:28 6'04"
SELS Dieter BEL H21 hamok 0:31:28 6'04"
10. THIELS Stefan BEL H35 Omega 0:31:57 6'10"
11. VAN DER KLEIJ Dries BEL H21 hamok 0:32:20 6'14"
12. MELIS Luc BEL H45 hamok 0:32:58 6'21"
13. DE CONINCK Johan BEL H45 K.O.L. 0:33:12 6'24"
14. LIJNEN Jos BEL H40 hamok 0:34:07 6'35"
15. AERTS Rudi BEL H40 Omega 0:34:09 6'35"
16. KUUB Tarmo EST H21 A.S.U.B. 0:35:00 6'45"
17. KEMPENAERS Bert BEL H21 K.O.L. 0:35:03 6'45"
18. VAN DE WEIJER Erik BEL H45 Omega 0:35:15 6'48"
19. PEETERS Vital S BEL H40 K.O.L. 0:35:42 6'53"
20. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 0:36:55 7'07"
21. CEULEMANS Dirk BEL H45 Omega 0:37:03 7'09"
22. DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. 0:37:43 7'16"
23. GOVAERTS Michel BEL H45 A.S.U.B. 0:37:49 7'18"
24. PARMENTIER Pierre BEL H55 A.S.U.B. 0:38:05 7'21"
25. VAN BRIEL Henri BEL H45 hamok 0:38:07 7'21"
26. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 0:39:15 7'34"
27. CORSTJENS Rudi BEL H40 hamok 0:42:00 8'06"
28. BERTOLO Paul BEL H60 TROL 0:42:09 8'08"
29. VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca 0:42:16 8'09"
30. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 0:43:52 8'28"
31. MARIEN Jean-Luc BEL H45 A.S.U.B. 0:45:00 8'41"
32. DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL 0:45:18 8'44"
33. BERTOLO Harold BEL H21 TROL 0:45:20 8'45"
34. LIMBORGS Rudi BEL H45 Omega 0:45:55 8'51"
35. BOECKX Jan BEL H21 K.O.L. 0:46:16 8'55"
36. NICASI Willy BEL H45 K.O.L. 0:49:53 9'37"
37. DE CANNE Etienne BEL H50 Omega 0:49:59 9'38"
38. OPDEKAMP Willy BEL H50 Borasca 1:07:10 12'57"
39. DE COCK Wim BEL H80 Omega 2:07:49 24'40"
JIMENEZ Jean-Claud BEL H45 hamok not classified
KRIER Francis BEL H55 A.S.U.B. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:02">H:02</A> , 3610 m </H2>
<PRE><tt>
1. HOFMANS Benjamin BEL H-16 A.S.U.B. 0:23:15 6'26"
2. HERMANS Marc BEL H45 hamok 0:26:20 7'17"
3. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 0:27:05 7'30"
4. HOFMANS Jacques BEL H50 A.S.U.B. 0:27:41 7'40"
5. MARINUS Dieter BEL H-14 TROL 0:27:56 7'44"
6. MARIEN Jef BEL H60 K.O.L. 0:28:05 7'46"
7. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:28:44 7'57"
8. LEEUWS Evert BEL H-12 Omega 0:29:35 8'11"
9. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 0:30:16 8'23"
10. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:30:36 8'28"
11. VONCK Georges BEL H55 TROL 0:30:45 8'31"
12. VANDE LOOCK Peter BEL H45 K.O.L. 0:31:45 8'47"
13. COURSIER Alex BEL H60 TROL 0:32:05 8'53"
14. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 0:32:50 9'05"
15. HOUBEN Jos BEL H60 K.O.L. 0:33:08 9'10"
16. VANAKEN Roger BEL H55 Omega 0:33:20 9'14"
17. OOMS Leopold BEL H55 TROL 0:33:56 9'23"
18. DE WINDT Toon BEL H50 VVO tienbeurtenkaart 0:36:08 10'00"
19. DESMET Luc BEL H50 K.O.L. 0:36:11 10'01"
20. MELIS Toon BEL H-16 hamok 0:36:19 10'03"
21. VERVOORT Tom BEL H-14 TROL 0:36:43 10'10"
22. VAN BRUGGEN Mark BEL H60 TROL 0:37:11 10'18"
23. HOOFD Robert BEL H55 A.S.U.B. 0:38:28 10'39"
24. GEBOERS Fernand BEL H50 K.O.L. 0:38:45 10'44"
25. SCHONEWILLE Ruud NED H60 Borasca 0:40:09 11'07"
26. ADRIAENSSENS Leo BEL H55 hamok 0:51:21 14'13"
27. LUYTEN Jean BEL H50 Omega 0:51:31 14'16"
28. GRAULS Jacques BEL H65 Omega 0:55:39 15'24"
29. KELCHTERMANS Mauritz BEL H50 Omega 1:00:01 16'37"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:03">H:03</A> , 2630 m </H2>
<PRE><tt>
1. GELDOF Ian BEL H-12 hamok 0:23:46 9'02"
2. CEULEMANS Rob BEL H-10 Omega 0:25:42 9'46"
3. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:26:49 10'11"
4. PUNIE Norbert BEL H50 K.O.L. 0:39:24 14'58"
5. BEELAERT Norbert BEL H70 hamok 0:50:00 19'00"
6. BARDYN Bruno Sr. BEL H70 Borasca 0:58:47 22'21"
7. WOUTERS Alfons BEL H75 K.O.L. 1:02:11 23'38"
CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:04">H:04</A> , 3200 m </H2>
<PRE><tt>
1. VAN DER KLEIJ Dries BEL H21 hamok 0:19:06 5'58"
2. VAN DE MOORTEL Roel BEL H35 Omega 0:21:26 6'41"
3. VAN DE MOORTEL Bart BEL H45 Omega 0:23:13 7'15"
4. ROOMAN Rudy BEL H35 TROL 0:28:09 8'47"
5. VINKX Frank BEL H40 Omega 0:28:33 8'55"
6. NICQUE William BEL H50 TROL 0:29:11 9'07"
7. BUYTAERT Anton BEL H55 Omega 0:29:33 9'14"
8. THEYS Jan BEL H45 Omega 0:31:24 9'48"
9. VAN BOUWEL Kristof BEL H-14 TROL 0:31:54 9'58"
10. SWERTS Danny BEL H40 hamok 0:33:47 10'33"
11. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:34:40 10'50"
12. THEYS Jeroen BEL H-16 Omega 0:35:08 10'58"
13. VERDEYEN Jochen BEL H-20 Omega 0:35:17 11'01"
14. ROOMAN Michael BEL H-12 TROL 0:35:34 11'06"
15. VERVOORT Nick BEL H-14 TROL 0:41:36 13'00"
16. VERVOORT Ben BEL H-14 TROL 0:42:07 13'09"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2>
<PRE><tt>
Omega 37
K.O.L. 27
TROL 26
hamok 25
A.S.U.B. 12
Borasca 8
VVO tienbeurtenkaart 5
Indiv. 1
V.V.O. Ind 1
<b>Total: 142
<i>
HD-18 : 19 HD20+ : 123

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives