Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 6 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 10 oktober:
Leuven O-series.

Deze wedstrijd gaat door in Heverlee aan de Sportoase. Meer info via O'Punch.

Zondag 18 oktober:
BK midden.

Dit Belgisch Kampioenschap gaat door op de Weyervlakte (Hechtel-Eksel). Baanlegger Patrick W. doet er alles aan om, ondanks de Coronacrisis, hier een aangename wedstrijd van te maken.

Zaterdag 24 oktober:
Leuven O-series.

Deze wedstrijd gaat door in Heverlee aan De Hemptinne. Meer info via O'Punch.

Vrijdag 30 oktober:
Avond-O.

Voor deze avondwedstrijd trekken we naar de IJzeren Paal in Hechtel-Eksel alwaar Rudi A. onze gastheer is.

Dinsdag 3 november:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Vrijdag 20 november:
Avond-O.

Deze avondwedstrijd gaat door op de kaart Hertberg. Marc K. zorgt er voor dat iedereen weer aan zijn trekken komt.

22/05/2007 door Jan Delobel
Resultaten Kessel-Lo - 23/05/2007

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=2288">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 23/05/2007 @ 23:19:50</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br />Indien je een post van de scoreloop zou gemist hebben is er 10 minuten straftijd aangerekend per fout.<br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 5180 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. WOUTERS Leen BEL D40 Omega 0:42:34 8'13"<br /> 2. OMBLETS Ellen BEL D21 Borasca 0:43:31 8'24"<br /> 3. STEEGEN Kim BEL D21 K.O.L. 0:48:16 9'19"<br /> 4. VERBERNE An BEL D40 hamok 0:51:48 10'00"<br /> 5. HEYNS Igna BEL D21 K.O.L. 0:52:01 10'02"<br /> 6. ROGGEMAN Greet BEL D21 Omega 0:52:28 10'07"<br /> 7. BOEYKENS Jennifer BEL D21 Omega 0:55:45 10'45"<br /> 8. TAFFEIREN Martine BEL D45 hamok 1:02:28 12'03"<br /> 9. NYS Sonia BEL D45 Omega 1:02:51 12'07"<br /> 10. SAENEN Stefanie BEL D21 VVO tienbeurtenkaart 1:10:52 13'40"<br /> 11. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:18:31 15'09"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 4000 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DE BIE Ellen BEL D21 Omega 0:34:36 8'38"<br /> 2. LEFRANC Lith BEL D-16 Omega 0:35:24 8'51"<br /> 3. DEFFENSE Monique BEL D60 C.O. P�gase 0:39:15 9'48"<br /> 4. BUELENS Jenny BEL D45 A.S.U.B. 0:42:17 10'34"<br /> 5. PUT Nele BEL D-16 Omega 0:44:41 11'10"<br /> 6. HOUWAER Lieve BEL D40 V.V.O. Ind 0:44:46 11'11"<br /> 7. VAN ELSACKER Bieke BEL D21 Omega 0:45:36 11'23"<br /> 8. DEGUELLE B�atrice BEL D45 C.O. P�gase 0:45:40 11'25"<br /> 9. ROUSEREZ Annick BEL D45 A.S.U.B. 0:46:17 11'34"<br /> 10. IGNOUL Jeanne BEL D55 Omega 0:46:30 11'37"<br /> 11. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 0:46:31 11'37"<br /> 12. HENDRICKX Liset BEL D50 Omega 0:50:02 12'30"<br /> 13. LEFRANC Pien BEL D-14 Omega 0:51:28 12'52"<br /> 14. VERLINDEN Nadine BEL D50 A.S.U.B. 1:00:20 15'04"<br /> 15. PLANCKAERT Nikie BEL D21 VVO tienbeurtenkaart 1:26:04 21'30"<br /> FRANLEUS Ruth BEL D21 V.V.O. Ind not classified<br /> GEUSENS Ulrike BEL D21 Borasca not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 2720 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. THEYS Charlotte BEL D-12 Omega 0:25:44 9'27"<br /> 2. ANTHONIS Gerd BEL D45 Omega 0:28:57 10'38"<br /> 3. VERDEYEN Elke BEL D-12 Omega 0:31:35 11'36"<br /> 4. VANDENABEELE Justine BEL D21 V.V.O. Ind 0:32:34 11'58"<br /> 5. DECABOOTER Fien BEL D21 V.V.O. Ind 0:32:40 12'00"<br /> 6. DELARBRE Maria BEL D60 hamok 0:39:45 14'36"<br /> 7. BLOMMEN Paulette BEL D55 Omega 0:42:53 15'45"<br /> 8. FEYS Lieve BEL D50 Omega 0:45:56 16'53"<br /> 9. LUYTEN Jacqueline BEL D55 Omega 0:49:14 18'06"<br /> 10. GIELEN H�l�ne BEL D60 hamok 1:18:38 28'54"<br /> 11. GOOS Roza BEL D65 hamok 1:20:34 29'37"<br /> DE SMUL Ems BEL D-10 V.V.O. Ind not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 5180 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HOEKX Jeroen BEL H21 hamok 0:30:12 5'49"<br /> 2. LEEUWS Wouter BEL H-18 Omega 0:31:00 5'59"<br /> 3. OEYEN Jan BEL H21 Borasca 0:31:41 6'06"<br /> VERDEYEN Guido BEL H40 Omega 0:31:41 6'06"<br /> 5. VAN DE MOORTEL Roel BEL H35 Omega 0:33:18 6'25"<br /> 6. BOCKX Niels BEL H21 K.O.L. 0:33:27 6'27"<br /> 7. BRIERS Yves BEL H21 K.O.L. 0:33:47 6'31"<br /> 8. DEIJGERS Niel BEL H-20 Omega 0:33:49 6'31"<br /> 9. VAN DE MOORTEL Bart BEL H45 Omega 0:34:56 6'44"<br /> 10. DE SMUL Olivier BEL H35 Omega 0:36:02 6'57"<br /> 11. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 0:36:52 7'07"<br /> 12. PEETERS Dominique BEL H45 Borasca 0:36:58 7'08"<br /> 13. MELIS Luc BEL H45 hamok 0:37:06 7'09"<br /> 14. VAN GASSE Etienne BEL H21 A.S.U.B. 0:37:35 7'15"<br /> 15. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-20 Omega 0:37:55 7'19"<br /> 16. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 0:38:11 7'22"<br /> 17. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 0:39:30 7'37"<br /> 18. SIMKENS Geert BEL H21 K.O.L. 0:39:37 7'38"<br /> 19. MICHIELS Yannick BEL H-16 K.O.L. 0:40:28 7'48"<br /> 20. TIMMERS Ruben BEL H-20 hamok 0:40:50 7'52"<br /> 21. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 0:40:57 7'54"<br /> 22. VINKX Frank BEL H40 Omega 0:42:44 8'14"<br /> 23. COOMAN Ludo BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 0:44:13 8'32"<br /> 24. TIMMERS Guido BEL H40 hamok 0:45:25 8'46"<br /> 25. TIMMERS Roger BEL H45 hamok 0:45:26 8'46"<br /> 26. DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL 0:46:02 8'53"<br /> 27. KELLENS Jean-Pierre BEL H55 K.O.L. 0:46:38 9'00"<br /> 28. RENDERS Willy BEL H50 hamok 0:48:53 9'26"<br /> 29. GOOSSENS Roel BEL H21 Omega 0:52:19 10'05"<br /> 30. SIMKENS Alfred BEL H55 K.O.L. 0:52:21 10'06"<br /> 31. DE REU David BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 0:52:33 10'08"<br /> 32. LENAERTS Ben BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 0:53:57 10'24"<br /> 33. ELSEN Roman BEL H35 Omega 0:54:38 10'32"<br /> 34. GEUKENS Luc BEL H40 hamok 0:57:24 11'04"<br /> 35. WENS Frans BEL H55 TROL 0:57:29 11'05"<br /> 36. SWERTS Danny BEL H40 hamok 0:57:41 11'08"<br /> 37. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:05:17 12'36"<br /> 38. PEETERS Karel BEL H45 K.O.L. 1:08:04 13'08"<br /> 39. BOGAERTS Roger BEL H55 K.O.L. 1:08:13 13'10"<br /> 40. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 1:09:01 13'19"<br /> 41. DE BRUYNE Albert BEL H55 Omega 1:15:29 14'34"<br /> 42. VANDERVELPEN Fran�ois BEL H55 Omega 1:18:46 15'12"<br /> 43. PEETERS Ken BEL H21 TROL 1:25:55 16'35"<br /> AERTS Rudi BEL H40 Omega not classified<br /> CAUWERS Yori BEL H21 V.V.O. Ind not classified<br /> CLAES Peter BEL H40 Borasca not classified<br /> LEEUWS Steven BEL H-20 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 4000 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. CAPPAERT Jan BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 0:27:13 6'48"<br /> 2. HERMANS Marc BEL H45 hamok 0:30:11 7'32"<br /> 3. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 0:30:51 7'42"<br /> THEYS Jeroen BEL H-16 Omega 0:30:51 7'42"<br /> 5. IN T GROEN Mike NED H60 TROL 0:32:00 8'00"<br /> 6. HOFMANS Jacques BEL H50 A.S.U.B. 0:32:17 8'04"<br /> 7. BOSMANS Lucien BEL H45 hamok 0:33:08 8'17"<br /> 8. VANAKEN Roger BEL H55 Omega 0:33:38 8'24"<br /> 9. MEYNEN Frederik BEL H-16 hamok 0:34:10 8'32"<br /> 10. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:34:41 8'40"<br /> 11. BUYTAERT Anton BEL H55 Omega 0:35:23 8'50"<br /> 12. HERREMANS Bart BEL H35 hamok 0:36:35 9'08"<br /> 13. MELIS Toon BEL H-16 hamok 0:37:15 9'18"<br /> 14. PELSMAEKERS Koen BEL H45 V.V.O. Ind 0:37:21 9'20"<br /> 15. GILLAIN Pierre BEL H50 C.O. P�gase 0:38:21 9'35"<br /> 16. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 0:39:29 9'52"<br /> 17. COURSIER Alex BEL H60 TROL 0:39:56 9'59"<br /> 18. HOOFD Robert BEL H55 A.S.U.B. 0:41:11 10'17"<br /> 19. VAN BOCKSTAL Oswald BEL H60 TROL 0:42:02 10'30"<br /> 20. HOUBEN Jos BEL H60 K.O.L. 0:43:10 10'47"<br /> 21. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 0:44:41 11'10"<br /> 22. WELLENS Fred BEL H60 hamok 0:47:02 11'45"<br /> 23. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:49:04 12'15"<br /> 24. VORSTERS Wouter BEL H-16 Omega 0:49:11 12'17"<br /> 25. BOSCH Alfons BEL H65 TROL 1:02:58 15'44"<br /> ADDIERS Chris BEL H50 Omega not classified<br /> CLAES Johan BEL H50 Borasca not classified<br /> CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok not classified<br /> TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. not classified<br /> VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 2720 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. CLOOSTERMANS Bart BEL H-14 hamok 0:20:05 7'23"<br /> 2. FABR� Nelis BEL H-12 Omega 0:21:41 7'58"<br /> 3. MICHIELS Vincent H-14 VVO tienbeurtenkaart 0:23:51 8'46"<br /> 4. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:28:21 10'25"<br /> 5. VANMARCKE Mathias BEL H21 V.V.O. Ind 0:45:12 16'37"<br /> 6. D�HONDT Tuur BEL H21 V.V.O. Ind 0:45:15 16'38"<br /> 7. DE KLERCK Brecht BEL H21 V.V.O. Ind 0:45:23 16'41"<br /> 8. POLFLIET Dietmar BEL H21 V.V.O. Ind 0:45:27 16'42"<br /> 9. DEIJGERS Jean BEL H70 Omega 1:04:01 23'32"<br /> BLOEMEN Tristan BEL H-14 hamok not classified<br /> GELDOF Ian BEL H-12 hamok not classified<br /> VAN DE MOORTEL Frans BEL H70 Omega not classified<br /> WOUTERS Alfons BEL H75 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 40<br /> hamok 28<br /> K.O.L. 18<br /> V.V.O. Ind 11<br /> Borasca 9<br /> TROL 8<br /> VVO tienbeurtenkaart 7<br /> A.S.U.B. 6<br /> C.O. P�gase 3<br /> <b>Total: 130<br /><i><br /> HD-18 : 17 HD20+ : 113

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives