Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Woensdag 13 november:
Provinciaal Scholenkampioenschap Vlaams-Brabant.

In provinciaal domein Kessel-Lo.

Zondag 1 december:
Sinterklaascross.

We rekenen op de komst van de Sint en zijn Zwarte Pieten. Matijs Loeckx zorgt voor een aangename wedstrijd in afwachting van dit hoog bezoek.

Dinsdag 3 december:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 15 december:
Regionale in Hertberg.

Kiara Nijst zorgt niet alleen voor de 7 klassieke omlopen maar daagt iedereen uit voor een specialleke. Wat? Dat verklappen we niet zodat je wel moet deelnemen om het te weten.

Vrijdag 27 december:
2e dag van de Sylvester 5-daagse.

Leen Wouters tekent present voor de baanlegging.

Dinsdag 7 januari:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

18/12/2006 door Jan Delobel
Resultaten 26/12/2006 - Sylvester - dag 1 - Schootshei

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20061226/20061226splitsSI.htm">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'>
<TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 26/12/2006 @ 15:16:54</sup></i></TD>
<TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<FONT SIZE=5>Classes <A HREF="#D-10">D-10</A> <A HREF="#D-12">D-12</A> <A HREF="#D-14">D-14</A> <A HREF="#D-16">D-16</A> <A HREF="#D-18">D-18</A> <A HREF="#D21">D21</A> <A HREF="#DB">DB</A> <A HREF="#D35">D35</A> <A HREF="#D40">D40</A> <A HREF="#D45">D45</A> <A HREF="#D50">D50</A> <A HREF="#D55">D55</A> <A HREF="#D60">D60</A> <A HREF="#D65">D65</A> <A HREF="#D70">D70</A> <A HREF="#H-10">H-10</A> <A HREF="#H-12">H-12</A> <A HREF="#H-14">H-14</A> <A HREF="#H-16">H-16</A> <A HREF="#H-18">H-18</A> <A HREF="#H-20">H-20</A> <A HREF="#H21">H21</A> <A HREF="#HB">HB</A> <A HREF="#H35">H35</A> <A HREF="#H40">H40</A> <A HREF="#H45">H45</A> <A HREF="#H50">H50</A> <A HREF="#H55">H55</A> <A HREF="#H60">H60</A> <A HREF="#H65">H65</A> <A HREF="#H70">H70</A> <A HREF="#H75">H75</A> <A HREF="#SD">SD</A> <A HREF="#LD">LD</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20061226/20061226splitsSI.htm">Splits</a>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<H2><A name="D-10">D-10</A> , 2670 m , 60 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Elke BEL Omega 0:30:53 11'34"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D-12">D-12</A> , 2670 m , 60 m </H2>
<PRE><tt>
1. THEYS Charlotte BEL Omega 0:29:39 11'06"
2. LEFRANC Pien BEL Omega 0:39:48 14'54"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D-14">D-14</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
1. PEETERS Evelien BEL TROL 0:40:32 12'03"
2. LEFRANC Lith BEL Omega 0:50:11 14'56"
3. PUT Nele BEL Omega 0:51:11 15'13"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D-16">D-16</A> , 4700 m , 85 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Sien BEL Omega 0:47:13 10'02"
2. LIMBORGS Nathalie BEL Omega 0:51:07 10'52"
KOHLER Mirjam SUI OLG Dachsen not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D-18">D-18</A> , 5620 m , 125 m </H2>
<PRE><tt>
1. VAROTTI Stella ITA StanCUS 1:27:34 15'34"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D21">D21</A> , 6450 m , 120 m </H2>
<PRE><tt>
1. GILLGREN Lena SWE DMS 0:46:06 7'08"
2. REBANE Kirti EST Saue Tammed 0:46:54 7'16"
3. FABR� Miek BEL Omega 0:49:10 7'37"
4. OEYEN Greet BEL hamok 0:50:31 7'49"
5. TULLENEERS Veerle BEL Omega 0:51:32 7'59"
6. STUCKI Fabienne SUI OLV Hindelbank 0:53:12 8'14"
7. DAMS Tinny BEL K.O.L. 0:54:17 8'24"
8. LUESCHER Suzanne SUI OLK Argus 0:54:35 8'27"
9. ZWIKKER Sadie NED ARGUS 0:55:40 8'37"
10. GEYPEN Kim BEL Omega 0:56:45 8'47"
11. SALLAERTS Saartje BEL K.O.L. 0:59:00 9'08"
12. VAN OPSTAL Lieke NED KOVZ 1:05:05 10'05"
13. BOLSENS Vanessa BEL TROL 1:12:35 11'15"
14. ROGGEMAN Greet BEL Omega 1:16:01 11'47"
15. HARTOG Inez NED KOVZ 1:16:23 11'50"
16. MOLS Ellen BEL hamok 1:20:59 12'33"
17. HEYNS Igna BEL K.O.L. 1:23:41 12'58"
18. NAEYAERT Vicky BEL K.O.L. 1:26:11 13'21"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="DB">DB</A> , 4120 m , 100 m </H2>
<PRE><tt>
1. INCERTI Laura ITA StanCUS 0:52:44 12'47"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D35">D35</A> , 5620 m , 125 m </H2>
<PRE><tt>
1. VAN DE RIET Dunja CRO Olifant 0:54:38 9'43"
2. VERBERNE An BEL hamok 0:56:54 10'07"
3. VAN DE MOORTEL Katleen BEL Omega 1:12:09 12'50"
4. DE BOCK Greta BEL hamok 1:37:38 17'22"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D40">D40</A> , 5620 m , 125 m </H2>
<PRE><tt>
1. WOUTERS Leen BEL Omega 0:58:42 10'26"
2. VANDEWEYER Marijs BEL hamok 1:00:15 10'43"
3. MOLS Greta BEL hamok 1:05:04 11'34"
4. MOERMANS Veerle BEL Omega 1:06:45 11'52"
5. DE MEYER Betty BEL TROL 1:12:18 12'51"
6. VANHOREBEEK Myriam BEL Omega 1:13:42 13'06"
7. VERCAEREN Hilde BEL K.O.L. 1:14:08 13'11"
8. BYLOOS Brigitte BEL hamok 1:15:29 13'25"
9. DIERCKX Karine BEL Omega 1:15:35 13'26"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D45">D45</A> , 4700 m , 85 m </H2>
<PRE><tt>
1. KOHLER Kathi SUI OLG Dachsen 0:46:48 9'57"
2. LOYSCH Greta BEL K.O.L. 0:50:28 10'44"
3. LENAERTS Marie-Kris BEL K.O.L. 0:52:27 11'09"
4. DRIESEN Marina BEL Omega 1:03:53 13'35"
5. TAFFEIREN Martine BEL hamok 1:11:52 15'17"
6. MINET Martine BEL O.L.V. Eifel 1:14:54 15'56"
7. CORTHAUT Christel BEL Borasca 1:17:20 16'27"
8. VALEE Ria BEL Omega 1:19:58 17'00"
9. METTEN Marie-Christine BEL K.O.L. 1:47:23 22'50"
MOLENAAR Joke NED HOC'93 not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D50">D50</A> , 4120 m , 100 m </H2>
<PRE><tt>
1. HOFER Margrith SUI OLG Kakowa 0:43:08 10'28"
2. HENDRICKX Liset BEL Omega 0:45:07 10'57"
3. DETHAL Monique BEL Omega 0:45:42 11'05"
4. WYSS Ursula SUI OLG Balsthal 0:54:48 13'18"
5. DECEUNINCK Colette BEL A.S.U.B. 1:00:20 14'38"
6. ROELING Monica NED TROL 1:01:43 14'58"
7. VAN DE CRUYS Nicole BEL K.O.L. 1:22:36 20'02"
MORET Odette BEL K.O.L. disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D55">D55</A> , 4120 m , 100 m </H2>
<PRE><tt>
1. IGNOUL Jeanne BEL Omega 0:45:12 10'58"
2. DIRKS Lisette BEL K.O.L. 0:49:28 12'00"
3. ZWIKKER Christa NED ARGUS 0:50:57 12'21"
4. HOFER Elsbeth SUI OLG Zuerinord 0:55:21 13'26"
5. GEENS Lieve BEL TROL 0:57:27 13'56"
6. DELARBRE Maria BEL hamok 1:06:09 16'03"
7. JANSSENS Juliette BEL hamok 1:25:13 20'41"
HENDRICKX Maria BEL Omega disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D60">D60</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
1. VANHEES Ivonne BEL hamok 0:58:07 17'17"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D65">D65</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
1. GOOS Roza BEL hamok 1:19:00 23'30"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D70">D70</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H-10">H-10</A> , 2670 m , 60 m </H2>
<PRE><tt>
1. LEFRANC Tobias BEL Omega 0:31:20 11'44"
2. CEULEMANS Rob BEL Omega 0:31:53 11'56"
3. CLAES Kobe BEL hamok 0:36:59 13'51"
4. BIERKENS Lennert BEL hamok 0:42:28 15'54"
5. VAN LOMMEL Jens BEL K.O.L. 1:01:26 23'00"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H-12">H-12</A> , 2670 m , 60 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERVOORT Tom BEL TROL 0:22:49 8'32"
2. VERVOORT Nick BEL TROL 0:27:06 10'08"
3. KEUPPENS Arno BEL Omega 0:27:18 10'13"
4. GELDOF Ian BEL hamok 0:28:10 10'32"
5. LEEUWS Evert BEL Omega 0:28:12 10'33"
6. PEDERSEN Robin SUI OLK Argus 0:28:22 10'37"
7. VERVOORT Ben BEL TROL 0:41:09 15'24"
8. CLAES Kasper BEL hamok 0:41:18 15'28"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H-14">H-14</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
1. MELIS Toon BEL hamok 0:29:14 8'42"
2. THEYS Jeroen BEL Omega 0:36:43 10'55"
3. VAN BOUWEL Kristof BEL TROL 0:42:43 12'42"
4. SCHONEWILLE Kasper NED Borasca 0:45:26 13'31"
5. HUS Pieter BEL K.O.L. 0:49:21 14'41"
6. CLOOSTERMANS Bart BEL hamok 0:49:58 14'52"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H-16">H-16</A> , 4700 m , 85 m </H2>
<PRE><tt>
1. MICHIELS Yannick BEL K.O.L. 0:33:20 7'05"
2. GENAR Jeremy BEL TROL 0:33:29 7'07"
3. ISO-MARKKU Pekka FIN Turun Metsnkvijt 0:36:05 7'40"
4. PELCKMANS Adriaan BEL TROL 0:37:05 7'53"
5. NIJSTEN Tom BEL Borasca 0:49:22 10'30"
6. MEYNEN Frederik BEL hamok 0:53:15 11'19"
LUESCHER Rasmus SUI OLK Argus disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H-18">H-18</A> , 6450 m , 120 m </H2>
<PRE><tt>
1. DE ROECK Alex BEL Omega 0:49:50 7'43"
2. CLAES Gert BEL K.O.L. 0:53:20 8'16"
3. GEYPEN Tom BEL K.O.L. 0:54:48 8'29"
4. LIMBORGS Yves BEL Omega 1:31:39 14'12"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H-20">H-20</A> , 7430 m , 140 m </H2>
<PRE><tt>
1. WALLAERT Kim BEL Omega 0:53:07 7'08"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H21">H21</A> , 8340 m , 165 m </H2>
<PRE><tt>
1. BERGE Jarl Magnus NOR OL Tyrving 0:48:56 5'52"
2. DEFERM Sam BEL Borasca 0:54:04 6'28"
3. POPP Thomas SUI OLG Chur 0:54:24 6'31"
4. VAN DER KLEIJ Dries BEL hamok 0:54:27 6'31"
5. POUTIAINEN Harri FIN Turun Metsnkvijt 0:56:16 6'44"
6. BIRGERSON Jonas SWE DMS 0:56:36 6'47"
7. BRIERS Yves BEL K.O.L. 0:58:57 7'04"
8. JANSSENS Tomy BEL Omega 0:59:28 7'07"
9. LINTEN Jo BEL K.O.L. 1:00:16 7'13"
10. HENDRICKX Wannes BEL K.O.L. 1:01:14 7'20"
11. OEYEN Jan BEL Borasca 1:01:37 7'23"
12. VAN DE MOORTEL Roel BEL Omega 1:01:40 7'23"
13. LOUHISOLA Toni FIN Turun Metsnkvijt 1:01:47 7'24"
14. OTSTAVEL Peep EST LSF Pronoking Team 1:02:57 7'32"
15. DELOBEL Jan BEL Omega 1:03:09 7'34"
16. TIMMERS Ronny BEL hamok 1:04:55 7'47"
17. VANDEKERCKHOVE Marco BEL hamok 1:05:06 7'48"
18. HEUNINCKX Dries BEL K.O.L. 1:05:16 7'49"
19. VAN DEN NOUWELANT Pim NED Individueel Nederland 1:08:20 8'11"
20. KEMPENAERS Bert BEL K.O.L. 1:09:09 8'17"
21. KUUB Tarmo EST A.S.U.B. 1:11:00 8'30"
22. SELS Dieter BEL hamok 1:12:49 8'43"
23. DEVAUX Gilles BEL K.O.L. 1:13:55 8'51"
24. WILDERMANS Rony BEL hamok 1:19:01 9'28"
25. BOECKX Bram BEL TROL 1:26:54 10'25"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="HB">HB</A> , 5620 m , 125 m </H2>
<PRE><tt>
1. GRILLI Alberto ITA StanCUS 0:43:15 7'41"
2. MADELLA Remo ITA StanCUS 0:52:19 9'18"
3. SPAGNOLI Davide ITA StanCUS 0:55:12 9'49"
4. GODELAINE Dirk BEL hamok 0:58:03 10'19"
5. EERSELS Niels BEL hamok 0:59:46 10'38"
6. GALANO Stefano ITA StanCUS 1:01:38 10'58"
7. LEERS MARC BEL TROL 1:31:12 16'13"
HEIKOOP Mark NED Olifant disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H35">H35</A> , 7430 m , 140 m </H2>
<PRE><tt>
1. MENSINK Marco NED ARGUS 0:49:45 6'41"
2. VERVOORT Wim BEL TROL 0:52:21 7'02"
3. VISIOLI Andrea ITA StanCUS 0:56:46 7'38"
4. THIELS Stefan BEL Omega 0:58:42 7'54"
5. VANHAEREN Patrick BEL K.O.L. 0:58:54 7'55"
6. FRANCET Sven BEL hamok 0:59:39 8'01"
7. VANGESTEL Koen BEL Omega 1:03:59 8'36"
8. GELDOF Vladimir BEL hamok 1:07:58 9'08"
9. MULLER Eelco NED AMOR 1:13:03 9'49"
10. SMET Kurt BEL TROL 1:24:24 11'21"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H40">H40</A> , 7430 m , 140 m </H2>
<PRE><tt>
1. MELLEBEEK Bart BEL hamok 0:50:07 6'44"
2. VERDEYEN Guido BEL Omega 0:50:57 6'51"
3. TIMMERS Guido BEL hamok 0:51:15 6'53"
4. TIREZ Guy BEL K.O.L. 0:51:21 6'54"
5. JACOBS Fran�ois BEL Omega 0:52:42 7'05"
6. BAERT Serge BEL K.O.L. 0:55:10 7'25"
7. WINTERS Eddy BEL hamok 0:57:09 7'41"
8. KEUPPENS Karl BEL Omega 0:57:51 7'47"
9. VANDEBROEK Eric BEL hamok 0:59:46 8'02"
10. HERMANS Luc BEL hamok 1:00:24 8'07"
11. ENGELEN Luc BEL hamok 1:01:30 8'16"
12. DE VEIRMAN Andre BEL TROL 1:03:03 8'29"
13. PEETERS Vital S BEL K.O.L. 1:03:28 8'32"
14. VAN DE WEIJER Erik BEL Omega 1:03:35 8'33"
15. VAN DYCK Erik BEL TROL 1:04:57 8'44"
16. AERTS Rudi BEL Omega 1:06:33 8'57"
17. GENAR Dirk BEL TROL 1:06:47 8'59"
18. VAN BRIEL Henri BEL hamok 1:07:06 9'01"
19. HANNES Peter BEL hamok 1:07:15 9'03"
20. MAES Johan BEL hamok 1:08:01 9'09"
21. MARINUS Daniel BEL TROL 1:08:56 9'16"
22. CEULEMANS Dirk BEL Omega 1:11:37 9'38"
23. SWERTS Danny BEL hamok 1:15:37 10'10"
24. DE BAEDTS Marc BEL TROL 1:19:28 10'41"
25. DE ROECK Jean-Pierre BEL Omega 1:20:56 10'53"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H45">H45</A> , 6450 m , 120 m </H2>
<PRE><tt>
1. LAENEN Frans BEL TROL 0:41:31 6'26"
2. PEETERS Dominique BEL Borasca 0:44:53 6'57"
3. MELIS Luc BEL hamok 0:45:46 7'05"
4. CLAES Marc BEL hamok 0:47:51 7'25"
5. WALLAERT Patrick BEL Omega 0:52:52 8'11"
6. VAN DE MAELE Marc BEL K.O.L. 0:52:53 8'11"
7. DE VRIENDT Adrien BEL K.O.L. 0:54:16 8'24"
8. MERTENS Heino NED KOVZ 0:54:41 8'28"
9. LEMMENS Jan BEL Omega 0:55:06 8'32"
10. CAELEN Lucien BEL Omega 0:56:24 8'44"
11. ROBRECHTS Johan BEL K.O.L. 0:56:45 8'47"
12. HEIKOOP Anne NED K.O.L. 0:57:09 8'51"
13. TICKET Bart BEL Omega 0:57:17 8'52"
14. PEDERSEN Lasse SWE OLK Argus 0:57:19 8'53"
15. NICQUE William BEL TROL 0:57:50 8'57"
16. DAMS Freddy BEL K.O.L. 0:59:26 9'12"
17. VERBERCK Benjamin BEL TROL 0:59:58 9'17"
18. THEYS Jan BEL Omega 1:00:02 9'18"
19. PLESSERS Gerard BEL K.O.L. 1:00:45 9'25"
20. JANSSEN Herman BEL TROL 1:00:57 9'26"
21. METTEN Rony BEL Omega 1:01:24 9'31"
22. CORTHOUTS Paul BEL K.O.L. 1:01:43 9'34"
23. DHONT Marc BEL Omega 1:06:59 10'23"
24. BOSMANS Lucien BEL hamok 1:07:32 10'28"
25. VAN CANEGHEM Albert BEL K.O.L. 1:09:15 10'44"
26. GROETAERS Andr� BEL Omega 1:26:54 13'28"
27. WALBERS Johan BEL K.O.L. 1:29:31 13'52"
VANDEKERCKHOVE Marc BEL hamok not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H50">H50</A> , 5620 m , 125 m </H2>
<PRE><tt>
1. VAN DE RIET Gerrit NED Olifant 0:41:44 7'25"
2. GILOT Jos BEL K.O.L. 0:42:34 7'34"
3. VAN OPSTAL Adrie NED KOVZ 0:47:34 8'27"
4. BOCKX Roger BEL K.O.L. 0:48:00 8'32"
5. HEUNINCKX Luc BEL K.O.L. 0:52:59 9'25"
6. SIMKENS Alfred BEL K.O.L. 0:53:48 9'34"
7. OOMS Leopold BEL TROL 0:54:26 9'41"
8. WULLEPIT Guy BEL O.L.V. Eifel 1:01:20 10'54"
9. SNYERS Robert BEL K.O.L. 1:03:44 11'20"
10. BRIERS Marc BEL K.O.L. 1:05:35 11'40"
11. PARDOEL Giel NED KOVZ 1:06:25 11'49"
12. LUYTEN Jean BEL Omega 1:09:11 12'18"
13. GEYPEN Eddie BEL K.O.L. 1:11:36 12'44"
14. DE KERF Eddy NED TROL 1:13:09 13'00"
15. BOLSENS Paul BEL TROL 1:21:05 14'25"
16. VAN STEEN Marc BEL Borasca 1:27:11 15'30"
17. OPDEKAMP Willy BEL Borasca 1:39:57 17'47"
ADDIERS Chris BEL Omega disqualified
KOHLER Hansruedi SUI OLG Dachsen disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H55">H55</A> , 4700 m , 85 m </H2>
<PRE><tt>
1. WYSS Franz SUI OLG Balsthal 0:36:52 7'50"
2. CEUNEN Leon BEL K.O.L. 0:41:11 8'45"
3. CANTRE Rudy BEL K.O.L. 0:42:39 9'04"
4. LINTEN Juliaan BEL K.O.L. 0:43:59 9'21"
5. NIJST Ferdy BEL K.O.L. 0:44:17 9'25"
6. TIMMERMANS Ivo BEL K.O.L. 0:44:32 9'28"
7. DESMEDT Eddie BEL TROL 0:45:56 9'46"
8. TIMMERMANS Georges BEL K.O.L. 0:46:25 9'52"
9. BUKENBERGS Andr� BEL hamok 0:48:19 10'16"
10. BUYTAERT Anton BEL Omega 0:48:22 10'17"
11. JEANMENNE Serge BEL Balise 10 0:48:30 10'19"
12. DE BRUYNE Albert BEL Omega 0:48:43 10'21"
13. WENS Frans BEL TROL 0:50:58 10'50"
14. HOUBEN Jos BEL K.O.L. 0:51:44 11'00"
15. DE HOUWER Jozef BEL TROL 0:54:07 11'30"
16. SCHWALL Marcel BEL O.L.V. Eifel 0:54:37 11'37"
17. TALLOEN Luc BEL Omega 0:56:39 12'03"
18. SCHEELEN Fernand BEL hamok 1:00:17 12'49"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H60">H60</A> , 4120 m , 100 m </H2>
<PRE><tt>
1. DEN TROOSTER Jozef BEL Omega 0:34:12 8'18"
2. HUBER Kurt SUI OLG Zuerinord 0:34:17 8'19"
3. MARIEN Jef BEL K.O.L. 0:36:49 8'56"
THIJS Jos BEL hamok 0:36:49 8'56"
5. IN T GROEN Mike NED TROL 0:38:25 9'19"
6. MENSINK Frank NED ARGUS 0:40:08 9'44"
7. GEUDENS Bert BEL K.O.L. 0:42:43 10'22"
8. ZWIKKER Dirk NED ARGUS 0:44:04 10'41"
9. WELLENS Fred BEL hamok 0:45:22 11'00"
10. PITTET Errol SUI OLG Kakowa 0:46:21 11'15"
11. VAN BRUGGEN Mark BEL TROL 0:48:08 11'40"
12. SCHONEWILLE Ruud NED Borasca 0:53:10 12'54"
13. BYLEMANS Jos BEL K.O.L. 0:54:21 13'11"
14. VAN DER CRUYS Jean-Pierre BEL A.S.U.B. 0:54:35 13'14"
15. VAN BOCKSTAL Oswald BEL TROL 1:01:11 14'51"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H65">H65</A> , 4120 m , 100 m </H2>
<PRE><tt>
1. OOMS Jean BEL hamok 0:43:46 10'37"
2. MELLEBEEK Phil BEL hamok 0:47:46 11'35"
3. BOSCH Alfons BEL TROL 0:53:46 13'03"
4. VAN HEES Jan BEL K.O.L. 0:57:51 14'02"
5. REINERTZ Ewald BEL O.L.V. Eifel 1:07:02 16'16"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H70">H70</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
1. AERTS Roger BEL Omega 0:39:54 11'52"
2. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL hamok 0:39:57 11'53"
3. VAN DE MOORTEL Frans BEL Omega 0:41:38 12'23"
4. WAELBERS Jan BEL Omega 0:43:18 12'53"
5. VOS Frans NED ARGUS 0:49:00 14'34"
6. BARDYN Bruno Sr. BEL Borasca 0:57:52 17'13"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H75">H75</A> , 3360 m , 75 m </H2>
<PRE><tt>
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="SD">SD</A> , 4050 m , 85 m </H2>
<PRE><tt>
1. MOLENAAR Joke NED D45 HOC'93 0:49:46 12'17"
2. MITCHELL William GBR H60 Omega 0:52:04 12'51"
3. NUYTS An BEL D-20 K.O.L. 0:52:48 13'02"
4. DE BONDT Hilde BEL D40 TROL 0:54:31 13'27"
5. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:55:01 13'35"
6. ZWIKKER Olga NED D21 ARGUS 0:57:09 14'06"
7. NYS Sonia BEL D40 Omega 0:57:37 14'13"
8. RAND Larissa NED D21 Olifant 1:04:28 15'55"
9. SUMBERG Liina EST D21 V.V.O. Ind 1:06:03 16'18"
10. KUUB Triinn EST D21 V.V.O. Ind 1:06:28 16'24"
11. VAIKMERI Atko EST H21 V.V.O. Ind 1:06:41 16'27"
12. VAN DE MOORTEL Thomas BEL H-14 Omega 1:08:20 16'52"
13. DE MAEYER Bauke BEL D21 VVO tienbeurtenkaart 1:08:37 16'56"
14. ADRIAENSSENS Leo BEL H55 hamok 1:19:19 19'35"
15. MARIEN Monique BEL D50 K.O.L. 1:31:05 22'29"
16. ROMBOUT Annie NED D55 TROL 1:38:11 24'14"
17. VOLDERS Axelle BEL D-10 VVO tienbeurtenkaart 1:41:40 25'06"
18. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 1:42:08 25'13"
19. ADDIERS Martine BEL D50 Omega 1:54:50 28'21"
20. COOLEN Hilde BEL D45 Omega 2:16:20 33'39"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="LD">LD</A> , 6800 m , 150 m </H2>
<PRE><tt>
1. FOPPEN Wouter NED MINOR 0:50:26 7'25"
2. VAN DE MOORTEL Peter BEL Omega 0:55:45 8'11"
3. VAN DONGEN Michel NED Olifant 0:58:14 8'33"
4. SEGERS Erik BEL V.V.O. Ind 0:59:16 8'42"
5. VERAGTERT Gie BEL K.O.L. 0:59:56 8'48"
6. JACOBS Jos BEL Borasca 1:00:10 8'50"
7. FOPPEN Peter NED MINOR 1:01:38 9'03"
8. CORSTJENS Rudi BEL hamok 1:02:06 9'07"
9. LIJNEN Jos BEL hamok 1:03:50 9'23"
10. JANSSENS Gert BEL hamok 1:03:57 9'24"
11. SCHEVERNELS Ken BEL VVO tienbeurtenkaart 1:05:55 9'41"
12. HERMANS Marc BEL hamok 1:06:36 9'47"
13. BECCU Luc BEL TROL 1:06:46 9'49"
14. BERWAERTS Dirk BEL hamok 1:07:47 9'58"
15. VANHAEREN Luc BEL VVO tienbeurtenkaart 1:08:01 10'00"
16. DUCRO Dick BEL Omega 1:08:59 10'08"
17. HERMANS Eddy BEL Omega 1:09:01 10'08"
18. STEEGEN Kris BEL K.O.L. 1:09:16 10'11"
19. TALLOEN Wouter BEL Omega 1:09:32 10'13"
20. MEERTEN Stevie BEL K.O.L. 1:11:01 10'26"
21. VEREPT Guy BEL VVO tienbeurtenkaart 1:12:23 10'38"
22. DE JONGHE Alex BEL Omega 1:12:25 10'38"
23. SWINNEN Lea BEL Omega 1:15:19 11'04"
24. BLOEMEN Remi BEL TROL 1:16:43 11'16"
25. OOMS Michel BEL Omega 1:16:44 11'17"
26. VAN BOVEN Guus NED UZO 1:17:06 11'20"
27. BRUYNINCKX Katrien BEL K.O.L. 1:17:23 11'22"
28. VERDUYCKT Kris BEL VVO tienbeurtenkaart 1:17:32 11'24"
29. SCHEPERS Jos BEL hamok 1:17:54 11'27"
30. MOOY Karst NED ARGUS 1:22:15 12'05"
31. MOLENAAR Bert NED HOC'93 1:33:22 13'43"
FOPPEN Niels Peter NED MINOR not classified
MOOY - DURIEUX Dicky NED ARGUS not classified
DUCRO Dennis BEL Omega disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2>
<PRE><tt>
Omega 72
K.O.L. 60
hamok 57
TROL 38
Borasca 11
ARGUS 9
StanCUS 7
VVO tienbeurtenkaart 6
KOVZ 5
Olifant 5
O.L.V. Eifel 4
OLK Argus 4
V.V.O. Ind 4
A.S.U.B. 3
MINOR 3
OLG Dachsen 3
Turun Metsnkvijt 3
DMS 2
HOC'93 2
OLG Balsthal 2
OLG Kakowa 2
OLG Zuerinord 2
AMOR 1
Balise 10 1
Individueel Nederland 1
LSF Pronoking Team 1
OL Tyrving 1
OLG Chur 1
OLV Hindelbank 1
Saue Tammed 1
UZO 1
<b>Total: 313
<i>
HD-18 : 44 HD20+ : 269

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives