Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Woensdag 13 november:
Provinciaal Scholenkampioenschap Vlaams-Brabant.

In provinciaal domein Kessel-Lo.

Zondag 1 december:
Sinterklaascross.

We rekenen op de komst van de Sint en zijn Zwarte Pieten. Matijs Loeckx zorgt voor een aangename wedstrijd in afwachting van dit hoog bezoek.

Dinsdag 3 december:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 15 december:
Regionale in Hertberg.

Kiara Nijst zorgt niet alleen voor de 7 klassieke omlopen maar daagt iedereen uit voor een specialleke. Wat? Dat verklappen we niet zodat je wel moet deelnemen om het te weten.

Vrijdag 27 december:
2e dag van de Sylvester 5-daagse.

Leen Wouters tekent present voor de baanlegging.

Dinsdag 7 januari:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

10/09/2006 door Koen Bosmans
Resultaten Vlaams Kampioenschap Middenafstand 2006/09/10 - Meeuwen-Gruitrode

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1703">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 10/09/2006 @ 15:38:04</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5> <br /> <A HREF="#D-PUP">D-Pupillen</A><br /> <A HREF="#D-BEL">D-Beloften</A><br /> <A HREF="#D-JUN">D-Junioren</A><br /> <A HREF="#D-SEN">D-Seniors</A><br /> <A HREF="#H-PUP">H-Pupillen</A><br /> <A HREF="#H-BEL">H-Beloften</A><br /> <A HREF="#H-JUN">H-Junioren</A><br /> <A HREF="#H-SEN">H-Seniors</A><br /> <A HREF="#D-VETA">D-Veteranen A</A><br /> <A HREF="#D-VETB">D-Veteranen B</A><br /> <A HREF="#D-VETC">D-Veteranen C</A><br /> <A HREF="#D-VETD">D-Veteranen D</A><br /> <A HREF="#H-VETA">H-Veteranen A</A><br /> <A HREF="#H-VETB">H-Veteranen B</A><br /> <A HREF="#H-VETC">H-Veteranen C</A><br /> <A HREF="#H-VETD">H-Veteranen D</A><br /> <A HREF="#SD">SD</A><br /> <A HREF="#LD">LD</A><br /><A HREF="#Total">Total</A><br /></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D-PUP">D-Pupillen</A> , 2000 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. THEYS Charlotte BEL D-12 Omega 0:28:19 14'09"<br /> 2. VERDEYEN Elke BEL D-10 Omega 0:30:02 15'00"<br /> 3. ROOMAN Claudia BEL D-10 TROL 0:49:33 24'46"<br /> 4. LEFRANC Pien BEL D-12 Omega 0:53:55 26'57"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-BEL">D-Beloften</A> , 3600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LIMBORGS Nathalie BEL D-16 Omega 0:38:43 10'45"<br /> 2. CAELEN Heleen BEL D-16 Omega 0:42:36 11'49"<br /> 3. VERSCHUREN Sanne BEL D-16 TROL 0:47:00 13'03"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-JUN">D-Junioren</A> , 4240 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FABR� Miek BEL D-18 Omega 0:30:40 7'13"<br /> 2. SALLAERTS Saartje BEL D-20 K.O.L. 0:36:40 8'38"<br /> 3. MELIS Elien BEL D-18 hamok 0:38:06 8'59"<br /> 4. BRUYNINCKX Katrien BEL D-20 K.O.L. 0:39:02 9'12"<br /> 5. TIELEMANS Angela BEL D-20 K.O.L. 0:44:01 10'22"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-SEN">D-Seniors</A> , 4980 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TULLENEERS Veerle BEL D21 Omega 0:41:08 8'15"<br /> 2. OEYEN Greet BEL D21 hamok 0:41:37 8'21"<br /> 3. VAN OPSTAL Lieke NED D21 K.O.L. 0:44:32 8'56"<br /> 4. GEYPEN Kim BEL D21 Omega 0:45:55 9'13"<br /> 5. DAMS Tinny BEL D21 K.O.L. 0:46:56 9'25"<br /> 6. HERMANS Aline BEL D21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:47:13 9'28"<br /> 7. HENNEN Anne-Fran�oise BEL D21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:48:17 9'41"<br /> 8. STEEGEN Kim BEL D21 K.O.L. 0:51:44 10'23"<br /> 9. GEUENS Katrien BEL D21 TROL 0:52:42 10'34"<br /> 10. BOLSENS Vanessa BEL D21 TROL 0:54:43 10'59"<br /> 11. MERTENS Kristel BEL D35 TROL 0:54:50 11'00"<br /> 12. VAN DE RIET Dunja CRO D35 Olifant 0:55:09 11'04"<br /> 13. VAN DE MOORTEL Katleen BEL D35 Omega 0:56:39 11'22"<br /> 14. VERBERNE An BEL D35 hamok 1:06:34 13'22"<br /> 15. ROGGEMAN Greet BEL D21 Omega 1:07:04 13'28"<br /> 16. MOLS Ellen BEL D21 hamok 1:07:42 13'35"<br /> 17. OMBLETS Ellen BEL D21 Borasca 1:10:34 14'10"<br /> DE BOCK Greta BEL D35 hamok disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-PUP">H-Pupillen</A> , 2000 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MARINUS Dieter BEL H-12 TROL 0:17:55 8'57"<br /> 2. VERVOORT Tom BEL H-12 TROL 0:23:56 11'57"<br /> 3. KEUPPENS Arno BEL H-12 Omega 0:25:08 12'33"<br /> 4. FABR� Nelis BEL H-12 Omega 0:26:14 13'07"<br /> 5. ROOMAN Michael BEL H-12 TROL 0:27:09 13'34"<br /> 6. LEEUWS Evert BEL H-12 Omega 0:28:14 14'07"<br /> 7. VERVOORT Nick BEL H-12 TROL 0:31:29 15'44"<br /> 8. CEULEMANS Rob BEL H-10 Omega 0:32:00 16'00"<br /> 9. PLESSERS Wouter BEL H-12 K.O.L. 0:32:17 16'08"<br /> 10. GELDOF Ian BEL H-12 hamok 0:33:04 16'31"<br /> 11. HANNAN Micha�l BEL H-10 K.O.L. 0:39:01 19'30"<br /> 12. VERVOORT Ben BEL H-12 TROL 0:40:13 20'06"<br /> 13. CLAES Kobe BEL H-10 hamok 0:48:26 24'13"<br /> 14. CLAES Kasper BEL H-12 hamok 0:56:20 28'09"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-BEL">H-Beloften</A> , 3600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LEEUWS Wouter BEL H-16 Omega 0:23:05 6'24"<br /> 2. MICHIELS Yannick BEL H-16 K.O.L. 0:24:03 6'40"<br /> 3. GENAR Jeremy BEL H-16 TROL 0:27:21 7'35"<br /> 4. VAN BAELEN Michael BEL H-14 TROL 0:32:47 9'06"<br /> 5. PELCKMANS Adriaan BEL H-16 TROL 0:35:37 9'53"<br /> 6. THEYS Jeroen BEL H-14 Omega 0:39:41 11'01"<br /> 7. MEYNEN Frederik BEL H-16 hamok 0:43:44 12'08"<br /> 8. NIJSTEN Tom BEL H-16 Borasca 0:45:34 12'39"<br /> 9. MELIS Toon BEL H-14 hamok 0:49:13 13'40"<br /> 10. HUS Pieter BEL H-14 K.O.L. 1:05:10 18'06"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-JUN">H-Junioren</A> , 5520 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Jochen BEL H-18 Omega 0:35:08 6'21"<br /> 2. WALLAERT Kim BEL H-20 Omega 0:37:47 6'50"<br /> 3. DUCRO Dennis BEL H-20 Omega 0:41:12 7'27"<br /> 4. CLAES Gert BEL H-18 K.O.L. 0:41:55 7'35"<br /> 5. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-18 Omega 0:51:21 9'18"<br /> 6. LIMBORGS Yves BEL H-18 Omega 1:11:37 12'58"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-SEN">H-Seniors</A> , 6470 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GILOT Jan BEL H21 K.O.L. 0:37:13 5'45"<br /> 2. DELOBEL Bart BEL H21 Omega 0:37:47 5'50"<br /> 3. HENDRICKX Pieter BEL H21 K.O.L. 0:38:59 6'01"<br /> 4. OEYEN Jan BEL H21 Borasca 0:40:22 6'14"<br /> 5. HERREMANS Tom BEL H21 hamok 0:41:28 6'24"<br /> 6. DEFERM Sam BEL H21 Borasca 0:41:42 6'26"<br /> 7. VAN DER KLEIJ Dries BEL H21 hamok 0:42:23 6'33"<br /> 8. BERNARD Christophe BEL H21 A.S.U.B. 0:43:31 6'43"<br /> 9. FRANSSEN Desmond BEL H21 TROL 0:44:05 6'48"<br /> 10. SIMKENS Geert BEL H21 K.O.L. 0:44:10 6'49"<br /> 11. JANSSENS Tomy BEL H21 Omega 0:44:29 6'52"<br /> 12. LINTEN Jo BEL H21 K.O.L. 0:44:30 6'52"<br /> PEETERS Ken BEL H21 TROL 0:44:30 6'52"<br /> 14. MARIEN Tom BEL H21 K.O.L. 0:45:12 6'59"<br /> 15. HEUNINCKX Dries BEL H21 K.O.L. 0:45:49 7'04"<br /> 16. MAZY Alain BEL H21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:46:46 7'13"<br /> 17. PEERS Wim BEL H21 TROL 0:46:58 7'15"<br /> 18. VANDEKERCKHOVE Marco BEL H21 hamok 0:48:22 7'28"<br /> 19. THIELS Stefan BEL H35 Omega 0:49:35 7'39"<br /> 20. HENDRICKX Wannes BEL H21 K.O.L. 0:51:01 7'53"<br /> 21. FORTEMPS Edgard BEL H21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:52:08 8'03"<br /> 22. DEVAUX Gilles BEL H21 K.O.L. 0:52:31 8'07"<br /> 23. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 0:53:35 8'16"<br /> 24. VAN BOVEN Donald BEL H35 TROL 0:53:54 8'19"<br /> 25. JACOBS Jos BEL H45 Borasca 0:54:06 8'21"<br /> 26. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 0:54:10 8'22"<br /> 27. CLAES Peter BEL H35 Borasca 0:54:22 8'24"<br /> 28. FRANSSEN Winston BEL H21 TROL 0:54:35 8'26"<br /> 29. JACOBS Dirk BEL H35 K.O.L. 0:55:26 8'34"<br /> 30. VANHAEREN Patrick BEL H35 K.O.L. 0:56:27 8'43"<br /> 31. FREDERICKX Tom BEL H21 Omega 0:56:29 8'43"<br /> 32. SCHUTJES Stefaan BEL H21 hamok 0:58:09 8'59"<br /> 33. SELS Dieter BEL H21 hamok 0:58:12 8'59"<br /> 34. SCHNELL Marc GER H21 TROL 0:58:32 9'02"<br /> 35. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 0:59:03 9'07"<br /> 36. BOSMANS Koen BEL H21 Omega 0:59:21 9'10"<br /> 37. LOUTRE Xavier BEL H21 A.S.U.B. 1:06:21 10'15"<br /> 38. VAN DE RIET Gerrit NED H50 Olifant 1:08:53 10'38"<br /> 39. JANSSENS Gert BEL H21 hamok 1:09:13 10'41"<br /> 40. SWINNEN Koenraad BEL H21 K.O.L. 1:11:36 11'03"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-VETA">D-Veteranen A</A> , 4240 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. WOUTERS Leen BEL D40 Omega 0:36:30 8'36"<br /> 2. PUT Els BEL D45 Omega 0:38:43 9'07"<br /> 3. MOLS Greta BEL D40 hamok 0:39:16 9'15"<br /> 4. LOYSCH Greta BEL D45 K.O.L. 0:45:15 10'40"<br /> 5. PUT Christine BEL D40 hamok 0:46:09 10'53"<br /> 6. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 0:46:38 10'59"<br /> 7. VANHOREBEEK Myriam BEL D40 Omega 0:47:03 11'05"<br /> 8. MOERMANS Veerle BEL D40 Omega 0:50:36 11'56"<br /> 9. DE MEYER Betty BEL D40 TROL 0:51:07 12'03"<br /> 10. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 0:51:24 12'07"<br /> 11. REYNDERS Kathleen BEL D40 K.O.L. 0:51:27 12'08"<br /> 12. FELDGEN Tatjana RUS D40 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:52:37 12'24"<br /> 13. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 0:54:48 12'55"<br /> 14. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 1:00:43 14'19"<br /> 15. CLAES Alice BEL D45 hamok 1:02:26 14'43"<br /> 16. NYS Sonia BEL D40 Omega 1:10:55 16'43"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-VETB">D-Veteranen B</A> , 3600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DETHAL Monique BEL D50 Omega 0:41:31 11'31"<br /> 2. GEENS Lieve BEL D55 TROL 0:41:45 11'35"<br /> 3. SILVI Simonne BEL D50 K.O.L. 0:42:06 11'41"<br /> 4. SWINNEN Lea BEL D50 Omega 0:42:40 11'51"<br /> 5. IGNOUL Jeanne BEL D55 Omega 0:44:01 12'13"<br /> 6. HENDRICKX Liset BEL D50 Omega 0:45:08 12'32"<br /> 7. BLOMMEN Paulette BEL D50 Omega 0:48:50 13'33"<br /> 8. COLE Lily-Anne BEL D50 TROL 0:51:13 14'13"<br /> 9. SPIESSENS Nicole BEL D50 K.O.L. 0:53:33 14'52"<br /> 10. HENDRICKX Maria BEL D55 Omega 0:55:37 15'26"<br /> 11. DE KERF Lia BEL D55 TROL 0:55:57 15'32"<br /> 12. JANSSENS Juliette BEL D55 hamok 1:16:21 21'12"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-VETC">D-Veteranen C</A> , 2640 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MARIEN Gilberte BEL D60 K.O.L. 0:48:52 18'30"<br /> 2. VANHEES Ivonne BEL D60 hamok 0:52:43 19'58"<br /> 3. GOOS Roza BEL D65 hamok 1:20:02 30'18"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-VETD">D-Veteranen D</A> , 2640 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GOFFIN Magda BEL D70 K.O.L. 0:50:22 19'04"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-VETA">H-Veteranen A</A> , 5520 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Guido BEL H40 Omega 0:38:37 6'59"<br /> 2. VAN DE MOORTEL Bart BEL H45 Omega 0:39:05 7'04"<br /> 3. BECKERS Martin BEL H45 hamok 0:40:07 7'16"<br /> 4. MELLEBEEK Bart BEL H40 hamok 0:40:19 7'18"<br /> 5. CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok 0:41:11 7'27"<br /> 6. MELIS Luc BEL H45 hamok 0:41:51 7'34"<br /> 7. DEIJGERS Dirk BEL H40 hamok 0:42:04 7'37"<br /> 8. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 0:42:11 7'38"<br /> 9. JACOBS Fran�ois BEL H40 Omega 0:42:38 7'43"<br /> 10. KEUPPENS Karl BEL H40 Omega 0:43:59 7'58"<br /> 11. TIMMERS Guido BEL H40 hamok 0:44:39 8'05"<br /> 12. WALLAERT Patrick BEL H45 Omega 0:46:08 8'21"<br /> 13. CLAES Marc BEL H45 hamok 0:46:49 8'28"<br /> 14. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 0:47:26 8'35"<br /> 15. DE WIT Etienne BEL H45 K.O.L. 0:49:20 8'56"<br /> 16. PEETERS Dominique BEL H45 Borasca 0:49:49 9'01"<br /> 17. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 0:51:12 9'16"<br /> 18. GENAR Dirk BEL H40 TROL 0:51:13 9'16"<br /> 19. PEETERS Vital S BEL H40 K.O.L. 0:51:43 9'22"<br /> 20. TOELEN Jan BEL H40 K.O.L. 0:51:47 9'22"<br /> 21. THEYS Jan BEL H45 Omega 0:52:20 9'28"<br /> 22. HAEX Francis BEL H45 K.O.L. 0:53:37 9'42"<br /> 23. CAELEN Lucien BEL H45 Omega 0:54:15 9'49"<br /> 24. VANDEWEYER Eddie BEL H45 K.O.L. 0:55:03 9'58"<br /> 25. VANDEKERCKHOVE Marc BEL H45 hamok 0:55:30 10'03"<br /> 26. DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL 0:57:27 10'24"<br /> 27. CLAES Johan BEL H45 Borasca 0:58:21 10'34"<br /> 28. JANSSEN Herman BEL H45 TROL 1:01:11 11'05"<br /> 29. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:02:10 11'15"<br /> 30. NICQUE William BEL H45 TROL 1:05:32 11'52"<br /> 31. CEULEMANS Dirk BEL H40 Omega 1:09:18 12'33"<br /> 32. DUCRO Dick BEL H45 Omega 1:10:53 12'50"<br /> 33. GROETAERS Andr� BEL H45 Omega 1:20:35 14'35"<br /> PEETERS Leopold BEL H45 K.O.L. not classified<br /> VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok not classified<br /> HANNES Peter BEL H40 hamok disqualified<br /> HERMANS Luc BEL H40 hamok disqualified<br /> VINKX Frank BEL H40 Omega disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-VETB">H-Veteranen B</A> , 4240 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENDRICKX Roger BEL H50 K.O.L. 0:27:54 6'34"<br /> 2. VAN OPSTAL Adrie NED H50 K.O.L. 0:31:33 7'26"<br /> 3. LINTEN Juliaan BEL H55 K.O.L. 0:33:38 7'55"<br /> 4. HERMANS Eddy BEL H50 Omega 0:34:23 8'06"<br /> 5. GILOT Jos BEL H50 K.O.L. 0:35:15 8'18"<br /> 6. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 0:35:43 8'25"<br /> 7. KELLENS Jean-Pierre BEL H50 K.O.L. 0:36:57 8'42"<br /> 8. VANAKEN Roger BEL H55 Omega 0:37:51 8'55"<br /> 9. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 0:38:13 9'00"<br /> 10. VONCK Georges BEL H55 TROL 0:38:53 9'10"<br /> 11. HEUNINCKX Luc BEL H50 K.O.L. 0:39:33 9'19"<br /> 12. OOMS Leopold BEL H50 TROL 0:40:12 9'28"<br /> 13. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:40:27 9'32"<br /> 14. BUYTAERT Anton BEL H55 Omega 0:41:25 9'46"<br /> 15. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 0:41:48 9'51"<br /> 16. JEANMENNE Serge BEL H55 Balise 10 0:42:06 9'55"<br /> 17. DE BRUYNE Albert BEL H55 Omega 0:43:26 10'14"<br /> 18. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:44:12 10'25"<br /> 19. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 0:44:33 10'30"<br /> WENS Frans BEL H55 TROL 0:44:33 10'30"<br /> 21. BAKELANTS Alfons BEL H50 K.O.L. 0:44:38 10'31"<br /> 22. DE KERF Eddy NED H50 TROL 0:46:57 11'04"<br /> 23. SCHEPERS Jos BEL H50 hamok 0:47:02 11'05"<br /> 24. DE CANNE Etienne BEL H50 Omega 0:47:18 11'09"<br /> 25. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 0:48:34 11'27"<br /> 26. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 0:48:53 11'31"<br /> 27. BUKENBERGS Andr� BEL H55 hamok 0:50:15 11'51"<br /> 28. NIJSTEN Roland BEL H50 Borasca 0:50:20 11'52"<br /> 29. TALLOEN Luc BEL H55 Omega 1:06:52 15'46"<br /> 30. OPDEKAMP Willy BEL H50 Borasca 1:19:08 18'39"<br /> 31. FELDGEN Ferdinand GER H55 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:29:12 21'02"<br /> BOLSENS Paul BEL H50 TROL disqualified<br /> SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-VETC">H-Veteranen C</A> , 3600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DEFERME Georges BEL H60 hamok 0:29:36 8'13"<br /> 2. MARIEN Jef BEL H60 K.O.L. 0:32:13 8'56"<br /> 3. DEN TROOSTER Jozef BEL H60 Omega 0:33:29 9'18"<br /> 4. THIJS Jos BEL H60 hamok 0:33:33 9'19"<br /> 5. BOSCH Alfons BEL H65 TROL 0:34:27 9'34"<br /> 6. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 0:37:45 10'29"<br /> 7. OOMS Jean BEL H65 hamok 0:37:50 10'30"<br /> 8. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 0:37:59 10'33"<br /> 9. OOMS Michel BEL H65 Omega 0:40:23 11'13"<br /> 10. NEYENS Chris BEL H60 K.O.L. 0:40:40 11'17"<br /> 11. BYLEMANS Jos BEL H60 K.O.L. 0:45:23 12'36"<br /> 12. CEUNEN Georges BEL H65 K.O.L. 0:46:45 12'59"<br /> 13. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:47:15 13'07"<br /> 14. VAN BRUGGEN Mark BEL H60 TROL 0:47:25 13'10"<br /> 15. MELLEBEEK Phil BEL H65 hamok 0:48:34 13'29"<br /> 16. VAN BOCKSTAL Oswald BEL H60 TROL 0:53:09 14'45"<br /> 17. MITCHELL William GBR H60 Omega 0:54:53 15'14"<br /> 18. VAN DINGENEN Roger BEL H60 K.O.L. 0:58:09 16'09"<br /> VAN HEES Jan BEL H65 K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-VETD">H-Veteranen D</A> , 2640 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN DE MOORTEL Frans BEL H70 Omega 0:36:04 13'39"<br /> 2. AERTS Roger BEL H70 Omega 0:39:01 14'46"<br /> 3. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:39:43 15'02"<br /> 4. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 0:39:45 15'03"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="SD">SD</A> , 3740 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BAMBYNEK Christoph GER H40 Omega 0:38:25 10'16"<br /> 2. GODELAINE Dirk BEL H40 hamok 0:39:54 10'40"<br /> 3. VANOTTERDIJK Maurice BEL H60 K.O.L. 0:42:57 11'29"<br /> 4. FREDERICKX An BEL D21 A.S.U.B. 0:44:10 11'48"<br /> 5. PEETERS Evelien BEL D-14 TROL 0:48:27 12'57"<br /> 6. THEUNKENS Pierre BEL H70 hamok 0:51:42 13'49"<br /> 7. VERBRUGGEN Ivan BEL H40 Omega 0:52:12 13'57"<br /> 8. DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:53:42 14'21"<br /> VERDUYCKT Kris BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 0:53:42 14'21"<br /> 10. VAN BOUWEL Kristof BEL H-14 TROL 0:54:31 14'34"<br /> 11. DEVOGELAERE Jenny BEL D40 hamok 0:54:36 14'35"<br /> 12. OLAERTS Bart BEL H35 Omega 0:54:58 14'41"<br /> 13. NUYTS An BEL D-20 K.O.L. 0:55:27 14'49"<br /> 14. VANHEES Lutgart BEL D50 Borasca 0:55:29 14'50"<br /> 15. TAFFEIREN Martine BEL D45 VVO tienbeurtenkaart 0:58:16 15'34"<br /> 16. VREVEN Jean-Marie BEL H45 K.O.L. 1:05:16 17'27"<br /> 17. TOEBINTE Christiane BEL D50 Balise 10 1:05:20 17'28"<br /> 18. DUCHESNE Jozef BEL H70 hamok 1:06:41 17'49"<br /> 19. HUYGENS Jean BEL H65 K.O.L. 1:09:56 18'41"<br /> 20. JANSEN Tom BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:13:07 19'32"<br /> 21. COOLS Wesley BEL H-14 hamok 1:24:56 22'42"<br /> 22. LINTEN Eugenie BEL D55 K.O.L. 1:25:00 22'43"<br /> 23. VAN DE CRUYS Nicole BEL D50 K.O.L. 1:25:11 22'46"<br /> 24. CEULEMANS Wout BEL H-10 Omega 2:05:18 33'30"<br /> 25. VERBRUGGEN Jill BEL D-12 V.V.O. 2:09:35 34'38"<br /> BECKERS Lucienne BEL D45 K.O.L. not classified<br /> GEYPEN Tom BEL H-18 K.O.L. not classified<br /> LEFRANC Tobias BEL H-10 Omega not classified<br /> PEERS Gustaaf BEL H55 TROL not classified<br /> STEENSSENS Ren� BEL H55 Balise 10 not classified<br /> COOLEN Hilde BEL D45 Omega disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="LD">LD</A> , 6620 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. NIJSTEN No�l BEL H35 Borasca 0:46:26 7'00"<br /> 2. BAERT Serge BEL H40 K.O.L. 0:52:36 7'56"<br /> 3. LIJNEN Jos BEL H40 hamok 0:57:54 8'44"<br /> 4. LOECKX Frederik BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:01:49 9'20"<br /> 5. KUIPER Albert Jan NED H40 KOVZ 1:02:42 9'28"<br /> 6. FRANCET Sven BEL H35 hamok 1:02:45 9'28"<br /> 7. BOS Bart BEL H21 hamok 1:02:57 9'30"<br /> 8. DILEN Tim BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:04:54 9'48"<br /> 9. DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. 1:05:20 9'52"<br /> 10. MARIEN Wim BEL H35 K.O.L. 1:05:34 9'54"<br /> 11. TIREZ Guy BEL H40 K.O.L. 1:06:25 10'01"<br /> 12. MAES Johan BEL H40 hamok 1:07:08 10'08"<br /> 13. VAN DE WEIJER Erik BEL H40 Omega 1:08:58 10'25"<br /> 14. COOLS Rudy BEL H45 hamok 1:11:39 10'49"<br /> 15. MULLER Eelco NED H35 AMOR 1:13:18 11'04"<br /> 16. VANGESTEL Koen BEL H35 Omega 1:16:16 11'31"<br /> 17. RENDERS Willy BEL H50 hamok 1:18:40 11'52"<br /> 18. VAN GAAL Danny BEL H45 VVO tienbeurtenkaart 1:23:04 12'32"<br /> 19. NICASI Willy BEL H45 K.O.L. 1:24:29 12'45"<br /> 20. WELLENS Fred BEL H60 hamok 1:26:44 13'06"<br /> 21. NAEYAERT Vicky BEL D21 VVO tienbeurtenkaart 1:28:40 13'23"<br /> 22. GOOSSENS Sonia BEL D45 Borasca 1:28:50 13'25"<br /> 23. FRANSSENS Aime BEL H60 TROL 1:33:47 14'10"<br /> 24. MOORS Chris BEL H45 V.V.O. Ind 1:35:11 14'22"<br /> 25. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:42:09 15'25"<br /> 26. SCHONEWILLE Ruud NED H60 Borasca 1:42:50 15'32"<br /> 27. KRAMPILTZ Richard BEL H50 hamok 1:59:35 18'03"<br /> 28. MARTENS Diederik BEL H21 V.V.O. Ind 2:22:00 21'27"<br /> 29. LEMMENS Greta BEL D35 Omega 2:29:02 22'30"<br /> 30. BRESSELEERS Frie BEL D60 TROL 2:49:45 25'38"<br /> BECCU Luc BEL H50 TROL not classified<br /> SMET An BEL D21 K.O.L. not classified<br /> NUYTS Frederik BEL H50 Borasca disqualified<br /> VAN DEN EYNDE Andreas BEL H-20 V.V.O. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> K.O.L. 75<br /> Omega 71<br /> hamok 59<br /> TROL 43<br /> Borasca 16<br /> VVO tienbeurtenkaart 7<br /> O.L.G. St. Vith "ARDOC" 6<br /> A.S.U.B. 3<br /> Balise 10 3<br /> Olifant 2<br /> V.V.O. 2<br /> V.V.O. Ind 2<br /> AMOR 1<br /> KOVZ 1<br /> <b>Total: 291<br /><i><br /> HD-18 : 44 HD20+ : 247

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives