Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 1 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 5 oktober:
Kern Leuven.

Training in Arenbergpark (verzamelen om 9u50 aan trappen van sporthal De Nayer).

Zondag 6 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Zaterdag 12 oktober:
Kern Leuven.

Training in Heuvelhof te Kessel-Lo (verzamelen om 9u50 op Diestsesteenweg aan lokale politie).

Vrijdag 18 - zondag 20 oktober:
Jeugdstage in domein De Kluis.

Onze jongeren (H/D -12 tm -20) gaan voor de derde keer dit jaar met Omega op stage en wel in Sint-Joris-Weert. Meer info via de gebruikelijke kanalen.

Vrijdag 18 oktober:
Openingsnacht aflossing in domein De Kluis.

Onze jongeren verwelkomen jullie allemaal op deze wedstrijd om te tonen dat ze naast snel lopen en goed orienteren ook iets afweten van baanlegging, posten zetten en zo meer.

Zaterdag 19 oktober:
Kern Leuven.

Training in domein De Kluis te Sint-Joris-Weert (verzamelen om 9u50 op parking aan grasveld).

Zondag 20 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Donderdag 24 oktober:
HOS-finale in de Katerinawijk.

Voor de finale wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2019 trekken we naar de Katerinawijk.

Zondag 3 november:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

21/04/2006 door Jan Delobel
23/04/2006: Stad Diest

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1442">Splits</a>

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1442">Splits</a>
<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'>
<TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 23/04/2006 @ 13:34:49</sup></i></TD>
<TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">
<FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:07">D:07</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#Particip">Participation</A></FONT>
<HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%">

<H2><A name="D:01">D:01</A> , 8230 m </H2>
<PRE><tt>
1. PUT Els BEL D45 Omega 1:20:44 9'48"
2. JANSEN Annemie BEL D35 hamok 1:26:11 10'28"
3. WOUTERS Leen BEL D40 Omega 1:26:31 10'30"
OMBLETS Ellen BEL D21 Borasca not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:02">D:02</A> , 7170 m </H2>
<PRE><tt>
1. SALLAERTS Saartje BEL D-20 K.O.L. 1:08:28 9'32"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:03">D:03</A> , 6000 m </H2>
<PRE><tt>
1. VANDEWEYER Marijs BEL D40 hamok 1:03:56 10'39"
2. SWINNEN Lea BEL D50 Omega 1:05:34 10'55"
3. FABR� Miek BEL D-18 Omega 1:07:31 11'15"
4. LENAERTS Marie-Kris BEL D45 K.O.L. 1:07:35 11'15"
5. BRIERS Kristel BEL D21 K.O.L. 1:18:01 13'00"
6. MOLS Ellen BEL D21 hamok 1:19:55 13'19"
7. BAERTS Anita BEL D45 Borasca 1:23:14 13'52"
8. STEEGEN Kim BEL D21 K.O.L. 1:24:40 14'06"
9. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:43:10 17'11"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:04">D:04</A> , 4630 m </H2>
<PRE><tt>
1. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 0:57:41 12'27"
2. VERBERNE An BEL D35 hamok 1:01:43 13'19"
3. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 1:03:28 13'42"
4. VANHOREBEEK Myriam BEL D40 Omega 1:05:33 14'09"
5. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:07:42 14'37"
6. BYLOOS Brigitte BEL D40 hamok 1:08:06 14'42"
7. ROUSEREZ Annick BEL D40 A.S.U.B. 1:08:38 14'49"
8. NYS Sonia BEL D40 Omega 1:09:28 15'00"
9. ANTHONIS Gerd BEL D45 Omega 1:12:01 15'33"
10. MOLS Francine BEL D45 K.O.L. 1:18:47 17'00"
11. VAN DE CRUYS Nicole BEL D50 K.O.L. 1:24:33 18'15"
12. CORTHAUT Christel BEL D45 Borasca 1:30:10 19'28"
13. HULSMANS Bernadette BEL D45 hamok 1:32:27 19'58"
14. TULLENEERS Veerle BEL D21 Omega 1:40:23 21'40"
15. SLEGERS Jetje BEL D45 VVO tienbeurtenkaart 1:40:25 21'41"
16. PITTEVILS Leen BEL D-16 V.V.O. Ind 1:48:43 23'28"
MORET Odette BEL D50 K.O.L. disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:05">D:05</A> , 3970 m </H2>
<PRE><tt>
1. GEENS Lieve BEL D55 TROL 0:50:50 12'48"
2. VANHEES Ivonne BEL D60 hamok 1:06:06 16'38"
3. BILLIAERT Maureen BEL D35 Omega 1:02:33 15'45"

4. JANSSENS Juliette BEL D55 hamok 1:13:53 18'36"
5. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 1:14:40 18'48"
6. COOLS Roza BEL D55 hamok 1:16:00 19'08"
7. WIJNEN Diana BEL D55 Borasca 1:41:37 25'35"
8. VANDEN ABEELE Elizabeth BEL D60 Omega 2:12:44 33'26"
9. GRAULS Joanna BEL D70 Omega 2:12:52 33'28"
BECKERS Lucienne BEL D45 K.O.L. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:06">D:06</A> , 2410 m </H2>
<PRE><tt>
1. DEBYSER Sara BEL D-10 Omega 0:41:52 17'22"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="D:07">D:07</A> , 2690 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Elke BEL D-10 Omega 0:24:38 9'09"
2. THEYS Charlotte BEL D-12 Omega 0:32:20 12'01"
3. STEVEN Christa BEL D35 VVO tienbeurtenkaart 0:49:17 18'19"
GUEDENS Marcelline BEL D65 Omega disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:01">H:01</A> , 8230 m </H2>
<PRE><tt>
1. VERDEYEN Guido BEL H40 Omega 0:50:28 6'07"
2. VAN DE MOORTEL Roel BEL H21 Omega 1:01:57 7'31"
3. FREDERICKX Tom BEL H21 Omega 1:05:03 7'54"
4. TIMMERS Guido BEL H40 hamok 1:05:11 7'55"
5. BRIERS Yves BEL H21 K.O.L. 1:05:26 7'57"
6. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 1:11:36 8'41"
7. VANDEKERCKHOVE Marco BEL H21 hamok 1:13:00 8'52"
8. DEVAUX Gilles BEL H21 K.O.L. 1:14:03 8'59"
9. VANDEKERCKHOVE Marc BEL H45 hamok 1:14:41 9'04"
10. VAN DER ELST Jan BEL H40 Omega 1:15:19 9'09"
11. SELS Dieter BEL H21 hamok 1:21:55 9'57"
12. LIMBORGS Rudi BEL H45 Omega 1:25:23 10'22"
13. LOECKX Frederik BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:25:53 10'26"
14. RENDERS Willy BEL H50 hamok 1:27:30 10'37"
15. MERTENS Bert BEL H21 Borasca 1:35:55 11'39"
VAN MECHELEN Peter BEL H21 VVO tienbeurtenkaart not classified
VERDEYEN Johan BEL H45 Omega not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:02">H:02</A> , 7170 m </H2>
<PRE><tt>
1. CLAES Peter BEL H35 Borasca 0:56:32 7'53"
2. PEETERS Dominique BEL H45 Borasca 1:01:17 8'32"
3. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 1:01:43 8'36"
4. GIELEN Eddy BEL H40 hamok 1:03:15 8'49"
5. GENAR Dirk BEL H40 TROL 1:03:31 8'51"
6. THEYS Jan BEL H45 Omega 1:03:45 8'53"
7. AERTS Andre BEL H50 hamok 1:07:29 9'24"
8. TOELEN Jan BEL H40 K.O.L. 1:07:51 9'27"
9. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 1:07:57 9'28"
10. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:08:28 9'32"
11. NUYTS Karel BEL H45 hamok 1:09:38 9'42"
12. LOOS Paul BEL H45 K.O.L. 1:13:26 10'14"
13. AERTS Marcel BEL H35 hamok 1:22:25 11'29"
14. NICASI Willy BEL H45 K.O.L. 1:23:15 11'36"
15. AERTS Ludo BEL H50 hamok 1:34:40 13'12"
16. OPDEKAMP Willy BEL H50 Borasca 2:31:17 21'05"
CLAES Johan BEL H45 Borasca not classified
METTEN Rony BEL H45 Omega not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:03">H:03</A> , 6000 m </H2>
<PRE><tt>
1. DEIJGERS Niel BEL H-18 Omega 0:41:15 6'52"
2. VAN DE MOORTEL Bart BEL H45 Omega 0:42:05 7'00"
3. WALLAERT Patrick BEL H45 Omega 0:47:37 7'56"
4. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-18 Omega 0:50:56 8'29"
5. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:56:20 9'23"
6. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 0:58:33 9'45"
7. HEUNINCKX Luc BEL H50 K.O.L. 0:59:47 9'57"
8. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 0:59:56 9'59"
9. JANSSENS Gert BEL H21 hamok 1:01:39 10'16"
10. DAMS Freddy BEL H45 K.O.L. 1:02:35 10'25"
11. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 1:04:19 10'43"
12. DILEN Tim BEL H21 VVO tienbeurtenkaart 1:06:03 11'00"
13. FABR� Dirk BEL H40 Omega 1:06:09 11'01"
14. GEYPEN Eddie BEL H50 K.O.L. 1:07:20 11'13"
15. VAN GANSEN Marc BEL H45 TROL 1:09:21 11'33"
16. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:11:08 11'51"
17. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 1:11:47 11'57"
18. PEETERS Thomas BEL H21 K.O.L. 1:12:10 12'01"
19. OOMS Michel BEL H65 Omega 1:15:30 12'34"
20. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:23:15 13'52"
21. VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca 1:33:18 15'33"
GEYPEN Tom BEL H-18 K.O.L. not classified
JAMROZIAK Richard BEL H45 hamok not classified
SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. not classified
VINKX Frank BEL H40 Omega not classified
VANSCHOUBROECK Michael BEL H21 Omega disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:04">H:04</A> , 4630 m </H2>
<PRE><tt>
1. MICHIELS Yannick BEL H-16 K.O.L. 0:35:07 7'35"
2. CANTRE Rudy BEL H55 K.O.L. 0:38:16 8'15"
3. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:44:47 9'40"
4. THIJS Jos BEL H60 hamok 0:52:45 11'23"
5. BUKENBERGS Andr� BEL H55 hamok 0:52:47 11'24"
6. AERTS Roger BEL H70 Omega 0:54:02 11'40"
7. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 0:58:53 12'43"
8. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 1:02:54 13'35"
9. FREDERICKX Herman BEL H60 Omega 1:14:42 16'08"
10. SCHONEWILLE Ruud NED H60 Borasca 1:14:53 16'10"
NIJSTEN Tom BEL H-16 Borasca not classified
TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:05">H:05</A> , 3970 m </H2>
<PRE><tt>
1. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:46:55 11'49"
2. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 0:52:50 13'18"
3. CUYPERS Christiaan BEL H21 hamok 0:55:41 14'01"
4. DUCHESNE Jozef BEL H70 hamok 0:57:24 14'27"
5. TULLENEERS Koen BEL H40 VVO tienbeurtenkaart 1:09:48 17'34"
6. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 1:10:42 17'48"
7. WOUTERS Louis BEL H75 K.O.L. 1:26:57 21'54"
8. GEYSMANS Ernest BEL H45 Borasca 1:41:31 25'34"
BOSCH Alfons BEL H65 TROL not classified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:06">H:06</A> , 2410 m </H2>
<PRE><tt>
1. CEULEMANS Wout BEL H-10 Omega 0:35:41 14'48"
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<H2><A name="H:07">H:07</A> , 2690 m </H2>
<PRE><tt>
1. MARINUS Dieter BEL H-12 TROL 0:20:13 7'30"
2. SCHONEWILLE Kasper NED H-14 Borasca 0:28:25 10'33"
3. BUEKENHOUDT Marc BEL H35 VVO tienbeurtenkaart 0:34:08 12'41"
4. VERDEYEN Jelle BEL H-14 V.V.O. Ind 0:41:05 15'16"
5. CEULEMANS Rob BEL H-10 Omega 1:02:30 23'14"
TASKER William CAN H-10 V.V.O. Ind disqualified
</PRE></tt>
<A HREF="#TOP">Top</A>
<BR><BR><H2><A name="Particip">Participation</A></H2>
<PRE><tt>
Omega 38
hamok 32
K.O.L. 32
Borasca 15
TROL 7
VVO tienbeurtenkaart 7
V.V.O. Ind 3
A.S.U.B. 1
<b>Total: 135
<i>
HD-18 : 16 HD20+ : 119

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives