Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Donderdag 15 t/m zondag 18 augustus:
4-daagse van Limburg.

Zie hierboven voor meer uitleg.

Donderdag 29 augustus:
HOS-5 in Hasselt centrum.

Voor de 5e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series blijven we in het centrum van de stad.

Dinsdag 3 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 8 september:
BK lang in Dilsenerbos.

Baanlegger van dienst is Stefan T., naast een technische wedstrijd waarbij de fysiek zeker ook getest zal worden heeft Stef beloofd dat het voor de toeschouwers ook een aantrekkelijk spektakel zal worden. Benieuwd wat hij nu uit de mouw zal schudden.

Donderdag 26 september:
HOS-6 in de wijk Kiewit.

Voor de 6e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series trekken we naar de wijk Kiewit.

12/10/2005 door Koen Bosmans
Resultaten Demersporthappening 2005 Halve Maan Diest

Met een kleine vertraging zijn we er toch in geslaagd om de resultaten van 1000 enthousiaste jongeren te verwerken in een uitslag. De totaaltijd houdt rekening met de looptijd maar ook met een straftijd ten gevolge van verkeerde of gemiste controlepunten. Klik op "lees meer" hier juist onder en de volledige uitslag verschijnt.<br /><br />Wij houden er aan om de directies, de leerkrachten alsook alle deelnemers te danken voor hun deelname. Deelname die dit gebeuren heeft doen uitgroeien tot een succes waar de stad Diest fier op mag zijn.<br /><br />Tevens willen we nogmaals uw aandacht vragen voor het Provinciaal Kampioenschap van de provincie Vlaams-Brabant dat gehouden wordt op woensdag 16 november in Gerhagen (Tessenderlo). Alle informatie hieromtrent is door de Stichting Vlaamse Schoolsport (SVS) verdeeld aan de diverse secretariaten. Inschrijven moet gebeuren via de school.

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 05/10/2005</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup></sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Omloop <A HREF="#01">01</A> <A HREF="#02">02</A> <A HREF="#03">03</A> <A HREF="#04">04</A> <A HREF="#05">05</A> <A HREF="#06">02</A> <A HREF="#07">07</A> <A HREF="#08">08</A> <A HREF="#09">09</A> <A HREF="#10">10</A> <A HREF="#11">11</A> <A HREF="#12">12</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="01">Omloop 1</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Vanderstukken C�dric M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 17:14 17:14 <br />2 Spaepen Elisabeth V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 19:44 19:44 <br />3 Cools Nele V L6 Vrije Basisschool Schaffen 20:26 20:26 <br />4 De Baets Anneleen V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 20:42 20:42 <br />5 Reynaerts Vincent M L6 Vrije Basisschool Schaffen 20:57 20:57 <br />6 Huygen Lisa V L6A Basisschool Voorzienigheid 23:17 23:17 <br />7 Gaethofs Andy M L Warandeschool 24:05 24:05 <br />8 Reynders Daan M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 24:20 24:20 <br />9 Van Den Berghe Jesse M L5 Vrije Basisschool Schaffen 25:51 25:51 <br />10 Vos Jens M J Warandeschool 26:14 26:14 <br />11 Van Breugel Siel V L6B Basisschool Voorzienigheid 26:37 26:37 <br />12 Van gelder Jimmy M L Warandeschool 27:09 27:09 <br />13 Kriekemans Lise V L6B Basisschool Voorzienigheid 27:35 27:35 <br />14 Hoydonckx Jasper M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 27:45 27:45 <br />15 Bos Dries M L5 Vrije Basisschool Schaffen 30:14 30:14 <br />16 Pollaris Lennaert M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 30:29 30:29 <br />17 Donders Ward M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 31:26 31:26 <br />18 Vanhoudt Jotte V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 31:28 31:28 <br />19 Rayen Maikel M L6B BSGO Diest station 31:49 31:49 <br />20 Van Damme Sean M L5 Tovertuin Diest 32:04 32:04 <br />21 Stroobants Imre M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 32:21 32:21 <br />22 Derkinderen Michael M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 32:37 32:37 <br />23 Buttiens Bjorn M L6B BSGO Diest station 32:50 32:50 <br />24 Vanoppre Anna V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 33:25 33:25 <br />25 Reniers Filip M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 34:00 34:00 <br />26 Leenaerts Sebastiaan M L5 Tovertuin Diest 34:02 34:02 <br />27 Akcay Derman M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 34:30 34:30 <br />28 Moons Laurens M L6B Basisschool Voorzienigheid 34:44 34:44 <br />29 Putseys Joyce V L6A Basisschool Voorzienigheid 35:26 35:26 <br />30 Koksal Emre M J Warandeschool 26:12 1 36:12 <br />31 Pietzonka Robin M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 36:17 36:17 <br />32 Coomans Stef M L6B Basisschool Voorzienigheid 36:46 36:46 <br />33 Coningx Frisien V L6A Basisschool Voorzienigheid 36:54 36:54 <br />34 Van Koeckhoven Rud M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 37:15 37:15 <br />35 Demasque Brecht M L5B BSGO Diest station 38:23 38:23 <br />36 Haesevoets Mira V L6 Tovertuin Diest 38:34 38:34 <br />37 Keuninckx Gil M L5B BSGO Diest station 38:37 38:37 <br />38 Gijbels Laury V L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 38:46 38:46 <br />39 Vanattenhoven Sander M L6 Tovertuin Diest 39:36 39:36 <br />40 Verluyten Goran M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 39:42 39:42 <br />41 Acaryazi Soner M L6 Tovertuin Diest 40:42 40:42 <br />42 Swinnen Rani V L6A Basisschool Voorzienigheid 41:37 41:37 <br />43 Kisir Bilgin M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 41:46 41:46 <br />44 Vermeulen Julie V L6B Basisschool Voorzienigheid 41:47 41:47 <br />45 Meeus Jonas M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 42:21 42:21 <br />46 Geukens Elyne V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 42:24 42:24 <br />47 Morsa Emilie V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 43:28 43:28 <br />48 Bondroit Maxim M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 43:43 43:43 <br />49 Vandelook Elien V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 44:28 44:28 <br />50 Haesevoets Tyara V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 45:54 45:54 <br />51 Sannen Seppe M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 47:26 47:26 <br />52 Voets Margo V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 48:01 48:01 <br />53 Van Hoeydonck Marielle V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 49:52 49:52 <br />54 Estorez Kiara V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 49:58 49:58 <br />55 Bakir Merve M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 50:49 50:49 <br />56 Reviers Ziggy V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 50:56 50:56 <br />57 Aerts Anne-Sophie V L5A BSGO Diest station 57:48 57:48 <br />58 Yahiaoui Yesien V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 59:16 59:16 <br />59 Cevik Veli M L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:00:01 1:00:01 <br />60 Roucourt Ricardo M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:00:18 1:00:18 <br />61 Ladangh Yolien V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:00:59 1:00:59 <br />62 Vansweefelt Kenneth M L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:03:23 1:03:23 <br />63 De Krock Celine V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:03:52 1:03:52 <br />64 Cluyts Lotte V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:09:17 1:09:17 <br />65 Cetin Mertcan M L5 Tovertuin Diest 1:15:23 1:15:23 <br />66 Loop Lionel M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:17:11 1:17:11 <br />67 Kaya Elif V L6B BSGO Diest station 1:00:10 2 1:20:10 <br />68 Dehasque Iris V L6A BSGO Diest station 1:01:08 2 1:21:08 <br />69 Op Debeeck Melissa V L5A BSGO Diest station 1:22:44 1:22:44 <br />70 Bruyninckx Hanna V L5A BSGO Diest station 1:23:36 1:23:36 <br />71 Kocaklioglu Sevde V L6A BSGO Diest station 1:25:46 1:25:46 <br />72 Teker Mehmet M L6A BSGO Diest station 1:14:06 2 1:34:06 <br />73 Vanhellemont Lotte V L5B BSGO Diest station 1:31:59 1 1:41:59 <br />74 Vlaeyen Emily V L5A BSGO Diest station 1:27:15 2 1:47:15 <br />75 Volders Sam M L6B BSGO Diest station 1:41:00 1 1:51:00 <br /> Knoors Martijn M L5 Vrije Basisschool Schaffen <br /> Celis Karen V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede <br /> Haesevoets Niels M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede <br /> Van Eycken Hendrik M L6 Vrije Basisschool Schaffen <br /> Sevenants Glenn M L5B BSGO Diest station <br /> Vanleeuw Mathias M L5 Vrije Basisschool Schaffen <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="02">Omloop 2</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Van der Linden Thijs M L6 Tovertuin Diest 14:34 14:34 <br />2 Ghyoot Thomas M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 16:18 16:18 <br />3 Jordens Symiene V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 16:37 16:37 <br />4 Vandeneynde Jolien V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 17:20 17:20 <br />5 Rijkers Aaron M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 17:27 17:27 <br />6 Vandervelden Dries M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 17:55 17:55 <br />7 Vanhellemont Kjell M L Warandeschool 23:47 23:47 <br />8 Smout Beverly V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 23:56 23:56 <br />9 Witvrouw Lucky V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 24:14 24:14 <br />10 Juchtmans Wouter M L Warandeschool 24:28 24:28 <br />11 Appelen Lene V L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 24:52 24:52 <br />12 Waerzeggers Gregory M J Warandeschool 25:45 25:45 <br />13 Verluyten Joris M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 25:49 25:49 <br />14 Goos Arno M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 26:44 26:44 <br />15 Vandenhoudt Jens M L6 Vrije Basisschool Schaffen 26:52 26:52 <br />16 Geerts Siebe M L6 Vrije Basisschool Schaffen 26:54 26:54 <br />17 Bajrami Briland M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 28:17 28:17 <br />18 Paessens Naomi V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 28:43 28:43 <br />19 Putzeys Gil M L6A Basisschool Voorzienigheid 30:05 30:05 <br />20 Hermans Elke V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 30:57 30:57 <br />21 Smeyers Zo� V L6 Vrije Basisschool Schaffen 31:18 31:18 <br />22 Swerts Chelsy V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 31:52 31:52 <br />23 Vermeylen Sam M L6B Basisschool Voorzienigheid 32:04 32:04 <br />24 Verlinden Charline V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 32:14 32:14 <br />25 Naten Yannick M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 34:53 34:53 <br />26 Frederickx Sanne V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 34:54 34:54 <br />27 Janssens Julie V L6A Basisschool Voorzienigheid 34:56 34:56 <br />28 De Vos Yolanda V L6A Basisschool Voorzienigheid 35:39 35:39 <br />29 Coenen Evelyn V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 35:52 35:52 <br />30 Ramioul C�line V L6B Basisschool Voorzienigheid 37:14 37:14 <br />31 De Vries Alexander M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 39:30 39:30 <br />32 Gilis Stien V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 43:05 43:05 <br />33 Vansimpsen Willem M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 43:51 43:51 <br />34 Lenaerts P�r M L5 Tovertuin Diest 44:45 44:45 <br />35 Schaers Keya V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 45:09 45:09 <br />36 Bervoets Charlotte V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 46:03 46:03 <br />37 Vanrompay Lennert M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 46:09 46:09 <br />38 Laerte Joyce V J Warandeschool 46:33 46:33 <br />39 Oztoprak Emre M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 47:10 47:10 <br />40 Vuegen Sharina V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 47:24 47:24 <br />41 Buelens Lisa V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 48:07 48:07 <br />42 De Cleen Charlotte V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 48:21 48:21 <br />43 Laurent Gwen V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 49:22 49:22 <br />44 Uitzetter Jade M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 50:15 50:15 <br />45 Mees Bram M L5A BSGO Diest station 55:46 55:46 <br />46 Prinsen Brent M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 55:58 55:58 <br />47 Swinnen Matthias M L5A BSGO Diest station 56:50 56:50 <br />48 Amodio Manoy M L5A BSGO Diest station 57:56 57:56 <br />49 Kocaklioglu Osman M L5B BSGO Diest station 59:50 59:50 <br />50 Verhulst Anouk V L5B BSGO Diest station 1:00:52 1:00:52 <br />51 De Graef Phaedra V L5 Vrije Basisschool Schaffen 1:01:19 1:01:19 <br />52 Stinckens Amber V L5B BSGO Diest station 1:02:53 1:02:53 <br />53 Wuyts Svea V L5 Tovertuin Diest 1:03:39 1:03:39 <br />54 Beckx Tiffanny V J Warandeschool 1:08:09 1:08:09 <br />55 Truyers Kim V L6A Basisschool Voorzienigheid 1:11:36 1:11:36 <br />56 Duriau Sander M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 1:13:59 1:13:59 <br />57 Van Lommel Astrid V L6B Basisschool Voorzienigheid 1:05:12 1 1:15:12 <br />58 Lahou Shana V L6B Basisschool Voorzienigheid 1:06:12 1 1:16:12 <br />59 Robert Kimberly V L6B BSGO Diest station 1:06:30 1 1:16:30 <br />60 Van den Bogaert Lauren V L5 Vrije Basisschool Schaffen 1:06:50 1 1:16:50 <br />61 Den Boer Marijne V L6B Basisschool Voorzienigheid 1:07:12 1 1:17:12 <br />62 Lavrijs Nina V L6A BSGO Diest station 1:07:28 1 1:17:28 <br />63 Willems Elien V L5 Vrije Basisschool Schaffen 1:11:40 1 1:21:40 <br />64 Claeys Ruben M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 1:02:35 2 1:22:35 <br />65 Lambrechts Hannah V L5 Vrije Basisschool Schaffen 1:12:38 1 1:22:38 <br />66 Wollants Lin V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 1:03:43 2 1:23:43 <br />67 Hazenbosch Seppe M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 1:04:44 2 1:24:44 <br />68 Duroyaume Leilani V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:25:28 1:25:28 <br />69 Orhan Aysenur V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:26:26 1:26:26 <br />70 Wilms Rachelle V L5A BSGO Diest station 1:27:51 1:27:51 <br />71 Christiaens Kevin M L5 Tovertuin Diest 1:29:43 1:29:43 <br />72 Demir Sezer V L6A BSGO Diest station 1:14:08 2 1:34:08 <br />73 Van Roosbroeck Kevin M L6A BSGO Diest station 1:37:15 1:37:15 <br />74 Bayram Deniz V L6 Tovertuin Diest 1:09:56 3 1:39:56 <br />75 Kempeneers Arissa V L6 Tovertuin Diest 1:10:53 3 1:40:53 <br />76 Willems Jan M L6B BSGO Diest station 1:12:19 3 1:42:19 <br /> Callens Keith M L6B BSGO Diest station <br /> Godesar Benjamin M L5B BSGO Diest station <br /> Smits Jelle M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede <br /> Kimps Jeroen M L6B BSGO Diest station <br /> Scheir Aron M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="03">Omloop 3</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Wouters Vic M L6 Tovertuin Diest 12:56 12:56 <br />2 De Baets Thomas M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 13:56 13:56 <br />3 Houtmeyers Jeroen M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 16:16 16:16 <br />4 Peeters Vic M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 17:15 17:15 <br />5 Timmermans Miguel M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 17:41 17:41 <br />6 Rutten Marthe V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 18:54 18:54 <br />7 Vandekerckhove M L6A Basisschool Voorzienigheid 22:13 22:13 <br />8 Lieten Glenn M L5 Vrije Basisschool Schaffen 22:22 22:22 <br />9 Gemici Ahu V L6 Vrije Basisschool Schaffen 22:52 22:52 <br />10 Wils Nele V L5 Vrije Basisschool Schaffen 23:25 23:25 <br />11 Vandeweyer Jelle M L6 Vrije Basisschool Schaffen 23:48 23:48 <br />12 Sneyers Christie V L6 Vrije Basisschool Schaffen 23:54 23:54 <br />13 Arkesteyn Anke V L6 Vrije Basisschool Schaffen 24:57 24:57 <br />14 Lemmens Tjakke M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 25:06 25:06 <br />15 Reynders Bas M L6A Basisschool Voorzienigheid 25:11 25:11 <br />16 Winderickx Ruben M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 26:08 26:08 <br />17 Helsen Siemen V L6B Basisschool Voorzienigheid 26:35 26:35 <br />18 Engelen Ilona V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 27:04 27:04 <br />19 Dexters Sandrine V L6A Basisschool Voorzienigheid 27:08 27:08 <br />20 Mantels Jens M L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 27:51 27:51 <br />21 Bilir Hidayet M L Warandeschool 28:58 28:58 <br />22 Wellens Marie V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 29:01 29:01 <br />23 Vannoppen Emilie V L6B Basisschool Voorzienigheid 29:34 29:34 <br />24 Vertommen Lise V L6B Basisschool Voorzienigheid 30:33 30:33 <br />25 Peeters Laetitia V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 30:37 30:37 <br />26 Gharbi Soeheib M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 31:16 31:16 <br />27 Debecker Emma V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 31:36 31:36 <br />28 Laurent Stijn M L6B Basisschool Voorzienigheid 31:36 31:36 <br />29 Yilmazdemir Ebru M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 32:11 32:11 <br />30 Uten A�ron M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 32:13 32:13 <br />31 Swinnen Laura V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 32:41 32:41 <br />32 Jacobs Anke V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 33:13 33:13 <br />33 Mertens Sarina V J Warandeschool 33:57 33:57 <br />34 Urgup Melis M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 34:15 34:15 <br />35 De Roock David M J Warandeschool 34:36 34:36 <br />36 Kocabas Mehmet M L6 Tovertuin Diest 34:50 34:50 <br />37 Renard Elise V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 35:31 35:31 <br />38 Bayram Derya V L6 Tovertuin Diest 35:53 35:53 <br />39 Ginneberge Tine V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 36:32 36:32 <br />40 Blondeel Joram M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 36:33 36:33 <br />41 Frederickx Kimberly V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 38:06 38:06 <br />42 Evrard Dean M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 38:10 38:10 <br />43 Arnouts Inez V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 39:04 39:04 <br />44 Verhaegen Bram M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 44:07 44:07 <br />45 Boonen Lara V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 44:27 44:27 <br />46 Hermans Alexander M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 44:35 44:35 <br />47 Sools Senne M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 44:38 44:38 <br />48 Cuypers Elene V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 45:13 45:13 <br />49 Vandevivere Louise V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 45:29 45:29 <br />50 Vande Weeghde Jos� M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 45:30 45:30 <br />51 Janssens Inke V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 46:15 46:15 <br />52 Rademakers Phaedra V L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 48:02 48:02 <br />53 Vilters Jaimy M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 48:51 48:51 <br />54 Oztoprak Yunus M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 49:00 49:00 <br />55 Celis Kenn M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 49:55 49:55 <br />56 Claes Iris V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 50:07 50:07 <br />57 Vermeulen Isabeau V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 50:58 50:58 <br />58 Vandenhoudt Lara V L5 Vrije Basisschool Schaffen 52:49 52:49 <br />59 Flossie Sylvia V L5 Vrije Basisschool Schaffen 55:06 55:06 <br />60 Maes Ruby V L5 Tovertuin Diest 1:00:12 1:00:12 <br />61 Mahieu Clo� V L6B BSGO Diest station 1:04:05 1:04:05 <br />62 Verheyden Sam V L6A BSGO Diest station 1:07:06 1:07:06 <br />63 Miller Patryk M L5A BSGO Diest station 1:08:28 1:08:28 <br />64 Janssens Nissime V L6A Basisschool Voorzienigheid 1:09:12 1:09:12 <br />65 Colin Ayline V L5 Tovertuin Diest 1:01:06 1 1:11:06 <br />66 Kurt Rukiye V L5B BSGO Diest station 1:17:30 1:17:30 <br />67 Havermans Kris M L5B BSGO Diest station 1:18:32 1:18:32 <br />68 Stinckens Jasper M L5B BSGO Diest station 1:19:28 1:19:28 <br />69 Thielens Whitney V L5A BSGO Diest station 1:22:46 1:22:46 <br />70 Y�cel Nerimann V L5A BSGO Diest station 1:17:10 1 1:27:10 <br />71 Aquisio Vargas Waloiris V L6A BSGO Diest station 1:00:00 3 1:30:00 <br />72 Basan B�sra V L5A BSGO Diest station 1:21:14 1 1:31:14 <br />73 Baytemur Mustafa M L6B BSGO Diest station 1:12:01 2 1:32:01 <br />74 Sarikaya Elif V L6B BSGO Diest station 1:32:12 1:32:12 <br />75 Demir Murat M L6B BSGO Diest station 1:12:53 2 1:32:53 <br />76 Robberechts Shana V L6B Basisschool Voorzienigheid 36:06 6 1:36:06 <br />77 Llaguno Alvarez Cristel V L6A BSGO Diest station 59:58 4 1:39:58 <br />78 Orhan Rabia V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:21:42 4 2:01:42 <br /> Deschryver Wesley M L6A BSGO Diest station <br /> Rymen Franceska V L Warandeschool <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="04">Omloop 4</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Hermans Thomas M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 14:19 14:19 <br />2 Jacobs Tomas M L6B Basisschool Voorzienigheid 14:58 14:58 <br />3 Sommerijns Jozefien V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 15:17 15:17 <br />4 Vandebeek Olivier M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 15:44 15:44 <br />5 Allard Bram M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 16:55 16:55 <br />6 De Cuyper Rani V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 17:02 17:02 <br />7 Mateso Ivan M L6B Basisschool Voorzienigheid 18:21 18:21 <br />8 Vanooteghem Jef M L6B Basisschool Voorzienigheid 19:17 19:17 <br />9 Beckers Jesse M L6 Vrije Basisschool Schaffen 21:45 21:45 <br />10 Appelen Evelien V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 22:05 22:05 <br />11 Vanrompay Joni V L6 Vrije Basisschool Schaffen 22:47 22:47 <br />12 Sas Elien V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 23:03 23:03 <br />13 Ceusters Kami V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 23:20 23:20 <br />14 Jacobs Stef M L6 Vrije Basisschool Schaffen 23:44 23:44 <br />15 Van Dyck Dries M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 24:31 24:31 <br />16 Kostoeva Dagmara V L6 Tovertuin Diest 27:19 27:19 <br />17 Vanderlinden Mathijs M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 28:13 28:13 <br />18 Bilir Raziye V L6 Tovertuin Diest 28:21 28:21 <br />19 Servranckx Steffie V L Warandeschool 28:31 28:31 <br />20 Stynen Joost M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 28:41 28:41 <br />21 De Brone Stijn M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 29:42 29:42 <br />22 Janssens Lisa V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 31:20 31:20 <br />23 Gubbels Leen V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 31:39 31:39 <br />24 De Keyzer Ben M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 32:12 32:12 <br />25 Ozkan Seda V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 32:37 32:37 <br />26 Plackl� Evert M L5 Tovertuin Diest 33:06 33:06 <br />27 Teirlynck Laurens M L6 Vrije Basisschool Schaffen 34:02 34:02 <br />28 Estorez Jindra V J Warandeschool 34:14 34:14 <br />29 Peeters Sylvia V J Warandeschool 34:26 34:26 <br />30 Goossens Jono M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 34:33 34:33 <br />31 Laevers Caroline V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 35:21 35:21 <br />32 Van Osselaer Mike M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 35:45 35:45 <br />33 Calgan Fikret M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 36:10 36:10 <br />34 Lambrechts Manon V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 36:11 36:11 <br />35 Loyens Jitse V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 37:01 37:01 <br />36 Berghmans Lisa V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 37:09 37:09 <br />37 Petre Tine V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 37:51 37:51 <br />38 Wouters Mats M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 38:00 38:00 <br />39 Van Hoeydonck Eline V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 38:07 38:07 <br />40 Servais Mich�le V L6B Basisschool Voorzienigheid 38:11 38:11 <br />41 Audoor Heleen V L5 Tovertuin Diest 38:52 38:52 <br />42 Reykers Niels M L5 Vrije Basisschool Schaffen 39:10 39:10 <br />43 Collin Jelle M L5 Tovertuin Diest 39:55 39:55 <br />44 Vandeweyer Joren M L5 Vrije Basisschool Schaffen 40:16 40:16 <br />45 Gemici Riza V L5 Vrije Basisschool Schaffen 40:45 40:45 <br />46 Aerts Elise V L6A Basisschool Voorzienigheid 41:40 41:40 <br />47 Beets Daan M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 42:11 42:11 <br />48 El Khamlichi Josra V L6A Basisschool Voorzienigheid 43:38 43:38 <br />49 Croux Ruben M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 43:49 43:49 <br />50 Kabatas Serkan M L6A Basisschool Voorzienigheid 45:04 45:04 <br />51 Scheveneels V L6A Basisschool Voorzienigheid 45:36 45:36 <br />52 Deltour Sofie V L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 46:42 46:42 <br />53 Reyckers Lisa V L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 47:44 47:44 <br />54 Osmani Samir M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 49:18 49:18 <br />55 Jannes Kevin M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 50:47 50:47 <br />56 Vanhaeren Robin M L6A Basisschool Voorzienigheid 42:21 1 52:21 <br />57 Gemici Harum M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:21:34 1:21:34 <br />58 Luyten Larissa V L6A BSGO Diest station 1:22:17 1:22:17 <br />59 Roucourt Cassandra V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:22:32 1:22:32 <br />60 Vervloesem Stephanie V L6A BSGO Diest station 1:23:18 1:23:18 <br />61 Verreycken Sandy V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:23:33 1:23:33 <br />62 Bayram Merve V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:24:39 1:24:39 <br />63 Excelmans Jamy M L6A BSGO Diest station 1:25:22 1:25:22 <br />64 Mees Nick M L5B BSGO Diest station 1:27:27 1:27:27 <br />65 Jannes Jolien V L5B BSGO Diest station 1:27:31 1:27:31 <br />66 Theys Jennifer V L5B BSGO Diest station 1:28:30 1:28:30 <br />67 Bens Selene V L5A BSGO Diest station 1:30:50 1:30:50 <br />68 Valenzuela Pichardo Jennifer Naomy V L5A BSGO Diest station 45:03 5 1:35:03 <br />69 Beerten Romina V L6B BSGO Diest station 1:37:19 1:37:19 <br />70 Michiels Shana V L6B BSGO Diest station 1:38:33 1:38:33 <br />71 Aykac Kubra V L6A BSGO Diest station 1:32:11 1 1:42:11 <br />72 Nafbklang Theerachai M L5A BSGO Diest station 1:19:34 3 1:49:34 <br /> Beckers Silke V L5B BSGO Diest station <br /> Porters Isa V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede <br /> Maes Elsie V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest <br /> Lemmens Sebastiaan M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede <br /> Bonfond Sam M L Warandeschool <br /> Slaets Bram M L6B BSGO Diest station <br /> Valkenaers Cleo V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest <br /> Deroost Giona V L6B BSGO Diest station <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="05">Omloop 5</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Deygers Jill V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 16:33 16:33 <br />2 Lbali Ayoub M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 17:56 17:56 <br />3 Smeyers Wouter M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 18:31 18:31 <br />4 Hanegreefs Philip M L6A Basisschool Voorzienigheid 19:20 19:20 <br />5 Vandecraen Bert M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 19:26 19:26 <br />6 Govaerts Lennert M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 19:27 19:27 <br />7 De Rijcke Charlotte V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 20:04 20:04 <br />8 Boesmans Tessa V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 20:09 20:09 <br />9 Strauwen Nele V L6A Basisschool Voorzienigheid 20:19 20:19 <br />10 Isenborghs Diether M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 21:06 21:06 <br />11 Kilani Ghijs M L6A Basisschool Voorzienigheid 21:58 21:58 <br />12 Leys Elke V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 22:00 22:00 <br />13 Strauven Matthias M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 22:05 22:05 <br />14 Sannen Robbert M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 22:11 22:11 <br />15 Claeys Joren M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 22:35 22:35 <br />16 Boesmans Joey M L6A Basisschool Voorzienigheid 22:59 22:59 <br />17 Wauwermans Glenn M L6A Basisschool Voorzienigheid 23:18 23:18 <br />18 Prinsen Dorien V J Warandeschool 23:36 23:36 <br />19 Gaethofs Nico M J Warandeschool 23:38 23:38 <br />20 Hannes Laur�anne V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 23:39 23:39 <br />21 Jennes Roel M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 24:10 24:10 <br />22 Bouyahiaoui Yunes M L Warandeschool 24:25 24:25 <br />23 Van Oudenhove Freya V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 25:13 25:13 <br />24 Vandelook Flore V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 25:15 25:15 <br />25 Jobse Leslie M L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 25:42 25:42 <br />26 Luts Brend M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 26:16 26:16 <br />27 Oztoprak Mehmet M L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 26:40 26:40 <br />28 Campugiani Stefania V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 26:52 26:52 <br />29 Renders Wim M L6A BSGO Diest station 27:06 27:06 <br />30 Theys J�ran M L6 Vrije Basisschool Schaffen 27:09 27:09 <br />31 Gaens Sven M L6A BSGO Diest station 28:07 28:07 <br />32 Boesmans Jenthe V L5A BSGO Diest station 28:11 28:11 <br />33 Vlayen Kim M L6 Vrije Basisschool Schaffen 28:45 28:45 <br />34 Vanderaerden Britt V L5A BSGO Diest station 29:13 29:13 <br />35 Ngalula-Songa Cathy-Claire V L5A BSGO Diest station 29:54 29:54 <br />36 Janssens Stijn M L6 Vrije Basisschool Schaffen 30:52 30:52 <br />37 Vandersijpen Lo�s M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 32:38 32:38 <br />38 Rener Nick M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 33:49 33:49 <br />39 Cartuyvels Debbie V L6 Vrije Basisschool Schaffen 34:21 34:21 <br />40 Schapmans Bo V L6 Tovertuin Diest 35:59 35:59 <br />41 Ceusters Michel M L6 Tovertuin Diest 37:27 37:27 <br />42 Maes Emely V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 38:00 38:00 <br />43 Celis Shauni V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 38:49 38:49 <br />44 Servais Yves M L6B Basisschool Voorzienigheid 19:14 2 39:14 <br />45 Berisa Eljian M L6B BSGO Diest station 42:21 42:21 <br />46 Vanrompay Selien V L6B Basisschool Voorzienigheid 42:34 42:34 <br />47 Baytemur Huseyin M L6A BSGO Diest station 43:19 43:19 <br />48 Jacquemyn Lauren V L6B Basisschool Voorzienigheid 43:34 43:34 <br />49 Mertens Eliene V L6B Basisschool Voorzienigheid 43:49 43:49 <br />50 Derijk Mara V L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 43:54 43:54 <br />51 Exelmans Dries M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 45:42 45:42 <br />52 Murphy Jessy M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 46:41 46:41 <br />53 Backx Anouck V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 47:39 47:39 <br />54 Wils Jorden M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 47:57 47:57 <br />55 Ruytinx Thalyta V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 53:41 53:41 <br />56 Vandeweyer Silke V L5 Vrije Basisschool Schaffen 53:42 53:42 <br />57 Van Belleghem Aurelie V L5 Vrije Basisschool Schaffen 53:52 53:52 <br />58 Wellens Lavinja V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 54:39 54:39 <br />59 Kenis Anouk V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 55:38 55:38 <br />60 Pauwels Elke V L5B BSGO Diest station 59:09 59:09 <br />61 Bervoets Wesley M L5B BSGO Diest station 59:11 59:11 <br />62 Vancauwenbergh Jens M L5B BSGO Diest station 59:13 59:13 <br />63 Jordens Kimberly V L5B BSGO Diest station 59:15 59:15 <br />64 Geerts Jinse M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 59:54 59:54 <br />65 Hambrouck Lana V L5 Vrije Basisschool Schaffen 1:00:56 1:00:56 <br />66 Stroobants Jeroen M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 1:02:08 1:02:08 <br />67 Verhamme Charlotte V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 53:07 2 1:13:07 <br />68 Jehoul Kristof M L6B BSGO Diest station 1:03:37 3 1:33:37 <br />69 Baets Giel M L5 Tovertuin Diest 1:13:38 2 1:33:38 <br />70 Deflem Arne M L5 Tovertuin Diest 1:14:42 2 1:34:42 <br />71 Savasan Hilal M L5 Tovertuin Diest 1:16:04 2 1:36:04 <br />72 Page Axel M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:31:06 1 1:41:06 <br />73 Beyens Quinten M L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:32:03 1 1:42:03 <br />74 Vanherck Shana V L6B BSGO Diest station 1:04:37 4 1:44:37 <br /> Vercammen Nathalie V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest <br /> Monette Yannick M L6B BSGO Diest station <br /> Swijns Dylan M L Warandeschool <br /> Beljaars Cato V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen <br /> Weckx Bernd M L6A BSGO Diest station <br /> Julien Tatjana V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="06">Omloop 6</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 De Rijcke Lise V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 18:06 18:06 <br />2 Tielens Jordy M L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 18:13 18:13 <br />3 Coolen Andries M L6 Vrije Basisschool Schaffen 18:45 18:45 <br />4 Verlinden Emilie V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 19:02 19:02 <br />5 Melis Debbie V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 19:10 19:10 <br />6 Swinnen Hannelore V L6B Basisschool Voorzienigheid 19:18 19:18 <br />7 Dorssemont Joran M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 19:46 19:46 <br />8 Govaerts Robin V L6 Gemeentelijke basisschool Deurne 20:01 20:01 <br />9 Simons Janne V L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 20:10 20:10 <br />10 Micheels Dieter M L6B Basisschool Voorzienigheid 20:20 20:20 <br />11 Vandermaesen Alexander M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 20:55 20:55 <br />12 Verlinden Marie V L6B Basisschool Voorzienigheid 21:17 21:17 <br />13 Melotte Tim M L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 21:50 21:50 <br />14 Henderickx Elke V L6A Basisschool Voorzienigheid 22:19 22:19 <br />15 Jacobs Sandra V L5 Vrije Basisschool Schaffen 22:34 22:34 <br />16 Cools Tessa V L6A St. Jan Berchmanscollege Diest 22:47 22:47 <br />17 Swerts Isabelle V L6A Basisschool Voorzienigheid 22:49 22:49 <br />18 Loosen Marie V L6A Basisschool Voorzienigheid 23:18 23:18 <br />19 Berrevoets Dylan M L5 Vrije Basisschool Schaffen 23:32 23:32 <br />20 Schrey Aya V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 25:04 25:04 <br />21 Van de Moortel Jakob M L5 Vrije Basisschool Schaffen 25:18 25:18 <br />22 Boets Bjorn M L6A Basisschool Voorzienigheid 25:57 25:57 <br />23 Lemmens Ninke V L6C St. Jan Berchmanscollege Diest 26:50 26:50 <br />24 Geerts Isabeau V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 27:02 27:02 <br />25 Vanstockstraeten Julie V L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede 27:19 27:19 <br />26 Vermeulen Axel M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 31:15 31:15 <br />27 Gielen Robin M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 33:04 33:04 <br />28 Vanuytrecht Bram M L5 Gemeentelijke basisschool Deurne 34:10 34:10 <br />29 Van Eyck Kitty V L Warandeschool 34:52 34:52 <br />30 Christ Joke V L Warandeschool 35:00 35:00 <br />31 Lambrechts Eva V L6 Vrije Basisschool Schaffen 35:27 35:27 <br />32 Tiereliers Gwendy V L6 Vrije Basisschool Schaffen 36:35 36:35 <br />33 Ronsse Axelle V L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 38:09 38:09 <br />34 Vleeschouwers Robin M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 39:07 39:07 <br />35 Jonckers Loranne V L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 39:55 39:55 <br />36 Geyskens Gilles M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 40:29 40:29 <br />37 Smeyers Tom M L6 Gemeentelijke basisschool Schaffen 40:57 40:57 <br />38 Bruyer Thibaut M L5 Gemeentelijke basisschool Molenstede 41:06 41:06 <br />39 Thierie Fernando M J Warandeschool 47:16 47:16 <br />40 Geeraerts Kelly V J Warandeschool 47:18 47:18 <br />41 Duyver Anna V L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 47:28 47:28 <br />42 Rutten Sam M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 48:26 48:26 <br />43 De Cleen Toon M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 49:09 49:09 <br />44 Vanhoof Maarten M L6B St. Jan Berchmanscollege Diest 49:24 49:24 <br />45 Janse Dorien V L6B Basisschool Voorzienigheid 40:14 1 50:14 <br />46 Siongers Jeffrey M L6A BSGO Diest station 51:52 51:52 <br />47 Zeeuws Ashwin M L6A BSGO Diest station 52:54 52:54 <br />48 Smeyers Sam M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 57:09 57:09 <br />49 Kislali Hafize V L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 59:49 59:49 <br />50 Bergmans Tomas M L5 Gemeentelijke basisschool Schaffen 1:00:50 1:00:50 <br />51 Keuninckx Amy V L5B BSGO Diest station 1:02:47 1:02:47 <br />52 Van Kerckhoven Nathalie V L5 Vrije Basisschool Schaffen 1:03:27 1:03:27 <br />53 Rayen Romi V L5B BSGO Diest station 1:03:54 1:03:54 <br />54 Rayen Jeffrey M L6B BSGO Diest station 1:04:09 1:04:09 <br />55 Beckers Beau V L5 Tovertuin Diest 1:04:52 1:04:52 <br />56 Deflem Jelle M L5 Tovertuin Diest 1:05:43 1:05:43 <br />57 Tasgin Seyma V L5 Tovertuin Diest 1:07:16 1:07:16 <br />58 Dispasquale Salvatore M L6 Tovertuin Diest 1:09:11 1:09:11 <br />59 Tunc Nadiye V L6 Tovertuin Diest 1:10:13 1:10:13 <br />60 Lachiri Yanis V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:11:28 1:11:28 <br />61 Roden Eline V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:12:36 1:12:36 <br />62 Wouters Janne V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:13:38 1:13:38 <br />63 Corens Louise V L5C St. Jan Berchmanscollege Diest 1:14:35 1:14:35 <br />64 Kabergs Vince M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 1:19:24 1:19:24 <br />65 Custers Dries M L5A St. Jan Berchmanscollege Diest 1:20:26 1:20:26 <br />66 Vansweevelt Lieselot V L5A BSGO Diest station 1:20:44 1:20:44 <br />67 Bourguignon Vincent M L5A BSGO Diest station 1:12:44 1 1:22:44 <br />68 Orhan Kursad M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 1:06:28 2 1:26:28 <br />69 Noe Jennifer V L5A BSGO Diest station 1:21:45 1 1:31:45 <br />70 Incognito Gwen V L6A BSGO Diest station 1:22:51 1 1:32:51 <br />71 Chadun Anastasia V L6A BSGO Diest station 1:23:48 1 1:33:48 <br />72 Vandersijpen Steven M L5B St. Jan Berchmanscollege Diest 1:06:58 3 1:36:58 <br />73 Bouts Sofie V L6B BSGO Diest station 1:18:37 2 1:38:37 <br />74 Vancauwenbergh Eva V L5B BSGO Diest station 1:11:35 3 1:41:35 <br />75 Calgan Faith M L5B BSGO Diest station 1:12:25 3 1:42:25 <br />76 Vermandel Bram M L6B BSGO Diest station 1:41:04 1 1:51:04 <br />77 Jossart Dimi M L6B BSGO Diest station 1:23:31 3 1:53:31 <br /> Wittemans Maxim M L6A Basisschool Voorzienigheid <br /> Brans Jean-Henri M L6C St. Jan Berchmanscollege Diest <br /> Luts Pieter M L6 Gemeentelijke basisschool Molenstede <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="07">Omloop 7</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Mathay Leonard M M1AA DMS 15:38 15:38 <br />2 Wauwermans Stephen M M1AH DMS 18:33 18:33 <br />3 Delvaux Yves M M2AK DMS 19:34 19:34 <br />4 Godts Joren M M1AH DMS 20:34 20:34 <br />5 Coekaerts Arno M M2AD DMS 20:44 20:44 <br />6 Van Goidsenhoven Jens M M2BI DMS 23:41 23:41 <br />7 Cuypers Micha�l M M1AC DMS 24:43 24:43 <br />8 Willems Mira V 2LA Prins Van Oranje 24:51 24:51 <br />9 Reeckmans Marieke V 5bWWTOPrins Van Oranje 25:13 25:13 <br />10 Bens Jago M 1TO Prins Van Oranje 25:55 25:55 <br />11 Steenwegen Florian M 1TO Prins Van Oranje 27:06 27:06 <br />12 Roebroeck Lorenzo M 3LA Prins Van Oranje 31:59 31:59 <br />13 Desaer Dylan M M1AJ DMS 32:27 32:27 <br />14 Croes Brent M M1AD DMS 32:38 32:38 <br />15 Wuyts Shani M 3LA Prins Van Oranje 33:04 33:04 <br />16 Blevi Jeroen M M2AF DMS 33:38 33:38 <br />17 Vanbrabant Matthias M M2AJ DMS 33:39 33:39 <br />18 Miler Jelle M 5aWWTOPrins Van Oranje 34:34 34:34 <br />19 Ottoy Eline V M2AJ DMS 34:35 34:35 <br />20 Aerts Niels M M2AJ DMS 34:41 34:41 <br />21 Vos Maarten M M1AA DMS 35:23 35:23 <br />22 Janssens Nick M M1AD DMS 35:34 35:34 <br />23 Rayen Sam M 1B2 Prins Van Oranje 37:28 37:28 <br />24 Koninckx Robin M M1AF DMS 38:57 38:57 <br />25 Van Kerkhoven Jaan M M2AD DMS 39:31 39:31 <br />26 Kacharava Salom� V 2LA Prins Van Oranje 40:24 40:24 <br />27 Oliviers Kevin M M2AD DMS 40:32 40:32 <br />28 Lekens Kevin M M2AC DMS 40:36 40:36 <br />29 Distelmans Steffie V M1AF DMS 41:05 41:05 <br />30 Byns Cara V 2LA Prins Van Oranje 41:23 41:23 <br />31 Vandeweyer Stef M M2AG DMS 41:38 41:38 <br />32 Barabanov Maxim M M1AC DMS 42:07 42:07 <br />33 Roucourt Angelique V M2AG DMS 42:34 42:34 <br />34 Cypers Jay M M1AA DMS 42:46 42:46 <br />35 Valvekens Sarah V M1AC DMS 42:55 42:55 <br />36 Blommen Michael M 5bWWTOPrins Van Oranje 43:01 43:01 <br />37 Swinnen Mick M 2LA Prins Van Oranje 43:07 43:07 <br />38 Hambrouck Kirsten V M2AG DMS 43:35 43:35 <br />39 Brouwers Jeroen M M2AB DMS 33:49 1 43:49 <br />40 Ceyssens Leen V M2BE DMS 45:01 45:01 <br />41 Van Buggenhout Femke V M2AH DMS 45:04 45:04 <br />42 Verbeeck Anne-Sophie V M2AK DMS 45:52 45:52 <br />43 Morren Emily V M2AH DMS 45:54 45:54 <br />44 Vanhoudt Nick M M2BE DMS 46:16 46:16 <br />45 Struys Gert M M1AA DMS 36:26 1 46:26 <br />46 Stoffelen Lars M M2AK DMS 50:28 50:28 <br />47 Simons Loes V M1AG DMS 54:21 54:21 <br />48 Weckx Jona V M2AC DMS 56:52 56:52 <br />49 Luyten Shana V M1AJ DMS 57:45 57:45 <br />50 Akca Ayse V 1B2 Prins Van Oranje 58:19 58:19 <br />51 Vancamp Nathalie V M2AC DMS 58:46 58:46 <br />52 Neven Michiel M M2AA DMS 1:00:07 1:00:07 <br />53 Suls Michiel M M2AA DMS 1:01:08 1:01:08 <br />54 Engelen Gille M M2AA DMS 1:02:10 1:02:10 <br />55 Reniers Britt V M2AF DMS 1:02:14 1:02:14 <br />56 Kenens Brent M M2AF DMS 1:05:00 1:05:00 <br />57 Pijpen Sarah V M1AH DMS 1:09:19 1:09:19 <br />58 Jovanovic Bozidar M M2BI DMS 1:13:26 1:13:26 <br />59 Sijmons Wesley M M1AH DMS 42:25 4 1:22:25 <br />60 Degives Lucas M M2AJ DMS 44:53 4 1:24:53 <br />61 Brants Caro V M2AC DMS 56:44 3 1:26:44 <br />62 Willems Jelle M M1BI DMS 37:16 5 1:27:16 <br />63 Van der Stappen Jente M M2AB DMS 57:46 3 1:27:46 <br />64 Alma Michel M M1BI DMS 29:00 6 1:29:00 <br />65 Van Steenberghe Jo M M1AG DMS 46:49 5 1:36:49 <br />66 Eyckmans Mattias M M1AG DMS 47:48 5 1:37:48 <br />67 Vaes Debby V M2BL DMS 57:51 4 1:37:51 <br />68 Smeets Diether M M1BE DMS 58:17 4 1:38:17 <br />69 Branders Yannick M M2BL DMS 58:55 4 1:38:55 <br />70 Vandewyer Jente M M1AB DMS 58:56 4 1:38:56 <br />71 Theunissen Niels M M1AB DMS 1:00:26 4 1:40:26 <br />72 Tang Kevin M M1AJ DMS 1:00:44 4 1:40:44 <br />73 Exelmans Steffie V 1B1 Prins Van Oranje 1:33:55 1 1:43:55 <br />74 Martini Fabi M M2AB DMS 37:25 7 1:47:25 <br />75 Hendrikckx Jasmien V M1AC DMS 1:00:22 5 1:50:22 <br />76 Lemmens Andreas M M1AB DMS 37:31 8 1:57:31 <br />77 Buntinx Caroline V 3LA Prins Van Oranje 1:32:57 3 2:02:57 <br />78 Heyman Nikita V 4WWLO Prins Van Oranje 1:33:48 3 2:03:48 <br />79 Holemans Margeen V 5aWWTOPrins Van Oranje 1:13:47 6 2:13:47 <br />80 Ceusters Shana V 5aWWTOPrins Van Oranje 1:13:49 6 2:13:49 <br /> Bertsch� Femke V M1AG DMS <br /> Dominique Jonas M M2AH DMS <br /> Verheyden Kelly V M1AD DMS <br /> Baytemir K�ksal M M1BE DMS <br /> Bastijns Robrecht M M2AG DMS <br /> Mar�chal Anouchka V M1BI DMS <br /> Put Stef M M1AF DMS <br /> Tabruyn Shari V M1AD DMS <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="08">Omloop 8</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Cantineaux Guy�n M M2AC DMS 15:34 15:34 <br />2 Vanceer Ignace M M2AC DMS 15:43 15:43 <br />3 Vanhorenbeek Wouter M M2AJ DMS 16:25 16:25 <br />4 Swinnen Stijn M M2AK DMS 16:34 16:34 <br />5 Devos Bob M M2AJ DMS 17:27 17:27 <br />6 Vancamp Ludovic M M2AH DMS 18:23 18:23 <br />7 Laeremans Glenn M M2BI DMS 19:28 19:28 <br />8 Douc� Eline V M1AJ DMS 21:59 21:59 <br />9 De La Croix Nick M M2AD DMS 23:32 23:32 <br />10 Vanderstukken Joren M M1AJ DMS 23:57 23:57 <br />11 Verheyden Lisa V M2AD DMS 24:34 24:34 <br />12 Colpaert Joachim M M2AB DMS 24:37 24:37 <br />13 Claes Niels M M2BL DMS 24:44 24:44 <br />14 De Keyzer Jo M M1AA DMS 25:11 25:11 <br />15 Schmitt Camille M M2AD DMS 25:29 25:29 <br />16 Nuyts Sander M M1AA DMS 26:47 26:47 <br />17 Exelmans Tine V M2AH DMS 27:20 27:20 <br />18 Frederickx Eva V M1AG DMS 28:03 28:03 <br />19 Leung Wendy V M2AG DMS 28:25 28:25 <br />20 Vanvuchelen Kimberley V M1AG DMS 29:04 29:04 <br />21 Timmermans Michiel M M1AB DMS 30:13 30:13 <br />22 Boes Isabeau V M2AG DMS 30:26 30:26 <br />23 Segers Rick M 5bWWTOPrins Van Oranje 30:46 30:46 <br />24 Mellaerts Robbe M M1AJ DMS 30:58 30:58 <br />25 Rojas Villalon Mathias M 3LA Prins Van Oranje 31:19 31:19 <br />26 Pardon Tatiana V 4WWLO Prins Van Oranje 31:49 31:49 <br />27 Colyn Shana V 5bWWTOPrins Van Oranje 33:51 33:51 <br />28 Kindermans Charlotte V M2AK DMS 34:12 34:12 <br />29 Broos Bryan M M1AG DMS 35:13 35:13 <br />30 Taronna Laura V 1TO Prins Van Oranje 36:05 36:05 <br />31 De Grave Annelien V M1AC DMS 37:58 37:58 <br />32 Verbinnen Lies V M1AC DMS 39:01 39:01 <br />33 Swanepoel Calize S V 5aWWTOPrins Van Oranje 39:26 39:26 <br />34 Vandormael Bianca V 1B2 Prins Van Oranje 40:25 40:25 <br />35 Lemmens Carresse V M1AC DMS 41:00 41:00 <br />36 Lemmens Tom M M2AC DMS 41:09 41:09 <br />37 Beelen Wouter M M1AC DMS 41:24 41:24 <br />38 Amdt Robbin M 1B2 Prins Van Oranje 41:28 41:28 <br />39 Joul Ilias M 5aWWTOPrins Van Oranje 41:52 41:52 <br />40 Wertoy Niels M M2AC DMS 41:55 41:55 <br />41 Beerten C�dric M M2AA DMS 46:02 46:02 <br />42 Dehasque Elien V 3LA Prins Van Oranje 49:22 49:22 <br />43 Van Dijck Wouter M M2AB DMS 52:06 52:06 <br />44 Andries Asmin V M1AF DMS 52:43 52:43 <br />45 Mathay Margaux V M2AB DMS 52:59 52:59 <br />46 Duczyk Maxim M M1AF DMS 53:23 53:23 <br />47 Ladangh Benjamin M M1AF DMS 54:02 54:02 <br />48 Coomans Justien V M2AJ DMS 44:16 1 54:16 <br />49 Van den Heuvel Lotte V M2AA DMS 55:04 55:04 <br />50 Vanderaerden Lieze V M1AD DMS 55:32 55:32 <br />51 Roelandts Brendy M M2AF DMS 57:50 57:50 <br />52 Daenen Tessa V M1AD DMS 58:52 58:52 <br />53 Kerstens Kerim M M1AD DMS 39:04 2 59:04 <br />54 Koymazalir Remzi M 2LA Prins Van Oranje 1:00:43 1:00:43 <br />55 Van Dyck Niels M M2AG DMS 51:18 1 1:01:18 <br />56 Ko�han Hacer V 1B1 Prins Van Oranje 1:08:34 1:08:34 <br />57 Mertens Kenneth M M1BI DMS 39:01 3 1:09:01 <br />58 Aykac Bunyamin M M1BI DMS 40:37 3 1:10:37 <br />59 Dierckx Ken M M2BE DMS 22:16 5 1:12:16 <br />60 S�nnecken Kaat V M1AH DMS 44:24 3 1:14:24 <br />61 Hautekiet Ellie V M1AH DMS 45:09 3 1:15:09 <br />62 Wilms Rowan V 2LA Prins Van Oranje 1:05:44 1 1:15:44 <br />63 Cambr� Birthe V 2LA Prins Van Oranje 1:06:41 1 1:16:41 <br />64 Telen Hannelore V 2LA Prins Van Oranje 1:07:43 1 1:17:43 <br />65 Vanhoutvin Mike M M2BE DMS 23:15 6 1:23:15 <br />66 Philippart Laurent M M2AH DMS 42:47 5 1:32:47 <br />67 Kostoeva Tamara V M2AF DMS 54:43 4 1:34:43 <br />68 Oztoprak H�seyin M M1AB DMS 56:24 4 1:36:24 <br />69 Vandenberghe Bj�rn M M2BL DMS 56:48 4 1:36:48 <br />70 Peeters Emiel M M2AJ DMS 47:43 5 1:37:43 <br />71 Bruyninckx Glenn M M1AB DMS 59:59 4 1:39:59 <br />72 Van Gelder Dries M M1AB DMS 1:00:57 4 1:40:57 <br />73 Van Ingh Sophie V M2BI DMS 54:58 5 1:44:58 <br />74 Es Jurgen M 5aWWTOPrins Van Oranje 35:28 7 1:45:28 <br />75 Ons Tim M M2AA DMS 37:46 7 1:47:46 <br />76 Wendelen Sander M M1AH DMS 39:24 7 1:49:24 <br />77 Ponsaerts Dien V M1AH DMS 40:22 7 1:50:22 <br />78 Belen Neil M M1BE DMS 1:02:46 5 1:52:46 <br />79 Yaldiz Meltem V 3LA Prins Van Oranje 1:26:00 3 1:56:00 <br />80 Swinnen Vicky V M1AA DMS 1:09:20 5 1:59:20 <br />81 Van Calster Elke V M1BE DMS 1:01:48 6 2:01:48 <br />82 Fontana Silvana V M2AA DMS 1:02:56 6 2:02:56 <br />83 Devroye Bart M M2AF DMS 58:30 9 2:28:30 <br /> Sterckx Jan M M1AF DMS <br /> Vranken Vincent M M2AK DMS <br /> Blockx Kenneth M 1TO Prins Van Oranje <br /> Speelmans Jordy M M1AG DMS <br /> Spilstijns Ronald M M2AG DMS <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="09">Omloop 9</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Wouters Yorben M M2AK DMS 14:09 14:09 <br />2 Schmitt Pierre-Nicolas M M1AB DMS 16:22 16:22 <br />3 Vogels Jonas M M1AG DMS 16:32 16:32 <br />4 Laenen Toby M M2AF DMS 19:06 19:06 <br />5 Aerts Henri M M1AJ DMS 19:48 19:48 <br />6 Van Esch Jonas M M1AJ DMS 20:51 20:51 <br />7 Kaya Cihan M 5aWWTOPrins Van Oranje 20:53 20:53 <br />8 Bayram Mustafa M M2AD DMS 22:19 22:19 <br />9 Ceusters Jonathan M M1AG DMS 23:33 23:33 <br />10 Lemmens Erin V M2AK DMS 24:22 24:22 <br />11 Geyskens Vincent M M1AG DMS 24:37 24:37 <br />12 Wouters Jolien V M2AG DMS 25:04 25:04 <br />13 Corten Olivier M M2AJ DMS 25:14 25:14 <br />14 Gevers Goenior M M1AF DMS 25:18 25:18 <br />15 Verdeyen Jelle M M1AC DMS 25:28 25:28 <br />16 Melotte Sara V M2AC DMS 25:32 25:32 <br />17 Mertens Kristof M M1AD DMS 25:49 25:49 <br />18 Swolfs Caro V M2AD DMS 26:30 26:30 <br />19 De Schrijver Brecht M M1AA DMS 26:46 26:46 <br />20 Deprez Jeroen M M1AC DMS 27:13 27:13 <br />21 Put Wouter M M1AH DMS 27:47 27:47 <br />22 Theunis Wouter M 2LA Prins Van Oranje 28:05 28:05 <br />23 Lambregts Seppe M M1AH DMS 28:43 28:43 <br />24 Delvaux Jonas M 2LA Prins Van Oranje 29:11 29:11 <br />25 Vandewauw Wesley M 1TO Prins Van Oranje 30:10 30:10 <br />26 Aerts Valerie V 3LA Prins Van Oranje 30:34 30:34 <br />27 Mees Cedric M 1TO Prins Van Oranje 30:48 30:48 <br />28 Saenen Els V 3LA Prins Van Oranje 32:00 32:00 <br />29 De Mondt Samuel M 3LA Prins Van Oranje 33:02 33:02 <br />30 Appeltans Nicholas M M1AF DMS 34:00 34:00 <br />31 Vanhoudt Nick M M1AF DMS 35:26 35:26 <br />32 Lambrechts Nona V M1AF DMS 35:41 35:41 <br />33 Torbeyns Jordy M M1AA DMS 36:24 36:24 <br />34 Rubens Jens M M2AJ DMS 37:27 37:27 <br />35 Cornelissen Tom M M2AC DMS 37:34 37:34 <br />36 Poel Willem M M1AA DMS 28:00 1 38:00 <br />37 Van Belleghem Magali V M1AB DMS 38:40 38:40 <br />38 Deflem Stef M M2AB DMS 38:49 38:49 <br />39 Marx Elysa V M2AG DMS 39:12 39:12 <br />40 Van Gossum Fatou V M1AB DMS 39:41 39:41 <br />41 Vermeylen Robin M M2AB DMS 39:55 39:55 <br />42 Snels Dorien V 5bWWTOPrins Van Oranje 40:03 40:03 <br />43 Claes Romy V M1AB DMS 40:22 40:22 <br />44 Serr� Chelsy V 4WWLO Prins Van Oranje 41:21 41:21 <br />45 Vandyck Joey M M2AA DMS 44:56 44:56 <br />46 Pierlet Jill V M1AC DMS 45:42 45:42 <br />47 Ribus Kevin M M2AH DMS 36:00 1 46:00 <br />48 Van Gestel Shana V M1BE DMS 46:35 46:35 <br />49 Nonneman Tim M M1AJ DMS 47:48 47:48 <br />50 Juchtmans Shanah V M1AJ DMS 48:49 48:49 <br />51 Osmani Bajram M M2BI DMS 50:00 50:00 <br />52 Verhaegen Kim V M2BI DMS 50:59 50:59 <br />53 Cluyts Filip M M2AG DMS 52:26 52:26 <br />54 Dillen Jill V M2AJ DMS 33:06 2 53:06 <br />55 Stoffelen Olivier M M2AG DMS 54:24 54:24 <br />56 Van Den Heuvel Pieter M M2AC DMS 1:03:14 1:03:14 <br />57 Carkci Oya V M1AC DMS 1:03:20 1:03:20 <br />58 Van den Eerdewegh Dorien V 5aWWTOPrins Van Oranje 1:03:42 1:03:42 <br />59 Wellens Lode M M2AD DMS 1:04:17 1:04:17 <br />60 Georgev Georgi M M2AD DMS 1:04:53 1:04:53 <br />61 Commers Kevin M 5bWWTOPrins Van Oranje 1:05:26 1:05:26 <br />62 Vandermeeren Yannick M M1AG DMS 45:50 2 1:05:50 <br />63 Llullaku Kreshnik M M1BE DMS 56:13 1 1:06:13 <br />64 Gacoms Marjolein V 5aWWTOPrins Van Oranje 1:02:40 1 1:12:40 <br />65 Madou Maryl�ne V 2LA Prins Van Oranje 1:17:09 1:17:09 <br />66 Vanderlinden Michiel M M1AD DMS 47:20 3 1:17:20 <br />67 Danane Kevin M M1AD DMS 48:22 3 1:18:22 <br />68 Swinnen Dorien V M1AH DMS 45:41 4 1:25:41 <br />69 Beutels Koen M M2AK DMS 53:22 5 1:43:22 <br />70 Vanlaer Sofie V 1B2 Prins Van Oranje 1:14:08 3 1:44:08 <br />71 Janssens Charona V M2AA DMS 1:05:33 4 1:45:33 <br />72 Uten Jonathan M M2AF DMS 55:48 5 1:45:48 <br />73 De Loof Sarah V M2BL DMS 57:53 5 1:47:53 <br />74 Thijs Hylco M M2AK DMS 50:46 6 1:50:46 <br />75 Cerulus Sanne V M2AA DMS 1:00:53 5 1:50:53 <br />76 Pannecoucke Levi M M2AA DMS 36:49 8 1:56:49 <br />77 Van Kets Maarten M M2AH DMS 47:13 7 1:57:13 <br />78 Marx Leen V 1B1 Prins Van Oranje 1:28:00 3 1:58:00 <br />79 Keuppens Yentl V M2AH DMS 29:42 9 1:59:42 <br />80 Das Kristof M M1BI DMS 30:05 9 2:00:05 <br />81 Meurs Anneleen V M2AB DMS 51:01 7 2:01:01 <br />82 Jacobs Simon M M2BE DMS 52:19 9 2:22:19 <br />83 Wouters Didier M M2BE DMS 54:15 9 2:24:15 <br /> Bayram Faith M 4WWLO Prins Van Oranje <br /> Rayen Jens M M1BI DMS <br /> Fonteyne Stef M M2AF DMS <br /> Van den Branden Kevin M M2BL DMS <br /> Bajrami Elvis M 1B2 Prins Van Oranje <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="10">Omloop 10</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Beckers Glenn M M2AD DMS 18:29 18:29 <br />2 Goedhuys Filip M M1AF DMS 18:55 18:55 <br />3 Pollet Pieter M M1AC DMS 20:07 20:07 <br />4 Van Lommel Niels M M1AF DMS 21:37 21:37 <br />5 Beets Glenn M M1AA DMS 22:26 22:26 <br />6 Simons Wesley M 4WWLO Prins Van Oranje 23:15 23:15 <br />7 Flossie Yorgi M M1AA DMS 23:25 23:25 <br />8 Excelmans Jeffrey M M2AB DMS 24:37 24:37 <br />9 Vanzurpele Giel M M2AA DMS 25:25 25:25 <br />10 Gilis Geoffrey M M2AF DMS 26:28 26:28 <br />11 Loddewykx Yannick M M2AA DMS 27:23 27:23 <br />12 Adams Gert M M2AF DMS 27:30 27:30 <br />13 Cuypers Brecht M M1AB DMS 28:10 28:10 <br />14 Meerten Bram M M2AG DMS 28:28 28:28 <br />15 Laire Veerle V M2AH DMS 29:41 29:41 <br />16 Van der Elst Pieter M M2AK DMS 29:47 29:47 <br />17 Van Gompel Nathalie V M1AJ DMS 30:00 30:00 <br />18 Vandijck Dylan M 1TO Prins Van Oranje 30:28 30:28 <br />19 Vanoppr� Jef M M2AH DMS 30:38 30:38 <br />20 Simons Jorn M M1AB DMS 30:57 30:57 <br />21 Broos Daan M M1AJ DMS 31:44 31:44 <br />22 Van Kerckhove Yannick M 5aWWTOPrins Van Oranje 32:38 32:38 <br />23 Goedhuys Bront� V 5aWWTOPrins Van Oranje 33:37 33:37 <br />24 Loddewykx Sven M 5aWWTOPrins Van Oranje 34:34 34:34 <br />25 Pypen Wannes M M2AC DMS 26:54 1 36:54 <br />26 Swinnen C�dric M M2AG DMS 37:12 37:12 <br />27 Lepaige Nick M M2AF DMS 17:15 2 37:15 <br />28 Clerckx Julie V M1AG DMS 37:25 37:25 <br />29 Convents Marijn M M2AG DMS 38:10 38:10 <br />30 Croes Kirsten V M2AC DMS 38:13 38:13 <br />31 Berghmans Ines V 4WWLO Prins Van Oranje 38:47 38:47 <br />32 Doggen Yentl V M1AC DMS 28:50 1 38:50 <br />33 Vandevenne Kiaya V 2LA Prins Van Oranje 39:05 39:05 <br />34 De Maerschalck Stefanie V 2LA Prins Van Oranje 39:06 39:06 <br />35 Jonckers Ebel V 5bWWTOPrins Van Oranje 39:39 39:39 <br />36 Van Breugel Ruben M M1AA DMS 40:01 40:01 <br />37 Mare Alessandra V 2LA Prins Van Oranje 40:04 40:04 <br />38 Pypen Dorien V M1AA DMS 40:09 40:09 <br />39 Vanderheyden Roxane V M2AC DMS 41:18 41:18 <br />40 Tielens Jana V M2AD DMS 43:20 43:20 <br />41 Reniers Jordy M M1AH DMS 44:43 44:43 <br />42 Deboutte Bob M M1AD DMS 46:56 46:56 <br />43 Belkheir Salaheddine M M2AH DMS 46:58 46:58 <br />44 Osmani Arianit M M1AD DMS 47:25 47:25 <br />45 Minten Fedra V 1TO Prins Van Oranje 47:28 47:28 <br />46 Similon Lou V 3LA Prins Van Oranje 47:40 47:40 <br />47 Vanbrabant Shauni V M1AB DMS 47:48 47:48 <br />48 Van Sweevelt Micha�l M M1AB DMS 49:47 49:47 <br />49 Veulemans Mike M M1BE DMS 51:23 51:23 <br />50 Mertens Shana V M1BE DMS 52:26 52:26 <br />51 Cortens Hannah V M2AJ DMS 33:04 2 53:04 <br />52 Celis Jente M M2AK DMS 53:54 53:54 <br />53 Schodts Anne V M2AJ DMS 34:23 2 54:23 <br />54 Van Schil Glenn M 5bWWTOPrins Van Oranje 55:25 55:25 <br />55 Wuyts Silke V M2AK DMS 56:15 56:15 <br />56 Boesmans Nathan M M2BI DMS 57:12 57:12 <br />57 Pans Emmy V M2AK DMS 57:13 57:13 <br />58 Swinnen Freya V M1AH DMS 47:16 1 57:16 <br />59 Linder Gorik M M1AH DMS 48:18 1 58:18 <br />60 Beli�n Vincent M M1AF DMS 58:34 58:34 <br />61 Saenen Gianni M M2BI DMS 59:24 59:24 <br />62 Liesenborgs Kevin M M2BE DMS 22:14 4 1:02:14 <br />63 Ceusters Joeri M M1AC DMS 1:02:19 1:02:19 <br />64 Jacquemijn Stijn M M2BL DMS 37:46 3 1:07:46 <br />65 Huygens Sven M M1AG DMS 47:50 2 1:07:50 <br />66 Huysmans Jonas M M2AD DMS 1:08:21 1:08:21 <br />67 Duran Firdevs V 1B2 Prins Van Oranje 1:14:06 1:14:06 <br />68 Bruyninckx Ruben M M1AD DMS 52:03 3 1:22:03 <br />69 Luyckx Zo� V 3LA Prins Van Oranje 1:22:53 1:22:53 <br />70 Vandijck Charlotte V M1AD DMS 49:05 4 1:29:05 <br />71 Van Gossum Fama V M1AG DMS 46:57 5 1:36:57 <br />72 Verheyden Sien V M2AF DMS 1:07:09 3 1:37:09 <br />73 Peremans Tatjana V 1B1 Prins Van Oranje 1:08:07 3 1:38:07 <br />74 Wouters Anse V M1AG DMS 48:10 5 1:38:10 <br />75 Lbali Yasmina V M1AF DMS 38:40 6 1:38:40 <br />76 Versavel Jan M M2BL DMS 59:30 4 1:39:30 <br />77 Van Horenbeek Joris M M1BI DMS 30:03 7 1:40:03 <br />78 De Smet Stefanie V M1BI DMS 31:21 7 1:41:21 <br />79 Croes Joyce V M2AA DMS 1:00:52 5 1:50:52 <br />80 Putseys Lena V M2AB DMS 34:44 8 1:54:44 <br />81 Put Nele V M2AA DMS 38:28 8 1:58:28 <br />82 Ayka� Sultan V 3LA Prins Van Oranje 1:29:57 3 1:59:57 <br /> Verstraeten Jens M M2AB DMS <br /> Rutten Zander M M2AH DMS <br /> Kimps Wouter M M1AJ DMS <br /> Prinsen Jeffrey M M1AJ DMS <br /> Huybrechts Dieter M M2AJ DMS <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="11">Omloop 11</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Matthijssen Bram M 3LA Prins Van Oranje 14:38 14:38 <br />2 Beutels Michiel M M2AF DMS 16:26 16:26 <br />3 Cleenders Evert M M2AK DMS 16:29 16:29 <br />4 Pittomvils Simon M M2AK DMS 17:28 17:28 <br />5 Van der Struijk Jeroen M M2AC DMS 18:04 18:04 <br />6 Frederickx Florian M M2AC DMS 19:02 19:02 <br />7 Roosbeek Alexander M M2AB DMS 20:42 20:42 <br />8 Liesenborgs Steven M M1AF DMS 22:08 22:08 <br />9 Scherpenberg Ewan M M1AC DMS 22:52 22:52 <br />10 Grossen Daan M M1AC DMS 22:57 22:57 <br />11 Aerts Tessa V M2AB DMS 23:16 23:16 <br />12 De Krock Sebastiaan M M2AA DMS 23:43 23:43 <br />13 Casier Nick Miquel M M1AF DMS 23:55 23:55 <br />14 Wuyts Mathias M M2AB DMS 24:04 24:04 <br />15 Houtmeyers Dean M M2AB DMS 24:42 24:42 <br />16 Vanmeert Brad M M1AF DMS 24:46 24:46 <br />17 Verlinden Celine V M1AB DMS 26:15 26:15 <br />18 Tielens Jonas M M2AJ DMS 26:17 26:17 <br />19 Nijs Anthony M 5bWWTOPrins Van Oranje 26:29 26:29 <br />20 Mathay Maximiliaan M M2AF DMS 17:05 1 27:05 <br />21 Jonckers Nina V M1AB DMS 27:24 27:24 <br />22 Clygnet Niels M M1AC DMS 27:35 27:35 <br />23 Van Buggenhout Niel M M1AB DMS 27:47 27:47 <br />24 Van Der Straeten Stefanie V M2AD DMS 28:02 28:02 <br />25 Corthout Steffie V 4WWLO Prins Van Oranje 28:06 28:06 <br />26 Vanonckelen Neil M 2LA Prins Van Oranje 28:06 28:06 <br />27 Schrey Jonas M M2AA DMS 28:08 28:08 <br />28 Stiers Michiel M M1AB DMS 28:08 28:08 <br />29 Luts Sofie V M2AD DMS 29:01 29:01 <br />30 Verheyden Shana V 4WWLO Prins Van Oranje 29:08 29:08 <br />31 Bergen Michiel M M1AA DMS 29:43 29:43 <br />32 Beckers Yane M M2AD DMS 30:00 30:00 <br />33 Barcikowski Krzysztof M 3LA Prins Van Oranje 30:14 30:14 <br />34 Van Kerkhoven Ella V M1AA DMS 30:14 30:14 <br />35 Reykers Laure V M1AA DMS 30:25 30:25 <br />36 Duczyk Arielle V M1BI DMS 31:54 31:54 <br />37 Janssens Jelte M M1AA DMS 31:59 31:59 <br />38 Meurrens Yasmine V M2AA DMS 32:00 32:00 <br />39 Van Uytven Dimitri M M1BI DMS 32:09 32:09 <br />40 Putseys Stefanie V M1AJ DMS 32:53 32:53 <br />41 Vanhaeren Kim V M1AJ DMS 33:44 33:44 <br />42 Meelberghs Kirsten V M2AH DMS 35:52 35:52 <br />43 Theunis Jens M M1AH DMS 38:16 38:16 <br />44 Custers Lise V M2AG DMS 38:54 38:54 <br />45 Venture Natali V 1TO Prins Van Oranje 39:35 39:35 <br />46 Deflem Kasper M M2AH DMS 39:36 39:36 <br />47 Peeters Hannah V M2AG DMS 39:47 39:47 <br />48 Reynders Soma V M1AH DMS 40:18 40:18 <br />49 Cuffez Myron V M2AJ DMS 30:46 1 40:46 <br />50 Vandevelde Kim V M2AK DMS 40:49 40:49 <br />51 Moons Lizzy V 1TO Prins Van Oranje 40:53 40:53 <br />52 Lauwers Sammy M M2BL DMS 41:38 41:38 <br />53 Wouters Michiel M M2BL DMS 42:36 42:36 <br />54 Kockelkorn Bjorn M M1AJ DMS 44:49 44:49 <br />55 Van Ruyssevelt Sarah V 5aWWTOPrins Van Oranje 45:14 45:14 <br />56 Bukkers Tijs M M1AJ DMS 45:49 45:49 <br />57 De Koninck Robbe M M1AG DMS 45:50 45:50 <br />58 Luyten Melissa V 5aWWTOPrins Van Oranje 46:13 46:13 <br />59 Vanheers No�mi V M1AG DMS 47:09 47:09 <br />60 Goossens Sebastiaan M 5aWWTOPrins Van Oranje 47:11 47:11 <br />61 Jacobs Talissa V M1AG DMS 48:06 48:06 <br />62 Van Eechaute Inke V 3LA Prins Van Oranje 48:51 48:51 <br />63 Deveci Osman M 2LA Prins Van Oranje 49:47 49:47 <br />64 Merckx Caroline V 2LA Prins Van Oranje 50:48 50:48 <br />65 Uitzetter Joren M M2AG DMS 51:17 51:17 <br />66 Vranken Jordy M M1BE DMS 51:26 51:26 <br />67 Huybrechts Talitha V M1AF DMS 39:00 2 59:00 <br />68 Colpaert Elisabeth V M1AD DMS 46:10 2 1:06:10 <br />69 Govaerts Liese V M2AF DMS 1:07:10 1:07:10 <br />70 Van Keer-Van Mol Jo M M1AD DMS 47:14 2 1:07:14 <br />71 Decerf Nick M M1AD DMS 47:58 2 1:07:58 <br />72 Matthijs Alexe V M1AH DMS 48:14 2 1:08:14 <br />73 Prinsen Nathan M M1AD DMS 49:34 2 1:09:34 <br />74 Gijbels Bjorn M 1B2 Prins Van Oranje 1:14:00 1 1:24:00 <br />75 Vanzurpele Ward M M2AH DMS 1:18:16 1 1:28:16 <br />76 Waegemans Sarah V M2AF DMS 1:08:17 2 1:28:17 <br />77 Paulissen Romina V M1BE DMS 59:43 3 1:29:43 <br />78 Bickx Zo� V M1AH DMS 1:30:19 1:30:19 <br />79 Arslan Mehtap Emine V 1B1 Prins Van Oranje 1:14:21 2 1:34:21 <br />80 Thiels Lindsey V 1B1 Prins Van Oranje 1:14:22 2 1:34:22 <br />81 Rymenans Birgit V M2AH DMS 50:18 7 2:00:18 <br />82 Jacobs Lindsey V M2AJ DMS 51:33 7 2:01:33 <br />83 Esen Melisa V M2BI DMS 53:54 8 2:13:54 <br />84 Simons Nico M M2BE DMS 53:13 9 2:23:13 <br /> Smekens Shari V M2BI DMS <br /> Arnouts David M M2BE DMS <br /> Rymen Martijn M M2AC DMS <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="12">Omloop 12</A></H2><br /><PRE><tt><br />Pl Naam Geslacht Klas School Looptijd F Tot.tijd<br />-- ------------------------------------------ -------- ----- --------------------------------------- -------- - --------<br />1 Vangramberen Jan M M2AD DMS 18:32 18:32 <br />2 Costermans Kamiel M M1AD DMS 20:11 20:11 <br />3 Janssen Steffen M M1AD DMS 21:02 21:02 <br />4 Vranckx Dries M 2LA Prins Van Oranje 22:24 22:24 <br />5 Deflem Io V M1AF DMS 24:58 24:58 <br />6 Wyndaele Maarten M M2AF DMS 25:21 25:21 <br />7 Vansimpsen Yamina V M1AD DMS 27:43 27:43 <br />8 Logist Stefanie V M1AA DMS 28:22 28:22 <br />9 Beckers Jochem M M2AC DMS 28:23 28:23 <br />10 Stoffelen Charlotte V M1AD DMS 28:37 28:37 <br />11 Peeters Matthias M M1AF DMS 28:41 28:41 <br />12 Delfs Philippe M M2AH DMS 29:09 29:09 <br />13 Verreck Femke V M1AA DMS 29:23 29:23 <br />14 Vlayen Robin M M2AC DMS 29:26 29:26 <br />15 Willems Annelies V M1AF DMS 29:47 29:47 <br />16 Van Winckel Marco M M1AH DMS 30:03 30:03 <br />17 Franssens Bram M M2AG DMS 30:07 30:07 <br />18 De Kleermaeker Micha�l M M1AJ DMS 30:56 30:56 <br />19 De Winter Ben M M1AG DMS 31:39 31:39 <br />20 Reykers Matthias M M1AJ DMS 31:48 31:48 <br />21 Liesenborgs Dajo M M1AJ DMS 32:43 32:43 <br />22 Vranken Jonas M M2AH DMS 33:18 33:18 <br />23 Masschelein Jill V M1AG DMS 33:37 33:37 <br />24 Geens Jorne M M2BI DMS 34:45 34:45 <br />25 Van Broekhoven Stef M M2BI DMS 35:49 35:49 <br />26 Waterschoot Jeff M 4WWLO Prins Van Oranje 35:51 35:51 <br />27 Neven Davy M 1TO Prins Van Oranje 36:09 36:09 <br />28 Van der Goten Dries M M2AG DMS 36:11 36:11 <br />29 Roosen Tim M M2AG DMS 37:09 37:09 <br />30 Jannes Charlotte V 2LA Prins Van Oranje 37:58 37:58 <br />31 Beutels Debrah V 2LA Prins Van Oranje 38:08 38:08 <br />32 Coenen Brecht M M1AA DMS 38:21 38:21 <br />33 Seynaeve Karen V M2AC DMS 38:23 38:23 <br />34 Wouters Shana V 3LA Prins Van Oranje 39:00 39:00 <br />35 Speelmans Marie V 2LA Prins Van Oranje 39:06 39:06 <br />36 Saeys Birger V M1AA DMS 39:13 39:13 <br />37 Lambert Valerie V M2AC DMS 39:16 39:16 <br />38 Deckers Ben M M2AJ DMS 39:25 39:25 <br />39 Myten Pim M M1AH DMS 42:43 42:43 <br />40 Buelens Veerle V 3LA Prins Van Oranje 42:50 42:50 <br />41 Hannes Nathalie V M2AF DMS 44:14 44:14 <br />42 Vannerum Filip M M1AG DMS 44:22 44:22 <br />43 Piot Emma V M2AF DMS 45:16 45:16 <br />44 Gerlo Julie V 4WWLO Prins Van Oranje 47:36 47:36 <br />45 Blevi Jonathan M M2AB DMS 41:19 1 51:19 <br />46 Ponsaerts Yuya M 3LA Prins Van Oranje 51:40 51:40 <br />47 Crauwels Thomas M M1AC DMS 55:18 55:18 <br />48 Verhaegen Nele V M1BI DMS 43:04 2 1:03:04 <br />49 Ozedemir Ayy�s V 5bWWTOPrins Van Oranje 1:03:22 1:03:22 <br />50 Op de Weerdt Oona V M2AJ DMS 34:03 3 1:04:03 <br />51 Toelen Jill V M2AJ DMS 44:04 2 1:04:04 <br />52 Mommen Dana V M2AH DMS 45:06 2 1:05:06 <br />53 Tam Felicia V M2AH DMS 46:05 2 1:06:05 <br />54 Krijnen Kevin M M1BI DMS 47:04 2 1:07:04 <br />55 Wouters Jonatan M 5aWWTOPrins Van Oranje 1:00:59 1 1:10:59 <br />56 Mees Glenn M 5aWWTOPrins Van Oranje 1:01:57 1 1:11:57 <br />57 Gurbuz Kevser V 5aWWTOPrins Van Oranje 1:02:56 1 1:12:56 <br />58 Mezzofonte Jessica V M2AD DMS 1:14:17 1:14:17 <br />59 Bouvin Steven M M2AD DMS 1:15:16 1:15:16 <br />60 Vande Weeghde Jelle M M1AB DMS 55:57 2 1:15:57 <br />61 Van Wetswinkel Yentel V 1B1 Prins Van Oranje 1:16:28 1:16:28 <br />62 Symons Melissa V M1AB DMS 56:59 2 1:16:59 <br />63 Schillemans Benjamin M M2BL DMS 38:48 4 1:18:48 <br />64 Debruyn Hans M M1AH DMS 42:22 4 1:22:22 <br />65 Roucourt Ruben M M1AH DMS 43:26 4 1:23:26 <br />66 Keuninckx Steffie V M2AB DMS 1:04:31 2 1:24:31 <br />67 Stockmans Stef M M2AB DMS 59:37 3 1:29:37 <br />68 Donders Jef M M2AA DMS 1:03:36 3 1:33:36 <br />69 Somers Stijn M M2AA DMS 1:04:25 3 1:34:25 <br />70 Pieck Sammy M M1BE DMS 42:27 6 1:42:27 <br />71 Wittevrouw Stijn M M1BE DMS 42:31 6 1:42:31 <br />72 Asani Samanta V M1BE DMS 42:42 6 1:42:42 <br />73 Tasdelen Seda V M1AC DMS 47:39 6 1:47:39 <br />74 Ilbay Yesim V 1B2 Prins Van Oranje 1:12:18 4 1:52:18 <br />75 Vanden Dorpe David M M2BE DMS 53:23 6 1:53:23 <br />76 Arias Y Contrera Emily V M1AC DMS 55:38 6 1:55:38 <br />77 Van Boudt Nick M M2BE DMS 35:46 8 1:55:46 <br />78 Vanhoof Dries M M2AK DMS 1:26:59 3 1:56:59 <br />79 Corten Timithy M M2AK DMS 1:28:09 3 1:58:09 <br />80 Michiels Kaatje V M2AA DMS 38:27 8 1:58:27 <br />81 De Greef Kelly V 1B1 Prins Van Oranje 1:26:32 4 2:06:32 <br /> Guzung Micha�l M M1AC DMS <br /> Kondrat Andrzej M M1AB DMS <br /> Plasschaert Rik M M2AK DMS <br /> Bex Joni V M2AF DMS <br /> Ivanovic Tea V M1AF DMS <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /></body><br /></html><br><br />

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives