Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Woensdag 13 november:
Provinciaal Scholenkampioenschap Vlaams-Brabant.

In provinciaal domein Kessel-Lo.

Zondag 1 december:
Sinterklaascross.

We rekenen op de komst van de Sint en zijn Zwarte Pieten. Matijs Loeckx zorgt voor een aangename wedstrijd in afwachting van dit hoog bezoek.

Dinsdag 3 december:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 15 december:
Regionale in Hertberg.

Kiara Nijst zorgt niet alleen voor de 7 klassieke omlopen maar daagt iedereen uit voor een specialleke. Wat? Dat verklappen we niet zodat je wel moet deelnemen om het te weten.

Vrijdag 27 december:
2e dag van de Sylvester 5-daagse.

Leen Wouters tekent present voor de baanlegging.

Dinsdag 7 januari:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

28/08/2005 door Koen Bosmans
Resultaat Team-O-five 27/08/2005

The Results

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 28/08/2005 @ 12:00:00</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup>Koen Bosmans</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#END">Einduitslag</A> <A HREF="#O1">1 Duolooop</A> <A HREF="#O2">2 Ind</A> <A HREF="#O3">3 Ind</A> <A HREF="#O4">4 MB</A> <A HREF="#O5">5 Wagener</A> <A HREF="#O6">6 Ind</A> <A HREF="#O7">7 Ind</A> <A HREF="#O8">8 Biathlon-Wagener</A> <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> </FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="END">Einduitslag</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 LukRaak 5:45:22 5:45:22<br /> 2. 7 Hamok 2 6:56:01 6:56:01<br /> 3. 12 DAKANI 6:58:48 6:58:48<br /> 4. 5 team KOL 7:01:42 7:01:42<br /> 5. 8 Stigmannen 7:17:20 7:17:20<br /> 6. 2 kop nog staart 7:09:28 15:00 7:24:28<br /> 7. 10 Borasca 2 9:09:21 15:00 9:24:28<br /> 8. 1 Flemish O-babes + 8:55:53 30:00 9:25:53<br /> 9. 11 Borasca 1 9:44:49 9:44:49<br /> 10. 6 Hamok 1 9:29:57 45:00 10:14:57<br /> 11. 9 VET-TROL 10:42:19 10:42:19<br /> 12. 4 O-ME-GAT 9:14:41 4:00:00 13:14:41<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O1">1 Duoloop</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Dennis Ducro, Geert Simkens 31:53 31:53<br /> 2. 8 Jochen Verdeyen, Niel Deijgers 40:02 40:02<br /> 3. 5 Tom Mari�n, Yannick Michiels 40:07 40:07<br /> 4. 12 Tomy Janssens, Roger Vanaken 40:10 40:10<br /> 5. 2 Joep De Roeck, Elex De Roeck 40:25 40:25<br /> 6. 7 Greet Oeyen, Henrik Lisby 40:45 40:45<br /> 7. 6 Licien Bosmans, Guido Ceunen 45:27 45:27<br /> 8. 4 Frank Vinckx, Johan Desmidt 45:48 45:48<br /> 9. 11 Peter Claes, Johan Claes 51:50 51:50<br /> 10. 1 Miek Fabr�, Katrien Bruyninckx 55:28 55:28<br /> 11. 10 Sonia Goossens, Veerle Tulleneers 1:00:20 1:00:20<br /> 12. 9 Lily-Anne Cole, Frans Wens 1:10:48 1:10:48<br /> <br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O2">2 Klassiek</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 12 Jan Gilot 48:07 48:07<br /> 2. 3 Bart Delobel 52:06 52:06<br /> 3. 7 Jeroen Hoekx 54:44 54:44<br /> 4. 1 Stefan Thiels 55:09 55:09<br /> 5. 5 Gert Claes 59:24 59:24<br /> 6. 2 Erik Vande Weijer 59:59 59:59<br /> 7. 8 Wouter Leeuws 1:00:11 1:00:11<br /> 8. 4 Kris Van Gelder 1:10:12 1:10:12<br /> 9. 10 Ronald Ooms 1:19:13 1:19:13<br /> 10. 11 Ellen Omblets 1:27:40 1:27:40<br /> 11. 6 Marijs Van de Weyer 1:30:01 1:30:01<br /> 12. 9 Paul Bolsens 1:53:24 1:53:24<br /><br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O3">3 Klassiek</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Dennis Ducro 25:28 25:28<br /> 2. 7 Jos Thys 29:59 29:59<br /> 3. 8 Leen Wouters 32:50 32:50<br /> 4. 12 Jan Lemmens 33:59 33:59<br /> 5. 2 Erik VandeWeijer 34:08 34:08<br /> 6. 1 Sara Hendrickx 34:11 34:11<br /> 7. 4 Michel Huysmans 35:17 35:17<br /> 8. 5 Yannick Michiels 45:53 45:53<br /> 9. 11 Anita Baerts 48:08 48:08<br /> 10. 6 An Verberne 49:07 49:07<br /> 11. 10 Tom Nijsten 57:07 57:07<br /> 12. 9 Oswald Van Bockstal 59:55 59:55<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O4">4 MB zonder zwart</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Geert Simkens 53:22 53:22<br /> 2. 5 Tom Mari�n 1:05:30 1:05:30<br /> 3. 8 Jochen Verdeyen 1:17:12 1:17:12<br /> 4. 2 Joep De Roeck 1:18:29 1:18:29<br /> 5. 12 Tomy Janssens 1:24:39 1:24:39<br /> 6. 7 Guido Timmers 1:30:22 1:30:22<br /> 7. 1 Miek Fabr� 1:30:46 1:30:46<br /> 8. 9 Frans Wens 1:44:18 1:44:18<br /> 9. 11 Peter Claes 1:51:22 1:51:22<br /> 10. 6 Guido Ceunen 1:52:33 1:52:33<br /> 11. 10 Sonia Goossens 1:56:16 1:56:16<br /> 12. 4 Roel Goossens 1:38:05 2:45:00 4:23:05<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O5">5 Wagener</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 12 Jan Lemmens, Jan Gilot, Jan Waelbers 38:01 38:01 <br /> 2. 3 Dick Duco, Frans Van de Moortel, Bart Delobel 41:21 41:21<br /> 3. 7 Guido Timmers, Jos Thys, Jeroen Hoekx 42:03 42:03<br /> 4. 1 Sara Hendrickx, Elien Melis, Stafan Thiels 43:38 43:38<br /> 5. 10 Ronald Ooms, Tom Nijsten, Jan Oeyen 44:46 44:46<br /> 6. 8 Rudi Aerts, Leen Wouters, Wouter Leeuws 46:20 46:20<br /> 7. 2 Erik Vande Weijer, Michel Ooms, Roel Van de Moortel 48:19 48:19<br /> 8. 5 Jo Linten, Gert Claes, Marie Kristien Lenaerts 49:07 49:07<br /> 9. 6 An Verberne, Marijs Van de Weyer, Ronny Timmers 55:55 55:55<br /> 10. 11 Anita Baerts, Sam Deferm, Ellen Omblets 56:46 56:46<br /> 11. 9 Aswald Van Bockstal, William Nique, Paul Bolsens 1:00:22 1:00:22<br /> 12. 4 Roel Goossens, Kris Van Gelder, Michel Huysmans 1:06:45 1:06:45<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O6">6 oro-hydro</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 3 Geert Simkens 32:02 32:02<br /> 2. 5 Tom Mari�n 37:53 37:53<br /> 3. 8 Niel Deijgers 42:48 42:48<br /> 4. 7 Greet Oeyen 43:02 43:02<br /> 5. 12 Roger Vanaken 46:16 46:16<br /> 6. 4 Frank Vinckx 1:06:32 1:06:32<br /> 7. 10 Veerle Tulleneers 1:09:42 1:09:42<br /> 8. 2 Elex De Roeck 55:28 15:00 1:10:28<br /> 9. 6 Lucien Bosmans 1:13:21 1:13:21<br /> 10. 9 Lily-Anne Cole 1:24:43 1:24:43<br /> 11. 1 Katrien Bruyninckx 1:13:58 15:00 1:28:58<br /> 12. 11 Johan Claes 1:34:02 1:34:02<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O7">7 Special</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 12 Jan Gilot 43:27 43:27<br /> 2. 2 Roel Van de Moortel 49:10 49:10<br /> 3. 6 Ronny Timmers 50:44 50:44<br /> 4. 3 Bart Delobel 51:00 51:00<br /> 5. 9 William Nicque 56:28 56:28<br /> 6. 11 Sam Deferm 59:14 59:14<br /> 7. 10 Jan Oeyen 1:03:02 1:03:02<br /> 8. 7 Henrik Lisby 1:04:18 1:04:18<br /> 9. 8 Rudi Aerts 1:04:32 1:04:32<br /> 10. 5 Jo Linten 1:05:31 1:05:31<br /> 11. 1 Elien Melis 2:00:52 15:00 2:15:52<br /> 12. 4 Johan Desmidt 1:41:50 1:15:00 2:56:50<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="O8">8 Biathlon-Wagener</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Pl Naam Looptijd Straftijd Resultaat<br /> -- ------------------------ --------- --------- ---------<br /> 1. 7 Hamok 2 50:48 50:48<br /> 2. 3 LukRaak 58:10 58:10<br /> 3. 5 team KOL 58:17 58:17<br /> 4. 1 Flemish O-babes + 1:01:51 1:01:51<br /> 5. 2 kop nog staart 1:03:30 1:03:30<br /> 6. 4 O-ME-GAT 1:10:12 1:10:12<br /> 7. 8 Stigmannen 1:13:25 1:13:25<br /> 8. 10 Borasca 2 58:55 15:00 1:13:55<br /> 9. 11 Borasca 1 1:15:47 1:15:47<br /> 10. 12 DAKANI 1:24:09 1:24:09<br /> 11. 9 VET-TROL 1:32:21 1:32:21<br /> 12. 6 Hamok 1 1:32:49 45:00 2:17:49<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 6750 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MOLS Greta BEL D40 hamok 1:22:35<br /> 2. SILVI Simonne BEL D50 K.O.L. 1:40:52<br /> 3. DAMS Tinny BEL D21 K.O.L. 2:05:52<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 4590 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL D45 Omega 56:08<br /> 2. TIELEMANS Angela BEL D-20 K.O.L. 1:06:45<br /> 3. VERSCHUREN Sanne BEL D-16 TROL 1:23:13<br /> 4. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:25:52<br /> 5. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 1:32:33<br /> 6. VANDEN ABEELE Elizabeth BEL D60 Omega 2:43:01<br /> 7. GRAULS Suzanne BEL D60 Omega 2:43:02<br /> DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. not classified<br /> JANSSENS Juliette BEL D55 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 2790 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LIMBORGS Nathalie BEL D-14 Omega 35:06<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 6750 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LAENEN Frans BEL H45 TROL 48:41<br /> 2. GENAR Jeremy BEL H-16 TROL 58:54<br /> 3. HOEKX Willy BEL H45 hamok 1:01:09<br /> 4. GENAR Dirk BEL H40 TROL 1:04:08<br /> 5. HERMANS Eddy BEL H45 Omega 1:04:47<br /> 6. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 1:06:07<br /> 7. KELLENS Jean-Pierr BEL H50 K.O.L. 1:11:37<br /> 8. VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok 1:11:39<br /> 9. MELIS Luc BEL H40 hamok 1:14:17<br /> 10. TOELEN Jan BEL H40 K.O.L. 1:17:23<br /> 11. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 1:17:48<br /> 12. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:18:03<br /> 13. SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. 1:18:35<br /> 14. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 1:22:41<br /> 15. BUKENBERGS André BEL H55 hamok 1:23:02<br /> 16. MERTENS Bert BEL H21 Borasca 1:24:32<br /> 17. VAN CANEGHEM Albert BEL H45 K.O.L. 1:26:17<br /> 18. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 1:27:38<br /> 19. MOOY Karst H-16 Argus 1:30:54<br /> SELS Dieter BEL H21 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 4590 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FABR� Dirk BEL H40 Omega 57:40<br /> 2. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 1:02:18<br /> 3. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 1:02:54<br /> 4. TOELEN Roger BEL H70 K.O.L. 1:08:58<br /> 5. SCHLEEGER Raimund GER H60 K.O.L. 1:19:01<br /> 6. CALLENS Albert BEL H60 Omega 1:20:45<br /> 7. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:21:40<br /> 8. MOOY Dicky H55 Argus 1:27:25<br /> 9. DE KEERSMAECKER Guido BEL H60 Omega 2:43:09<br /> MOOIJ Herman BEL H21 Argus not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /></body><br /></html>

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives