Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Zaterdag 23 oktober:
LOS-6 in De Hemptinne (Leuven).

Wedstrijd uit de Leuven Orienteering Series.

Donderdag 28 oktober:
HOS-7 in Runkst.

Wedstrijd uit de Hasselt Orienteering Series.

Dinsdag 2 november:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 6 november:
Nationale in Dilsenerbos.

Bart VdM en Patrick W. hebben de handen in elkaar geslagen om een nationale wedstrijd aan te bieden. Uitzonderlijk is dit op een zaterdag omdat dit ter vervanging is van de in januari gecancelde wedstrijd.

Vrijdag 12 november:
Avondwedstrijd in Sledderlo.

Merlijn V.R. wil bewijzen dat ook jongeren in staat zijn om een wedstrijd te organiseren. Vergeet uw lamp niet want het zal nodig zijn!!!

Zondag 21 november:
Herfstwisselbeker.

Op de kaart Vlasmeer wordt gestreden om de Herfstwisselbeker. Dit is een wedstrijd op oro-hydrokaarten maar lopen op een klassieke IOF-kaart is ook mogelijk.
Opgelet: dit is de eerste wedstrijd van de Forestcup.

Zondag 5 december:
Sinterklaascross in Leopoldsburg.

Nu de Coronabeperkingen grotendeels achter ons liggen heeft de Sint toegezegd om ons opnieuw een bezoekje te brengen. Kindjes die hem een bezoekje willen brengen moeten wel inschrijven voor 21 november.

Dinsdag 7 december:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

13/08/2005 door Koen Bosmans
Resultaten Pijnven-Noord 13/08/2004

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=991">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 13/08/2005 @ 21:46:54</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup>HELGA Orienteering Software � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:07">D:07</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#Particip">Participation</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 8200 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL D45 Omega 1:17:17 9'25"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TULLENEERS Veerle BEL D21 Borasca 0:58:49 8'06"<br /> 2. BRUYNINCKX Katrien BEL D-20 K.O.L. 1:14:03 10'11"<br /> 3. PUT Christine BEL D40 hamok 1:14:54 10'19"<br /> 4. BAES Alexandra BEL D40 hamok 1:20:02 11'01"<br /> 5. ZWICKER Olga D21 Argus 1:30:53 12'31"<br /> LINTEN Tina BEL D21 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 5490 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERWIMP Ria BEL D55 A.S.U.B. 0:56:38 10'18"<br /> 2. DRIESEN Marina BEL D45 Omega 1:03:53 11'38"<br /> 3. LENAERTS Marie-Kris BEL D45 K.O.L. 1:03:54 11'38"<br /> 4. FABR� Miek BEL D-18 Omega 1:04:51 11'48"<br /> 5. DE BIOURGE Catherine BEL D40 C.O. P�gase 1:05:30 11'55"<br /> 6. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 1:08:21 12'26"<br /> 7. TIELEMANS Angela BEL D-20 K.O.L. 1:08:30 12'28"<br /> 8. VERBERNE An BEL D35 hamok 1:09:01 12'34"<br /> 9. DETHAL Monique BEL D45 Omega 1:09:39 12'41"<br /> 10. HENDRICKX Liset BEL D50 Omega 1:11:00 12'55"<br /> 11. LINTEN Eugenie BEL D55 K.O.L. 1:16:23 13'54"<br /> 12. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:16:55 14'00"<br /> 13. MINET Martine BEL D45 O.L.V. Eifel 1:18:00 14'12"<br /> 14. COLE Lily-Anne BEL D50 TROL 1:22:33 15'02"<br /> 15. HENKES Julia BEL D-14 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:23:57 15'17"<br /> 16. ROELING Monica D40 KOVZ 1:26:02 15'40"<br /> 17. DE MEYER Betty BEL D40 TROL 1:28:28 16'06"<br /> 18. MOLS Ellen BEL D21 hamok 1:59:17 21'43"<br /> HENKES Katharina BEL D-18 O.L.G. St. Vith "ARDOC" not classified<br /> MOLS Francine BEL D45 K.O.L. not classified<br /> SWINNEN Lea BEL D45 Omega not classified<br /> VANREUSEL Julienne BEL D45 K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:05">D:05</A> , 4050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DESTREE Marie BEL D21 Hainaut O.C. 0:39:24 9'43"<br /> 2. VERDEYEN Sien BEL D-14 Omega 0:41:39 10'17"<br /> 3. BOLSENS Vanessa BEL D21 TROL 0:49:17 12'10"<br /> 4. HENDRICKX Maria BEL D55 Omega 0:49:32 12'13"<br /> 5. BLOMMEN Paulette BEL D50 Omega 0:49:34 12'14"<br /> 6. IGNOUL Jeanne BEL D50 Omega 0:51:10 12'38"<br /> 7. DE BAEDTS Tamara BEL D-14 TROL 0:54:37 13'29"<br /> 8. EYKMANS Lisette BEL D50 K.O.L. 0:55:43 13'45"<br /> 9. DANNEMARK Ilana BEL D-16 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:00:15 14'52"<br /> 10. DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. 1:01:21 15'08"<br /> 11. ANTHONIS Gerd BEL D40 Omega 1:02:14 15'21"<br /> 12. METTEN Marie-Christine BEL D45 K.O.L. 1:08:21 16'52"<br /> 13. MOREAU SCUVEE Jacqueline BEL D50 C.O. Li�ge 1:09:29 17'09"<br /> 14. VAN DINGENEN Ann BEL D21 K.O.L. 1:09:58 17'16"<br /> 15. JANSSENS Juliette BEL D55 hamok 1:10:01 17'17"<br /> 16. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 1:12:39 17'56"<br /> 17. GOOSSENS Sonia BEL D40 Borasca 1:17:51 19'13"<br /> 18. PEETERS Evelien BEL D-14 TROL 1:20:27 19'51"<br /> 19. LIMBORGS Nathalie BEL D-14 Omega 1:27:07 21'30"<br /> 20. BRESSELEERS Frie BEL D60 TROL 1:27:15 21'32"<br /> 21. BELLEMANS Kathleen BEL D21 TROL 1:30:21 22'18"<br /> MARIEN Gilberte BEL D60 K.O.L. not classified<br /> ZWICKER Christa BEL D55 Argus not classified<br /> BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:06">D:06</A> , 2540 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Elke BEL D-10 Omega 0:25:11 9'54"<br /> 2. DEVOS Sofie D-14 V.V.O. 0:29:44 11'42"<br /> 3. NYS Sonja D40 V.V.O. 0:32:51 12'55"<br /> 4. GENAR Gina BEL D-14 TROL 0:33:18 13'06"<br /> 5. ROOMAN Claudia BEL D-10 TROL 0:37:29 14'45"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:07">D:07</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. OEYEN Greet BEL D21 hamok 0:55:32 7'38"<br /> 2. FREDERICKX An BEL D21 A.S.U.B. 1:22:45 11'23"<br /> 3. WOUTERS LEEN BEL D40 Omega 1:25:12 11'44"<br /> 4. HENKES Maria BEL D40 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:32:07 12'41"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 9050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN DER KLEIJ Dries BEL HE hamok 0:56:14 6'12"<br /> 2. HOEKX Jeroen BEL H-20 hamok 0:56:38 6'15"<br /> 3. LINTEN Jo BEL H21 K.O.L. 0:58:37 6'28"<br /> 4. JANSSENS Tomy BEL H21 Omega 0:59:10 6'32"<br /> 5. VAN DER KLEIJ Thomas BEL H-20 hamok 1:03:03 6'58"<br /> 6. GOOSSENS Paul BEL H35 K.O.L. 1:05:07 7'11"<br /> 7. HEUNINCKX Dries BEL H21 K.O.L. 1:05:08 7'11"<br /> 8. HERMANS Luc BEL H40 hamok 1:07:58 7'30"<br /> 9. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 1:08:26 7'33"<br /> 10. BAERT Serge BEL H40 K.O.L. 1:10:07 7'44"<br /> 11. JACOBS Dirk BEL H35 K.O.L. 1:10:13 7'45"<br /> 12. BOCKX Niels BEL H21 K.O.L. 1:11:54 7'56"<br /> 13. SILLIEN Freddy BEL H55 C.O. P�gase 1:13:54 8'09"<br /> 14. VAN DE MOORTEL Roel BEL H21 Omega 1:14:26 8'13"<br /> 15. SCHUTJES Stefaan BEL H21 hamok 1:19:14 8'45"<br /> 16. VANDEKERCKHOVE Marc BEL H45 hamok 1:19:24 8'46"<br /> 17. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 1:24:28 9'19"<br /> 18. SCHILDERMANS Bob BEL H21 hamok 1:26:19 9'32"<br /> 19. MEEUWSSEN Marc BEL H40 TROL 1:27:13 9'38"<br /> 20. MOOIJ Herman BEL H21 Argus 1:28:24 9'46"<br /> 21. DE CONINCK Johan BEL H45 K.O.L. 1:29:14 9'51"<br /> 22. BOSMANS Koen BEL H21 Omega 1:30:14 9'58"<br /> 23. CLAES Bert BEL H21 V.V.O. 2:02:14 13'30"<br /> 24. VAN DE WEIJER Erik BEL H40 Omega 2:06:40 13'59"<br /> 25. MULLER Eelco NED H21 AMOR 2:06:45 14'00"<br /> HENDRICKX Wannes BEL H21 K.O.L. not classified<br /> PASQUASY Fabien BEL H21 Hainaut O.C. not classified<br /> SELS Dieter BEL H21 hamok not classified<br /> THOREZ Janik BEL H21 Omega not classified<br /> SIMKENS Geert BEL H21 K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 8200 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LAENEN Frans BEL H45 TROL 0:51:09 6'14"<br /> 2. WALLAERT Kim BEL H-18 Omega 0:54:04 6'35"<br /> 3. DEIJGERS Dirk BEL H40 hamok 0:54:57 6'42"<br /> 4. JACOBS Fran�ois BEL H40 Omega 0:57:50 7'03"<br /> 5. TIMMERS Guido BEL H40 hamok 1:01:13 7'27"<br /> 6. CLAES Marc BEL H40 hamok 1:04:08 7'49"<br /> 7. ENGELEN Luc BEL H40 hamok 1:06:23 8'05"<br /> 8. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:07:50 8'16"<br /> 9. HOCK Patrick BEL H21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:09:45 8'30"<br /> 10. VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok 1:10:44 8'37"<br /> 11. LEMMENS Jan BEL H40 Omega 1:17:35 9'27"<br /> 12. VAN DER ELST Jan BEL H40 Omega 1:18:39 9'35"<br /> 13. DECKX Guy BEL H45 hamok 1:19:16 9'40"<br /> 14. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 1:24:45 10'20"<br /> 15. LOMMELEN Koen H21 V.V.O. 1:25:44 10'27"<br /> 16. WALBERS Johan BEL H45 K.O.L. 1:28:09 10'45"<br /> 17. PLEES Roger BEL H60 Borasca 1:34:45 11'33"<br /> 18. VINKX Frank BEL H40 Omega 1:52:50 13'45"<br /> CEULEMANS Dirk BEL H40 Omega not classified<br /> MAES Dirk BEL H40 hamok not classified<br /> DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BECKERS Martin BEL H45 hamok 0:49:00 6'44"<br /> 2. DEIJGERS Niel BEL H-18 Omega 0:53:50 7'24"<br /> 3. HOEKX Willy BEL H45 hamok 0:55:10 7'35"<br /> 4. GILOT Jos BEL H50 K.O.L. 0:58:19 8'01"<br /> 5. MARINUS Daniel BEL H40 TROL 0:59:40 8'13"<br /> 6. NICQUE William BEL H45 TROL 1:03:27 8'44"<br /> 7. AERTS Andre BEL H50 hamok 1:07:10 9'15"<br /> 8. CORTHOUTS Paul BEL H45 K.O.L. 1:07:53 9'21"<br /> 9. HERMANS Eddy BEL H45 Omega 1:08:30 9'26"<br /> 10. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 1:09:26 9'33"<br /> 11. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 1:09:27 9'33"<br /> 12. IGNOUL Jean BEL H45 K.O.L. 1:10:40 9'44"<br /> 13. DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. 1:10:46 9'44"<br /> 14. JEANMENNE Serge BEL H55 Balise 10 1:10:49 9'45"<br /> 15. BOSMANS Lucien BEL H45 hamok 1:13:24 10'06"<br /> 16. SWICKER Dirk BEL H60 Argus 1:13:43 10'09"<br /> 17. IN 'T GROEN Mike NED H55 TROL 1:15:03 10'20"<br /> 18. METTEN Rony BEL H45 Omega 1:15:53 10'27"<br /> 19. LIMBORGS Rudi BEL H40 Omega 1:17:46 10'42"<br /> 20. VAN BOSCH Julien BEL H45 TROL 1:18:25 10'48"<br /> 21. VANDEWEYER Eddie BEL H45 K.O.L. 1:20:42 11'06"<br /> 22. THIJS Jos BEL H55 hamok 1:22:14 11'19"<br /> 23. GROETAERS Andr� BEL H45 Omega 1:22:19 11'20"<br /> 24. PEETERS Leopold BEL H45 K.O.L. 1:22:33 11'22"<br /> 25. FABR� Dirk BEL H40 Omega 1:25:33 11'47"<br /> 26. MOOY Karst H-16 Argus 1:26:44 11'56"<br /> 27. KESSEL Daniel BEL H40 O.L.V. Eifel 1:28:29 12'11"<br /> 28. VAN ROOST Frank BEL H45 Omega 1:32:10 12'41"<br /> 29. HEIMENS Frank H35 Argus 1:34:52 13'04"<br /> 30. HEESKENS Ger NED H50 K.O.L. 1:36:33 13'17"<br /> 31. SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. 1:39:55 13'45"<br /> 32. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:44:18 14'21"<br /> 33. VAESSEN Rik NED H-20 V.V.O. 1:45:08 14'28"<br /> 34. KRAMPILTZ Richard BEL H50 hamok 2:56:49 24'21"<br /> BOLSENS Paul BEL H50 TROL not classified<br /> COOLS Rudy BEL H45 hamok not classified<br /> KENNIS Hennie H45 KOVZ not classified<br /> RENDERS Willy BEL H50 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 5490 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:46:30 8'28"<br /> 2. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 0:50:47 9'15"<br /> 3. BUKENBERGS Andr� BEL H55 hamok 0:52:29 9'33"<br /> 4. HULLY Eric BEL H50 Alta�r C.O. 0:52:34 9'34"<br /> 5. OOMS Michel BEL H65 Omega 0:52:41 9'35"<br /> 6. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 0:53:10 9'41"<br /> 7. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 0:54:29 9'55"<br /> 8. HEUNINCKX Luc BEL H50 K.O.L. 0:54:52 9'59"<br /> 9. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 0:57:33 10'28"<br /> 10. LAMON Willy BEL H55 Alta�r C.O. 0:57:46 10'31"<br /> 11. NIJS August BEL H75 hamok 0:59:16 10'47"<br /> 12. NIJSTEN Tom BEL H-16 Borasca 0:59:29 10'50"<br /> 13. VANDAELE Willy BEL H55 hamok 1:00:21 10'59"<br /> 14. SWERTS Danny BEL H40 hamok 1:00:25 11'00"<br /> 15. LIMBORGS Yves BEL H-16 Omega 1:00:58 11'06"<br /> 16. PEETERS Hans BEL H-16 TROL 1:01:21 11'10"<br /> 17. WALLAERT Patrick BEL H45 Omega 1:01:55 11'16"<br /> 18. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 1:02:40 11'24"<br /> 19. BR�LS Clemens BEL H70 O.L.V. Eifel 1:04:15 11'42"<br /> 20. SCUVEE Robert BEL H55 C.O. Li�ge 1:07:26 12'16"<br /> 21. DESMET Luc BEL H50 K.O.L. 1:13:06 13'18"<br /> 22. VAN DINGENEN Roger BEL H60 K.O.L. 1:14:35 13'35"<br /> 23. REINERTZ Ewald BEL H65 O.L.V. Eifel 1:15:50 13'48"<br /> 24. BERTOLO Paul BEL H55 TROL 1:16:11 13'52"<br /> 25. NIJSTEN Roland BEL H45 Borasca 1:17:12 14'03"<br /> 26. OFFERMAN Engelbert BEL H65 O.L.V. Eifel 1:17:30 14'06"<br /> 27. MELLEBEEK Phil BEL H65 hamok 1:18:16 14'15"<br /> 28. BAYI Jean BEL H65 O.L.V. Eifel 1:20:10 14'36"<br /> 29. SCHLEEGER Raimund GER H60 K.O.L. 1:20:40 14'41"<br /> 30. BOSCH Alfons BEL H60 TROL 1:23:00 15'07"<br /> 31. VAN GANSEN Marc BEL H45 TROL 1:23:30 15'12"<br /> 32. LUYTEN Jean BEL H45 Omega 1:30:03 16'24"<br /> 33. MARIEN Jan H40 V.V.O. 1:32:23 16'49"<br /> 34. OOMS Kris H40 V.V.O. 1:33:25 17'00"<br /> 35. DE VALCK Georges H50 V.V.O. 1:55:31 21'02"<br /> 36. VAN DE WAL - H50 V.V.O. 2:44:45 30'00"<br /> BYLEMANS Jos BEL H55 K.O.L. not classified<br /> DEN TROOSTER Jozef BEL H55 Omega not classified<br /> FREDERICKX Herman BEL H60 Omega not classified<br /> LEEUWS Wouter BEL H-16 Omega not classified<br /> TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. not classified<br /> TIMMERMANS Robert BEL H60 A.S.U.B. not classified<br /> WAELBERS Jan BEL H70 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 4050 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MICHIELS Yannick BEL H-14 K.O.L. 0:30:23 7'30"<br /> 2. VAN BAELEN Michael BEL H-14 TROL 0:40:35 10'01"<br /> 3. DE RIJK Adrianus BEL H70 K.O.L. 0:41:24 10'13"<br /> 4. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 0:42:06 10'23"<br /> 5. VAN DE MOORTEL Frans BEL H70 Omega 0:43:08 10'39"<br /> 6. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 0:46:58 11'35"<br /> 7. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 0:58:16 14'23"<br /> 8. VOS Frans NED H70 Argus 0:58:34 14'27"<br /> 9. VAN HEES Jan BEL H65 K.O.L. 1:01:56 15'17"<br /> 10. MEYNEN Frederik BEL H-14 hamok 1:04:58 16'02"<br /> 11. BEELAERT Norbert BEL H65 hamok 1:05:22 16'08"<br /> 12. DEIJGERS Jean BEL H70 Omega 1:08:03 16'48"<br /> 13. EVRARD Michel BEL H70 O.L.V. Eifel 1:12:56 18'00"<br /> 14. SCHONEWILLE Kasper H-14 V.V.O. 1:17:21 19'05"<br /> 15. SCHONEWILLE Rudy H55 V.V.O. 1:18:08 19'17"<br /> 16. MOOY Dicky H55 Argus 1:25:09 21'01"<br /> 17. COOLS Wesley BEL H-12 hamok 1:37:37 24'06"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:06">H:06</A> , 2540 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GILLET Julien BEL H-12 A.S.U.B. 0:18:34 7'18"<br /> 2. DE POOTER Erik H40 V.V.O. 0:18:57 7'27"<br /> 3. MARINUS Dieter BEL H-12 TROL 0:19:06 7'31"<br /> 4. GILLET Thomas BEL H-10 A.S.U.B. 0:19:32 7'41"<br /> 5. ROOMAN Michael BEL H-10 TROL 0:21:36 8'30"<br /> 6. LEEUWS Evert BEL H-10 Omega 0:21:37 8'30"<br /> 7. VERVOORT Nick BEL H-12 TROL 0:24:14 9'32"<br /> 8. VAN BOUWEL Kristof BEL H-12 TROL 0:25:03 9'51"<br /> 9. FABR� Nelis BEL H-10 Omega 0:25:51 10'10"<br /> 10. VAN BOSCH Bart BEL H-12 TROL 0:30:39 12'04"<br /> 11. VERVOORT Ben BEL H-12 TROL 0:35:28 13'57"<br /> 12. KERGER Andr� BEL H70 Omega 0:36:09 14'13"<br /> 13. LEJOLY Matthieu BEL H-12 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:37:38 14'48"<br /> 14. VERVOORT Tom BEL H-12 TROL 0:47:37 18'44"<br /> 15. GELDOF Ian BEL H-10 hamok 1:31:57 36'12"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:07">H:07</A> , 7260 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN DER KLEIJ Jeroen BEL H21 hamok 0:45:20 6'14"<br /> 2. VERVOORT Wim BEL H35 TROL 0:45:42 6'17"<br /> 3. BERNARD Christophe BEL H21 A.S.U.B. 0:50:38 6'58"<br /> 4. GENAR Jeremy BEL H-16 TROL 0:51:30 7'05"<br /> 5. GILOT Jan BEL H21 K.O.L. 0:51:46 7'07"<br /> 6. FRANSSEN Desmond BEL H21 TROL 0:52:54 7'17"<br /> 7. DELOBEL Bart BEL H21 Omega 0:53:35 7'22"<br /> 8. DEFERM Sam BEL H21 Borasca 0:54:17 7'28"<br /> 9. THIELS Stefan BEL H21 Borasca 0:54:38 7'31"<br /> 10. MARIEN Tom BEL H21 K.O.L. 0:55:17 7'36"<br /> 11. NIJSTEN No�l BEL H35 Borasca 0:57:11 7'52"<br /> 12. VERDEYEN Jochen BEL H-18 Omega 0:58:30 8'03"<br /> 13. FRANSSEN Winston BEL H-20 TROL 1:00:48 8'22"<br /> 14. DE ROECK Alex BEL H-18 Omega 1:00:51 8'22"<br /> 15. AERTS Rudi BEL H40 Omega 1:01:57 8'31"<br /> 16. VANAKEN Roger BEL H50 Omega 1:02:20 8'35"<br /> 17. VERVOORT Karl BEL H40 TROL 1:02:28 8'36"<br /> 18. GENAR Dirk BEL H40 TROL 1:02:48 8'39"<br /> 19. GILLET Christian BEL H40 A.S.U.B. 1:05:01 8'57"<br /> 20. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 1:09:12 9'31"<br /> 21. HOCK Michael BEL H21 O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:11:48 9'53"<br /> 22. BRUFFAERTS Jonathan BEL H-18 Omega 1:14:27 10'15"<br /> 23. HEIKOOP Anne NED H45 K.O.L. 1:14:38 10'16"<br /> 24. OOMS Leopold BEL H50 TROL 1:15:25 10'23"<br /> 25. JANSSEN Herman BEL H45 TROL 1:15:42 10'25"<br /> 26. VAN GELDER Kris BEL H35 Omega 1:18:28 10'48"<br /> 27. CAELEN Lucien BEL H40 Omega 1:20:25 11'04"<br /> 28. BELLEMANS Walter BEL H45 TROL 1:23:41 11'31"<br /> 29. WENS Frans BEL H55 TROL 1:23:44 11'32"<br /> 30. DUCRO Dick BEL H45 Omega 1:27:32 12'03"<br /> 31. ADDIERS Chris BEL H45 Omega 1:28:00 12'07"<br /> 32. DE BRUYNE Albert BEL H45 Omega 1:33:24 12'51"<br /> 33. KEUPPENS Karl BEL H35 Omega 1:34:39 13'02"<br /> 34. BUYTAERT Anton BEL H50 Omega 1:40:25 13'49"<br /> 35. BAMBYNEK Christoph GER H40 Omega 2:02:42 16'54"<br /> DESMIDT Johan BEL H35 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Particip">Participation per club</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 61<br /> K.O.L. 52<br /> hamok 47<br /> TROL 40<br /> V.V.O. 12<br /> Borasca 9<br /> Argus 8<br /> A.S.U.B. 7<br /> O.L.G. St. Vith "ARDOC" 7<br /> O.L.V. Eifel 7<br /> Alta�r C.O. 2<br /> C.O. Li�ge 2<br /> C.O. P�gase 2<br /> Hainaut O.C. 2<br /> KOVZ 2<br /> AMOR 1<br /> Balise 10 1<br /> <b>Total: 262

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives