Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Vrijdag 22 februari:
BK avond op Schootshei (Opoeteren).

Dit keer zorgt Marc K. voor de baanlegging. Ook voor dit kampioenschap kan je maar beter zorgen dat je koplamp volledig opgeladen is en neem je maar best een reserve lamp mee.

Dinsdag 12 maart:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 24 maart:
Regionale in Sledderlo.

Merlijn VR heeft de uitdaging aangenomen om als jongere een baanlegging te verzorgen. We zijn allemaal benieuwd naar het resultaat en zullen dus met zijn allen aanwezig zijn op deze wedstrijd.

Dinsdag 4 april:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

30/07/2005 door Jan Delobel
Resultaten Gerhagen - Bosloop - 30/07/2005

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=986">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 30/07/2005 @ 13:24:57</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup>HELGA Orienteering Software � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#Particip">Participation</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 8820 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. WOUTERS LEEN BEL D40 Omega 1:23:16 9'26"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 7120 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. RIJNVIS Klaudia D21 ARGUS 1:15:44 10'38"<br /> 2. DIERCKX Karine BEL D40 Omega 1:23:31 11'43"<br /> 3. SWINNEN Lea BEL D45 Omega 1:29:22 12'33"<br /> 4. DEVOGELAERE Jenny BEL D40 hamok 1:30:27 12'42"<br /> 5. BRUYNSEELS Godelieve BEL D50 hamok 1:31:12 12'48"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 4960 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HERNANDES Mare D40 V.V.O. 0:48:29 9'46"<br /> 2. KROLS Hilde BEL D40 K.O.L. 0:49:44 10'01"<br /> 3. REYNDERS Kathleen BEL D40 K.O.L. 0:50:28 10'10"<br /> 4. BLOMMEN Paulette BEL D50 Omega 0:53:46 10'50"<br /> 5. VANHOREBEEK Myriam BEL D35 Omega 1:01:43 12'26"<br /> 6. VERBERNE An BEL D35 hamok 1:02:33 12'36"<br /> 7. WOUTERS Hilde BEL D45 Omega 1:04:12 12'56"<br /> 8. CUYPERS Martine BEL D35 Omega 1:08:25 13'47"<br /> 9. MINET Martine BEL D45 O.L.V. Eifel 1:14:47 15'04"<br /> 10. STEENAERTS Lydie BEL D50 hamok 1:16:09 15'21"<br /> 11. MOOY-DURIEUX Dicky NED D55 ARGUS 1:19:49 16'05"<br /> 12. FEYS Lieve BEL D50 Omega 1:20:04 16'08"<br /> 13. BRESSELEERS Frie BEL D60 TROL 1:27:18 17'36"<br /> 14. ANTHONIS Gerd BEL D40 Omega 1:35:55 19'20"<br /> 15. METTEN Marie-Christine BEL D45 K.O.L. 1:48:02 21'46"<br /> 16. DE BOCK Greta BEL D35 hamok 1:48:13 21'49"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 3250 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Elke BEL D-10 Omega 0:37:25 11'30"<br /> 2. THEYS Charlotte BEL D-10 Omega 0:42:49 13'10"<br /> 3. DE BAEDTS Tamara BEL D-14 TROL 0:45:01 13'51"<br /> 4. GOFFIN Magda BEL D65 K.O.L. 0:45:42 14'03"<br /> 5. VAN DE CRUYS Nicole BEL D45 K.O.L. 0:48:53 15'02"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 8820 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. JACOBS Fran�ois BEL H40 Omega 0:54:58 6'13"<br /> 2. MELLEBEEK Bart BEL H35 hamok 0:57:35 6'31"<br /> 3. TIMMERS Ronny BEL H21 hamok 1:00:16 6'49"<br /> 4. BOONS TOMMIE BEL H21 Omega 1:02:15 7'03"<br /> 5. HERMANS Luc BEL H40 hamok 1:02:20 7'04"<br /> 6. HENDRICKX Wannes BEL H21 K.O.L. 1:03:39 7'12"<br /> 7. SCHILDERMANS Bob BEL H21 hamok 1:04:25 7'18"<br /> 8. DE BRUYN David BEL H21 TROL 1:04:33 7'19"<br /> 9. DENIJFT Lode BEL H35 hamok 1:08:00 7'42"<br /> 10. RENDERS Willy BEL H50 hamok 1:12:11 8'11"<br /> 11. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 1:12:39 8'14"<br /> 12. VAN DER ELST Jan BEL H40 Omega 1:13:59 8'23"<br /> 13. TICKET Bart BEL H40 Omega 1:18:46 8'55"<br /> 14. COOLS Rudy BEL H45 hamok 1:21:53 9'17"<br /> 15. HUYSMANS Micha�l BEL H35 Omega 1:34:00 10'39"<br /> 16. OOMS Jean BEL H60 hamok 1:38:46 11'11"<br /> 17. GOOSSENS Roel BEL H21 Omega 1:42:24 11'36"<br /> VANWELDEN Berno H40 Indiv. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 7120 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BOCKX Niels BEL H21 K.O.L. 0:48:40 6'50"<br /> 2. THOREZ Janik BEL H21 Omega 0:49:17 6'55"<br /> 3. PEETERS Vital S BEL H40 K.O.L. 0:51:17 7'12"<br /> 4. VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok 0:52:21 7'21"<br /> 5. GENAR Dirk BEL H40 TROL 0:52:28 7'22"<br /> 6. ENGELEN Luc BEL H40 hamok 0:53:05 7'27"<br /> 7. MEYNEN Koen BEL H40 hamok 0:56:16 7'54"<br /> 8. DE BRUYN Jozef BEL H45 TROL 0:56:48 7'58"<br /> 9. NUTTIN Jos BEL H45 K.O.L. 0:57:06 8'01"<br /> 10. METTEN Rony BEL H45 Omega 0:57:27 8'04"<br /> 11. KESSEL Daniel BEL H40 O.L.V. Eifel 0:58:16 8'11"<br /> 12. AERTS Andre BEL H50 hamok 0:58:19 8'11"<br /> 13. STEENSSENS Ren� BEL H50 Balise 10 0:59:40 8'22"<br /> 14. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 1:00:32 8'30"<br /> 15. VANDEWEYER Eddie BEL H45 K.O.L. 1:00:57 8'33"<br /> 16. JANSSENS Gert BEL H21 hamok 1:01:27 8'37"<br /> 17. DE VRIENDT Adrien BEL H45 K.O.L. 1:02:16 8'44"<br /> 18. VERDEYEN Jochen BEL H-18 Omega 1:03:06 8'51"<br /> 19. IN 'T GROEN Mike NED H55 TROL 1:03:42 8'56"<br /> 20. OOMS Leopold BEL H50 TROL 1:04:32 9'03"<br /> 21. CORTHOUTS Paul BEL H45 K.O.L. 1:04:39 9'04"<br /> 22. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:04:47 9'05"<br /> 23. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 1:05:45 9'14"<br /> 24. IGNOUL Jean BEL H45 K.O.L. 1:05:56 9'15"<br /> 25. BERTOLO Paul BEL H55 TROL 1:06:46 9'22"<br /> 26. BUYTAERT Anton BEL H50 Omega 1:06:48 9'22"<br /> 27. BERTOLO Harold BEL H21 TROL 1:07:18 9'27"<br /> 28. MOOY Karst NED H55 ARGUS 1:07:28 9'28"<br /> 29. NIJST Ferdy BEL H55 K.O.L. 1:07:39 9'30"<br /> 30. KEUPPENS Karl BEL H35 Omega 1:07:51 9'31"<br /> 31. WENS Frans BEL H55 TROL 1:08:47 9'39"<br /> 32. AERTS Ludo BEL H50 hamok 1:09:11 9'43"<br /> 33. ROBRECHTS Johan BEL H40 K.O.L. 1:09:14 9'43"<br /> 34. FABR� Dirk BEL H40 Omega 1:10:17 9'52"<br /> 35. AERTS Marcel BEL H35 hamok 1:12:16 10'08"<br /> 36. DE BRUYNE Albert BEL H55 Omega 1:13:16 10'17"<br /> 37. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 1:13:29 10'19"<br /> 38. FRANSSENS Aime BEL H60 TROL 1:13:43 10'21"<br /> VAN ROOST Frank BEL H45 Omega 1:13:43 10'21"<br /> 40. VAN CANEGHEM Albert BEL H45 K.O.L. 1:15:31 10'36"<br /> 41. HOMBROECKX Jean Paul BEL H50 hamok 1:19:15 11'07"<br /> 42. VANHOUT Jef BEL H55 K.O.L. 1:22:02 11'31"<br /> 43. THEUNIS Marcel BEL H50 K.O.L. 1:22:25 11'34"<br /> 44. LIMBORGS Rudi BEL H40 Omega 1:23:26 11'43"<br /> 45. VANDERVELPEN Fran�ois BEL H50 Omega 1:35:40 13'26"<br /> BERWAERTS Dirk BEL H50 hamok not classified<br /> DELOBEL Paul BEL H50 Omega not classified<br /> DEN TROOSTER Jozef BEL H55 Omega not classified<br /> NEYENS Chris BEL H60 K.O.L. not classified<br /> VANAKEN Roger BEL H50 Omega not classified<br /> VANDAELE Willy BEL H55 hamok not classified<br /> KETELERS Knut BEL H45 Omega disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 4960 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:38:50 7'49"<br /> 2. TIMMERS Ruben BEL H-18 hamok 0:42:06 8'29"<br /> 3. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:42:22 8'32"<br /> 4. LEEUWS Wouter BEL H-16 Omega 0:42:44 8'36"<br /> 5. MARIEN Jef BEL H60 K.O.L. 0:42:59 8'39"<br /> 6. VINKX Frank BEL H40 Omega 0:43:32 8'46"<br /> 7. OOMS Michel BEL H65 Omega 0:44:06 8'53"<br /> 8. TIMMERS Roger BEL H45 hamok 0:47:08 9'30"<br /> 9. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 0:50:50 10'14"<br /> 10. DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL 0:51:14 10'19"<br /> 11. VAN DE MOORTEL Frans BEL H70 Omega 0:51:28 10'22"<br /> 12. MELLEBEEK Phil BEL H65 hamok 0:53:06 10'42"<br /> 13. BAMBYNEK Christoph GER H40 Omega 0:54:07 10'54"<br /> 14. WAELBERS Jan BEL H70 Omega 0:55:07 11'06"<br /> 15. SMOLDERS Louis H60 Indiv. 0:55:15 11'08"<br /> 16. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 0:55:20 11'09"<br /> 17. THEUNKENS Pierre BEL H70 hamok 0:55:41 11'13"<br /> 18. SWERTS Danny BEL H40 hamok 0:56:55 11'28"<br /> 19. VAN HEES Jan BEL H65 K.O.L. 1:02:24 12'34"<br /> 20. LIMBORGS Yves BEL H-16 Omega 1:03:25 12'47"<br /> 21. BRIERS Marc BEL H50 K.O.L. 1:03:50 12'52"<br /> 22. STUBBE Jeroen BEL H-14 Omega 1:04:58 13'05"<br /> 23. OLAERTS Bart H35 Indiv. 1:05:53 13'16"<br /> 24. REINERTZ Ewald BEL H65 O.L.V. Eifel 1:06:25 13'23"<br /> 25. ELSEN Roman BEL H35 Omega 1:06:58 13'30"<br /> 26. OFFERMAN Engelbert BEL H65 O.L.V. Eifel 1:08:07 13'43"<br /> 27. PLESSERS Wouter BEL H-12 K.O.L. 1:12:32 14'37"<br /> 28. WEGGE Rony BEL H50 TROL 1:12:47 14'40"<br /> 29. BAYI Jean BEL H65 O.L.V. Eifel 1:15:38 15'14"<br /> 30. MEYNEN Frederik BEL H-14 hamok 1:22:58 16'43"<br /> 31. HERMANS Eddy BEL H45 Omega 1:33:19 18'48"<br /> 32. DE PRETER Flor BEL H55 Omega 1:36:09 19'23"<br /> 33. MOTTE Mark H21 Indiv. 2:21:36 28'32"<br /> DE COCK Wim BEL H75 Omega not classified<br /> THEYS Jeroen BEL H-14 Omega not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 3250 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. KEUPPENS Arno BEL H-10 Omega 0:34:55 10'44"<br /> 2. DELOBEL Jan BEL H21 Omega 0:39:41 12'12"<br /> 3. GRAULS Jacques BEL H65 Omega 0:42:27 13'03"<br /> 4. COOLS Wesley BEL H-12 hamok 0:45:59 14'08"<br /> 5. KREKELS Simon BEL H-10 TROL 0:49:06 15'06"<br /> 6. VAN BRUGGEN Mark BEL H55 TROL 0:49:20 15'10"<br /> 7. FABR� Nelis BEL H-10 Omega 0:49:51 15'20"<br /> 8. GELDOF Ian BEL H-10 hamok 0:53:03 16'19"<br /> 9. CEULEMANS Rob BEL H-10 Omega 1:07:25 20'44"<br /> 10. VERBIEST Jan H50 Indiv. 1:19:59 24'36"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Particip">Participation per club</A></H2><br /><PRE><tt><br /> Omega 49<br /> hamok 34<br /> K.O.L. 29<br /> TROL 15<br /> Indiv. 5<br /> O.L.V. Eifel 5<br /> ARGUS 3<br /> Balise 10 1<br /> V.V.O. 1<br /> <b>Total: 142

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives