Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items


4-daagse van Limburg

15-16-17-18 augustus organiseert OMEGA samen met KOVZ de 4 daagse van Limburg op de Weyervlakte, Pijnven Vlasmeer, Oirschotse heide en Oostelbeersche heide. 4 van de technisch meest uitdagende kaarten uit de regio.
Nieuw is de Ultimate Oro-Hydro cup.
Klik hier voor meer info.

Donderdag 25 juli:
HOS-4 in de wijk Torpedo.

Voor de 4e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series trekken we naar de Torpedowijk. Benieuwd wat de HOS-kern ons nu weer te bieden heeft.

Zaterdag 27 juli:
Wedstrijd in Gerhagen.

Baanlegger van dienst is Koen B., bosbeheerswerken hebben een groot deel van het bos opgekuist zodat veel onderbegroei√Įng verdwenen is.

Dinsdag 6 augustus:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Donderdag 15 t/m zondag 18 augustus:
4-daagse van Limburg.

Zie hierboven voor meer uitleg.

Donderdag 29 augustus:
HOS-5 in Hasselt centrum.

Voor de 5e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series blijven we in het centrum van de stad.

19/10/2009 door Jan Delobel
resultaten Herfstwisselbeker - Schootshei - 25/10/2009

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20091025/">Splits</a><br /><br><br /><a href="http://www.olomega.be/resultaten/20091025/20091025_HerfstWisselbeker.pdf">Herfstwisselbeker</a>

<a href="http://www.olomega.be/resultaten/20091025/">Splits</a><br /><a href="http://www.olomega.be/resultaten/20091025/20091025_HerfstWisselbeker.pdf">Herfstwisselbeker</a><br /><br><hr><br /><TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 25/10/2009 @ 16:36:56</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#D:05">D:05</A> <A HREF="#D:06">D:06</A> <A HREF="#D:08">D:08</A> <A HREF="#D:09">D:09</A> <A HREF="#D:10">D:10</A> <A HREF="#D:11">D:11</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#H:05">H:05</A> <A HREF="#H:06">H:06</A> <A HREF="#H:07">H:07</A> <A HREF="#H:08">H:08</A> <A HREF="#H:09">H:09</A> <A HREF="#H:10">H:10</A> <A HREF="#H:11">H:11</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 6400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Greet OEYEN BEL D21 Hamok4 0:52:39 8'13"<br /> 2. Miek FABR� BEL D21 Omega5 0:59:58 9'22"<br /> 3. Sien VERDEYEN BEL D-18 Omega6 1:20:45 12'37"<br /> 4. Kim STEEGEN BEL D21 Kol1 1:30:01 14'03"<br /> 5. Kathleen REYNDERS BEL D45 Kol4 1:32:44 14'29"<br /> 6. Margot VANDEMEULEBROEK BEL D-18 ASUB 1:34:31 14'46"<br /> 7. An FREDERICKX BEL D21 ASUB 1:37:25 15'13"<br /> 8. Jenny BUELENS BEL D45 ASUB 1:47:37 16'48"<br /> 9. Ellen BOURGONJON BEL D21 Trol1 2:10:10 20'20"<br /> 10. Carine LAMBEAU BEL D45 ASUB 2:10:11 20'20"<br /> Goele HERMANS BEL D21 Omega not classified<br /> Vanessa BOLSENS BEL D21 Trol6 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 5300 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Leen WOUTERS BEL D45 Omega5 0:56:47 10'42"<br /> 2. Hilde VERCAEREN BEL D45 Kol4 1:00:46 11'27"<br /> 3. Martine TAFFEIREN BEL D45 Hamok3 1:11:06 13'24"<br /> 4. An VERBERNE BEL D40 Hamok2 1:14:32 14'03"<br /> 5. Marijs VANDEWEYER BEL D40 Hamok5 1:26:55 16'23"<br /> 6. Jeanne IGNOUL BEL D55 Omega1 1:29:32 16'53"<br /> 7. Bernadette VANDERMEULEN BEL D55 C.O. Li�ge 1:36:49 18'16"<br /> 8. Paulette BLOMMEN BEL D55 Omega3 1:41:02 19'03"<br /> 9. Christiane TOEBINTE BEL D55 Balise 10 1:41:44 19'11"<br /> 10. Anita BAERTS BEL D50 Borasca 1:49:41 20'41"<br /> 11. Greta DE BOCK BEL D40 hamok 2:08:11 24'11"<br /> 12. Karine DIERCKX BEL D40 Omega 2:16:49 25'48"<br />O.C. Tinne VANHOUT BEL D21 K.O.L. 1:54:27 21'35"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:05">D:05</A> , 4200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Elke VERDEYEN BEL D-14 Omega5 1:02:26 14'51"<br /> 2. Monica ROELING NED D55 Trol6 1:06:00 15'42"<br /> 3. Maria HENDRICKX BEL D55 Omega1 1:12:39 17'17"<br /> 4. Lily-Anne COLE BEL D55 Trol5 1:14:20 17'41"<br /> 5. Charlotte THEYS BEL D-14 Omega3 1:15:32 17'59"<br /> 6. Gilberte MARIEN BEL D60 K.O.L. 1:24:00 20'00"<br /> 7. Marina DRIESEN BEL D50 Omega 1:24:48 20'11"<br /> 8. Simonne SILVI BEL D50 K.O.L. 1:27:30 20'50"<br /> 9. Lieve GEENS BEL D55 Trol7 1:44:33 24'53"<br />O.C. Sofie HERREMANS BEL D21 hamok 0:57:29 13'41"<br />O.C. Betty DE MEYER BEL D45 Trol2 1:10:29 16'46"<br />O.C. Erna VERSTRICHT BEL D45 Trol3 1:39:30 23'41"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:06">D:06</A> , 2900 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Naomi VAN OPSTAL D-10 K.O.L. 0:41:15 14'13"<br /> 2. Lesly MEERTEN BEL D-12 Indiv.VVO 0:41:43 14'23"<br /> 3. Roxanne GELDOF BEL D-10 hamok 0:42:27 14'38"<br /> 4. Lene ELSEN BEL D-10 Omega 0:44:09 15'13"<br /> 5. Sophie BROUCKAERT BEL D-10 VVO 96 0:44:11 15'14"<br /> 6. Lisa ELSEN BEL D-10 Omega 0:46:22 15'59"<br /> 7. Lisse CEULEMANS BEL D-10 TROL 0:46:51 16'09"<br /> 8. Lotte WILLEMS BEL D-10 Indiv. 0:48:55 16'52"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:08">D:08</A> , 7200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Els PUT BEL D50 Omega 1:07:25 9'21"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:09">D:09</A> , 6400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Hilde KROLS BEL D45 hamok 1:10:12 10'58"<br /> 2. Greta MOLS BEL D45 hamok 1:12:09 11'16"<br /> 3. Muriel CHOUFFART BEL D45 C.O. P�gase 1:16:41 11'58"<br /> 4. Godelieve BRUYNSEELS BEL D50 hamok 1:20:42 12'36"<br /> 5. Esther CLIERINCK BEL D21 K.O.L. 1:25:01 13'17"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:10">D:10</A> , 5300 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Lea SWINNEN BEL D50 Omega 0:57:01 10'45"<br /> 2. Monique DEFFENSE BEL D60 C.O. P�gase 0:57:34 10'51"<br /> 3. Pascale MARTIN FRA D45 Alta�r C.O. 0:57:40 10'52"<br /> 4. Sonia NYS BEL D45 Omega 1:03:41 12'00"<br /> 5. Martine MINET BEL D50 O.L.V. Eifel 1:29:55 16'57"<br />O.C. Fabienne NAWARA BEL D21 VVO 96 1:19:18 14'57"<br />O.C. Igna HEYNS BEL D21 K.O.L. 1:19:21 14'58"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:11">D:11</A> , 4200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Lisette DIRKS BEL D60 K.O.L. 0:57:06 13'35"<br /> 2. Magda GOFFIN BEL D70 K.O.L. 1:02:08 14'47"<br /> 3. Bernadette HULSMANS BEL D50 hamok 1:10:25 16'45"<br /> 4. Elizabeth VANDEN ABEELE BEL D65 Omega 1:30:27 21'32"<br /> 5. Annie ROMBOUT NED D60 TROL 1:55:34 27'30"<br />O.C. Myriam VANHOREBEEK BEL D40 Omega 1:03:20 15'04"<br />O.C. Caroline PUT D21 Indiv.VVO 1:23:55 19'58"<br />O.C. Sanne MOONEN BEL D-20 VVO 96 1:24:50 20'11"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 8100 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Jeroen HOEKX BEL H21 Hamok4 0:52:25 6'28"<br /> 2. Geert SIMKENS BEL H21 Kol2 0:53:18 6'34"<br /> 3. Bart DELOBEL BEL H21 Omega5 0:54:32 6'43"<br /> 4. Dries VAN DER KLEIJ BEL H21 Hamok5 0:56:34 6'59"<br /> 5. Wannes HENDRICKX BEL H21 Kol3 0:58:43 7'14"<br /> 6. Tom HERREMANS BEL H21 Hamok6 1:00:22 7'27"<br /> 7. Benjamin ANCIAUX BEL H21 Hamok3 1:00:34 7'28"<br /> 8. Pieter HENDRICKX BEL H21 Kol1 1:01:15 7'33"<br /> 9. Winston FRANSSEN BEL H21 Trol6 1:02:25 7'42"<br /> 10. Roel VAN DE MOORTEL BEL H35 Omega4 1:02:57 7'46"<br /> 11. Jan OEYEN BEL H21 Borasca 1:05:10 8'02"<br /> 12. Ken PEETERS BEL H21 Trol7 1:08:21 8'26"<br /> 13. Ralph KURT GER H35 Trol5 1:11:50 8'52"<br /> 14. Guy TIREZ BEL H40 Kol4 1:16:32 9'26"<br /> 15. Jan DELOBEL BEL H21 Omega1 1:18:02 9'38"<br /> 16. Koen MEYNEN BEL H45 Hamok2 1:19:12 9'46"<br /> 17. Henrik LISBY DEN H45 Hamok1 1:20:00 9'52"<br /> 18. Fran�ois HANZEN BEL H21 Les Raptors 1:26:36 10'41"<br /> 19. Jan THEYS BEL H45 Omega3 1:31:44 11'19"<br /> 20. Koen BOSMANS BEL H21 Omega6 1:38:31 12'09"<br /> 21. Kurt SMET BEL H35 Trol2 1:39:33 12'17"<br /> 22. Erik VAN DYCK BEL H45 Trol3 1:42:52 12'41"<br /> 23. Elco MULLER NED H21 Trol1 2:45:53 20'28"<br /> Christophe BERNARD BEL H21 ASUB1 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 7200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Andis LAVEIKIS LAT H-20 Trol7 0:50:40 7'02"<br /> 2. Benjamin HOFMANS BEL H-18 ASUB1 0:54:59 7'38"<br /> 3. Guido TIMMERS BEL H45 Hamok5 0:58:18 8'05"<br /> 4. Rudy ROOMAN BEL H40 Trol5 0:58:58 8'11"<br /> 5. Karl VERVOORT BEL H45 Trol4 1:00:16 8'22"<br /> 6. Gunther DEFERME BEL H35 Hamok4 1:03:37 8'50"<br /> 7. Bart MELLEBEEK BEL H40 Hamok6 1:04:17 8'55"<br /> 8. Frank BUYTAERT BEL H35 Trol6 1:06:09 9'11"<br /> 9. Patrick VANHAEREN BEL H40 Kol2 1:06:26 9'13"<br /> 10. Guido VERDEYEN BEL H45 Omega5 1:08:14 9'28"<br /> 11. Adrie VAN OPSTAL NED H50 Kol1 1:08:49 9'33"<br /> 12. Jukka KOTILEHTO FIN H40 Omega1 1:10:16 9'45"<br /> 13. Karl KEUPPENS BEL H40 Omega4 1:13:51 10'15"<br /> 14. Daniel MARINUS BEL H40 Trol2 1:16:16 10'35"<br /> 15. Roger BOCKX BEL H50 Kol3 1:18:04 10'50"<br /> 16. Dick DUCRO BEL H50 Omega3 1:29:06 12'22"<br /> 17. Jean-Pierre KELLENS BEL H55 Kol4 1:32:26 12'50"<br /> 18. William NICQUE BEL H50 Trol3 1:36:36 13'24"<br /> 19. Bruno VANDERMEULEN BEL H55 C.O. Li�ge 1:37:49 13'35"<br /> 20. Yves DE MITS BEL H35 Trol1 1:52:51 15'40"<br /> 21. Luc TALLOEN BEL H60 Omega 2:25:18 20'10"<br /> Nancy WENDERICKX BEL H35 Hamok1 not classified<br /> Ronny TIMMERS BEL H35 Hamok3 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 6400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Frans LAENEN BEL H45 Trol7 0:51:36 8'03"<br /> 2. Christian GILLET BEL H45 ASUB1 1:00:43 9'29"<br /> 3. Willy HOEKX BEL H50 Hamok6 1:01:44 9'38"<br /> 4. Dirk DEIJGERS BEL H45 Hamok5 1:01:45 9'38"<br /> 5. Luc MELIS BEL H45 Hamok1 1:03:20 9'53"<br /> 6. Luc CLOOSTERMANS BEL H45 Hamok3 1:05:57 10'18"<br /> 7. Jacques HOFMANS BEL H50 ASUB 1:06:24 10'22"<br /> 8. Jan LEMMENS BEL H45 Omega4 1:08:30 10'42"<br /> 9. Johan MAES BEL H45 hamok 1:09:20 10'50"<br /> 10. Patrick WALLAERT BEL H50 Omega 1:10:20 10'59"<br /> 11. Luc HEUNINCKX BEL H55 Kol3 1:12:04 11'15"<br /> 12. Frederik MEYNEN BEL H-18 Hamok2 1:13:51 11'32"<br /> 13. Henri VAN BRIEL BEL H45 hamok 1:18:37 12'17"<br /> 14. Georges TIMMERMANS BEL H60 Kol2 1:20:46 12'37"<br /> 15. MARC LEERS BEL H50 Trol4 1:22:26 12'52"<br /> 16. Jozef DEN TROOSTER BEL H60 Omega3 1:24:31 13'12"<br /> 17. Johan CLAES BEL H50 Borasca 1:31:06 14'14"<br /> 18. Jeroen THEYS BEL H-18 Omega1 1:31:58 14'22"<br /> 19. Herman JANSSEN BEL H50 Trol5 1:40:00 15'37"<br /> 20. Marcel OEYEN BEL H60 hamok 1:48:16 16'55"<br /> 21. Paul BOLSENS BEL H50 Trol2 2:05:06 19'32"<br /> Erik VAN DE WEIJER BEL H45 Omega6 not classified<br /> Luc BOUVE BEL H50 Hamok2 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 5300 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Dieter MARINUS BEL H-16 Trol7 0:43:20 8'10"<br /> 2. Tristan BLOEMEN BEL H-16 Hamok6 0:47:22 8'56"<br /> 3. Julien GILLET BEL H-16 ASUB1 0:50:56 9'36"<br /> 4. Rogier VANAKEN BEL H55 Omega4 0:54:57 10'22"<br /> 5. Ben VERVOORT BEL H-16 Trol4 1:05:14 12'18"<br /> 6. Wouter PLESSERS BEL H-16 Kol3 1:06:00 12'27"<br /> 7. Nick VERVOORT BEL H-16 Trol5 1:08:13 12'52"<br /> 8. Tom VERVOORT BEL H-16 Trol6 1:08:38 12'56"<br /> 9. Alfred SIMKENS BEL H55 Kol1 1:09:01 13'01"<br /> 10. Jos HOUBEN BEL H60 Kol2 1:09:50 13'10"<br /> 11. Frans WENS BEL H60 Trol2 1:14:21 14'01"<br /> 12. Eddie DE KERF NED H55 Trol 1:22:17 15'31"<br /> 13. Jean-Pierre VAN DER CRUYS BEL H65 ASUB 1:23:39 15'46"<br /> 14. Fernand SCHEELEN BEL H55 Hamok1 1:31:24 17'14"<br /> 15. Nelis FABR� BEL H-14 Omega6 1:31:33 17'16"<br /> 16. Jef VANHOUT BEL H55 K.O.L. 1:53:45 21'27"<br /> 17. Oswald VAN BOCKSTAL BEL H60 Trol1 2:01:25 22'54"<br />O.C. Dolf LEPPENS BEL H21 K.O.L. 1:08:21 12'53"<br />O.C. Yves LIMBORGS BEL H-20 Omega 2:08:06 24'10"<br />O.C. Rudi LIMBORGS BEL H45 Omega 2:17:04 25'51"<br /> Anton BUYTAERT BEL H55 Omega not classified<br /> Ferdy NIJST BEL H60 K.O.L. not classified<br /> Georges DEFERME BEL H60 Hamok4 not classified<br /> Leopold OOMS BEL H55 Trol3 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:05">H:05</A> , 4200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Evert LEEUWS BEL H-14 Omega4 0:36:37 8'43"<br /> 2. Thomas GILLET BEL H-14 ASUB1 0:39:37 9'25"<br /> 3. Jean OOMS BEL H65 Hamok4 0:54:09 12'53"<br /> 4. Denis REYNDERS BEL H80 Kol2 0:54:16 12'55"<br /> 5. Arno KEUPPENS BEL H-14 Omega6 0:56:56 13'33"<br /> 6. Georges CEUNEN BEL H70 Kol1 1:02:11 14'48"<br /> 7. August NIJS BEL H75 Hamok2 1:07:01 15'57"<br /> 8. Bert GEUDENS BEL H65 Kol4 1:07:28 16'03"<br /> 9. Ian GELDOF BEL H-14 Hamok5 1:08:45 16'22"<br /> 10. Bonaventur CLOOSTERMANS BEL H70 Hamok3 1:20:28 19'09"<br /> 11. Henri VANDENBERK BEL H70 Kol3 1:51:11 26'28"<br />O.C. Mike IN T GROEN NED H60 Trol4 0:48:06 11'27"<br />O.C. Lucien BOSMANS BEL H50 Hamok1 1:07:58 16'10"<br /> Jan VAN HEES BEL H70 K.O.L. not classified<br /> Phil MELLEBEEK BEL H65 Hamok6 not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:06">H:06</A> , 2900 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Sverre BUYTAERT BEL H-10 TROL 0:22:54 7'53"<br /> 2. Kyan MEERTEN BEL H-10 Indiv.VVO 0:42:17 14'34"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:07">H:07</A> , 8100 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Steve HERMANS BEL H21 K.O.L. 1:05:00 8'01"<br /> 2. Jos JACOBS BEL H45 Borasca 1:06:11 8'10"<br /> 3. Marc CLAES BEL H45 hamok 1:07:07 8'17"<br /> 4. Vladimir GELDOF BEL H40 hamok 1:16:35 9'27"<br /> 5. Jules GARRAY BEL H50 C.O. P�gase 1:25:19 10'31"<br />O.C. Kasper CLAES BEL H-14 hamok 1:27:36 10'48"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:08">H:08</A> , 7200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Ludo MILISSEN BEL H45 Borasca 1:04:49 9'00"<br /> 2. Willy RENDERS BEL H55 hamok 1:05:32 9'06"<br /> 3. Eddy HERMANS BEL H50 Omega 1:08:58 9'34"<br /> 4. Johan SWINNEN BEL H40 K.O.L. 1:12:42 10'05"<br /> 5. Christian KAYE BEL H45 Hermathenae 1:18:02 10'50"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:09">H:09</A> , 6400 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Marc HERMANS BEL H50 hamok 0:51:00 7'58"<br /> 2. Peter HANNES BEL H45 hamok 0:53:42 8'23"<br /> 3. Marc VAN STEEN BEL H55 Borasca 1:00:11 9'24"<br /> 4. Jos SCHEPERS BEL H55 hamok 1:00:56 9'31"<br /> 5. Willy OPDEKAMP BEL H50 Borasca 1:20:09 12'31"<br /> 6. Andr� LEDENT BEL H65 Balise 10 1:32:57 14'31"<br />O.C. Rudi CORSTJENS BEL H40 hamok 0:50:54 7'57"<br />O.C. Joris DRIES BEL H-20 Indiv.VVO 2:07:46 19'57"<br />O.C. Willem SWENTERS BEL H-20 Indiv.VVO 2:08:22 20'03"<br />O.C. Ruud VROLIX BEL H-20 Indiv.VVO 2:09:18 20'12"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:10">H:10</A> , 5300 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Georges GOOSSENS BEL H55 hamok 0:53:59 10'11"<br /> 2. Fred WELLENS BEL H60 hamok 1:02:47 11'50"<br /> 3. William MITCHELL GBR H60 Omega 1:07:24 12'43"<br /> 4. Ren� STEENSSENS BEL H55 Balise 10 1:41:50 19'12"<br />O.C. Filip VAN DAELE BEL H35 Omega 0:58:45 11'05"<br />O.C. Richard JAMROZIAK BEL H50 hamok 0:59:34 11'14"<br />O.C. Jurgen DUPONT BEL H45 Borasca 1:17:55 14'42"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:11">H:11</A> , 4200 m </H2><PRE><tt><br /> 1. Michel OOMS BEL H70 Omega 0:57:19 13'38"<br /> 2. Stefan SWINNEN BEL H-14 K.O.L. 1:13:05 17'24"<br />O.C. Nicolas VANHEEL BEL H-18 hamok 1:21:44 19'27"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> hamok 22<br /> Omega 19<br /> K.O.L. 15<br /> Borasca 8<br /> ASUB 6<br /> Indiv.VVO 6<br /> ASUB1 5<br /> Hamok1 5<br /> Hamok2 5<br /> Hamok3 5<br /> Hamok4 5<br /> Hamok5 5<br /> Hamok6 5<br /> Kol1 5<br /> Kol2 5<br /> Kol3 5<br /> Kol4 5<br /> Omega1 5<br /> Omega3 5<br /> Omega4 5<br /> Omega5 5<br /> Omega6 5<br /> Trol1 5<br /> Trol2 5<br /> Trol5 5<br /> Trol6 5<br /> Trol7 5<br /> Trol3 4<br /> Trol4 4<br /> Balise 10 3<br /> C.O. P�gase 3<br /> TROL 3<br /> VVO 96 3<br /> C.O. Li�ge 2<br /> Alta�r C.O. 1<br /> Hermathenae 1<br /> Indiv. 1<br /> Les Raptors 1<br /> O.L.V. Eifel 1<br /> <b>Total: 208<br /><i><br /> HD-18 : 32 HD20+ : 176

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives