Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 1 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 5 oktober:
Kern Leuven.

Training in Arenbergpark (verzamelen om 9u50 aan trappen van sporthal De Nayer).

Zondag 6 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Zaterdag 12 oktober:
Kern Leuven.

Training in Heuvelhof te Kessel-Lo (verzamelen om 9u50 op Diestsesteenweg aan lokale politie).

Vrijdag 18 - zondag 20 oktober:
Jeugdstage in domein De Kluis.

Onze jongeren (H/D -12 tm -20) gaan voor de derde keer dit jaar met Omega op stage en wel in Sint-Joris-Weert. Meer info via de gebruikelijke kanalen.

Vrijdag 18 oktober:
Openingsnacht aflossing in domein De Kluis.

Onze jongeren verwelkomen jullie allemaal op deze wedstrijd om te tonen dat ze naast snel lopen en goed orienteren ook iets afweten van baanlegging, posten zetten en zo meer.

Zaterdag 19 oktober:
Kern Leuven.

Training in domein De Kluis te Sint-Joris-Weert (verzamelen om 9u50 op parking aan grasveld).

Zondag 20 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Donderdag 24 oktober:
HOS-finale in de Katerinawijk.

Voor de finale wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2019 trekken we naar de Katerinawijk.

Zondag 3 november:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

22/08/2006 door Jan Delobel
Resultaten BK Interclub 27-08-2006 - Weyervlakte

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1684">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 27/08/2006 @ 19:57:30</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> © Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Classes <A HREF="#D-10">D-10</A> <A HREF="#D-12">D-12</A> <A HREF="#D-14">D-14</A> <A HREF="#D-16">D-16</A> <A HREF="#D-18">D-18</A> <A HREF="#D-20">D-20</A> <A HREF="#DE">DE</A> <A HREF="#D21">D21</A> <A HREF="#DB">DB</A> <A HREF="#D35">D35</A> <A HREF="#D40">D40</A> <A HREF="#D45">D45</A> <A HREF="#D50">D50</A> <A HREF="#D55">D55</A> <A HREF="#D60">D60</A> <A HREF="#D65">D65</A> <A HREF="#D70">D70</A> <A HREF="#D75">D75</A> <A HREF="#H-10">H-10</A> <A HREF="#H-12">H-12</A> <A HREF="#H-14">H-14</A> <A HREF="#H-16">H-16</A> <A HREF="#H-18">H-18</A> <A HREF="#H-20">H-20</A> <A HREF="#HE">HE</A> <A HREF="#H21">H21</A> <A HREF="#HB">HB</A> <A HREF="#H35">H35</A> <A HREF="#H40">H40</A> <A HREF="#H45">H45</A> <A HREF="#H50">H50</A> <A HREF="#H55">H55</A> <A HREF="#H60">H60</A> <A HREF="#H65">H65</A> <A HREF="#H70">H70</A> <A HREF="#H75">H75</A> <A HREF="#H80">H80</A> <A HREF="#SE">SE</A> <A HREF="#LE">LE</A> <A HREF="#SD">SD</A> <A HREF="#LD">LD</A> <A HREF="#Particip">Participation</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="D-10">D-10</A> , 2430 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Elke BEL Omega 0:21:40 8'54"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-12">D-12</A> , 2930 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. THEYS Charlotte BEL Omega 0:45:34 15'33"<br /> LOVENS Anne Sophie BEL C.O. Pégase not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-14">D-14</A> , 4600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENKES Julia BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:08:38 14'55"<br /> 2. ROUFOSSE Elodie BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:18:19 17'01"<br /> 3. DE BAEDTS Tamara BEL TROL 1:59:28 25'58"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-16">D-16</A> , 5910 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LIMBORGS Nathalie BEL Omega 1:15:25 12'45"<br /> 2. VERSCHUREN Sanne BEL TROL 1:18:27 13'16"<br /> 3. BASTIN Astrid BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:18:58 13'21"<br /> 4. CAELEN Heleen BEL Omega 1:25:20 14'26"<br /> HANSEN Deborah BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-18">D-18</A> , 6300 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FABR� Miek BEL Omega 0:47:46 7'34"<br /> 2. HENKES Katharina BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 0:59:09 9'23"<br /> 3. WEBER Sara BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:28:51 14'06"<br /> MELIS Elien BEL hamok not classified<br /> DANNEMARK Ilana BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D-20">D-20</A> , 6300 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. SALLAERTS Saartje BEL K.O.L. 0:57:33 9'08"<br /> 2. TIELEMANS Angela BEL K.O.L. 1:10:06 11'07"<br /> 3. BRUYNINCKX Katrien BEL K.O.L. 1:10:55 11'15"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="DE">DE</A> , 9510 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. OEYEN Greet BEL hamok 1:18:14 8'13"<br /> 2. GEYPEN Kim BEL Omega 1:24:37 8'53"<br /> 3. BOLSENS Vanessa BEL TROL 1:45:03 11'02"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D21">D21</A> , 7480 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENNEN Anne-Françoise BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:05:00 8'41"<br /> 2. TULLENEERS Veerle BEL Omega 1:08:24 9'08"<br /> 3. ROGGEMAN Greet BEL Omega 1:30:20 12'04"<br /> 4. STEEGEN Kim BEL K.O.L. 1:30:30 12'05"<br /> 5. BLOCKX Stéphanie BEL C.O. Liège 1:32:45 12'23"<br /> 6. OMBLETS Ellen BEL Borasca 1:33:43 12'31"<br /> 7. ERPELS Melanie BEL K.O.L. 1:37:54 13'05"<br />O.C. VAN DE RIET Dunja CRO Olifant 1:00:58 8'09"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="DB">DB</A> , 5910 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FREDERICKX An BEL A.S.U.B. 1:10:18 11'53"<br /> 2. ATTARD Rachel FRA A.S.U.B. 1:17:28 13'06"<br /> 3. VAN DINGENEN Ann BEL K.O.L. 1:41:11 17'07"<br /> 4. SAGGIORATO Sindy BEL Balise 10 2:05:22 21'12"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D35">D35</A> , 6300 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERBERNE An BEL hamok 1:22:54 13'09"<br /> 2. PIQUERAY Marie-Agnès BEL Hermathenae 1:25:17 13'32"<br /> 3. VAN DE MOORTEL Katleen BEL Omega 1:26:41 13'45"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D40">D40</A> , 6300 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENKES Maria BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:00:02 9'31"<br /> 2. VANDEWEYER Marijs BEL hamok 1:04:01 10'09"<br /> 3. WOUTERS Leen BEL Omega 1:07:44 10'45"<br /> 4. BAES Alexandra BEL hamok 1:10:32 11'11"<br /> 5. MOERMANS Veerle BEL Omega 1:10:58 11'15"<br /> 6. DE MEYER Betty BEL TROL 1:19:50 12'40"<br /> 7. PUT Christine BEL hamok 1:26:46 13'46"<br /> 8. DIERCKX Karine BEL Omega 1:27:57 13'57"<br /> 9. MARCHAL Patricia BEL C.O. Liège 1:33:27 14'49"<br /> 10. LUYTS Dominique BEL A.S.U.B. 1:33:48 14'53"<br />O.C. FELDGEN Tatjana RUS O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:14:55 11'53"<br /> VANHOREBEEK Myriam BEL Omega not classified<br /> NYS Geneviève BEL A.S.U.B. disqualified<br /> VERCAEREN Hilde BEL K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D45">D45</A> , 5910 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL Omega 1:03:04 10'40"<br /> 2. LENAERTS Marie-Kris BEL K.O.L. 1:05:44 11'07"<br /> 3. BAERTS Anita BEL Borasca 1:16:06 12'52"<br /> 4. MINET Martine BEL O.L.V. Eifel 1:22:53 14'01"<br /> 5. CLAES Alice BEL hamok 1:23:52 14'11"<br /> 6. DRIESEN Marina BEL Omega 1:41:06 17'06"<br /> 7. ANTHONIS Gerd BEL Omega 2:45:12 27'57"<br /> CELIS Anita BEL TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D50">D50</A> , 5910 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BASTIN-HALMES Hildegard BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:02:22 10'33"<br /> 2. SWINNEN Lea BEL Omega 1:04:01 10'49"<br /> 3. VLIEGEN Elisabeth BEL N.S.V. Amel 1:17:00 13'01"<br /> 4. COLE Lily-Anne BEL TROL 1:19:00 13'22"<br /> 5. BLOMMEN Paulette BEL Omega 1:25:25 14'27"<br /> 6. PARMENTIER-RENARD Christine BEL A.S.U.B. 1:37:32 16'30"<br /> 7. VERLINDEN Nadine BEL A.S.U.B. 1:53:12 19'09"<br /> 8. SPIESSENS Nicole BEL K.O.L. 2:19:10 23'32"<br /> 9. TOEBINTE Christiane BEL Balise 10 2:37:12 26'35"<br />O.C. ROELING Monica NED TROL 1:32:46 15'41"<br />O.C. FIALOVA Viera SVK N.S.V. Amel 1:38:37 16'41"<br /> DETHAL Monique BEL Omega not classified<br /> SILVI Simonne BEL K.O.L. not classified<br /> HENDRICKX Liset BEL Omega disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D55">D55</A> , 4600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. EYKMANS Lisette BEL K.O.L. 0:47:16 10'16"<br /> 2. DE KERF Lia BEL TROL 0:55:28 12'03"<br /> 3. VERWIMP Ria BEL A.S.U.B. 0:57:03 12'24"<br /> 4. GEENS Lieve BEL TROL 1:04:51 14'05"<br /> 5. HENDRICKX Maria BEL Omega 1:04:53 14'06"<br /> 6. DELARBRE Maria BEL hamok 1:15:06 16'19"<br /> 7. MOREAU SCUVEE Jacqueline BEL C.O. Liège 1:15:46 16'28"<br /> 8. LINTEN Eugenie BEL K.O.L. 1:29:03 19'21"<br /> 9. JANSSENS Juliette BEL hamok 1:48:52 23'40"<br /> 10. HUYSKENS Christiane BEL K.O.L. 1:59:02 25'52"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D60">D60</A> , 4600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DEFFENSE Monique BEL C.O. Pégase 0:54:17 11'48"<br /> 2. MARIEN Gilberte BEL K.O.L. 0:54:28 11'50"<br /> 3. VANHEES Ivonne BEL hamok 1:07:05 14'35"<br /> 4. NOLENS Danielle BEL hamok 1:07:07 14'35"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D65">D65</A> , 3940 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. LUXEN Josette BEL Balise 10 1:41:09 25'40"<br /> 2. GOOS Roza BEL hamok 1:43:06 26'10"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D70">D70</A> , 3940 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GOFFIN Magda BEL K.O.L. 1:12:53 18'29"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D75">D75</A> , 3940 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MATTHYS Rachel BEL A.S.U.B. 1:48:52 27'37"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-10">H-10</A> , 2430 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BREDO Jérémy BEL O.L.V. Eifel 0:39:26 16'13"<br /> 2. KEUPPENS Wout BEL Omega 1:01:29 25'18"<br /> 3. MARINUS Thomas BEL TROL 1:23:59 34'33"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-12">H-12</A> , 2930 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GILLET Thomas BEL A.S.U.B. 0:26:08 8'55"<br /> 2. KEUPPENS Arno BEL Omega 0:32:09 10'58"<br /> 3. PLESSERS Wouter BEL K.O.L. 0:38:21 13'05"<br /> 4. VERVOORT Nick BEL TROL 0:39:26 13'27"<br /> 5. MERTES Philippe BEL N.S.V. Amel 0:41:55 14'18"<br /> 6. MARINUS Dieter BEL TROL 0:42:17 14'25"<br /> 7. LEEUWS Evert BEL Omega 0:44:47 15'17"<br /> 8. VERVOORT Ben BEL TROL 0:52:47 18'00"<br /> 9. FABR� Nelis BEL Omega 1:03:06 21'32"<br /> 10. VERVOORT Tom BEL TROL 1:18:44 26'52"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-14">H-14</A> , 5910 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GILLET Julien BEL A.S.U.B. 1:06:07 11'11"<br /> 2. THEYS Jeroen BEL Omega 1:14:42 12'38"<br /> 3. VAN BOUWEL Kristof BEL TROL 1:37:44 16'32"<br /> CLOOSTERMANS Bart BEL hamok not classified<br /> HUS Pieter BEL K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-16">H-16</A> , 7480 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GENAR Jeremy BEL TROL 0:49:33 6'37"<br /> 2. LEEUWS Wouter BEL Omega 0:52:18 6'59"<br /> 3. MICHIELS Yannick BEL K.O.L. 1:03:50 8'32"<br /> 4. NIESSEN Wolfgang BEL N.S.V. Amel 1:20:54 10'48"<br /> 5. NIJSTEN Tom BEL Borasca 1:33:02 12'26"<br /> 6. PELCKMANS Adriaan BEL TROL 1:35:16 12'44"<br /> 7. GENTEN Marco BEL N.S.V. Amel 2:04:35 16'39"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-18">H-18</A> , 8720 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERDEYEN Jochen BEL Omega 0:57:29 6'35"<br /> 2. DEIJGERS Niel BEL Omega 1:05:09 7'28"<br /> 3. CLAPUYT Vincent BEL A.S.U.B. 1:14:16 8'31"<br /> 4. CLAES Gert BEL K.O.L. 1:22:47 9'29"<br /> 5. BRUFFAERTS Jonathan BEL Omega 1:27:43 10'03"<br /> 6. GENTEN Xavier BEL N.S.V. Amel 1:38:59 11'21"<br /> 7. LIMBORGS Yves BEL Omega 2:28:03 16'58"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H-20">H-20</A> , 9990 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DUCRO Dennis BEL Omega 1:05:00 6'30"<br /> 2. WALLAERT Kim BEL Omega 1:12:53 7'17"<br /> 3. GENTEN Raphaël BEL N.S.V. Amel 1:28:49 8'53"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="HE">HE</A> , 13980 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GILOT Jan BEL K.O.L. 1:13:06 5'13"<br /> 2. SIMKENS Geert BEL K.O.L. 1:18:38 5'37"<br /> 3. DELOBEL Bart BEL Omega 1:18:49 5'38"<br /> 4. HENDRICKX Pieter BEL K.O.L. 1:21:03 5'47"<br /> 5. VAN DER KLEIJ Dries BEL hamok 1:22:01 5'52"<br /> 6. OEYEN Jan BEL Borasca 1:28:04 6'17"<br /> 7. TALLOEN Joost BEL Omega 1:28:05 6'18"<br /> 8. VAN DER KLEIJ Jeroen BEL hamok 1:28:27 6'19"<br /> 9. DEFERM Sam BEL Borasca 1:28:38 6'20"<br /> 10. LINTEN Jo BEL K.O.L. 1:31:07 6'31"<br /> 11. PEETERS Ken BEL TROL 1:33:21 6'40"<br /> 12. MARIEN Tom BEL K.O.L. 1:35:29 6'49"<br /> 13. HENDRICKX Wannes BEL K.O.L. 1:44:53 7'30"<br /> 14. MAZY Alain BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:59:42 8'33"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H21">H21</A> , 11400 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HEUNINCKX Dries BEL K.O.L. 1:13:28 6'26"<br /> 2. VAN DE MOORTEL Roel BEL Omega 1:14:03 6'29"<br /> 3. DELOBEL Jan BEL Omega 1:16:39 6'43"<br /> 4. BAKELANTS Jelle BEL K.O.L. 1:20:03 7'01"<br /> 5. DOURTE Olivier BEL Balise 10 1:25:13 7'28"<br /> 6. TIMMERS Ronny BEL hamok 1:29:19 7'50"<br /> 7. FREDERICKX Tom BEL Omega 1:31:06 7'59"<br /> 8. HOCK Michael BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:31:49 8'03"<br /> 9. VANDEKERCKHOVE Marco BEL hamok 1:35:30 8'22"<br /> 10. LOMBET Patrice BEL C.O. Pégase 1:36:23 8'27"<br /> 11. SCHUTJES Stefaan BEL hamok 1:40:16 8'47"<br /> 12. HOCK Patrick BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:43:23 9'04"<br /> 13. SELS Dieter BEL hamok 2:13:14 11'41"<br /> JANSSENS Gert BEL hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="HB">HB</A> , 7480 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MERTENS Bert BEL Borasca 1:27:41 11'43"<br /> FORTEMPS Edgard BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" not classified<br /> SEDEYN Ritchie BEL K.O.L. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H35">H35</A> , 9990 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VERVOORT Wim BEL TROL 0:59:36 5'57"<br /> 2. DEFERME Gunther BEL hamok 1:01:50 6'11"<br /> 3. HENNES Michael BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:15:01 7'30"<br /> 4. THIELS Stefan BEL Omega 1:15:03 7'30"<br /> 5. VAN BOVEN Donald BEL TROL 1:15:51 7'35"<br /> 6. VANSPAUWEN Frank BEL Hermathenae 1:23:27 8'21"<br /> 7. CLAES Peter BEL Borasca 1:29:33 8'57"<br /> 8. VAN GELDER Kris BEL Omega 1:29:50 8'59"<br /> 9. VANHAEREN Patrick BEL K.O.L. 1:35:59 9'36"<br /> 10. JACOBS Dirk BEL K.O.L. 1:37:44 9'46"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H40">H40</A> , 9510 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DEIJGERS Dirk BEL hamok 0:56:24 5'55"<br /> 2. JACOBS François BEL Omega 1:02:55 6'36"<br /> 3. VERDEYEN Guido BEL Omega 1:06:42 7'00"<br /> 4. MELLEBEEK Bart BEL hamok 1:07:39 7'06"<br /> 5. GENTEN Alain BEL N.S.V. Amel 1:08:16 7'10"<br /> 6. LOVENS J-Philippe BEL C.O. Pégase 1:12:17 7'36"<br /> 7. HENKES Freddy BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:13:51 7'45"<br /> 8. KEUPPENS Karl BEL Omega 1:14:54 7'52"<br /> 9. GENTEN Herbert BEL N.S.V. Amel 1:16:22 8'01"<br /> 10. MARINUS Daniel BEL TROL 1:16:26 8'02"<br /> 11. WINTERS Eddy BEL hamok 1:16:31 8'02"<br /> 12. BAERT Serge BEL K.O.L. 1:16:34 8'03"<br /> 13. HERMANS Luc BEL hamok 1:17:08 8'06"<br /> 14. GILLET Christian BEL A.S.U.B. 1:17:37 8'09"<br /> 15. GENAR Dirk BEL TROL 1:17:48 8'10"<br /> 16. ENGELEN Luc BEL hamok 1:23:10 8'44"<br /> 17. TOELEN Jan BEL K.O.L. 1:33:24 9'49"<br /> 18. HANNES Peter BEL hamok 1:37:28 10'14"<br /> 19. DE BAEDTS Marc BEL TROL 1:48:02 11'21"<br /> 20. FABR� Dirk BEL Omega 1:49:29 11'30"<br /> 21. CORSTJENS Rudi BEL hamok 2:06:47 13'19"<br /> 22. SWERTS Danny BEL hamok 2:33:18 16'07"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H45">H45</A> , 8720 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VAN DE MOORTEL Bart BEL Omega 0:58:53 6'45"<br /> 2. MARCHAL Pierre BEL C.O. Liège 1:02:57 7'13"<br /> 3. VANDEKERCKHOVE Marc BEL hamok 1:06:18 7'36"<br /> 4. WALLAERT Patrick BEL Omega 1:06:47 7'39"<br /> 5. DE WIT Etienne BEL K.O.L. 1:07:29 7'44"<br /> 6. BAEYENS Leo BEL Omega 1:07:46 7'46"<br /> 7. HAEX Francis BEL K.O.L. 1:09:25 7'57"<br /> 8. CLOOSTERMANS Luc BEL hamok 1:10:09 8'02"<br /> 9. PIQUERAY Guy BEL Hermathenae 1:11:30 8'11"<br /> 10. HOEKX Willy BEL hamok 1:13:32 8'25"<br /> 11. LEMMENS Jan BEL Omega 1:15:30 8'39"<br /> 12. CLAES Marc BEL hamok 1:18:53 9'02"<br /> 13. NICQUE William BEL TROL 1:20:26 9'13"<br /> 14. CLAPUYT Philippe BEL A.S.U.B. 1:20:41 9'15"<br /> 15. CLAES Johan BEL Borasca 1:22:11 9'25"<br /> 16. THEYS Jan BEL Omega 1:23:35 9'35"<br /> 17. ROBRECHTS Johan BEL K.O.L. 1:24:59 9'44"<br /> 18. DUJARDIN Philippe BEL A.S.U.B. 1:26:10 9'52"<br /> 19. VAN DE VELDE Bernard BEL Hermathenae 1:26:53 9'57"<br /> 20. GOVEN Jos BEL hamok 1:27:42 10'03"<br /> 21. JANSSEN Herman BEL TROL 1:29:04 10'12"<br /> 22. VAN CANEGHEM Albert BEL K.O.L. 1:31:59 10'32"<br /> 23. DAMS Freddy BEL K.O.L. 1:32:04 10'33"<br /> 24. PIQUERAY Bernard BEL Hermathenae 1:32:47 10'38"<br /> 25. CORTHOUTS Paul BEL K.O.L. 1:33:17 10'41"<br /> 26. METTEN Rony BEL Omega 1:33:57 10'46"<br /> 27. CAELEN Lucien BEL Omega 1:34:45 10'51"<br /> 28. TICKET Bart BEL Omega 1:35:51 10'59"<br /> 29. BOSMANS Lucien BEL hamok 1:37:27 11'10"<br /> 30. GROETAERS André BEL Omega 1:38:23 11'16"<br /> 31. GOVAERTS Michel BEL A.S.U.B. 1:39:18 11'23"<br /> 32. DUCRO Dick BEL Omega 1:49:39 12'34"<br /> 33. PEETERS Leopold BEL K.O.L. 1:53:50 13'03"<br /> 34. KESSEL Daniel BEL O.L.V. Eifel 2:14:47 15'27"<br />O.C. VAN DE RIET Gerrit NED Olifant 1:03:19 7'15"<br />O.C. HEIKOOP Anne NED K.O.L. 1:08:25 7'50"<br /> PEETERS Karel BEL K.O.L. not classified<br /> BECKERS Martin BEL hamok disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H50">H50</A> , 7480 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENDRICKX Roger BEL K.O.L. 0:47:39 6'22"<br /> 2. HERMANS Eddy BEL Omega 1:02:34 8'21"<br /> 3. VANDIJCK Jackie BEL K.O.L. 1:02:53 8'24"<br /> 4. BOCKX Roger BEL K.O.L. 1:06:58 8'57"<br /> 5. SIMKENS Alfred BEL K.O.L. 1:08:51 9'12"<br /> 6. HELD Klaus BEL O.L.V. Eifel 1:09:02 9'13"<br /> 7. ADDIERS Chris BEL Omega 1:12:52 9'44"<br /> 8. HEUNINCKX Luc BEL K.O.L. 1:18:10 10'27"<br /> 9. BAKELANTS Alfons BEL K.O.L. 1:18:27 10'29"<br /> 10. OOMS Leopold BEL TROL 1:20:53 10'48"<br /> 11. BRIERS Marc BEL K.O.L. 1:24:15 11'15"<br /> 12. SNYERS Robert BEL K.O.L. 1:26:33 11'34"<br /> 13. BUEKERS Marc BEL K.O.L. 1:27:56 11'45"<br /> 14. DE CANNE Etienne BEL Omega 1:28:56 11'53"<br /> 15. HULLY Eric BEL Altaïr C.O. 1:29:54 12'01"<br /> 16. SCHEPERS Jos BEL hamok 1:34:29 12'37"<br /> 17. THEUNIS Marcel BEL K.O.L. 1:38:38 13'11"<br /> 18. BOLSENS Paul BEL TROL 1:52:01 14'58"<br /> 19. OPDEKAMP Willy BEL Borasca 2:00:20 16'05"<br /> 20. BYLEMANS Ivo BEL K.O.L. 2:06:26 16'54"<br /> 21. NIJSTEN Roland BEL Borasca 2:08:20 17'09"<br />O.C. FIALA Milan CZE N.S.V. Amel 1:22:44 11'03"<br /> WULLEPIT Guy BEL O.L.V. Eifel not classified<br /> GILOT Jos BEL K.O.L. disqualified<br /> KELLENS Jean-Pierre BEL K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H55">H55</A> , 6300 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. STEENSSENS René BEL Balise 10 0:54:46 8'41"<br /> 2. BREDO Jean BEL O.L.V. Eifel 0:59:11 9'23"<br /> 3. BUKENBERGS André BEL hamok 1:00:17 9'34"<br /> 4. DERY Serge BEL Balise 10 1:00:52 9'39"<br /> 5. PARIZEL Philippe BEL Balise 10 1:03:35 10'05"<br /> 6. LINTEN Juliaan BEL K.O.L. 1:03:46 10'07"<br /> 7. DESMEDT Eddie BEL TROL 1:04:34 10'14"<br /> 8. DE NEYER Walter BEL A.S.U.B. 1:06:08 10'29"<br /> 9. HOUBEN Jos BEL K.O.L. 1:06:30 10'33"<br /> 10. WENS Frans BEL TROL 1:07:03 10'38"<br /> 11. BUYTAERT Anton BEL Omega 1:07:23 10'41"<br /> 12. KAUT Ludwig BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:10:32 11'11"<br /> 13. SCHUTJES Dominique BEL hamok 1:14:41 11'51"<br /> 14. GILLET Pol BEL C.O. Pégase 1:16:59 12'13"<br /> 15. VANHOUT Jef BEL K.O.L. 1:17:38 12'19"<br /> 16. SCUVEE Robert BEL C.O. Liège 1:20:44 12'48"<br /> 17. RAES Alfred BEL Balise 10 1:21:29 12'56"<br /> 18. LAMON Willy BEL Altaïr C.O. 1:22:03 13'01"<br /> 19. SCHEELEN Fernand BEL hamok 1:27:51 13'56"<br /> 20. SCHWALL Marcel BEL O.L.V. Eifel 1:34:43 15'02"<br /> 21. TALLOEN Luc BEL Omega 1:54:54 18'14"<br /> VONCK Georges BEL TROL not classified<br />O.C. FELDGEN Ferdinand GER O.L.G. St. Vith "ARDOC" not classified<br /> TIMMERMANS Georges BEL K.O.L. disqualified<br /> TIMMERMANS Ivo BEL K.O.L. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H60">H60</A> , 5910 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DEFERME Georges BEL hamok 0:49:34 8'23"<br /> 2. MARIEN Jef BEL K.O.L. 0:53:26 9'02"<br /> 3. THIJS Jos BEL hamok 0:55:38 9'24"<br /> 4. GEUDENS Bert BEL K.O.L. 1:07:54 11'29"<br /> 5. TIMMERMANS Robert BEL A.S.U.B. 1:09:21 11'44"<br /> 6. VAN BRUGGEN Mark BEL TROL 1:12:48 12'19"<br /> 7. BYLEMANS Jos BEL K.O.L. 1:13:15 12'23"<br /> 8. DUJARDIN Claudy BEL Balise 10 1:13:28 12'25"<br /> 9. NEYENS Chris BEL K.O.L. 1:16:48 12'59"<br /> 10. EICHER Heinrich BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" 1:17:01 13'01"<br /> 11. VANOTTERDIJK Maurice BEL K.O.L. 1:17:24 13'05"<br /> 12. VERAGTEN Francois BEL K.O.L. 1:19:04 13'22"<br /> 13. MITCHELL William GBR Omega 1:21:54 13'51"<br /> 14. MARIQUE Robert BEL Hermathenae 1:24:30 14'17"<br /> 15. VAN DINGENEN Roger BEL K.O.L. 1:29:51 15'12"<br /> CHAUVEHEID Paul BEL C.O. Liège not classified<br /> SARLET Pierre BEL Altaïr C.O. not classified<br /> VAN BOCKSTAL Oswald BEL TROL not classified<br />O.C. IN T GROEN Mike NED TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H65">H65</A> , 4600 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. OOMS Michel BEL Omega 0:47:43 10'22"<br /> 2. CEUNEN Georges BEL K.O.L. 0:48:29 10'32"<br /> 3. MELLEBEEK Phil BEL hamok 0:51:57 11'17"<br /> 4. OOMS Jean BEL hamok 0:57:20 12'27"<br /> 5. VANDENBERK Henri BEL K.O.L. 1:01:16 13'19"<br /> 6. VAN HEES Jan BEL K.O.L. 1:07:06 14'35"<br /> 7. BRÜLS Clemens BEL O.L.V. Eifel 1:13:33 15'59"<br /> BAYI Jean BEL O.L.V. Eifel not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H70">H70</A> , 3940 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. AERTS Roger BEL Omega 0:44:05 11'11"<br /> 2. DE RIJK Adrianus BEL K.O.L. 0:47:15 11'59"<br /> 3. VAN DE MOORTEL Frans BEL Omega 0:49:17 12'30"<br /> 4. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL hamok 1:02:32 15'52"<br /> 5. LUXEN André BEL Balise 10 1:08:44 17'26"<br /> 6. WAELBERS Jan BEL Omega 1:11:27 18'08"<br /> 7. PIQUERAY Joseph BEL Hermathenae 1:14:24 18'52"<br /> 8. TOELEN Roger BEL K.O.L. 1:18:34 19'56"<br /> OFFERMAN Engelbert BEL O.L.V. Eifel not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H75">H75</A> , 3940 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. REYNDERS Denis BEL K.O.L. 0:45:45 11'36"<br /> 2. WOUTERS Alfons BEL K.O.L. 1:04:16 16'18"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H80">H80</A> , 3940 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MATTHYS Jean BEL A.S.U.B. 1:35:41 24'17"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="SE">SE</A> , 3450 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. BAYART Charles BEL A.S.U.B. 0:39:12 11'21"<br /> 2. CAELEN Leander BEL Omega 0:48:34 14'04"<br /> 3. VAN DE CRUYS Nicole BEL K.O.L. 1:00:41 17'35"<br /> 4. METTEN Marie-Christine BEL K.O.L. 1:08:47 19'56"<br /> 5. SCHEPENS Noor BEL V.V.O. Ind 1:11:42 20'46"<br /> 6. CROSS Louise GBR Altaïr C.O. 1:14:24 21'33"<br /> 7. LEPEZ Johan BEL V.V.O. 1:18:14 22'40"<br /> 8. DEVAUX Gilles BEL K.O.L. 1:24:09 24'23"<br /> VAN CRAENENDONCK Sheila BEL V.V.O. Ind 1:24:09 24'23"<br /> 10. BEELAERT Norbert BEL hamok 1:25:30 24'46"<br /> 11. WAELBERS Louis BEL V.V.O. Ind 1:25:31 24'47"<br /> 12. VANDERPLAATSEN Michael BEL V.V.O. Ind 1:28:50 25'44"<br /> 13. DEIJGERS Jean BEL Omega 1:30:20 26'11"<br /> DEVOS Lydie BEL V.V.O. not classified<br /> VERBRUGGEN Eline V.V.O. not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="LE">LE</A> , 5090 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. FRANCET Sven BEL hamok 0:33:39 6'36"<br /> 2. VANDEBROEK Eric BEL hamok 0:44:02 8'39"<br /> 3. VERDYCK Kris BEL KOVZ 0:51:57 10'12"<br /> 4. HOOFD Robert BEL A.S.U.B. 0:53:28 10'30"<br /> 5. SCHEVERNELS Ken BEL VVO tienbeurtenkaart 0:54:36 10'43"<br /> 6. TOPS Co NED KOVZ 1:01:43 12'07"<br /> 7. SCHONEWILLE Ruud NED Borasca 1:02:44 12'19"<br /> 8. VERBRUGGEN IVan BEL V.V.O. 1:03:25 12'27"<br /> 9. NYS Sonia BEL Omega 1:05:11 12'48"<br /> 10. VERSTRICHT Erna BEL VVO tienbeurtenkaart 1:13:00 14'20"<br /> 11. HOUBEN Jeroen BEL VVO tienbeurtenkaart 1:18:09 15'21"<br /> 12. BEYERS Erna BEL hamok 1:21:19 15'58"<br /> 13. VALEE Ria BEL Omega 1:25:58 16'53"<br /> 14. WIJSHOF Guy BEL Balise 10 1:28:23 17'21"<br /> 15. STEENAERTS Lydie BEL hamok 1:28:43 17'25"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="SD">SD</A> , 4540 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PARDOEL Giel NED KOVZ 0:46:38 10'16"<br /> 2. VANHAEREN Luc BEL VVO tienbeurtenkaart 0:54:26 11'59"<br /> 3. WELLENS Fred BEL hamok 1:01:55 13'38"<br /> 4. ROUSEREZ Annick BEL A.S.U.B. 1:25:49 18'54"<br /> 5. VIBET Corinne FRA A.S.U.B. 1:28:38 19'31"<br /> 6. GRAHAM Eleanor V.V.O. 1:28:51 19'34"<br /> 7. FEYS Lieve BEL Omega 1:37:27 21'27"<br /> 8. GRAHAM Alice V.V.O. 1:56:18 25'37"<br /> 9. DEPAYE Anne-Marie BEL Hermathenae 1:59:54 26'24"<br /> 10. VANHOUT Elly BEL K.O.L. 2:03:15 27'08"<br /> 11. VANHOUT Tinne BEL K.O.L. 2:03:30 27'12"<br /> 12. ILSBROUKX Thomas BEL Omega 2:26:49 32'20"<br /> BRESSELEERS Frie BEL TROL not classified<br /> HERMANS Aline BEL O.L.G. St. Vith "ARDOC" not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="LD">LD</A> , 6520 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. MENSINK Marco NED KOVZ 0:49:25 7'34"<br /> 2. TIREZ Guy BEL K.O.L. 0:52:27 8'02"<br /> 3. VAN OPSTAL Adrie NED K.O.L. 0:52:34 8'03"<br /> 4. HERREMANS Bart BEL hamok 0:56:43 8'41"<br /> 5. HERMANS Marc BEL hamok 0:57:47 8'51"<br /> 6. BOS Bart BEL hamok 0:58:43 9'00"<br /> 7. VOERMANS Peter NED KOVZ 0:59:08 9'04"<br /> 8. VAN OPSTAL Lieke NED K.O.L. 1:03:04 9'40"<br /> 9. JACOBS Marco BEL Borasca 1:04:51 9'56"<br /> 10. GRAHAM Tim BEL V.V.O. 1:07:45 10'23"<br /> 11. DUPONT Jean-Claude BEL C.O. Liège 1:08:16 10'28"<br /> 12. STAS Dominique BEL A.S.U.B. 1:08:31 10'30"<br /> 13. MAES Johan BEL hamok 1:10:00 10'44"<br /> 14. GRAHAM Jamie V.V.O. 1:13:18 11'14"<br /> 15. DE CONINCK Johan BEL K.O.L. 1:14:11 11'22"<br /> 16. VANDEMEULEBROEK Marc BEL A.S.U.B. 1:15:44 11'36"<br /> 17. OEYEN Marcel BEL hamok 1:20:22 12'19"<br /> 18. KISILOV Igor RUS V.V.O. Ind 1:28:53 13'37"<br /> 19. FRANSSENS Aime BEL TROL 1:44:56 16'05"<br /> 20. MARIEN Jean-Luc BEL A.S.U.B. 1:49:03 16'43"<br /> 21. LAMBEAU Carine BEL A.S.U.B. 1:51:21 17'04"<br /> 22. STAS Caroline BEL A.S.U.B. 1:56:39 17'53"<br /> 23. KRAMPILTZ Richard BEL hamok 3:04:00 28'13"<br /> CROSS Alan GBR Altaïr C.O. not classified<br /> HAEST Frederik BEL V.V.O. Ind not classified<br /> LIJNEN Jos BEL hamok not classified<br /> SOULLIAERT Heidi BEL V.V.O. Ind not classified<br /> PLEES Roger BEL Borasca disqualified<br /> VANGESTEL Koen BEL Omega disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Particip">Participation</A></H2><br /><PRE><tt><br /> K.O.L. 82<br /> Omega 71<br /> hamok 58<br /> TROL 35<br /> A.S.U.B. 27<br /> O.L.G. St. Vith "ARDOC" 21<br /> Borasca 13<br /> Balise 10 11<br /> N.S.V. Amel 10<br /> O.L.V. Eifel 10<br /> Hermathenae 8<br /> V.V.O. 8<br /> C.O. Liège 7<br /> V.V.O. Ind 7<br /> Altaïr C.O. 5<br /> C.O. Pégase 5<br /> KOVZ 5<br /> VVO tienbeurtenkaart 4<br /> Olifant 2<br /> <b>Total: 389<br /><i><br /> HD-18 : 55 HD20+ : 334

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives