Nieuws    About    CartOtheek    Kalender    Resultaten    Inschrijvingen    FotOs    Jeugd    Clubblad    Winkel   

Welkom

Nieuws

About

CartOtheek

Kalender

Resultaten

Inschrijvingen

FotOs

Jeugd

CLUBBLAD

WINKEL

Intern

Mapico




  » hOt items

Dinsdag 3 september:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zondag 8 september:
BK lang in Dilsenerbos.

Baanlegger van dienst is Stefan T., naast een technische wedstrijd waarbij de fysiek zeker ook getest zal worden heeft Stef beloofd dat het voor de toeschouwers ook een aantrekkelijk spektakel zal worden. Benieuwd wat hij nu uit de mouw zal schudden.

Zaterdag 14 september:
Kern Leuven.

Training in provinciaal Domein Kessel-Lo (verzamelen om 9u50 aan de inkom van het openluchtzwembad).

Zaterdag 21 september:
Kern Leuven.

Training in provinciaal Domein Kessel-Lo (verzamelen om 9u50 aan de inkom van het openluchtzwembad).

Donderdag 26 september:
HOS-6 in de wijk Kiewit.

Voor de 6e wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series trekken we naar de wijk Kiewit.

Zaterdag 28 september:
Kern Leuven.

Training in Arenbergpark (verzamelen om 9u50 aan trappen van sporthal De Nayer).

Dinsdag 1 oktober:
Bestuursvergadering.

Vergadering gaat door in café CASINO op de Grote Markt te Diest. Aanvang 20 uur.

Zaterdag 5 oktober:
Kern Leuven.

Training in Arenbergpark (verzamelen om 9u50 aan trappen van sporthal De Nayer).

Zondag 6 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Zaterdag 12 oktober:
Kern Leuven.

Training in Heuvelhof te Kessel-Lo (verzamelen om 9u50 op Diestsesteenweg aan lokale politie).

Vrijdag 18 - zondag 20 oktober:
Jeugdstage in domein De Kluis.

Onze jongeren (H/D -12 tm -20) gaan voor de derde keer dit jaar met Omega op stage en wel in Sint-Joris-Weert. Meer info via de gebruikelijke kanalen.

Vrijdag 18 oktober:
Openingsnacht aflossing in domein De Kluis.

Onze jongeren verwelkomen jullie allemaal op deze wedstrijd om te tonen dat ze naast snel lopen en goed orienteren ook iets afweten van baanlegging, posten zetten en zo meer.

Zaterdag 19 oktober:
Kern Leuven.

Training in domein De Kluis te Sint-Joris-Weert (verzamelen om 9u50 op parking aan grasveld).

Zondag 20 oktober:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

Donderdag 24 oktober:
HOS-finale in de Katerinawijk.

Voor de finale wedstrijd van de Hasselt Orienteering Series 2019 trekken we naar de Katerinawijk.

Zondag 3 november:
Kern Leuven.

Training of deelname aan regionale wedstrijd in Zoniƫnwoud (verzamelen om 9u30 carpoolparking Bertem).

17/08/2006 door Jan Delobel
Resultaten Team-O5 - Pijnven - 20/08/2006

<a href="http://www.splitsbrowser.org.uk/splitsgraph.php?eventId=1678">Splits</a>

<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=0 CELLPADDING=0 WIDTH='100%'><br /><TR><TD ALIGN='left'><i><sup>Last updated: 20/08/2006 @ 14:20:35</sup></i></TD><br /><TD ALIGN='right'><i><sup><a href="http://www.helga-o.com" target="_blank">HELGA Orienteering Software</a> � Michael Hock</sup></i></TD></TR></TABLE><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><FONT SIZE=5>Courses <A HREF="#T:01">Team-O-5:Totaal</A> <A HREF="#T:11">Team-O-5:Duoloop</A> <A HREF="#T:12">Team-O-5:Long</A> <A HREF="#T:13">Team-O-5:Short</A> <A HREF="#T:14">Team-O-5:MB</A> <A HREF="#T:15">Team-O-5:Trio-vlinder</A> <A HREF="#T:16">Team-O-5:oro-hydro</A> <A HREF="#T:17">Team-O-5:eiland-memo</A> <A HREF="#T:18">Team-O-5:Wagener</A> <A HREF="#D:01">D:01</A> <A HREF="#D:02">D:02</A> <A HREF="#D:03">D:03</A> <A HREF="#D:04">D:04</A> <A HREF="#H:01">H:01</A> <A HREF="#H:02">H:02</A> <A HREF="#H:03">H:03</A> <A HREF="#H:04">H:04</A> <A HREF="#Total">Total</A></FONT><br /><HR SIZE=3 NOSHADE WIDTH="100%"><br /><br /><H2><A name="T:01">Team-O-5: Totaal</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Geert Simkens 6:10:19 15:00 6:25:19<br /> 2. Jeroen Vander Kleij 7:09:30 0:00 7:09:30<br /> 3. M Heikoop 7:13:20 0:00 7:13:20<br /> 4. Ellen Omblets 7:18:43 0:00 7:18:43<br /> 5. Bart Mellebeek 7:11:59 15:00 7:26:59<br /> 6. Pieter Hendrickx 7:18:19 15:00 07:33:19<br /> 7. Leen Wouters 7:29:30 15:00 7:44:30<br /> 8. Dries Van der Kleij 7:45:45 15:00 8:00:45<br /> 9. Herman Janssen 7:50:31 15:00 8:05:31<br /> 10. Ronny Timmers 7:56:15 15:00 8:11:15<br />*11. ongeregeld 8:02:56 15:00 8:17:56<br /> 12. Mark Van Bruggen 8:25:52 0:00 8:25:52<br /> 13. Greet Roggeman 8:32:39 0:00 8:32:39<br /> 14. Dominique Peeters 8:53:35 1:45:00 10:38:35<br /> 15. William Nicque 8:28:17 8:30:00 16:58:17<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><H2><A name="T:11">Team-O-5: Duoloop</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Geert Simkens<br /> Francis Haex 40:00 0:00 40:00<br /> 2. Danny Blervacq<br /> Stefan Thiels 40:07 0:00 40:07<br /> 3. Guido Timmers<br /> Marc Claes 40:40 0:00 40:40<br /> 4. Peter Claes<br /> Greet Oeyen 44:52 0:00 44:52<br /> 5. Heikoop A<br /> Heikoop M 49:59 0:00 49:59<br /> 6. Jan Delobel<br /> Joep De Roeck 51:42 0:00 51:42<br /> 7. Wannes Hendrickx<br /> Annemie Janssen 51:47 0:00 51:47<br /> 8. Georges Deferme<br /> Jos Thys 53:24 0:00 53:24<br /> 9. Wim Vervoort<br /> Herman Janssen 55:19 0:00 55:19<br /> 10. Michel Huysmans<br /> Kris Van Gelder 55:23 0:00 55:23<br /> 11. Johan Claes<br /> Tom Nijsten 55:43 0:00 55:43<br /> 12. Ongeregeld<br /> Ongeregeld 1:02:23 0:00 1:02:23<br /> 13. Lily-Anne Cole<br /> Dirk Genar 1:15:58 0:00 1:15:58<br /> 14. Jeremy Genar<br /> Yannick Michiels 1:27:03 0:00 1:27:03<br /> 15. Andriaan Pelckmans<br /> Paul Bolsens 1:32:47 0:00 1:32:47<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><H2><A name="T:12">Team-O-5: Long</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Bart Mellebeek 52:26 0:00 52:26<br /> 2. Roger Hendrickx 52:59 0:00 52:59<br /> 3. Jeroen Vander Kleij 54:51 0:00 54:51<br /> 4. Marc Meeuwssen 56:28 0:00 56:28<br /> 5. Donald Van Boven 1:01:21 0:00 1:01:21<br /> 6. M van Dongen 1:01:44 0:00 1:01:44<br /> 7. Ronny Timmers 1:03:49 0:00 1:03:49<br /> 8. Guido Verdeyen 1:04:29 0:00 1:04:29<br /> 9. Veerle Tulleneers 1:07:56 0:00 1:07:56<br /> 10. Marco Jacobs 1:08:24 0:00 1:08:24<br /> 11. Ongeregeld 1:10:54 0:00 1:10:54<br /> 12. Erik Vande Weijer 1:12:07 0:00 1:12:07<br /> 13. Leopold ooms 1:26:23 0:00 1:26:23<br /> 14. Roel Goossens 1:28:37 0:00 1:28:37<br /> 15. Ellen Omblets 1:36:22 0:00 1:36:22<br /></PRE></tt><br /><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="T:13">Team-O-5: Short</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Ongeregeld 17:17 0:00 17:17<br /> 2. Marc Vankerkhoven 18:02 0:00 18:02<br /> 3. D vd Riet 19:10 0:00 19:10<br /> 4. Andr� Aerts 19:25 0:00 19:25<br /> 5. Frans Wens 22:03 0:00 22:03<br /> 6. Leen Wouters 24:47 0:00 24:47<br /> 7. Frans Van de Moortel 25:48 0:00 25:48<br /> 8. Michel Ooms 27:11 0:00 27:11<br /> 9. Anita Baerts 28:08 0:00 28:08<br /> 10. Lily-Anne Cole 30:16 0:00 30:16<br /> 11. Kristine Put 30:34 0:00 30:34<br /> 12. Elke Verdeyen 37:52 0:00 37:52<br /> 13. Fons Bosch 39:05 0:00 39:05<br /> 14. Greet Roggeman 39:47 0:00 39:47<br /> 15. Willy Opdekamp 1:05:56 0:00 1:05:56<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="T:14">Team-O-5: MB</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Geert Simkens 52:04 0:00 52:04<br /> 2. Sam Deferm 58:56 0:00 58:56<br /> 3. Jan Delobel 1:08:31 0:00 1:08:31<br /> 4. Pieter Hendrickx 1:09:09 0:00 1:09:09<br /> 5. Dries Van der Kleij 1:10:19 0:00 1:10:19<br /> 6. Johan Claes 1:12:37 0:00 1:12:37<br /> 7. Marco Vandekerkhove 1:14:23 0:00 1:14:23<br /> 8. Wannes Hendrickx 1:15:09 0:00 1:15:09<br /> 9. Kris Van Gelder 1:17:03 0:00 1:17:03<br /> 10. Heikoop A 1:20:26 0:00 1:20:26<br /> 11. Ongeregeld 1:30:00 0:00 1:30:00<br /> 12. Mark Van Bruggen 1:36:16 0:00 1:36:16<br /> 13. Guido Timmers 1:38:49 0:00 1:38:49<br /> 14. Herman Janssen 2:00:40 0:00 2:00:40<br /> 15. Paul Bolsens 1:20:59 2:00:00 3:20:59<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="T:15">Team-O-5: Trio-vlinder</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Pieter Hendrickx<br /> Veerle Tulleneers<br /> Frans Van de Moortel 38:13 0:00 38:13<br /> 2. Jeremy Genar<br /> Dries Van der Kleij<br /> Guido Verdeyen 38:29 0:00 38:29<br /> 3. Andr� Aerts<br /> Jeroen Vander Kleij<br /> Marco Vandekerkhove 39:37 0:00 39:37<br /> 4. G vd Riet<br /> D vd Riet<br /> M van Dongen 40:22 0:00 40:22<br /> 5. Roger Hendrickx<br /> Dries Heuninckx<br /> Geert Simkens 42:33 0:00 42:33<br /> 6. Frans Wens<br /> Erik Van Dijck<br /> Marc Meeuwssen 44:33 0:00 44:33<br /> 7. Bart Mellebeek<br /> Luc Melis<br /> Marc Vankerkhoven 45:53 0:00 45:53<br /> 8. Marco Jacobs<br /> Willy Opdekamp<br /> Dominique Peeters 48:04 0:00 48:04<br /> 9. Ongeregeld<br /> Ongeregeld<br /> Ongeregeld 48:42 0:00 48:42<br /> 10. Donald Van Boven<br /> Vanessa Bolsens<br /> Mark Van Bruggen 51:05 0:00 51:05<br /> 11. Fons Bosch<br /> Leopold ooms<br /> William Nicque 52:59 0:00 52:59<br /> 12. Ronny Timmers<br /> Kristine Put<br /> An Verberne 56:23 0:00 56:23<br /> 13. Ellen Omblets<br /> Anita Baerts<br /> Sam Deferm 58:55 0:00 58:55<br /> 14. Greet Roggeman<br /> Roel Goossens<br /> Frank Vinckx 1:01:36 0:00 1:01:36<br /> 15. Leen Wouters<br /> Erik Vande Weijer<br /> Jan Lemmens 49:00 15:00 1:04:00<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="T:16">Team-O-5: oro-hydro</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Peter Claes 44:25 0:00 44:25<br /> 2. Heikoop M 47:33 0:00 47:33<br /> 3. Dries Heuninckx 48:11 0:00 48:11<br /> 4. Danny Blervacq 48:48 0:00 48:48<br /> 5. Dirk Genar 49:51 0:00 49:51<br /> 6. Georges Deferme 52:45 0:00 52:45<br /> 7. Erik Van Dijck 55:25 0:00 55:25<br /> 8. Yannick Michiels 56:39 0:00 56:39<br /> 9. Annemie Janssen 1:03:06 0:00 1:03:06<br /> 10. Jan Lemmens 1:03:20 0:00 1:03:20<br /> 11. Ongeregeld 1:05:54 0:00 1:05:54<br /> 12. Marc Claes 49:14 15:00 1:04:14<br /> 13. Frank Vinckx 1:12:40 0:00 1:12:40<br /> 14. Tom Nijsten 1:32:52 1:45:00 3:17:52<br /> 15. Andriaan Pelckmans 24:27 3:15:00 3:39:27<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="T:17">Team-O-5: eiland-memo</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Greet Oeyen 50:26 0:00 50:26<br /> 2. Jeremy Genar 55:57 0:00 55:57<br /> 3. Dominique Peeters 56:42 0:00 56:42<br /> 4. Francis Haex 46:27 15:00 1:01:27<br /> 5. Joep De Roeck 1:03:10 0:00 1:03:10<br /> 6. Michel Huysmans 1:07:35 0:00 1:07:35<br /> 7. G vd Riet 1:07:58 0:00 1:07:58<br /> 8. Wim Vervoort 56:39 15:00 1:11:39<br /> 9. Ongeregeld 58:13 15:00 1:13:13<br /> 10. Jos Thys 1:14:00 0:00 1:14:00<br /> 11. Luc Melis 1:15:53 0:00 1:15:53<br /> 12. Vanessa Bolsens 1:19:58 0:00 1:19:58<br /> 13. Stefan Thiels 1:07:05 15:00 1:22:05<br /> 14. An Verberne 1:20:41 15:00 1:35:41<br /> 15. Andriaan Pelckmans 28:20 2:00:00 2:28:20<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="T:18">Team-O-5: Wagener</A></H2><br /><PRE><tt><br /> 1. Greet Roggeman<br /> Roel Goossens<br /> Kris Van Gelder<br /> Michel Huysmans<br /> Frank Vinckx 49:58 0:00 49:58<br /> 2. Bart Mellebeek<br /> Marc Vankerkhoven<br /> Marc Claes<br /> Guido Timmers<br /> Luc Melis 51:02 0:00 51:02<br /> 3. Kristine Put<br /> Wannes Hendrickx<br /> Annemie Janssen<br /> An Verberne<br /> Ronny Timmers 54:46 0:00 54:46<br /> 4. Ellen Omblets<br /> Peter Claes<br /> Greet Oeyen<br /> Sam Deferm<br /> Anita Baerts 56:39 0:00 56:39<br /> 5. Erik Vande Weijer<br /> Leen Wouters<br /> Jan Lemmens<br /> Jan Delobel<br /> Joep De Roeck 56:53 0:00 56:53<br /> 6. Wim Vervoort<br /> Herman Janssen<br /> Frans Wens<br /> Marc Meeuwssen<br /> Erik Van Dijck 59:24 0:00 59:24<br /> 7. Michel Ooms<br /> Geert Simkens<br /> Dries Heuninckx<br /> Francis Haex<br /> Roger Hendrickx 1:00:54 0:00 1:00:54<br /> 8. Marco Vandekerkhove<br /> Andr� Aerts<br /> Jeroen Vander Kleij<br /> Georges Deferme<br /> Jos Thys 1:01:05 0:00 1:01:05<br /> 9. Dirk Genar<br /> Donald Van Boven<br /> Vanessa Bolsens<br /> Lily-Anne Cole<br /> Mark Van Bruggen 1:01:07 0:00 1:01:07<br /> 10. G vd Riet<br /> Heikoop M<br /> Heikoop A<br /> M van Dongen<br /> D vd Riet 1:06:08 0:00 1:06:08<br /> 11. Ongeregeld<br /> Ongeregeld<br /> Ongeregeld<br /> Ongeregeld<br /> Ongeregeld 1:09:33 0:00 1:09:33<br /> 12. Jeremy Genar<br /> Dries Van der Kleij<br /> Elke Verdeyen<br /> Yannick Michiels<br /> Guido Verdeyen 54:57 15:00 1:09:57<br /> 13. Dominique Peeters<br /> Willy Opdekamp<br /> Johan Claes<br /> Tom Nijsten<br /> Marco Jacobs 1:13:17 0:00 1:13:17<br /> 14. Pieter Hendrickx<br /> Veerle Tulleneers<br /> Danny Blervacq<br /> Stefan Thiels<br /> Frans Van de Moortel 1:21:13 0:00 1:21:13<br /> 15. William Nicque<br /> Leopold ooms<br /> Andriaan Pelckmans<br /> Fons Bosch<br /> Paul Bolsens 1:43:17 1:15:00 2:58:17<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><br /><H2><A name="D:01">D:01</A> , 8170 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. GEUSENS Ulrike BEL D21 Borasca 0:54:07 6'37"<br /> 2. LINTEN Tina BEL D21 K.O.L. 1:06:05 8'05"<br /> 3. VAN OPSTAL Lieke NED D21 K.O.L. 1:24:39 10'21"<br /> 4. SOULLIAERT Heidi D21 V.V.O. 1:54:48 14'03"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:02">D:02</A> , 5060 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. PUT Els BEL D45 Omega 0:45:00 8'53"<br /> 2. MERTENS Kristel BEL D35 TROL 0:46:15 9'08"<br /> 3. VERCAEREN Hilde BEL D40 K.O.L. 0:48:57 9'40"<br /> 4. EYKMANS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:49:38 9'48"<br /> 5. DEFFENSE Monique BEL D60 C.O. P�gase 0:51:49 10'14"<br /> 6. VERWIMP Ria BEL D55 A.S.U.B. 0:53:09 10'30"<br /> 7. SWINNEN Lea BEL D50 Omega 0:55:30 10'58"<br /> 8. SILVI Simonne BEL D50 K.O.L. 0:55:31 10'58"<br /> 9. LAMBEAU Carine BEL D45 A.S.U.B. 0:55:53 11'02"<br /> 10. VIBET Corinne FRA D35 A.S.U.B. 0:58:47 11'37"<br /> 11. NYS Sonia BEL D40 Omega 1:03:07 12'28"<br /> 12. DE MEYER Betty BEL D40 TROL 1:06:01 13'02"<br /> 13. HARTOG Inez NED D21 KOVZ 1:09:22 13'42"<br /> 14. VERLINDEN Nadine BEL D50 A.S.U.B. 1:11:30 14'07"<br /> 15. SMET An D21 V.V.O. 1:12:19 14'17"<br /> 16. JANSSENS Juliette BEL D55 hamok 1:14:00 14'37"<br /> 17. DE BOCK Greta BEL D35 hamok 1:14:27 14'42"<br /> 18. NOLENS Danielle BEL D60 hamok 1:16:22 15'05"<br /> 19. TAFFERE Martine D45 V.V.O. 1:16:29 15'06"<br /> 20. SAUGERUD Ati D55 V.V.O. 1:24:35 16'42"<br /> 21. METTEN Marie-Christine BEL D45 K.O.L. 1:28:12 17'25"<br /> 22. MOOY - DURIEUX Dicky NED D55 ARGUS 1:35:06 18'47"<br /> 23. MOMMEN Sara BEL D21 V.V.O. 2:00:06 23'44"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:03">D:03</A> , 3380 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HENDRICKX Liset BEL D50 Omega 0:44:31 13'10"<br /> 2. DE GROOT Annette BEL D21 hamok 0:45:59 13'36"<br /> 3. MARIEN Gilberte BEL D60 K.O.L. 0:47:29 14'02"<br /> 4. HENDRICKX Maria BEL D55 Omega 0:49:01 14'30"<br /> 5. DIRKS Lisette BEL D55 K.O.L. 0:49:29 14'38"<br /> 6. GOFFIN Magda BEL D70 K.O.L. 0:49:40 14'41"<br /> 7. DELARBRE Maria BEL D55 hamok 0:51:58 15'22"<br /> 8. THEYS Charlotte BEL D-12 Omega 0:52:09 15'25"<br /> 9. SPIESSENS Nicole BEL D50 K.O.L. 0:54:46 16'12"<br /> 10. VANHOUT Elly BEL D21 K.O.L. 0:59:09 17'30"<br /> 11. VANHOUT Tinne BEL D21 K.O.L. 0:59:15 17'31"<br /> 12. DINGENEN Veerle BEL D40 TROL 1:02:55 18'36"<br /> 13. HUYSKENS Christiane BEL D55 K.O.L. 1:07:45 20'02"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="D:04">D:04</A> , 3000 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. COOLS Roza BEL D55 hamok 0:53:11 17'43"<br /> 2. DE JONGHE Marte BEL D-10 Omega 1:06:46 22'15"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:01">H:01</A> , 8170 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. HOEKX Jeroen BEL H-20 hamok 0:49:28 6'03"<br /> 2. VAN DER KLEIJ Thomas BEL H21 hamok 0:51:55 6'21"<br /> 3. VAN OPSTAL Adrie NED H50 K.O.L. 0:52:47 6'27"<br /> 4. BAERT Serge BEL H40 K.O.L. 0:52:55 6'28"<br /> 5. HOEKX Willy BEL H45 hamok 0:57:17 7'00"<br /> 6. SELS Dieter BEL H21 hamok 0:59:52 7'19"<br /> 7. GILLET Christian BEL H40 A.S.U.B. 1:01:40 7'32"<br /> 8. MERTENS Heino NED H45 KOVZ 1:02:17 7'37"<br /> 9. MAES Johan BEL H40 hamok 1:04:11 7'51"<br /> 10. LINTEN Jo BEL H21 K.O.L. 1:05:05 7'57"<br /> 11. VAN BRIEL Henri BEL H40 hamok 1:05:18 7'59"<br /> 12. HERMANS Eddy BEL H50 Omega 1:05:35 8'01"<br /> 13. PEETERS Vital S BEL H40 K.O.L. 1:06:08 8'05"<br /> 14. GELDOF Vladimir BEL H35 hamok 1:07:11 8'13"<br /> 15. MOOIJ Herman H21 ARGUS 1:07:32 8'15"<br /> 16. DEVAUX Gilles BEL H21 K.O.L. 1:07:54 8'18"<br /> 17. LIJNEN Jos BEL H40 hamok 1:11:06 8'42"<br /> 18. HANNES Peter BEL H40 hamok 1:11:23 8'44"<br /> 19. VANDEMEULEBROEK Marc BEL H45 A.S.U.B. 1:13:00 8'56"<br /> 20. THEYS Jan BEL H45 Omega 1:13:52 9'02"<br /> 21. BUKENBERGS Andr� BEL H55 hamok 1:14:02 9'03"<br /> 22. DESMEDT Eddie BEL H55 TROL 1:14:55 9'10"<br /> 23. DESMIDT Johan BEL H35 Omega 1:16:23 9'20"<br /> 24. ROBRECHTS Johan BEL H45 K.O.L. 1:17:23 9'28"<br /> 25. MAES Dirk BEL H45 hamok 1:17:39 9'30"<br /> 26. BUEKERS Marc BEL H50 K.O.L. 1:21:58 10'01"<br /> 27. KUIPER Albert Jan NED H40 KOVZ 1:24:17 10'18"<br /> 28. DE BAEDTS Marc BEL H40 TROL 1:27:15 10'40"<br /> 29. SCHUTJES Dominique BEL H55 hamok 1:28:32 10'50"<br /> 30. OOMS Jean BEL H65 hamok 1:31:33 11'12"<br /> 31. ANDRIES STeven H-20 V.V.O. 1:32:56 11'22"<br /> 32. BYLOOS Bregt H21 V.V.O. 1:33:03 11'23"<br /> 33. RENOTTE Ben BEL H45 K.O.L. 1:38:07 12'00"<br /> 34. BELMANS Fran�ois BEL H55 Borasca 1:42:29 12'32"<br /> 35. JASPERS Kevin H21 V.V.O. 1:53:52 13'56"<br /> 36. VOSCH Jeroen H21 V.V.O. 1:54:14 13'58"<br /> 37. PETERS Wouter H-20 V.V.O. 1:54:23 14'00"<br /> 38. NIGRO Francesco H21 V.V.O. 1:54:51 14'03"<br /> 39. STAKENBORGHS Nick H21 V.V.O. 1:55:18 14'06"<br /> 40. GIELEN Joren H21 V.V.O. 1:55:23 14'07"<br /> 41. VAN GAAL Danny H45 V.V.O. 2:14:46 16'29"<br /> 42. SNIEKERS Marc H21 V.V.O. 2:28:55 18'13"<br /> 43. TERWINGEN Raf H21 V.V.O. 2:29:03 18'14"<br /> 44. VIGO Tom H21 V.V.O. 2:29:17 18'16"<br /> 45. DE VALCK Daniel BEL H50 A.S.U.B. 3:03:48 22'29"<br /> HERMANS Luc BEL H40 hamok not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:02">H:02</A> , 5060 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. VANDIJCK Jackie BEL H50 K.O.L. 0:40:01 7'54"<br /> 2. BAKELANTS Alfons BEL H50 K.O.L. 0:40:59 8'05"<br /> 3. SIMKENS Alfred BEL H50 K.O.L. 0:41:11 8'08"<br /> 4. WEYLER Frank BEL H40 TROL 0:41:30 8'12"<br /> 5. DEN TROOSTER Jozef BEL H60 Omega 0:42:27 8'23"<br /> 6. MARIEN Wim BEL H35 K.O.L. 0:43:42 8'38"<br /> 7. PARDOEL Giel NED H50 KOVZ 0:44:59 8'53"<br /> 8. GILLET Julien BEL H-14 A.S.U.B. 0:45:29 8'59"<br /> 9. STEEGEN Kris BEL H21 K.O.L. 0:45:54 9'04"<br /> 10. BOCKX Roger BEL H50 K.O.L. 0:46:00 9'05"<br /> 11. IN T GROEN Mike NED H60 TROL 0:47:57 9'28"<br /> 12. GEUDENS Bert BEL H60 K.O.L. 0:48:07 9'30"<br /> 13. HERMANS Marc BEL H45 hamok 0:48:18 9'32"<br /> 14. COURSIER Alex BEL H60 TROL 0:49:20 9'44"<br /> 15. JANSEN Ludwig BEL H45 K.O.L. 0:50:43 10'01"<br /> 16. HOOFD Robert BEL H55 A.S.U.B. 0:50:46 10'01"<br /> 17. TIMMERMANS Ivo BEL H55 K.O.L. 0:50:49 10'02"<br /> 18. REYNDERS Denis BEL H75 K.O.L. 0:50:53 10'03"<br /> 19. JANSSENS Gert BEL H21 hamok 0:51:26 10'09"<br /> 20. VAN STEEN Marc BEL H50 Borasca 0:52:20 10'20"<br /> 21. AERTS Roger BEL H70 Omega 0:53:12 10'30"<br /> 22. TIMMERMANS Georges BEL H55 K.O.L. 0:54:13 10'42"<br /> 23. VANHOUT Jef BEL H55 K.O.L. 0:54:36 10'47"<br /> 24. DE JONGHE Alex BEL H45 Omega 0:54:39 10'48"<br /> 25. HOUBEN Jos BEL H55 K.O.L. 0:55:57 11'03"<br /> 26. DE NEYER Walter BEL H55 A.S.U.B. 0:57:03 11'16"<br /> 27. BYLEMANS Jos BEL H60 K.O.L. 0:57:38 11'23"<br /> 28. VANDAELE Willy BEL H55 hamok 0:59:20 11'43"<br /> 29. VERAGTEN Francois BEL H60 K.O.L. 1:01:21 12'07"<br /> 30. VANOTTERDIJK Maurice BEL H60 K.O.L. 1:02:29 12'20"<br /> 31. SCHEELEN Fernand BEL H55 hamok 1:02:38 12'22"<br /> 32. SNYERS Robert BEL H50 K.O.L. 1:03:05 12'28"<br /> 33. CLOOSTERMANS Bonaventur BEL H70 hamok 1:05:07 12'52"<br /> 34. VANDENBERK Henri BEL H65 K.O.L. 1:08:30 13'32"<br /> 35. TOPS Co NED H55 KOVZ 1:08:32 13'32"<br /> 36. VAN HEES Jan BEL H65 K.O.L. 1:08:51 13'36"<br /> 37. CLOOSTERMANS Bart BEL H-14 hamok 1:25:13 16'50"<br /> 38. CLOOSTERMANS Luc BEL H45 hamok 1:25:31 16'54"<br /> 39. DE COCK Wim BEL H75 Omega 2:10:37 25'48"<br /> CORTHOUTS Paul BEL H45 K.O.L. not classified<br /> GOVEN Jos BEL H45 hamok not classified<br /> KELLENS Jean-Pierre BEL H50 K.O.L. not classified<br /> NICQUE William BEL H45 TROL not classified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:03">H:03</A> , 3380 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DE RIJK Adrianus BEL H70 K.O.L. 0:33:55 10'02"<br /> 2. TOELEN Roger BEL H70 K.O.L. 0:37:57 11'13"<br /> 3. VERVOORT Nick BEL H-12 TROL 0:44:34 13'11"<br /> 4. VERVOORT Karl BEL H40 TROL 0:44:53 13'16"<br /> 5. VERVOORT Tom BEL H-12 TROL 0:46:45 13'49"<br /> 6. BARDYN Bruno Sr. BEL H70 Borasca 1:03:04 18'39"<br /> 7. GELDOF Ian BEL H-12 hamok 1:16:19 22'34"<br /> BLOEMEN Triestan H-12 V.V.O. disqualified<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><H2><A name="H:04">H:04</A> , 3000 m </H2><br /><PRE><tt><br /> 1. DE JONGHE Freek BEL H-10 Omega 1:25:32 28'30"<br /></PRE></tt><br /><A HREF="#TOP">Top</A><br /><BR><BR><H2><A name="Total">Total</A></H2><br /><PRE><tt><br /> K.O.L. 44<br /> hamok 29<br /> V.V.O. 18<br /> Omega 15<br /> TROL 12<br /> A.S.U.B. 10<br /> Borasca 4<br /> KOVZ 5<br /> ARGUS 2<br /> C.O. P�gase 1<br /> <b>Total: 140<br /><i><br /> HD-18 : 9 HD20+ : 131

Powered by CuteNews

Zoek in de Omega-website:

Author: In archives